81
Kit hagyott cserben a legjobb haverja
  • The Garrett
    #39
    Hááát... ha a legjobb haverod cserbenhagy az lehet hogy nem is a legjobb haverod. Már ha egyáltalán haverod.
    Nekem ilyentéren szeremcsém van. az a pár ember akivel jöban vagyok azokkal QUrwanagy haverok,és szerintem nem hagynánk szarban egymást.

    jah meg olvastam hogy " barát csak a csajoknak van"
    ez hülyeség. a haver szó csak mostanában lett divat. szerintem a barát nem jelenti rögön hogy buzi.
  • Blasta
    #38
    Hát azért van 1-2 akivel szivesen tartom a kapcsolatot, mert jó fej/jól kefél/más egyéb érdekből. Eleve utálom, ha valaki (akárki) fúj rám...
    Persze nem leszek depressziós, ha egy volt nőm anyázik rám, de azért mégis. Az a szar, hogy azt hiszed mindent megtettél, hogy ne derüljön ki semmi a csaj elött és erre egy olyan tényező bassza el a dolgot, amiről nem tehetsz...
  • Mike
    #37
    régi nőid mit számítanak?
  • Blasta
    #36
    Engem csak a haverjaim mártanak be folyamatosan a nőimnél/volt nőimnél!

    Taliznak velük valamelyik szórakozóhelyen, eldumázgatnak, nyilván alkohol teszi a dolgát és megy a fecsegés....

    Aztán másnap vagy még aznap jön a "kurva anyád" SMS vagy a kurva anyád beszólás...

    Én nem értem! A haverjaimat még részegen sem jut eszembe bemártani, még véletlenül sem teszek ilyet. Akkor más miért nem tudja befogni a pofáját????

    Nem egyszer fordult elő ilyesmi, szóval már megválogatom kinek mit mondok el, még a legszükebb baráti körben is...
  • Mike
    #35
    nő se kell, mert milyen jó a safe sex :))))))))))
  • Mike
    #34
    21 ujjal már torzszülött vagy. Legjobb azt a 21.-et levágod. Főleg ha még nagyobb is mint a többi, meg néha váladékozik is. Szóval gusztustalan. Szabadulj meg tőle minél előbb! :)))))))))))))
  • Mike
    #33
    Nem. Nincs vége. Simán mond el neki mi bajod vele. Ha fontos vagy neki, akkor meg fog hallgatni. Ha nem, akkor meg tényleg annyi. feléejtsd el. De utálni nem kell. Nem jó haragosokat gyüjteni az életben.
  • Mike
    #32
    haver és barát nem egyenlő
    de ezt azt hiszem tudja mindenki :))))
  • Mike
    #31
    hidd el, szar lesz így neked.
    az
    embernek kellenek barátok, főleg olyanok, akikre a legnagyobb bajban is számíthat, akit akár az éjszaka közepén is felhívhat, bármit nyiltan megbeszélhet, alakoskodás nélkül. Ilyenbőláltalában nem sok van max 1-2. De akinek van - szvsz - nagyon szerencsés ember, nem biztos, hogy Te csinálod jól.
  • Lteebee
    #30
    Kellenek barátok, de jellemzően 2-3 barátnál több kevés embernek van.
  • Lord Marcus
    #28
    barátok nem kellenek, max haverok. meg egy gép : ) Bár én már kezdek így unatkozni, mivelohogy a gépet is félig letiltották...
  • Lteebee
    #27
    Mert az tutira egy orosz lehallgató készülék!
  • Laalee
    #26
    csak vigyazz ne valami 2ajtos szekreny mellöl szedd fel :)
  • TIBI
    #25
    oké ez jó ötlet egyedül mintha még jobban tudtam volna csajozni!!!!!!
  • Lteebee
    #23
    Lehet, de csak nagyon lágy reszelővel szabad.

