493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • Gary
    #441
    Balu Kapitány: #309, #318 - as hozzászólásban van pár dolog az LA-i pályáról.
    Egyébként igen, a földrengéshez 4 slide kell.

    alju: Nekem is csinálta a melós gépemen, de egy vga driver frissítés után megjavult.
  • Balu Kapitány
    #439
    Hja köszi az infot Gary, a fejsze megtalálása után már vágtam, hogy merre van a titkos kazi
  • Balu Kapitány
    #438
    Gary: Nahh nyaralás után megint csekkeltem a fórumot. A THPS1-el még psx-en jáccottam de már akkor nagyon bejött a game. A 2-t és a 3-t már pc-n nyüstöltem/nyüstölöm.
    Most LA-ben vagyok elakadva igaz nem sok időt töltöttem el a pályán. Földrengés elindításához 4 korláton kell slide-olni?
  • Hmuda
    #436
    : )))
  • Gary
    #435
    Hmuda Rulez! :))))))

    lee86: Tényleg a 'revert' gomb a megoldás! Ez alapesetben a KeyPad 9.

    Balu Kapitány: Ugye Te NEM PC-n játszottál a THPS1-gyel? :)
  • Hmuda
    #434
    Nyomd meg a 'revert' gombot. : )
  • lee86
    #433
    hogyan kell revert-et csinálni????
  • Gary
    #432
    mát = már! a zárójelet sem zártam, eh, ezt a mai napot! :))
  • Gary
    #431
    Balu Kapitány: A fejszét odaadtad az öltönyös faszinak a kúria előtt?
    Miután mát Te is be tudsz jutni hátra (a kőfalat az ívről át tudod ugrani. Lesz ott magasan egy széles ablak, na ide kell betörni és előre...
  • Sub
    #430
    nem.
  • Balu Kapitány
    #429
    Amúgy az 1 és a 2 is szerintem nagyon király game volt, elég sokat nyomultam mind a 2-vel. Itt is szeretném végigvinni ha nem is mindenkivel de a kedvencekkel igen. /Tony Hawk, Caballero/. Még valami van amit jó lenne ha megcsinálnánák, pár régi deszkást bepakolni a játékba, persze nem alapból hanem unlockolni kellene őket. Amúgy ennél jobb gördeszkás játékot csináltak már?
  • Balu Kapitány
    #428
    Kiváncsi leszek, jelenleg az airporton deszkázgatok. Pár dolgot már megcsináltam viszont megint lenne 1 kérdésem
    Szal Suburbian hogy tom megszerezni a secret tape-t?
  • Gary
    #427
    Jaja, lesz. Majd fogod azt is átkozni! :))
    Pl.: Tokyo. Ezen a pályán elég körülményes összevadászni a stat-pontokat, pedig már túl vagyok a felén (a játék felén, azaz még vagy 8 fickóval kell végigküzdenem magam és kész). De nem kapkodom el, ki kell tartanom vele a 4. rész PC-s megjelenéséig :)))
    Egyébként az 1-ből vannak benne pályák, de azt karrier módban nem játszhatod, meg ugye először ki is kell nyitni...
  • Balu Kapitány
    #426
    Köszi a helpet, sikerült ezeket is megcsinálni.
    1 észrevétel, nemtom ti, hogy vagytok vele de ez az első 4 pálya nekem nem nyerte el teljesen a tetszésemet. Nem azt mondom, hogy szarok csak szerintem a thps1 és 2-ben szerintem jobbak voltak a pályák. Remélem a játék vége fele lesz 1-2 jobb pálya is.
  • agyhalál
    #425
    A deszkásokat a parkban találod meg, mindegyik kezében van deszka, könnyű megtalálni őket, az első például kapásból tőled jobbra van amikor indulsz.
    A hógolyóval dobálódzó srácot, úgy tudod elintézni, ha a kiindulási ponton lévő hókotró lapátjárol (ahonnan induláskor legurulsz) felugratsz és közben érinted azt a fát, amelyik a srác mellett áll.
  • Balu Kapitány
    #424
    Köszi Gary. Asszem ráéreztem a dologra, mert meglett a gold medal is. Még 1 kérdésem lenne a 2. pályán azok a gördeszkások akiket le kell nyűgözni merre találhatóak? Mind a görpark közelében vannak vagy van amelyik kivül található a fás rész fele?
    Mégvmi a hógolyózó gyerekkel kell vmit csinálni szintén a 2-es pályán?
  • Gary
    #423
    Háát, több pontot kell gyűjtened! :)))

