493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • Dante
    #98
    te én nem tudom, hogyan, de még mielőtt hozzákezdtem volna az állítgatásnak, probaképp elindítottam, és működik:)

    Hihetetlen...
  • SGonzalez
    #97
    Tényleg! A horizontal frequency számít vmit hogy mennyi a max éértéke? Mert nálam most a hor:75 khz a vert:60hz Jó ez így?
  • SGonzalez
    #96
    Megnyitod a powerstripet. Ott van lenn az ikonja a tálcán. Jobbal rákattintasz, options, monitor information. Ott beállítod a vertical max scan frequency-t annyira amit még elbír a monitorod. Ha van kedved a felbontást is átállíthatod annyir amennyit még bír a monitor.(előtte azért próbált ki azt hogy ott lent van egy görgető menü és kiválasztod hoyg read data directly from monitor. nekem nem sikerült. de ha ugyanaz az eredmény jön ki mint a max felbontás, frissítés akkor ok). utána write custom monitor driver. elmented akárhova akármilyen néven :)) asztalra rákattintasz jobbal, tulajdonságok, beállítások, speciális, monitor, tulajdonságok, illesztőprogram, frissítés, listából, nuku keresés, saját lemez, és itt kijelölöd azt az illesztőprogit amit a powerstrip-pel csináltál. ok, megcsinálja a dolgokat a windows. utána a monitor fülön ki kell hogy legyen jelölve az hogy a monitor által meg nem... na biztos ki van. és mehet a játék, remélem
    bocs hogy sokat írtam meg hogy kacifántosan fogalmaztam :)) remélem megértetted. és remélem hogy neked is megoldódik ezzel ez a sz*rság :))))
  • Dante
    #95
    ezt leírnád pontról pontra, hogy kell csinálni?
    most nincs kedvem keresgélni a powerstrip rahedli menüi között:)

    köszi
  • SGonzalez
    #94
    Na végre!!!! A fenébe, hogy lehet ezzel eltökölni 4 órát. NA mindegy. öcsém... :)))
  • SGonzalez
    #93
    köszi, semmi baj
    MEG VAN A MEGOLDÁS!!!!!!!!
    Azért kapcsol ki a monitor, mert magasabb képfrissítési frekin akar nyomulni. Ezt tudtuk. Az xp pedig ugyebár elérhetőve teszi a monitor által nem támogatott felbontást és képfrissítést. A megjelenítés, beállítások, speciális, monitor fül alatt pedig ott van halványan hogy ennek a kijelölésével... Itt lehetne eltüntetni a magas frekiket, de hát nem lehet(tököm se tuggya mér, ha valaki rájön pls szóljon). Na sokat beszéltem már. Az a lényeg hogy a powerstrip-pel meg kell buherálni a képfrissítést(annyira amennyit bír a monitor) és erre frissíteni a monitor illesztőprogiját. És akkor a thps3 meg nem próbálja magasabb frekire nyomni a frissítést, mint ameddig lehet. Na ennyi :)) Bocs a sok írásért!!
  • SGonzalez
    #91
    Húúú b*zzeg de elment az idő!!!!!
  • SGonzalez
    #90
    Na még azzal megpróbálom és kész
  • Dante
    #89
    igen, az a powerstrip, azzal sem ment:)))
  • SGonzalez
    #88
    Valamelyik topicban egyszer olvastam hogy van olyan progi amivel beállíthatod hogy mennyi legyen a játékod képfrissítése. Az kellene. NA még egy fél óra és én feladom.
  • Dante
    #87
    Itt van
    de én nem találtam ott megoldást
  • SGonzalez
    #86
    Tudom hogy lassabb, nekem is a legújabb volt fenn, nemsoká fel is teszem újra, de talán már csak holnap, azaz ma :)
    Amúgy kipróbáltam hogy leszedem a detonator-t, és felteszek egy régebbit, de azzal se volt jó.
    Még ilyet, hogy a monitorhoz kell driver... Azt az eget!! Ez nem semmi. Az lenne az utolsó amihez frissíteném a drivert. Ha tudnám.. Mert egy régi szar monitorom van. :)))
    Télleg kezd vicces lenni.
    Lécci annak az isonews-nak a linkjét add már meg, mármint a fórumnak. Köszi!!
  • Dante
    #85
    Isonews-on írták, frissíteni kell a monitor drivert, frissítettem, az sem jó :)


