193
Return To Castle Wolfeinstein
  • mikszer
    #153
    torrent?
    Nekem amúgy megvan originál.. :)
  • tosatt
    #152
    Nem tudjátok hogy honnan lehet leszedni a teljes Rtcw-t?
  • ibrik
    #151
    Wolfenstein: Enemy Territory topik
  • blaci1966
    #150
    itt nincs enemy territory ?
  • mikszer
    #149
    "Új Wolfenstein PC-re is"

    .. öö .. eddig mire volt? :)
  • grebber
    #148
    Új Wolfenstein PC-re is

    Freak, 11:53 - Játék: Akció


    (Yahoo) Az X05 kiállitáson korábban alapvetően csak X360-ra bejelentett új Wolfenstein játék a legújabb információk szerint PC-re is elkészül majd. A játék grafikai motorját egy teljesen új, a nextgen konzol erősségeit kihasználó darab képezi. A sztori úgy tűnik a szokásos Wolfenstein sémát követi, mely szerint II. vh Németországban természetfeletti dolgokkal kísérletező nácikat kell megállítanunk ismét. A játékot a Raven Software fejleszti és az Activision terjesztésében fog megjelenni.

    info: Hardwired
  • mikszer
    #147
    Az irányítóteremben az ablak mellett (ahonnal kilátsz a rakétára) balról van egy piros gomb. Azt kell megnyomni
  • Realtibi
    #146
    mi a rákor kell csinálni azon a pályán amikor nem szabad hogy kilőjjjék a nácik a v2 est
    ?

    feljutok az irányitoterembe ahol van egy csomo gomb de 1iket sem tom megnyomni
    mi a baj??

    vagy utközben nagyon rohantam és kifelejtettem valamitM???
  • soulhunter
    #145
    oks,végigvittem... :)
  • soulhunter
    #144
    lehet,h ősi a topic,de nagyon elakadtam...
    régen játszottam vele,de a tank nem volt hajlando kilőni nekem az ajtot, akármit is csináltam... mondták,h mit és merre,de nekem nem lőtte ki,akármilyen régi mentést visszatölthettem...

    mivel most ugyis lappangás van a piacon, gondoltam nosztalgiábol előszedem,mer azé a CoD -ok eléggé macerásak,h figyelnem kell a csapattársakra single-ben és online 1aránt :)

    és elakadtam...
    valami hiper szuper katonát kéne legyőznöm,aki valami villámokkal dobál... alul ahol ő van,ott van medipack + pár sima öltöny + sisak,dehát felülről is lőnek... vagy ők,vagy a böszme dög,ha a 2 +kampul,akkor természetesen bujhatok az oszlopok mögé,ahogy akarok...
    vagy belém lő rakétával,vagy megvág a 220 :)

    vkinek nincs mit pályaátlépő kodja???
    mer ez nagyon nem megy :(
  • mikszer
    #143
    Videokártya?
    Szerintem az szarakodik.
  • GTi Gaga
    #142
    tsoki skacok!
    punk Buster Frissitést honnan tudok leszedni a gamehez?
  • Gabor84
    #141
    Sziasztok!
    Lenne egy nagy problémám.
    A baj akkor kezdődik amikor egy pályát el akarok indítani
    1)jobbik esetben egy kék képernyő jön be amin valamilyen hibát ír ki, amikor ezt a képernyőt elnyomom elindul a játék, ilyenkor nincs is semmi probléma, de amikor kilépek a játékból és egy audio vagy video filet indítok el az elkezd ugrálni, nem tudja a gép szabályosan lejátszani
    2)rosszabik eset amikor elindítok egy pályát és a gép önmagától újraindul, mintha resetet nyomtam volna.

    Ez a probléma mind a RTCW-re, mind a Q3A-ra igaz. Segítsetek!
  • Dikkma
    #140
    http://wolf.hcgamer.hu/dl.php?0+2012

    http://wolf.hcgamer.hu/dl.php?0+1753

    http://www.udpsoft.com/eye
  • gator
    #137
    PLS valaki valaszt.
  • gator
    #136
    HI!Hogyan direct Ip-n csatlakozni a gameban???vagy van egyaltalan ilyen????
  • B@ldrick
    #133
    Kirohansz hozzá, folyamatosan körb-körbe mozogsz, közbe lövöd venom-mal, majd ha túlmelegedett, elő a teslát, mindet bele, aztán venom elő, és ami a csövön kifér.
  • Trespasser
    #132
    Hi Cyber!
    Mikor alakult ez a klán és hányan vagytok benne?
    Ja, és mi a klán neve?
  • KRi2
    #129
    hi. Valakinek nincs meg a fairlightos iso 38.dik fajlaja (15mb Return To Castle Wolfenstein Iso Fr.r38) kena nagyon... Mondok 1 extra-s cimet ahova tolthetne... plz.
  • KRi2
    #128
    www.mportal.hu
  • skorpio7
    #125
    GAMEKAPOCS

    Pénteken jön ki a Wolfeinstein multiplayer demó!!!
    2001. szeptember 10, Hétfö - Castor
    A Return to Castle Wolfenstein multiplayer demója pénteken fog megjelenni - olvasható az egyik legnevesebb külföldi lapon, a GameSpot-on. Ma ugyanis az id Software és Activision hivatalosan is bejelentette. A kipróbálható verzió sajnos csak egyetlen egy pályát fog tartalmazni. A teljes játék 2001. novemberében kerül a boltokba.
  • skorpio7
    #124
    Csak azért nem közöltem nyíltan , hogy hol van , mert szerettem volna ha még az esetleges törlése előtt le tudja tölteni Wajk .
    Hiszen végül is az ő neki lett felrakva .
    De mostmár letöltheti más is , ha még a helyén van .

    ftp://ftp.supergamez.hu/upload/wajk/

    Innen töltsd le a 17MB-os RTCW.mpg-et . :)))
  • skorpio7
    #122
    Sajnos elég szegényes a hírek mostanában a játékról .
    A hivatalos honlapról nem is beszélve .

