984
  • jetblack
    #864
    Pendulum remixelte a catalyst-ot szerintem kurvajó lett de az eredeti az igazi
  • jetblack
    #863
    Mondtam már hogy nyald ki a .....m
  • karajjj
    #862
    én meg délben keltem fel, megtehetem, mert büdös egyetemista vagyok
  • jetblack
    #861
    Ne kötekedj akkor keltem fel és nem olvastam vissza mivel a fejemből alig láttam ki és igen 11 után kelek fel megtehetem mert büdös egyetemista vagyok
  • karajjj
    #860
    most ezért bemásoltad megint azt, ami 2 hozzászólással ezelőtt volt, egyébként ugyanezt magyarázták a MTM előtt is, mikor már azt is szarozták, de az még hallgatható volt, de ez kb olyan, lassan már nekik kellene fizetni, hogy végighallgassam :D
  • jetblack
    #859
    Hogy értsd az album lényegét idézek neked

    Chester: 3 évvel ezelőtt rájöttem: nem akarok üvölteni többé. Azon a ponton mind úgy voltunk vele, hogy “ha tovább csinálom ezt, akkor egész hátralevő életemben ezt fogom csinálni”. Apa vagyok. Az inspirál, hogy úgy is énekeljek. 20 évesen azt mondtam volna neked, hogy “utálom a Beatlest. Nincs az az Isten, hogy azt hallgassam”. Most azt mondanám imádom a Beatlest és nem is jöttem rá, amíg 27 nem lettem. “Ó, ez az, amiről mindenki beszél”. Különös volt.

    Mike: Néhány nagyszerű banda és nagyszerű előadó is azért váltott, mert úgy érezték, hogy valami újra van szükségük. Talán van értelme annak, hogy számunkra ez a pillanat lehetne az, amikor belekezdünk a banda lehetséges jövőjébe, ami ez előtt az album előtt nem is létezett.

    innen
  • karajjj
    #858
    a wrectches and kings az egyetlen szám, ami elfogadható erről az albumról -.-
  • SötétBarom
    #857
    Hányingerem lett hirtelen, a sok bullshittől :D
  • thoomas
    #856
    Feladom:D:D:D Inkáb beillesztem ide, amiből idéztem:D
    "Chester: 3 évvel ezelőtt rájöttem: nem akarok üvölteni többé. Azon a ponton mind úgy voltunk vele, hogy “ha tovább csinálom ezt, akkor egész hátralevő életemben ezt fogom csinálni”. Apa vagyok. Az inspirál, hogy úgy is énekeljek. 20 évesen azt mondtam volna neked, hogy “utálom a Beatlest. Nincs az az Isten, hogy azt hallgassam”. Most azt mondanám imádom a Beatlest és nem is jöttem rá, amíg 27 nem lettem. “Ó, ez az, amiről mindenki beszél”. Különös volt."
  • 5c0rp330n
    #855
    az rossz pelda hogy jo zenet csinal? :)
    egyebkent sem ertem. a gyereke nyilvan nem fog kijarni a koncertjeire. ha pedig kesobb felno es erdekli, akkor vissza tudja nezni a jo kis regi orditos koncerteket is.
    szoval en sem ertem ezt az osszefuggest. sok rockstarnak van felnott/tini gyereke mar, es horognek koncerten mint az allat, nincs abban semmi szegyellnivalo. sot.
  • thoomas
    #854
    Én arra következtettem, h nem akar rossz példát mutatni. Nekem egyből ez jött le:D De lehet h csak nekem ugrott be egyből ez:D akkor viszont elnézést:)
  • Kewell
    #853
    a balckout, és a when they come for me, amúgy kurva jó lett, a the crystalist meg a Wrectches And Kings elmegy, a többi kuka. Hiába van ez a pár szám jól eltalálva arányaiba véve, gyenge teljesítmény. Az apuka üvöltős összefüggést meg én se értem logikusnak, gondolom nem otthon kiabál a babaágy felett hogy a kölök ne tudjon aludni, habár lehet hogy náluk a garázsba szokott próbálni a banda, mert nincs pénzük próbateremre és az asszony megfenyegette, hogy feldugja a fakanalat a seggébe ha hangoskodnak, ezért kevesebb a kiabálás meg a gitár:).
  • Gurren
    #852
    pont, hogy van értelme, mert ugyanaz a banda csinálta :D
  • thoomas
    #851
    www.lphungary.com

    Nem én találtam ki sötétbarom... túl sok fantázia nem kell ahhoz, hogy észrevegyük mi az összefüggés, bár lehet ez neked meghaladja a képességeidet:D Nem akarok flame-t indítani:) szal inkább olvass utána.