    Ez már kezd komolyan vicces lenni
  • Dante
    #84
    de a régi driver sokkal lassabb... én amúgy most raktam fel a legújabbat, azzal sem ment...
  • SGonzalez
    #83
    Na én most uninstallom a detonator-t, hátha az b*sz el vmit, felteszek egy régebbit, hátha.. Bár nem sok esélyt adok neki. Fél órán belül meg van
  • Dante
    #82
    na, megpróbáltam állítani a frissítésen nem ment.
    megpróbáltam a monitorom összes támogatott felbontásában, de nem ment...
    HOgy lehet így játékot kiadni?
    az isonews fórumain is sokan panaszkodnak...
  • Dante
    #81
    úgy értem, egyiken sem működött, a default képfrissítésen meg pláne nem :(
  • Dante
    #80
    nem oldódott meg... végigzongoráztam minden képfrissítést, és egyiken sem ment csak a default-on... :(
    Meg fogok őrülni.. hihetetlen:)
  • Dante
    #79
    nem oldódott meg... végigzongoráztam minden képfrissítést, és egyiken sem ment csak a default-on... :(
    Meg fogok őrülni.. hihetetlen:)
  • SGonzalez
    #78
    Nekem is az a problémám, mint Danténak. Elindítom a játékot, erre meg kikapcsol a monitor. Várok-várok, bejön a zene, de kép sehol. Pedig már hogy akartam vele jáccani!! Próbáltam a képfriíítsést állítani, de nem tudom feljebb venni, mert behalna a monitor, 60hz-nél lejjebb meg nem is lehet venni :)))
    Dante!! Neked megoldódott már? HA igen mit csináltál?
    PLS vki segítsen!!
  • SGonzalez
    #77
    OK, bocsi!!!
  • Aquli
    #75
    Sgonzalez igazad van, a gond ott kezdodik, hogy 56k modemmel, 1-2k/sec letoltesi sebesseggel nehez 700+ megat leszedni, egyszerubb ~150-et.
    Aquli Ha lesz rip irjatok meg mert kell!!!
  • SGonzalez
    #74
    Ja bocs most látom hogy rip-hez kéne. De mért kell az a fránya rip? Én is daemon tools-szal csinálom, olyan mintha ki lenne írva cd-re!!!
  • SGonzalez
    #73
    Egy kicsit lejjebb volt: http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1012036063
    Vagy 4-et vissza kell lapozni a topciban, mert elég sokat írogatnak oda..
  • Dante
    #70
    nehogymár... játszani akarok vele!
  • Dante
    #69
    hát nálam 1024-en fix hertz-en megy, ha átállítom, kikapcsol a moncsi... :(
  • Aquli
    #67
    DANTE: azt tudom miert van: vedd lejjebb (vagy feljebb) a monitor frissitesi frekvenciajat (hertz) es jo lesz!
    Aquli
    Rip van valahol?
  • Dante
    #66
    kherály, felraktam, elindul, csak éppen most meg a monitor kikapcsol kapásból... hihetetlen
  • Dante
    #65
    most nézem, rosszul írta fel... az exe-k 0byte-osak lettek install után, sebaj újraírhatóra nyomtam fel!
    mégegyszer!
    Amúgy az install 700 mega, csak rohadtsok fileból áltt!

    Xboxon már kipróbáltam és olyan feelingje van, hogy az nem semmi:)
  • Dante
    #64
    hát wez érdekes, felraktam, erre kiírja, hogy a THPS3.exe nem win32 alkalmazás, mi a halálért???
    behalok, az install majdnem 45perc volt:)
  • Dante
    #60
    80-as cd kell neki?
  • skorpio7
    #59
    Hát az enyémen még nem .De amint láttam , már volt változás ( rendezés a programok között ) az elmúlt félórában , így szerintem reggelre tuti fent leszenk a most még hiányzó game-k .És ez a lényeg . :)
  • skorpio7
    #57
    Hát igen , valahogy úgy lehet , bár már nem emlékszem rá . :)
  • skorpio7
    #55
    Te aztán ismered a supergamez fórumait haver . :)))
  • magus
    #49
    szépen kérlek!!!
    (este kinn lesz xtreamen)
    na de pliz adj linket mert arra nehéz bejutni
  • EndreMan
    #48
    KEEERRRRRUUUNNNKK SZEEEEEPPEEEEENNNN!!!!!!!!!
  • magus
    #43
    03/29/2002 Tony Hawk 3 FairLight [xx/47]
    jajj de kéne:)
  • Madman
    #42
    Wednesday, March 27, 2002 - 9:29 am CT
    Pro Skater 3 Goes Gold

    Activision on Tuesday announced it has shipped the PC version of Tony Hawk’s Pro Skater 3, developed at Gearbox Software. The game will include several new platform specific features such as exclusive online modes, downloadable user-created maps, and fully customizable mouse, game controller, and keyboard configurations. Tony Hawk’s Pro Skater 3 for the PC will kickflip onto retail shelves with a suggested retail price of $39.99 and has been rated T, with blood, mild lyrics and suggestive themes, by the ESRB.
  • Lacc
    #41
    A héten már kijön.
  • Madman
    #40
    Nah, felhozom a topikot, mert elvileg 25.-en aranylemezre kerult!