493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • magus
    #39
    lesz pc-re?
  • magus
    #36
    www.arcadeathome.com
    www.psxemu.com
    www.emuchina.net

    van egy pár...
  • Gary
    #32
    rrtheking87: Az emut (VisualBoy Advance), assz'em a http://www.gameboyroms.ini.hu -ról szedtem le. A játékot meg valami ftp-ről, de már nem tudom a címet :( Egy másik topicban adták meg, mert én is kerestem... Lehet, hogy az SG-n, de lehet, hogy az Index-en?
  • Darkon
    #24
    Nem nem érdemes nagyon kiábrándító!! Inkább ne add rá a fejed mert nagyot csalódsz várd meg a THPS3-at.
  • Sub
    #23
    mikor jelenik már meeeg???
  • Darkon
    #21
    Hát igen jó öreg Skate or Die! Milyen jókat lehet a két "punk-deszkással(Aster és a többiek) nyomatni:) Évekig gyürtük a SOD-ot de a szemetek nem adták ki C64-re a 2-t(az elérhetetlen álom) csak szar szemét Amigára:( Egyébként tényleg jó ötlet(sikeresen átvették az MTV SK8-ből) hogy mások is vannak a pályán sokkal hangulatosabb lesz így. No nem mintha a közelébe érne az igaz sk8boarding-nak de azért jó volt a THPS2-vel elpötyögni.
  • Sub
    #19
    az nem lesz roossz :)
  • Sub
    #14
    ja én mindenkivel perfektre nyomtam a kariert
  • Aquli
    #12
    aztan persze majd 1024*768+high detail mozgasban jo lesz. ezek a kepek nekem ps2gyanusak, mer ott van valami 5xx*4xx max felbontas
  • Aquli
    #11
    a grafika jo, meg megfelel, de szerintem nem olyan egetrengetoen szep. egyebkent nagyon jo lesz, thps2-vel hetekig jatszottam. szerintem nem is kene bele az a tulajdonsag novelos szarsag.
  • Sub
    #9
    ezek a PC-s verzióból valók?
  • TIBI
    #6
    reméljük minél hamarabb megjelenik
  • Sub
    #5
    Ja és az sem valami hiteles hogy "szlájdolok" fél kilométereket
  • Darkon
    #4
    Bár az összes közül(MTV sk8boarding, Boards&Blades és hasonló gyenge próbálkozások) közül ez volt a legjobb de a realitással még nagy bajok vannak. Ha mondjuk fele olyan élethüre megcsinálnák mint a fifákat annak már nagyon lehetne örülni.
  • Sub
    #3
    azt mondják valósághűbb lesz meg mondjuk én sem szeretnék akkorákat ugrani mint a Nagy fal :-)
  • Darkon
    #2
    Mikor? Hol? Demo? Valósághübb lesz mint a 2?(nagyon remélem! nem szeretnék megint 8 flip-et + 360 flip-et meg egy fs flipet egymásután benyomni úgy hogy közbe még akár egy cigit is elszívhatnák(ha lennének ilyen káros szenvedélyeim:))
  • Sub
    #1
    Mikor jelenik már meeeeeg????
    Tudja valaki?