    A #391-es hozzászólásban leírtam a saját taktikámat. Hátha Neked is bejön...
  • Balu Kapitány
    #422
    Szasztok, 3. pályán a Riói versenyen hogy lehet arany érmesként végezni, bronz és silver sikerül aranyról mindig lemaradok.
  • smoli
    #421
    Neten keresztül szokott vki játszani?
  • Gary
    #420
    lee86: Van.
  • lee86
    #419
    nem tudná vki megmondani azt, hogy a játékban van e olyan 2player mód, ahol valami koronát kell elvenni az ellenféltől?plz help...
  • Ramore
    #417
    Én nem fleózom le aki kevesebb pontot ért el a játékban, hanem segíteni próbáltam, te is voltál kezdő a játékban egyszer. Ő is el fog érni 500k körüli eredményt, mint itt mindenki!
  • Remetix
    #416
    Siman lehet rontani is. Meg 2-3 rontassal is lehet 99.9 -et kapni. A pontos kovetelmenyeket nem tudom, de egy-ket 200k folotti gyakorlattal, olyan 500k koruli osszpontszammal mar rontasokkal egyutt is meg szokott lenni a 99.9.
  • Ramore
    #415
    Nem szabad rontani egyszer sem. Ellenben trükk trükk hátán. Csak ennyi!
  • agyhalál
    #413
    #260 & #267
  • Gary
    #411
    Szegény EyeBall :))

    A THPS2 megvásárlását Neked kell eldöntened, hogy Neked megéri-e...

    Ez az egyik olyan program, ami azon kevesek közé tartozik, amit végig nyomtam PC-n. Sőt, még utána is elő-elővettem.
  • Head Hunter
    #410
    Velem is KB. ez volt. (Az eyeballal kapcsolatban) Azt nem szeretem benne, hogy sokszor switchelnem kell, mivel az egyik keze eléggé csúnyán néz ki. De hogyha switchelek, akkor a lábával ugyanez van.....
    Egy kérdés: Érdemes megvenni a THPS2-t?????
  • Gary
    #409
    Head Hunter: Ha THPS-ről van szó, akkor én maximalista vagyok! :) A 2-ben is az voltam, sőt az összes GAP-et is megcsináltam. Kár, hogy a PC-s THPS3-ban nincs ilyen lista...

    Az EyeBall-ra kíváncsi vagyok, bár addig még pár órát eltöltök a gép előtt, mire eljutok odáig...
  • Head Hunter
    #408
    Különben a Neversoft Eyeball nagyon állat!!!!!
  • Head Hunter
    #407
    Nemnem....
    Egy emberrel nem kell végigvinned ha megvan a DOOM Guy, mert ha megvan, egy ember kivételével mindenkivel végigviszed megkapod a FPS módot, és ha az utolsó emberrek is végigviszed megint megkapod. Szóval csak ha maximalista vagy, akkor vidd végig mindenkivel.....
  • yolika
    #406
    ez is már sok volt:), na mindegy, visszatérve a topichoz, ha végigjátszod minden emberrel, akkor milyen bónuszokat kapsz? (esetleg új pálya? mert azt nagyon kamáznám)
  • Gary
    #405
    Akkor én most ünnepélyesen

    .

    -ot teszek az ügy végére! :)))
  • yolika
    #404
    bazze, ez már elég hülyén hangzik, engem tényleg nem érdekel, csak úgy megjegyeztem. nem kell akkora ügyet csinálni belőle (de akkor minek írom ezt? :) )
  • Gary
    #403
    Yolika: Ah, igazad van, micsoda lamer vagyok!
    Vissza kéne olvasni nekem is...
    Végül is nem volt jobb áttenni, csak elfelejtettem, hogy honnan van, hiába no öreg-Sam :)
    Azt a könyvtárat azért csináltam, hogy egy helyen legyenek a THPS3-as dolgok...
    Akkor még 1x bocs, az érdem Téged illet, végül is Te vadásztad a képeket!


    Kft.: Ismerem azt a helyet, de ez a stat pont kicsit messzebb van attól a kerítéstől...
  • Kft.
    #402
    airport 1 statot egyszerübben is meg lehet szerezni a pálya kezdésén jobbra balra van egy jegy pénztár a jobb oldalinál belehet menni a csomag szállitóba és az kivisz a tetőre ahol egy helikopter is van a tetőn végigmész a keritésig és onnan pont elérhető a stat.
  • yolika
    #401
    nem, tényleg semmiség, csak én is feltettem már a sg ftp-jére, és pont azt a kettőt(#286) csak azon mosolyogtam, hogy mért volt jobb neked átteni a saját könyvtárodba is és onnan kilinkelni . :)
  • Head Hunter
    #400
    Vagyis Q-t ír az ő hejett
  • Head Hunter
    #399
    Miért Q ír az ó ???????
  • Head Hunter
    #398
    A DOOM-ot én tettem fel
    Én már mindenkivel fégigvittem kivéve a Bucky Lasekkel vagy kivel..
    Fuuu de meglepQdtem amikor kiderült, hogy a Neversoft Eyeballnak kezdésbQl van 40 stat pointja
  • Gary
    #397
    Mire gondolsz? A borítókra? Nem én szkenneltem, de a forrás sem ismert. Sajnos már azt sem tudom, hogy én honnan szedtem le...