388
A \"reális\" mod!
  • CSOCSO
    #297
    lesz a 287 be claymore!!
  • CSOCSO
    #296
    ehh:
  • CSOCSO
    #295
    Egy két funny kép:


    a köv. nagyon tetszik:
  • CSOCSO
    #294
    :)
  • Ron Ragm
    #293
    pff..mégse megyek...hülye bátyám most találta ki hogy be akar ülni:(
  • Ron Ragm
    #292
    megyek gamezni név BLaKEmAn
  • CSOCSO
    #291
    nah...!!!
  • CSOCSO
    #290
    ok király!
  • Ron Ragm
    #289
    asszem az hogy ut 2003-ra bonyolult lesz megcsinálni úgyhogy megcsinálják a sima ut-re a 2.87-et és aztán alkazdik fejleszteni ut2003-ra
  • CSOCSO
    #288
    Nah megjött a válasz..megkérdeztem hogy az ut 287 es mire jön és hogyha nem az uj ut re jön akkor jön-e az uj ut re ujabb inf (2.88)
    és itt a válasz:


    It would take too long to port 2.87 to UT2003. It's almost done anyway. Infiltration will continue on the UT engine (UT2003, etc.) after 2.87 is released.


    ...nem vagyok király angolban de elvileg az van hogy az ut 287 az sima ut re jön és az uj ut re másik inf jön:))))))))))) szvsz ez vmennyire jo hir:) legalább tudjuk hogy jön:))))
  • CSOCSO
    #287
    nah most küldök egy ki skifaggató levelet hogy jön-e valaha uj inf? akármire? és hogy ha a 287 nem az uj ut re jön akkor az uj ut re jön e uj inf?
  • CSOCSO
    #286


    Question:
    Inf 287 is coming to UT2003?
    Answer:
    No!

  • CSOCSO
    #285
    hát remélem az inf287 az ut2003 ra jönki.. bár a képek alapján már szebb mint ahogy most kinéz...
  • Lacc
    #284
    Ha majd megcsinálják valamelyik új engine-el akkor újra nekiállok.
  • Lacc
    #283
    Lehet de ez nem minden.
  • CSOCSO
    #282
    hjaj Lacc... te is tudod hogy jobb... de neked sem tetszik mert nehéz.. nincs kihivás meg stb, persze ha nincs klánod meg ha van 6 szerver akor nem is lesz.. de ezen felűl a gamez jobb...
  • Lacc
    #281
    Heh. Micsoda érvelés.
  • CSOCSO
    #280
    tök mindegy ki mivel játszik.... jobb a cs? nem!!
    erről van szó..azért mert nehezebb és inkább az arcade puss puf-al gameznak az más kérdés..
  • Lacc
    #279
    Ha tényleg elbújhat a CS akkor miért azt játsszák még rengetegen?
  • CSOCSO
    #278
    nem vagy lenyűgözve? mi kell neked a felsoroltakon kívűl?? igy is a legreálisabb gamma a világon...a Cs elbújhat meszze és az amcsi armi is csak a grafikában szebb
  • CSOCSO
    #276
    :)
  • Lazarus
    #275
    BugMaster
  • CSOCSO
    #274
    ha visszaszámlálás van azért mert lejárt az idő, iylenkor nálad vannak még a fegyverek..siess az enemy bázisához és a 2. másodpercénél dobj el egy nade-t.. mert az ott marad a köv mecs ben is:) és ha cseresznyés vagy meghalnak tőle..
  • Ron Ragm
    #273
    1ébként mire írtad hogy itt a fórumban mondod el?
  • CSOCSO
    #272
    meg az acknowledge,,meg az area clear... meg egy két dolog...
  • Ron Ragm
    #271
    minek, autobeszélőm van:) max a contactot kell meg a need backup de azok be vannak állítva
  • CSOCSO
    #270
    Ron.. állítsd be a speech blindereket.... ez az inp ben van...
  • CSOCSO
    #269
    ok nekem nem tetszik..szvsz szar... az irreális lodokon?, az összes lodomat szétbassza!
  • Gábor
    #268
    Vazzeg csocsó! Hagyd már abba ezt a témát! Nem tisztem,hogy védjem, neked meg nem tiszted a kritzilás! Meghalgattalak, de most már hagyjuk, jó? Egyébként a scope-ot azért veszi le,mert nem reális nade launcherrel. Az irreális loadokon váltzotat.
  • CSOCSO
    #267
    legalább az elöbb is az volt és azért nem találtalak?
  • CSOCSO
    #266
    Sexuality Infiltration Part I
    Sexuality Infiltration Part II
    << saját készítésű képem
    And another sztyupid poén...

  • Ron Ragm
    #265
    na megyek gémelni csocso keress meg a nevem BLaKEmAn
  • CSOCSO
    #264
    szvsz megéri várni hogy átvarrják ut2003 enginre:)
  • CSOCSO
    #263
    jön pár uj 2.87 es kép:




    nah sorry ha sok lett megint...
  • CSOCSO
    #262
    nem láttalak
  • CSOCSO
    #261
    hehehehe küld el http://infiltration.sentrystudios.com/ ide:) nekem is van egy képem..mindjárt belinkelem...
  • Ron Ragm
    #260
    "Mi az a plafonon...?"
  • Ron Ragm
    #259
    voltam de nem jöttél...
  • CSOCSO
    #258
    hát bazzeg találjon meg téged a.... sehol nem látlak
    ez a RAv2 meg olyankibaszott szar hoyg az már fáj!!! mondjál akármit Gabe!! kibaszott szar a rav2!!!
    bazzeg futásra vagyok kapcsolva, de állok egy helyben és nemtom felvenni célzásra a fegyvert... kibaszott jo mindig ezért haltam meg.. a másik hogy m16 van a lod ban és ad egy kurva snipert... mivan szar van ezzel???
    és minden fegyvert ugy ad oda hogy semmi scope nincs rajta meg stb..ful más cuccokat ad oda mint ami a lod ban van. és amugy is szar...
  • CSOCSO
    #257
    má szörcsöllek