3009
Mit kene vennem?
  • sz4bolcs
    #2849
    MX300 iz back :D
  • TomStorm
    #2848
    Meg kell hagyni G602 tényleg jó.10 óra Gaming után semmit nem fáradt a kezem!!
    +DPI kapcsolók laposak,könnyen használhatók
    +Nagyon kényelmes,nagykezüeknek jó választás
    +Wireless
    +Gombok oldalt jól tapinthatók,nem hangosak.
    +Bal-jobb klikk fantasztikus
    +Pontos,fél méteren belül nem veszít jelet.Atomstabil

    -Egérgörgő surlódik,hülye hangja is van
    -Súlya csak 1 elemmel megfelelő.Igaz egyel viszont pont jó
    -kisujj támasz hiánya

    Én úgy gondolom ezért a pénzért minőséget kaptam.Ránézésre is Premium az egér és használatkor ez még jobban bebizonyosodik.
    Szinte minden ki van küszöbölve ami G402-nél hibák voltak.Mintha nekem tervezték volna:)
    Nagyon szépen csúszik,kényelmes,brutál jók a gombok klikkek,nem hangos,nem világít mint egy karácsonyfa.Hosszú,széles,egy elemmel tökéletes a súlya,nem izzad a kéz rajta+nem hagy nyomot és pontos.
  • TomStorm
    #2847
    Játékokhoz!De nem FPS.Inkább RPG+Multiplayer.
    Nagy kezem van de mégse akarom,hogy túlságosan nehéz legyen az egér az ujjtámaszt viszont preferálom HA normálisan meg van tervezve hozzá az egér!
  • Jaffa 2843
    #2846
    Mire?
  • TomStorm
    #2845
    G402 vagy G602?Nem tudok dönteni.G402 már volt de G602 valahogy kényelmesebbnek tűnik+jó lehet a több gomb oldalt.Viszont állítólag nehéz.
  • TomStorm
    #2844
    Komolyabb játékokhoz viszont felejtős!Mivel nekem itt senki nem segített,nem adott infot ezért szólok én,hogy ha valaki ilyen egeret szeretne az tudja.
    Böngészéshez,általános munkához jó!Single Player TPS/RPG vagy körökre osztott játékokhoz még elmegy de semmi komolyabbra nem alkalmas!
    Tényleg nagyon kényelmes de nekem máshoz is kell úgyhogy veszek egy másikat ezt megtartom Notebook-hoz
  • TomStorm
    #2843
    Ez nagyon komoly!!:)Főleg játékoknál.Hát ezzel jól jártam és még nagy is meg kényelmes meg úgy FUN az egész:D
  • TomStorm
    #2842
    Üdv.
    Logitech M570 Trackball tapasztalat valakinek?Olcsóbban juthatok most egy ilyenhez és felkeltette a fantáziám milyen is lehet egy ilyen.
    Az eddigi összes egér közül sajnos nem találtam meg a megfelelőt.Még mindig egy nagy,kényelmes,pontos,Wireless egérre vágyom de semmi.
    MMO és egyéb játékokhoz kellene inkább Casual gaming.Szerintetek beruházzak rá?:)
  • sz4bolcs
    #2841
    cuki
  • Borg
    #2840
    Én most egy ilyet tesztelek épp:



    Nyilván nem gamer egér, de egészen meglepően kényelmes, már elsőre is. A célba klikkelést gyakorolni kell vele, de pár óra után teljesen természetes már.
  • Rafanir
    #2839
    Igen pontosan olyan egerem van.
    Jobb mint a szimpla egér, de ettől függetlenül még így is fáj a kezem.
  • Borg
    #2838
    Vertikális egeret próbáltad már? Lehet már néhány fajtát kapni. Ezen a csuklód függőlegesen van, ami állítólag sokkal természetesebb póz a kéznek.
  • SzirmosSzisza
    #2837
    Keress rá arra, hogy trackball mouse, ezt nem kell mozgatni, bár lehet ez is fárasztó hosszú távon.
  • Rafanir
    #2836
    Sziasztok, lenne egy fontos kérdésem (remélem, jó helyre írom).

