3009
Mit kene vennem?
  • Jaffa 2843
    #2769
    Nagyon nem mond el mindent. Le is írtam.
  • gforce9
    #2768
    Én az elért eredményeket néztem. Az mindent elmondott.
  • Jaffa 2843
    #2767
    Az azért tiszta, hogy aki 15-30-60 centin játszik, annak nagyon nem mindegy, hogy milyen egere van, igaz? Aki minimális egérmozgással játszik, annak valóban kevesebbet számít, de még így sem lesz soha olyan pontos egy vacak egér, mint egy épkézláb szenzorral rendelkező.
    Meg lehet próbálni 30 centin játszani egy tesco-s szutyokkal, viszont azzal képtelenség így bármit is kezdeni. Minél alacsonyabb sensivel játszik valaki, annál jobb egérre van szüksége. (nagyon leegyszerűsítve) Természetesen itt még hozzájön az is, hogy minél könnyebb legyen.
  • gforce9
    #2766
    Off: Csak óvatosan jegyezném meg hogy a medal of honor korszakban egy magyar és egy erdélyi srác vezette az EU laddert egy ideig. Annó fiatalkoromban. Klántársaim voltak. Az egyiknek egy revoltec vacka volt a másiknak meg egy fullnoname gagyi. Az előbbi egy genius alapegeret is használt párhuzamosan a másikkal, DPI-váltás miatt(sniper vagy normál nézet) lényegében 2 egér volt az asztalán mindkettő 2k alatti szutyok. A másik srácnak mégvackabbja volt. És EU laddert vezettek CB-n. A jó egér ha 5%-ot jelent teljesítményben. Tipikusan minél bénább volt valaki, annál drágább volt az egere és persze szidta.... vagy épp dicsekedett vele. Persze utána kapta heccsatot a fenti srácoktól, hogy csak pislogott. Akkor döbbentek le a bénák, amikor lanon meglátták, miféle vacak egerekkel alázták széjjel őket, meg lényegében az EU laddert......
  • Borg
    #2765
    Most azt lessem itt egész nap, hogy te érdemi válasz helyett milyen visszatámadást izzadsz ki, aztán még ráadásul engem akarsz számonkérni? Azért röhejesbe ne menj át. A lényeg elhangzott, aztán vagy érted, vagy nem. Aki akarta levonta a következtetéseket.

    Nem az egér szar ha nem tudsz lelőni valakit. És nem csak a te igényeiddel rendelkezők vannak a világon. Bár ezek sem a tieid ugye, csak majmolod őket a neten hallottakból. Jártam már másik topikban is, ahol szintén megpróbálták ezt a hozzáállást előadni, hogy csak a kvéker szava szent, és minden más egér csak hülyeségből fakadhat. Csak ott kicsit többen le is ugatták emiatt. Ezek a fajta szenzor szomeliék tipikusan azok, akik a saját bénaságukat folyton az egérre fogják, vagy bármi másra amire csak lehet Már 20 éve is csak röhögtünk rajtuk, ma is csak azt tudom mondani, hogy aki ennyire ráfeszül egy JÁTÉK-ra, azt csak sajnálni lehet, mert valami léc belóg az biztos. Épp ezért fájna belátniuk, hogy az ún. gamer egerek közötti differencia jó ha 1-2%-on belüli jelentőségű. Igen, mindaz amiből elefántot próbálnak csinálni, hogy legyen mire panaszkodni. Örülhet ha a szintetikus tesztprogram megmutatja egyáltalán a különbséget, és akkor az is nagyítóval magyarázhatja orrvérzésig, csak hogy valami súlyt adjon neki.