    Return to Castle Wolfenstein
  • Aquli
    #121
    nem tudtok valamit a jatek multiplayer valtozatarol?
  • skorpio7
    #120
    Már nem sokáig kell rá várni hála égnek .
    A MoH:AA csak jövő februárban jön ki , így karácsony előtt ez a game fog tarolni .Egy igazi ős fps újrafeldolgozása csak siker lehet , szerintem a karácsonyi játékdömping egyik favoritja lesz .
    Már csak 3 hónap ( de sok is ilyenkor ) ! :)))
  • skorpio7
    #116
    Helló ! :)
  • Dikkma
    #115
  • skorpio7
    #114
    Szívesen ! :)
  • skorpio7
    #112
    Ment egy mail !
  • skorpio7
    #110
    _Wajk_ !
    Felraktam "hozzád" a movie-t !
    Ugye tudod , hogy hol van ? :)
  • skorpio7
    #109
    És mennyit multiztál vele ?
    Mondjuk mindegy ... egy a lényeg , hogy nekem tetszik és meg is veszem az eredeti játékot is .
    Persze a multi miatt csak , hogy további pályákon játszhassak .
  • I.C.ram
    #108
    Red faction-ban az egyetlen moka illetve ketto : a betoro ablakok illetve a szetloheto falak! a demot vegigvittem es szerintem marha uncsi a jatek! unalmas es gagyi fegyver unalmas terep, stb
  • skorpio7
    #107
    _Wajk_ !
    Ez egy 17 mb-os movie .Hasonlóan a játékból és ( gondolom ) átvezető animokból összeállítva .
    Nekem nagyon tetszik , főleg az eleje hatásos a bejátszott beszéddel ... valyon ki is lehet az ? :)
    OK !
    Most felrakom neked , majd ide írok , amikor végeztem vele .
  • skorpio7
    #106
    Szintén OFFTOPIC .
    Már volt nyitva egy Red Faction topic is , de az érdeklődés ( majdnem )teljes hiánya miatt , hamar eltűnt a süllyesztőben .
    Ennek ellenére én majd minden este a 22.00-02.00-ig terjedő időszakaban fent vagyok egy kis CTF partin vele .Szerencsére a német , osztrák , olasz , francia , bolgár , stb. fiatalok folyamatosan életben tartanak 60-70 szervert .( Amit persze ők nyitottak . :) )
    A Warez topic-ban leírtam már , hogy ez lesz a következő game , amit dobozosan megveszek .Amúgy ez is Gold állapotú játék lett . :)
    Garantált az e havi megjelenése ... persze az más kérdés , hogy mikor lesz elérhető kishazánkban .

    Thursday, September 6, 2001 - 1:06 am CT
    Red Faction Goes Gold
    THQ has announced that Red Faction for the PC has gone gold and will be in stores in mid-September. Volition’s first-person shooter will introduce controllable vehicles, online game modes, and Geo-Mod technologies that allow users to alter the 3D environments using powerful weapons. For more on Red Faction, read about the enhancements Volition made to the PC version, peruse our Seal of Excellence review of the PS2 rendition, and then go here to read about the pre-order deals THQ is offering.
  • Árnyvadász
    #103
    A PC-Guru CD-n lévő videó az igazi! Amúgy ez most offtopic lesz, de a Red Faction is ígéretesnek tünik. Demo szintén azon a bizonyos új Guru CD-n van. Érdemes feltenni. És bemenni az Extra menübe és ott figyelni az újításokat! :)
  • skorpio7
    #102
    Akkor bocsi ! :)
    Jobban elfoglalt ez a buta vita , mint a cím megadása .
    De azért tudnod kell , hogy az a anim , ami a PC-GURU cd-n van , az nem egyezik meg az ezen a címen lévő bemutató videókkal .
  • skorpio7
    #100
    _Wajk_ !

    Itt egy cím , ahonnan le tudod tölteni a fontosabb Trailereket a játékról !

    ftp://ftp.zdnet.com/gs/action/wolfenstein/
  • Laalee
    #99
    jééé nem csak én gondolom igy?:)
  • skorpio7
    #98
    Nos én is így gondolom , miután "kibújt a szög a zsákból" !
    Végre kiderült , hogy ki is Geronimo ( #91 )!
    Egy rasszita , fasiszta , beszűkült agyú lény .
    Szóval egy olyan alsóbbrendű , konzervatív gondolkodású faj tagja , amelyet már régen kiresztettek , elkülönítettek a normális emberi társadalomból .
    Így nem is lehet a további vitapartnerem , mert nem vagyunk egy társadalmi szinten és csak bemocskolnám vele feleslegesen az én "nevemet" is .
    Hát akkor itt a vita vége ( részemről ).
  • Anee
    #96
    "Remélem lesz hozzá miépes realmod is:DDDDDD"
    Ez miépellenes szal a fotex úgy se teccet neki alias melletük áll...
    sorry ezt biráltam