    Tudnátok valami jó szerkentyűt ajánlani, amivel a számítógép egerét tudnám helyettesíteni? Sajnos kézfájós vagyok, a kattintás és az egér mozgatása egyaránt fáj, így valami olyan kellene, amit máshogy kell fogni/tartani de e mellet hatékonyan lehet vele helyettesíteni az egeret. Jó lenne ha viszonylag pontos lenne, a hatótávnak nem muszáj túl nagynak lennie, mivel a gép előtt ülve használnám, illetve lehet nyugodtan drágább dolog is (a fájdalommentes géphasználatért örömmel áldozok).

    Az általános géphasználattól kezdve, az internetezésen át a játékokig mindenre használnám (bár gondolom az utóbbi kicsit már neccesebb).

    Tudtok valamit ajánlani?
  • Jaffa 2843
    #2835
    QCK Mass a vastagsága miatt. Már nagyon nincs ebben az ársávban.
  • SzirmosSzisza
    #2834
    Szép napot, valaki tud valami jó és occó egérpadot ajánlani? 5k-nál semmiképpen se adnék rá ki többet, illetve max 450x410 mm lehet (nagyobb nem fér el az asztalon). Nagyon jó lenne, ha 1 színű fekete lenne (kis logó belefér még), jelenleg a QcK+ a kiszemelt, csak drágácska (meg Enve nem szereti :D)
  • Jaffa 2843
    #2833
    Ennyiért sok lehetőség nincs.
    CM Storm Alcor vagy Razer Deathadder 3.5G Ebay-ről, viszont utóbbinak fényes az oldala, így az izzadás miatt kizárva. Egy Naos 7000-ért pedig már sokkal többet kérnek.
  • NiGhTM4R3
    #2832
    G400-as egeremet cserélném le, ha tudtok ajánlhatnátok kicsit nagyobbat nála (kicsit furcsa, hogy a gyűrűsujj meg a kisujjam lóg a levegőbe) ha lehet olyat ami izzadós tenyérbe való
    10k-ig nézelődnék, kicsit felette, ami fontos még, hogy ne legyen teli gombbal, igazából 3 gomb nekem elég, köszönöm
  • Carmang
    #2831
    Na faja... Akkor milyen egeret tudtok ajánlani, ami olyan nagy, mint az MX518, pontosabban szélesebb egy kicsit, és nincs rajta semmilyen gumifelület.
  • Jaffa 2843
    #2830
    Teljesen más a két felület. A G402 oldalai teljesen gumik, tehát nem csak annak látszó valamivel van lefújva, hanem keményebb gumi betétek vannak benne.
    G402 laposabb, kevésbé "tenyérbemászó", mint az elődök. Itt van előttem mindkettő, még mielőtt megkérdőjelezné valaki a távolról okoskodást. :D
  • Carmang
    #2829
    Hm... azt írja kisebb, mint az MX518. Amit találtam róla adatokat, azok szerint pedig ugyanakkora . Illetve képek alapján nem tűnt úgy, hogy gumi lenne valahol a felületén, itt pedig írja, hogy de.
    (az MX518-am oldalai akkora undormányok a zsírtól, hogy ha nem a saját egerem lenne, meg sem merném fogni)
  • Jaffa 2843
    #2828
    Vannak.
  • Carmang
    #2827
    Helló! Logitech G402-ről vélemények?
  • bfbc2
    #2826
    pláne ez xDD
  • Jaffa 2843
    #2825
    Akkor kívánok hosszú, RSI és CTS mentes életet. :)
  • Lantee
    #2824
    Hajrá! Hát nem egy öröm ránézni?
  • MarkBlade
    #2823
    Nem hallgattam rád :) Megvettem az 502-est.. Abban igazad van hogy nehéz. Meglepő mert elsőre nem tűnt annak, de használat közben lehet érezni. Viszont engem nem zavar mert amúgy is szeretem a nehéz egereket. Súlyok nélkül használom így jó. Viszont nagyon pontos. Szépen siklik. . a gombok jó helyen vannak. Nagyon bejött az egér!