    Más kérdés persze, ha valaki úgy jön be ide, hogy 20 éve csak a kvék az élete, és ahhoz milyen egeret vegyen. Volt ilyen? Na akkor "eneugh said", hogy én is ilyen menő próbáljak lenni.
  • ENVE
    #2764
    Sejtettem, hogy a válasz elmarad. Enough said
  • ENVE
    #2763
    Senkit sem érdekel, hogy ki mivel játszik. Nem kell neveket említeni. Hány olyan FPS játékot játszol, ahol számít az egér tudása? Mesélj nekünk. Válaszolj a kérdésekre, ne csak védekezz! Ez olyan, mintha kimennék faterhoz, és megmagyaráznám neki, hogy xy szerszám jó, mert én tok vele dolgozni.
    Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.08.03. 16:25:26
  • Borg
    #2762
    Ti hány embertől kérdeztétek meg itt, hogy leragadtak e a kvéknél 2015-ben, mielőtt minden egeret leszaroztatok nekik a tiéteken kívül?
  • ENVE
    #2761
    Jolvan, rendelkezésre áll, de tudja előtte, hogy milyen egér, legyék tisztában a képességeivel, ne csalódjon később. :)
  • Dobronski
    #2760
    spanomnak lehet kék
  • Jaffa 2843
    #2759
    Arra nem válaszoltál, hogy hány fast-paced FPS-t játszol... Itt el is dőlt a dolog, hogy mennyire releváns a véleményed ezen a téren.
  • Borg
    #2758
    És én kinek mondtam, hogy csak a G502-t vehet? Mindössze megcáfoltam a sok baromságot tapasztalatból, amit ti hallomásból hordtok össze. Ennyi történt.
  • Jaffa 2843
    #2757
    Nem lettél figyelmen kívül hagyva, csak egész egyszerűen én nem tudok ilyet ajánlani. Úgyhogy ja, inkább a felesleges vita.
  • pimpi001
    #2756
    Vita helyett választ valaki?
  • ENVE
    #2755
    Mondtam én bárkinek, hogy vegyem g303-at? :D Nem hiszem. Elmondtam az őszinte véleményem róla, ahogy megtettem minden egérrel kapcsolatban. Nem nézem le az olcsó egereket, a régieket, mert tudom milyenek. Te vagy aki krumplizol mindent, ami nem g502 te szellemi fogyatékos :)
  • ENVE
    #2754
    ph-n vettem 1 sráctól, bevallása szerint akkor 3hetet használta. Talpait nézve akkor valóban nem lehetett régi, és a bevonata sem volt kopott. Azóta én használtam megmondom mióta, 11.hó 20. án vettem át. A g303 jöveteléig használtam. Hotline games 0.6mm competetion skatez van rajta, azt kb. 1hétig használtam :D
  • Borg
    #2753
    Na csakhogy végre rájöttél mit műveltek itt... mert a saját szarotok védésén kívül mást nem. Ha valakinek más az igénye, az csak hülye lehet, mert ami nektek nincs az csak szar lehet és kész. Meg különben is, az internet megmondta.
  • Jaffa 2843
    #2752
    Honnan vetted, mennyi idős?
  • ENVE
    #2751
    Jaffa a g100s-t ellehet adni egyáltalán? :DD A kutyát nem érdekli kb. Nem érdekel már lassan mit kapok érte, csak ne porosodjon itt, nem ezt érdemli. Mi lenne a reális ár érte, új talpakkal szerinted?
  • ENVE
    #2750
    Mesélj már a fél világról, nekik kajak g502jük van? Mondtam már, hogy játszál vele, azt kussolj. Nem kell a saját szarod védeni, mint 1 egoista szerencsétlen, mert már én érzem gáznak, hogy vitába szállok veled... SZERETED AZ EGERED? AKKOR JÓ! Érdekel más véleménye? Minek? Nem kell olvasni, csak ne hülyíts másokat, mert azt az egyet nem szeretem! Csá
  • Borg
    #2749
    Már megint azt feltételezed, hogy rajtad kívül mindenki most mászott le a falvédőről, szóval kár is végigolvasnom amit írtál.

    Értjük, a fél világ hülye aki elégedett a G502-vel, csak ti vagytok helikopterek.
  • ENVE
    #2748
    Én nem próbáltam még azt az elbaszott patkányt soha, kezemben nem volt, arról nem tudok nyilatkozni. g502-re viszont tudok apellálni, mert az mx5xx - g5 és további utódait viszont igen.
    Elképzelhetetlennek tartom amúgy, hogy jó lenne vele nekem pl. játszani, ezzel a sensivel. Ráadásul asszem mindenféle gyökér laser szenzort használnak :)

