388
A \"reális\" mod!
  • Ron Ragm
    #256
    Na mentem infezni majd keress meg:)
  • CSOCSO
    #255
    nem a gamez szar..csak szaraxik az egész állandoan...
  • Ron Ragm
    #254
    az aa nem szar sztem, az se rossz gém de az inf jobban bejön... nemtom, mondjuk mindjárt...és ez van, ezt kell szeretni:)
  • CSOCSO
    #253
    mikor??? most is ráérek..bár csinálnám az amcsi armyt a neten de kibaszott szar ez az egész..it tnem mesélem el..lesd meg a topicját.. hja és a logod sem tetszik.. a régi az cool volt...
  • Ron Ragm
    #252
    majd jössz játszani?
  • CSOCSO
    #251
    mivan?:))))
  • CSOCSO
    #250
    tudsz dumálni..www.rogerwilco.com..
    csakhát kivel dumálsz?:)))) ahhoz össze kell szedni egy két magyar embert.. nah eddig voltunk 4 en de maradtam én mert a matáv köcsög... maj dök is lesznek..
  • Gábor
    #249
    Próbálj beszélni a klánosokkal, velük mindig lehet, főleg ha a nyakukba lihegve rohangálsz:) akkor észrevesznek, konstatálják,hgy csapatban játszol, majd lehet hogy csatiznak veled. Ha nagyon társalogni és hülyülni akarsz menj rav2-es szerverre,ott könnyen hal az ember, így sokat is tud beszélni:))
  • Gábor
    #248
    Köszönöm a jókívánságod, hiába, mikre jó az icq, mi?:) Kukorékolt a drága?:)
    kedden olyan öreg leszek mint az országút....
  • Lacc
    #247
    Ill. pályák.
  • Lacc
    #246
    A legnagyobb baj az hogy itt nincs meg az a hangulat ami a cs-ben van hogy egyfolytában dumálunk mikrofonon ill. szöveggel is itt meg a "gg"-n és a "lol"-on kívül nem nagyon látok mást. És a páylák is túl nagyok meg bonyolultak nekem.
  • CSOCSO
    #245
    2.87 amugy mondtam hogy nehéz.. ne hagyd játsz vele párszor de vigyázz ha rákattansz nem bírod letenni:))))
  • Lacc
    #244
    Na én asszem hanyagolom ezt a mod-ot, nem annyira jön be a hangulata meg nehéz is mert nem vagyok hozzászokva hogy ennyire reális. Ettől még jó mod csak nem nekem találták ki. Majd az 1.87-et is kipróbálom hátha az jobban bejön.
  • CSOCSO
    #243
    nincs rohadtul nincsenek magyarok..már írtam a gameboxnak hogy jo lenne szervert magyar szervert csinálnmi ugy hogy ne csak a magyarok lássák hanem a külföldiek is.. még gondolkoznak rajta... voltunk páran magyarok de midnneki eltűnt a 150 ft miatt...
  • Lacc
    #242
    Van olyan server ahol magyarok is szoktak lenni?
  • CSOCSO
    #241
    szasz gábor.. boldog szülinapot..ok a rav 2 nem rosz..csak az a dolog nem tetszik benne....nem nem infezel mé nem tutsz icq-zni?:)))))
  • Gábor
    #240
    Csocsó csak egyet kérek: ne fkázd a rav2-t! Elriasztasz mindenkit tőle! Nekem pont az tetszik,hogy alapból handycappel minden rushoz hasonló jelenséget.pl: sprint közben célzás.
  • CSOCSO
    #239
    amin mi voltunk utoljára abban a nevében is benne volt hogy gps, rav2,rts.. az rts nemtom mi volt... de ugyis mexokod hogy mizujs, és melyiken van..amugy mindenki azt adja névnek amit akar szal elvileg nem tudod kintről hogy van -e gps csak ha bemész..de tökmindegy hogy van e gps..nem lesz lassubb az inf vagy hasonlo...
  • CSOCSO
    #238
    jamaicai ember..jézusom...
  • CSOCSO
    #237
    MI A PICSA VAN, ENGEM MINDIG BETALÁL VMI ICQ-S?:))
  • CSOCSO
    #236
    a gps csak azon a szerveren van ahol van:))))
    tehát offline ban nincsen... ez olyan mint a ra ( real aiming ) ez egy mutator ahogy a gps is.. a rav2 ( real aiming version 2) szvsz már szar.. de ezek mind azokon a szervereken van ahol van:) tehát neked offline ban sosem fog előjönni... max ha letöltöd... de nekem pl a gps nél nem engedett olyan helyen játszani ahol fent volt a gps mert a kettő basztatta egymást...szal nem érdemes letölteni...
  • Ron Ragm
    #235
    da azt még mindig nem írtad hogy lehet megnézni GPSes-e a szerver vagy sem...
  • CSOCSO
    #234
    azért mert 10 ezer dolcsid van vásárolni..és az m16 kb 2-3 ezer dolcsi..mig a psg1 9 ezer:))) szal a psg1 mellé max egy berettát egy tárral és 2 nadet tudsz venni... szedd le az inflodomat használd azt..szvsz az a legjobb.... hja ha vki az én inflodomat használja és azt veszi észre hogy kilépeget a pálya váltás közepette aneten az azonnal irjon nekem mert akkor tudom hogy miért szaraxik az enyimé is.... mert nekem mindig behal... és a skinek miatt csinálja..tehát kiad egy ful értehetetlen hibát és az első sorban megtalálható a ruhád neve amiben éppen vagy.. pl Helmet, Buzz... meg mittom én mik vannak...
  • Ron Ragm
    #233
    és akkor most hogy leszedte alapban bennevan a sima játékban is? vagy csak akkor rakja be magát ha telepítem?
  • CSOCSO
    #232
    hja amugy a GPS re visszatérve... egy iylen kis fosadék a bal alsó sarokban:


    1.)Compass heading in degrees.
    2.)X-Axis position.
    3.)Y-Axis position.
    4.)Z-Axis position.
    5.)Range to transmission origin.
    6.)Direction to transmission origin.
    7.)Compass tape caret to mark transmission origin.


    igy néz ki használat közben:

    tehát ha vki meghal és beszol hogy contact akkor mutatja hogy merről szoltak..meg mutatja nekeed milyen magasan vagy hol vagy..stb..szvsz nem jo...
  • Ron Ragm
    #231
    miért lehetetlen?
  • Ron Ragm
    #230
    kilépett a progi..eccerűen fogta magát és kilépett de amúgy is mennem kell sajna
    Mellesleg hol lehet megnézni hogy hol van az a GPS? És pontosan mi? mit eredményez a játékban?
  • CSOCSO
    #229
    de cseresznyére meg tudtam cisnálni.. csak beleturkáltam egy két ini file ba és jo is volt:)) háháháhá
    a ra 2 akor is szar... az idegesít leginkább hogy leveszi a célzásról a fegyvert akkor ha futsz de akor is csak akkor ha bent tartod a levegöt...ha már fel tudom venni a célzást ne akor vegye le ha bent tartoim alevegot hanem fel se tudjam venni vagy hasonlo...meg psg1 el összerakott nekem egy m16ost!! nah most ez lehetetlen!!!!
  • CSOCSO
    #228
    global position system...
  • Lacc
    #227
    Mi az a GPS?
  • CSOCSO
    #226
    Ron... please ha azt akarok hogy én is gamezzak veled akkor ne menj olyan helyre ahol van GPS....hja le lehet tölteni a GPS-t senki ne szedje le mert utánna nem lehet oylan szerverekre csatizni ahol van GPS... és hiába törlöd ki a GPS-t a gépedből utánna sem fox tudni csatizni...
  • CSOCSO
    #225
    nah elég a nagy képekből.... bocs ha lassítom a konneksönt:) nah mentem inf...
  • CSOCSO
    #224
    ok megyek utánnad
  • CSOCSO
    #223
    bazz ha ezt kiadják felvarrva az ut 2003 akor bepisilek söt minden kis cs-s be fog pisilni.. hja azok nem mert azoknak ez nehéz:)

    szvsz ez még így sem ronda.... ezért megéri várni egy pár honapot mire átpakolják az ut2k3ra
  • Ron Ragm
    #222
    mentem infezni
  • CSOCSO
    #221
    láttátok már az inf 287 es prweiev videoját??? nagyon ratyi minőségű de amikor körbe ment a kamera az emberlkén aki egy ilyennel lötte kis a tárat , nah az durva volt!!!
  • CSOCSO
    #220
    RÁTÁTÁTÁTÁTÁTTÁ!!!
  • CSOCSO
    #219
    hm.. hol van ez egy ofp ben vagy Cs ben???:)))
  • CSOCSO
    #218
  • CSOCSO
    #217
    egyszer még ez is megérkezik...