    Ez az album teljesen más műfaj mint a HT és a Meteora, ergo nincs értelme összehasonlítani.
  • SötétBarom
    #850
    "Chester elmondta, hogy nem akar többet ordítani a számokban, és ennek legfőbb oka, hogy apa lett"

    Hát ez esküszöm bazdmeg az évszázad összefüggése. :DASD?:_SAD:_
  • Gurren
    #849
    üvöltözés nélkül is lehet jó számot írni, lásd: In The End, Numb, Breaking The Habbit, Easier To Run vagy Somewhere I Belong.

    mellesleg akik szerint ezekkel a számokkal egy szinten vannak az új albumon lévők, az hazudik.
  • thoomas
    #848
    Azért nem ugyanaz:D
    Amúgy aki arra az üvöltözős Chester-re vágyik, ajánlom a Greydaze-t. Én is elég sűrűn előveszem.
  • 5c0rp330n
    #847
    "nem akar többet ordítani a számokban" vs Blackout :)
  • thoomas
    #846
    Chester elmondta, hogy nem akar többet ordítani a számokban, és ennek legfőbb oka, hogy apa lett. És azért ebben van valami. Felnőtt a banda, ennyi. Szerintem ez egy tartalmas album, én is már kb. hatodjára hallgatom végig:D és egyre jobban tetszik. Lenne pénzem rá, megvenném a CD-t:) Nekem amúgy eddig az intro, a robot boy, meg a the mesenger tetszik a legjobban. Most olvastam amúgy, h az intróban a hang Mike-é:D perzse agyon effektezve.
  • Kewell
    #845
    nagyonrosz. azé csodálkozok hogy egy ennyire rossz albumot, van képük kiadni, a MTM ehhez képest csoda jó album, ott még a számok fele emlékeztet a HT-re meg a Meteórára, de ez nevetséges. Lehet hogy itt a vége a fiúknak?
  • jetblack
    #844
    Én is megkedveltem habár nekem eléggé fura a sztory
    Exemmel lelkiztem egyet majd ezután úgy gondoltam hallgassuk végig az új LP albumot és valahogy azóta annyira ráhangolódtam hogy csak ezt hallgatom nah jó nem csak ezt de nagyészben ezt és nekem is a When they come for me a kedvenc
  • 3LVW
    #843
    Hát nem ilyenre számítottam, de már vagy harmadszorra hallgatom, és egyre jobban tetszik. Egészben kell hallgatni! :) A best amúgy sztem a When they come for me!!!
  • Gurren
    #842
    a messenger DE
  • Bulykin
    #841
    Messenger nem is...
  • Bulykin
    #840
    Waiting for the End, Blackout, Wrectches and Kings, Catalyst meg a Messenger azok amikre a jó jelzőt ha nagyon akarom akor rá tudom aggatni :D

    de egyébként óriási csalódás...
  • SötétBarom
    #839
    Ez az új album = epic wtf

    Továbbmegyek. SZAR. :DDD És nem, nem vártam se numetalt, se zúzást, a catalyst alapján valami egészen újszerűen faszára számítottam, de hát ez borzalom. Igazából egyből a burning in the skies baszta ki a biztosítékot.. Van egy négynegyed, zongora, meg nyál. Mint valami kibaszott BSB szám. :/// A catalyst meg a wretches vállalható. Többit még meghallgatom, de most nagyon irritált lettem ettől, úgyhogy majd később.
  • PJack
    #838
    ó valóban, azt kifelejtettem
  • Gurren
    #837
    én még a Reanimationt is lávcsizom
  • 5c0rp330n
    #836
    az elo teljesitmeny mondjuk tovabbra is odabasz, keves az olyan zenekar manapsag aki nem playback-rol nyomja, megis kb ugyanolyan teljesitmenyt nyomnak eloben mint a lemezen, eszmeletlen hangja van chesternek.
  • PJack
    #835
    hát ez még csak nem is langyos :l
    habár nemtudom mire számítottam, ha már a MTM se tetszett annyira.

    teljesen elmainstreamesedett zenekar, amit persze ki tudnak használni, hisz a világ egyik legjobban eladható bandájáról van szó.
    hallgassa aki szereti.

    Meteora, Hybrid Theory ftw \m/
  • lolSL
    #834
  • Linkin1994
    #833
    az tény hogy szokatlan de szerintem jó
  • jetblack
    #832
    Van ami tetszik de nagyon szokatlan az egész
  • Gurren
    #831
    a MTM után már csak 2-3 hallgathatóbb számot vártam, de hiába.
  • Linkin1994
    #830
    Mármint vannak rajta olyan számok amik bejönnek ?
  • Linkin1994
    #829
    DE teszik?
  • jetblack
    #828
    Én eddig 10x-er hallgattam végig az albumot az ágyamon végigfeküdve úgy ellazulva és csak a zenére öszpontosítva de valahogy ez számomra nem olyan élvezhető mint pl az MTM de aláírom lehet velem van a baj
  • Linkin1994
    #827
    miért mit vártál? zúzós nu metált? aki követi az lp-s híreket az már tudta hogy nem olyan lesz a lemez hanem sokkal másabb amúgy ezen a lemezen sokkal több a rapp mint az MTm-en volt is ITT IS VAN GITÁR CSAK NEM FŐSZERPBEN
  • Gurren
    #826
    de nem akarom ötször végighallgatni, mert nem élvezem.
  • Linkin1994
    #825
    szerintem jó az album de mielőtt véleményt mondasz legalább 5x végigkel halgatni az albumot szerintem ez is legalább olyan jó mint anno az MTm volt