    Mondtam már, nem kell másra halgatni, ha ott van a kezedben, tetszik, akkor zsír minden. Csak nem kell ledugni más emberek torkán, hogy már pedig kurva jó, miközben tudjuk nagyon jól, hogy a többségnek pl. a g502 egy rohadt nehéz egér.
    Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.07.31. 11:13:40
  • Jaffa 2843
    #2747
    Az is csak kicsit nehezebb, mint a kényelmes kétszerese.
  • sz4bolcs
    #2746
    nekem a madcatz ratről is megmagyarázták, hogy az jó, én meg takarodjak a picsába...
  • ENVE
    #2745
    Már megint te sötétkedsz itt? Értsd már meg, leszarjuk, hogy neked jó. Örülünk neki, használd egészséggel. De nem kellene elő adnod, hogy már pedig mi beszéljük a hülyeséget, akiknek nem ez az első gamer egere, akik nem fél éve találkoztak először Logitech szóval, mert kajak elkezdem a szebbik énem elő szedni, és az nem túl kedves... Te vagy a kivétel, fasza! Ettől még az az egér alkalmatlan FPS játékokra az emberek 99.9%-nak. Másra pedig még mindig felesleges, túlárazott, és értelmetlen. Akiről a képet tettem be, ő is szereti, meg minden. Szapulom érte? Nem. Ha neki jó, akkor örülök, mert fontos, hogy az ember elégedett legyen az egerével, én már csak tudom.
    De ő CS:GO-ban effektív 2000es sensivel játszik, én meg 440-el. Ez a különbség, hogy hihetetlen mások az igényeink. Aki nem emelget, annak teljesen mind. Én kajak elkezdeném annyit emelgetni a 121grammodat, ami közben az általad említett krumpli méretü, hát kilennék, de rendesen! Mert tudod, én nem 1cm-eket mozgatok fél percenként, hanem fél métereket 0.2s-enként.

    Az, hogy te szart sem csinálsz ami komoly az egérrel csak azt mutatja, hogy képes voltál kiadni 1 halom pénzt a semmiért:)

  • Borg
    #2744
    Ja, hogy itt csak te hangoztathasz hülyeségeket?

    Igyekszem majd bocs, olvasok én is neten valamit, aztán izomból cáfolom a 1.5 éves tapasztalatot. De még gyúrnom kell az ilyen szintű érvelésre.
  • Jaffa 2843
    #2743
    Fogalmad sincs, nem játszol semmit, csak járatod a szádat. Gamer egérnek óriási bukó az a tégla. Egyszer már sikerült nem visszatérned ide hülyeséget hangoztatva, tartsd meg eme jó szokásodat.
  • Borg
    #2742
    Free rollban egy deka hangja nincs.

    Egyébként meg röhej amekkora műhisztit levágsz itt egy 121 grammos egér miatt :)
    De nyilván, a tejfölöspohárból készített műanyagburgonyád ami 30 grammal könnyebb, biztos 2-vel több fejeshez juttat egy év alatt. Legyen.
  • Jaffa 2843
    #2741
    Mert hangos, lötyögős szar és 25+ grammos fém szutyok. Emelgesse fast-paced FPS-ben akinek 6 édesanyja van.
  • Borg
    #2740
    Hát ezaz, komolyan játékos semmit se bindel görgőre, akkor meg mire fel a sírás a görgő miatt?
  • Metalmilitiakid
    #2739
    Mondjuk én nem tennék egérre TS-t, a görgő nyomása közben is ugyanúgy tudsz lőni meg minden ? Meg úgy főleg, hogy még egy olyan dolog is van mellette ami kiadja a pozíciód mint az ugrás. Én szerintem jelenleg egyáltalán nem használom a görgőt cs ben semmire :D
  • ENVE
    #2738
    Mondhatsz akármit, ha nem szerettem az mx510-et, nem szerettem az 518-at, nem szerettem a deathaddert, akkor miért szeretném azt?
    Mond má meg please?

    És nézd, annak az egérnek az értéke a szenzor. A hihetetlenül magas IPS. Ergó kis sensihez iszonyat jó. Viszont a súlya miatt alkalmatlan rá. A freeroll görgő, vagy egyéb dolgok amik vannak rajta fícsörként pedig ott vannak más egerekben is.