  • Jaffa 2843
    #2822
    Ha találsz használtan WMO-t. Egyébként mindegyik kuka.
  • bfbc2
    #2821
    kösz de ennyit nem adok egy egérért, maradok szerintem a jobbos/balos egereknél.balosban úgyis csak gamer áruak vannak.egy olyan egér pláne 16-ért nekem nagy előre lépés lenne :D.most ez van!!
    max 2000ft-ig mi a best buy?
    Utoljára szerkesztette: bfbc2, 2015.10.01. 20:53:13
  • Jaffa 2843
    #2820
    Ennyiért lehet máshol is venni, de így nem best buy, sőt rossz vétel... Az elnyűhetetlen darab pedig az MX500 volt nem ez. Itt nagyon szeret megtörni a kábel. Javítottam nem egyet.
    Utoljára szerkesztette: Jaffa 2843, 2015.10.01. 20:46:19
  • MerlinW
    #2819
    Kifutó termék már egy ideje (Logitech stratégia...) de itt elvileg még kapható, igaz ennyiért már 402-őt is lehet kapni, mondjuk azzal nincs tapasztalatom. G400 olyan, mint a régi Nokia telefonok, elnyűhetetlenek:)
  • Jaffa 2843
    #2818
    Csak már nem lehet kapni. :)
  • MerlinW
    #2817
    Még mindig az egyik legjobb egér a piacon (ár/érték szerint)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.10.01. 20:04:52
  • Jaffa 2843
    #2816
    Nem változott semmi, a lézer mindig is rosszabb volt. A legtöbben meg felültek a marketingnek sajnos.
  • Lantee
    #2815
    Bakker! És tényleg optikai! Meg voltam róla győződve, hogy egy ilyen árú, új Logitech egér lézeres, de ezek szerint megint változott a technológia. :)
    Szerencsére nem vagyok professzionális FPS gamer, és tényleg imádom.
  • Jaffa 2843
    #2814
    Igen, lehet súlyozni. Nehézről k*rvanehézre. :D
    G303 jobb mint az 502.
  • MarkBlade
    #2813
    De lehet súlyozni a 502-est..Csak az a baja?
    Az olvasni való nagyon jó! Köszönöm ezt nem találtam még :)
    A 303-asnak a formája nem nagyon jön be..Csili vili de nem tünik jónak.
  • Jaffa 2843
    #2812
    A G502 Optikai. Sajnos a Logitech totális mellényúlása az egér. Minek a legjobb szenzort belerakni egy olyan egérbe, ami teljesen alkalmatlan professzionális FPS játékra a brutális súlya miatt. Szerencsére (részben) meghallották a komolyabb egeres közösség felhördülését és kiadták ugyanazt egy tűrhető súlyú egér formájában. (G303)
    Az optikai egerek egyébként rendre jobbak a lézeres társaiknál. Egy kis olvasnivaló, hogy ne a setétben kelljen tapogatózni egér ügyben. :)
    Utoljára szerkesztette: Jaffa 2843, 2015.09.30. 18:29:07
  • MarkBlade
    #2811
    Találtam egy helyet ahol újként:ÁRA
    Egyébként néztem a media markt nál ott van egy Dragon Age edition ami olcsóbb.. És ahogy nézem csak nagyon minimális az eltérés vagy van valami más is? Tök furi mert az eredeti 25k a Dragon Age meg 23k.. elsőre nem is láttam mi a más.
  • Lantee
    #2810
    A Proteus Core G502 lézeres egér, és imádom! Mondjuk legalább 10 éve csak Logitech egereket használok, de ez még kinézetben is odaver.
    Logitech G502 Proteus Core - itt ugyan használtan adják, de garival.