    Viszont gyakran kell!
  • Laalee
    #22
    erdekes lehet, de ugyanakkor fajdalmas is :)
  • MuERTe
    #21
    Reszelem:)
  • Lteebee
    #20
    Amit így aztán nem is vágsz, gondolom.
  • MuERTe
    #19
    Nekem 20:)+1 ,de az kicsit nagyobb és nincs rajta köröm:))))
  • Laalee
    #18
    egyedül vagy mint az ujad? ez jo :) nekem 10 van...
  • TIBI
    #17
    jah.megpróbálom.kössz a biztatást!
  • TIBI
    #15
    végül is én is barátnak hívtam cvsak ő azt mondta hogy az csak a csajoknak van.Na mind.Azt hiszem ma végleg elvesztettem a ténleg a legjobb barátomat.És a legnagyobb baj az hogy már ez a harmadik eset 9 év alatt.Ez a rohadt kis surmó mindíg jött utánnanm ha úőj haverokat találtamés csontig benyalt.És ez volt a harmadik eset.Az első legjobb haverom 3 év után úgy megutálta maketteivel hogy majdnem leköpte.Aztán én találtam még egy legjobb havert erre megint jött azzal is összevesztünk de úgy hogy mai napig legnagyobb riválisom és ellenségem.Aztán most gimiben találtam ezt a havert egy év alatt olyan haverok lettünk hogy 20000-et is odaadtam volna neki mert tudtam nem fog átverni.Meg eggyütt iszogattunk,meg feljártunk a nyáron.Most amikor megkezdődött a suli ilyenszemét módon már szinte utál,emiatt a köcsög makettos miatt.Azt ne mondjátok hogy verjem meg sajna megverne.Elvett minden barátomat most a suliban egyedül vagyok mint az ujjam.Akkor sokkal jobb volt csajozni is mert mindketten segítettünk egymásnak.Ténleg vége már harmadszor??????????????????????
  • mateos
    #14
    HAGGYD A HAVEROKAT KERESS INKÁBB BARÁTOKAT.AZ A TUTI.
  • Lteebee
    #13
    Az, hogy haverkodik vkivel, akit utálok, nem bűn.
    De ha azelőtt mindig velem járt szórakozni és most azt mondja, hogy nem jön velem és megy a gyökérrel, az baj.
  • Lteebee
    #11
    Az ilyet minden tárgyalás nélkül egyszerűen kivégezném...
  • Geronimo
    #10
    megoldas : vendetta :)
  • mikike
    #9
    jó csak vigyázz aztán nehogy te legyél a következő

    persze ha te is akarod...
  • TIBI
    #8
    hát nem csináltam semmi rosszat meg nem is mondta.
    Tegnap megpróbáltam eljátszani hogy nem történt semmi,és hogy megyünk e fel a dizsibe.Erre ő nem megyek fel ma.És hát azzal a köcsöggel ment.
  • Waterhorse
    #7
    Engem meg múltkor haverom iviált, hogy basszuk meg együtt a nojét. Szerintem ilyen egy igazi barát, szerintetek?
  • mikike
    #6
    nekem olyan volt, hogy megbaszta a nőt, akit elötte én

    akkor úgy éreztem, mintha meghalt volna

    de aztán... végülis haver
  • MuERTe
    #5
    A haverok már csak ilyenek,jönnek mennek, mint a cajok:)Sokkal cikibb,ha egy barátnak hitt ember hagy cserben.Szóval ne keseregj:)
  • KiPéTa
    #4
    Én ezt megoldottam. Nincsenek igazán barátaim, senki aki annyira közel álljon hozzám, hogy ekkorát csalódhassak. Ez nem véletlenül alakult így, széndékos dolog.
  • mateos
    #3
    haggyad a francba , vannak még 1000X jobb barátok.Csak tkeresni kell . S ki keres talál. :-)
    Sok sikert.
  • Shep
    #2
    Akkor az nem is volt a legjobb haverod, csak elhitette veled, mellesleg lehet ő haragszik rád vmiért
  • TIBI
    #1
    Engem most hagyott szarban a mocsok pedig a kormány oda adtam neki a motoromatme meg még cd-t is írtam neki most meg annak a köcsögek nyalja a seggét akit legjobban utálok.Egy órán pont dumálni akartam vele hogy hogy lesz a dizsibe menés és akkor az a köcsög azt mondja:ahogfy megbeszéltük és már ment is mellé ülni.De rohadt érzés egyik pillanatról a másikra már nics legjobb haverom:-(((