    Ergó ami előnye, azt nem lehet kamatoztatni rendesen. Nincs baj a geci nehéz egérrel, van aki szereti, csak ők zsebkendőn játszanak. Na arra meg megteszi akármelyik, teljesen mind1 szinte, nem kell bele a világ legfejletebb szenzora
    Utoljára szerkesztette: ENVE, 2015.07.28. 14:38:13
  • Jaffa 2843
    #2737
    Használtam, utáltam.

    "A görgőjét meg én csak freerollban használom, a racsnit be se kapcsolom."
    Ez sokmindent elmond...

    Ez egy marketingegér, komolyabb játékra óriás fail.
  • Borg
    #2736
    Te se használtad, na hát ennyi :)

    A görgőjét meg én csak freerollban használom, a racsnit be se kapcsolom.
  • ENVE
    #2735
    Nem feltétlen. Én utálnám, mert nehéz. Volt a kezemben már sok féle egér, és tudom mi az amit szeretek. a G100s-em ből kiszedtem a súlyt, de elmondom, még ha lehetett volna felére könnyítettem volna :D Nekünk kis sensis playereknek szóba sem jöhet a nehéz egér.

    BTW nem tudom milyen a g502 görgője, de a 303-ért nem igazán szeretem :S

    Lehetne kicsit karakteresebb a dolog. Olyan semmilyennek tünik, nem érzem mikor nyomom le, mikor nem. TS-ezés miatt ez picit zavaró. Lehetne vastagabb is, mert mivel ezen van a TS, elég sokat nyomkodom lefele, és pár óra után már azt érzem, hogy 1 inverz görgő van az újjamban :D:D:D

    Meg csak 1 fokkal lehetne nehezebben görgethető. Sokszor ugrok mikor a TS-t nyomom :S (Görgő le-fel = ugrás @ cs)

    De így több hetes használat után ez az egyetlen, ami nem tetszik. Remek kis egér, még nem bántam meg :)
  • Borg
    #2734
    G502-t is csak az szidja igazán, aki még nem használta...
  • HunnernesKonge
    #2733
    Én őszintén megmondom kellemeset csalódtam a görgőjében de magában az egérben is. Mx518 volt az első komolyabb egerem, és ez kicsit olyabn mintha hazaértem volna (Pedig elég sokfelé elfújt a szél volt itt minden habu, imperator, deathadder,ms ie3.0, copperhead,kinzu, abyssus, taipan és sorolhatnám estig :D ). Oké a lendkerekes mód elég wtf egy ilyen egéren, de a normál "mód" simán jól funkcionál, szépen érezhetően kattan, mégsem "szorul" érzésre mint sok más görgő. B3-at kicsit valóban nehéz lenyomni, de szokható, és egyszer sem nyomtam még el egy irányba sem véletlenül. A többi gombja olyan szinten a helyén van hogy egy élmény megfogni. Valóban nehéz egér, sensei raw után csak pislogtam de négy nap nyúzás után már észre sem veszem. Mondjuk egy qck heavy-m van a felén fordulok 160-at, szoval nem vagyok lowsens játékos. Egyébként asszonyhoz lett véve casual játszásra. Cél volt hogy sokgombos legyen és az edigital árulja. (útóbbi feltétel nélkül azt hiszem mionix avior-t vagy zowie-t vettem volna). HotS - WoW (emiatt kell a sok gomb) - GTAV - CS:GO tengelyen van használva mindkettőnk által, mindketten elégedettek vagyunk vele. Erősen gondolkozom rajta, hogy az otthonit is lecserélem
    Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2015.07.28. 11:52:15
  • ENVE
    #2732
    Slaya lelkén szárad a qck+, ezt a tippet ő adta, nem én. Én csak az egérpad cseréjét szorgalmaztam :) Azé a qck-t én sosem ajánlom senkinek. Mondjuk neki jó szerintem, aki mást még nem használt, annak a qck az isten :))
  • Borg
    #2731
    Majd következőnek talán vesz egy kemény padot, ami való alá.
  • ENVE
    #2730
    Új kis játszópajtim imádja vmié :D Aztán rájöttem miért nem veszi észre, hogy mi azzal a baj :D




    Nw- bevadult, másnap már így festett az asztala