493
Tony Hawk\'s Pro Skater 3
  • biomage
    #493
    már megvan minden erről a pályáról, vagy te azt mondod hogy a többi pályát csináljam?

    Mondjuk letudom rövidíteni, nem három ugrást csinálok hanem csak kettőt, vagy csinálok inkább 2x 360 varial meg 1x sal flipet, kb annyit fog adni szorzóra és pontra is mintha megcsinálnám a videót. mondjuk 3 szorzóval kevesebb lenne, de kb a végén lenne 10000x17.

    A kedvenc pályám ezután jön, az piskóta lesz :D minimum 500k pont hibával :D az elejétől a végéig 2x megteszem az utat hiba nélkül :), Rio meg hiba nélkül 4x viszem végig.
  • Fpocok
    #492
    Minél többet használod, egyre lassabb vagy, ez így normális. Ha nem megy, akkor csináld a többit, max visszatérsz rá.
  • biomage
    #491
    értem amit írsz, de a manualal a harmadik ugrásra már olyan lassú hogy egyet sem tudok csinálni
  • Fpocok
    #490
    Nem tűnik csalásnak.
    Amúgy a 200k-t ott csinálod meg, ahol jól esik. Félcsőnél földetéréskor switch és manual és tudod folytatni combót.
  • biomage
    #489
    De rég írtak ide :D, de remélem valakinek még a kedvenceiben van :)

    Mivel ebben a topikban van a legmagasabb idő, így ide írók, elkezdtem újra játszani ezt a remekművet PCn, és most járok a suburbia pályánál, néztem már videót hogy kéne megcsinálni a 200k pontot, és találtam egy jót, de sehogy nem sikerül megcsinálni az egészet, valaki nézze meg hogy nem e csal a játékos videó

    Kb idáig tudok eljutni
    3x kickflip + revert + nose manual + 2x hellflip + revert + nose manual, most jönne a 2x kickflip na az már nem megy, ja és minden revert után egyből folyamatosan nyomok jumpot.

    Vagy lehet hogy csak a statal van a gond? Tony Hawk a kari.

    Air +8
    Hangtime +8
    Speed +8
    Spin +5
    Switch +4
    Rail és manual balance +10-es

    Szerencse hogy lehet statot módosítani :D, de nekem az az érzésem hogy az a kari maximumon van.

    Türelmetlenül várom a postot :(.
  • crisfehn
    #488
    sziasztok vki nem tudna segíteni hogy honnan tölthetem le ingyen és a boltot ne mondja senki.kérlek segítsetek köszi.
  • kovacsgellert
    #487
    Ok. Megoldódott. Köszi a soki segítséget.
  • kovacsgellert
    #486
    Sziasztok!
    Elég nagy problémám van a játékkal, remélem maradt még itt valaki, hogy segítsen:
    Hiába nyomigálon a billentyűket, nem reagál semmit a játék.Csak menni és kanyarodni tudok, de még a tutorialt sem tudom megcsinálni, mert nem reagál semmire...
    Légyszi segítsetek!
  • andromed
    #485
    Ennél könnyebb játék nincs is a világon, háromnegyed óra alatt végigjátszottam
  • andromed
    #484
    Free skate-re kell rámenni
  • mcs
    #483
    Sziasztok!

    Olyan problémám van ezzel a játékkal, hogy egyszerűen képtelen normálisan elindulni. Patch nélkül, alap állapotban az activison intro után hibát észlel az XP a thps3.exé-n, és a patch telepítése után pedig az ajc_scripts.qb fájlra hivatkozva áll le. Mégis, mi lehet a probléma? Előre is kösz a segítségeteket!

    Amúgy a konfigom röviden, ha esetleg segít: Sempron 2400+, 1 GB RAM, 7300GT DDR2, SB Audigy 1
  • CJ576
    #482
    Hogyan lehet végtelen időt csinálni a thps3-an ? mer egy barátomnak sikerült!!
  • Prince of Máté
    #481
    vezértlőpultban kalibráld
  • joe1980
    #480
    Halihó mindenkinek.irja már le valaki ,hogy lehet beállitani a gamepadnál az irányokat.mert nekem hiába nyomok az irányoknál bármit nem veszi be.segitséget nagyon megköszönném.(a THPS3 ról van szó)
  • Feri1990
    #479
    A Netről leszedett THUG 2-őt nem tudom elindítani.Olyan hülyén kell crackelni.
    Tudna v.ki segíteni hogy indítsam el?
  • tpM
    #478
    AZ Underground 2 is ugyanolyan szar mint a többi része !!! Mekkora hülyeség már hogy 1 lorláton lassulás nélkül is lehet akármeddig csúszni ! Én végigvittem a THPS3 , THPS4 , THUG 2 -t és nincs változás , max grafika , trükkök , deszkások. Nem kötekedni akarok csak szóltam :). A hangulata viszont elég jó.
    Remélem a köv. része jobb lessz.



  • Thadius #477
    én tolom:) napokban vettem újra elő
  • MimaSKATE
    #476

    skacom miért nem a underground 2 -t nyomjátok?????????????
  • aaron12
    #475
    nem megy
  • aaron12
    #474
    hány mb-s?
  • Thadius #473
    itt van asszem jó lesz
  • aaron12
    #472
    heló.nem tudnátok címet adni? hol lehet leszedni a THPS 3 hoz NO CD PATCH-et?
  • bodesz
    #471
    újratelepítés.th underground 2 :P :D
  • pepe003
    #470
    Felteszem a játékot, el is indítom, viszont amikor végetér az a video, ami belépéskor lejátszódik, akkor hibaüzenetet kapok.
    Íme


    esetleg nincs vmi patch a játékhoz? Mert régen nagyon szerettem ezt a játékot, és most is szeretnék vele játszani, viszont így nem nagyon fog menni :P
  • hornbali
    #467
    plííz
  • hornbali
    #466
    de valak itugya fontos
  • Lacc
    #465
    Nem tudom.
  • hornbali
    #464
    a szerver ne menged
  • hornbali
    #463
    plííz valaki???????????
  • hornbali
    #462
    hogy lehet thps 3 ba multiplayert jácanni fontos plízzz?????????????
  • toMpEr
    #461
    ha jol emlekszem, ha duplan nyomod az eloret mikor leerkezel az egyik ramarol, akkor jobban begyorsulsz, igy magasabbra tudsz ugrani
  • And5
    #460
    Vki segítsen má plz ott akadtam el hogy Cruise shipen kéne megszerezni a kibaszott secret tapet át is szlájdolok oda ahova kell de ott nem bírom leszedni egyszerűen a két kis rápánál
  • hen-tes
    #459
    na nem mesélj nekem , te igen kemény csávó mer a végén még észre veszlek !
  • hen-tes
    #456
    hüje geci !!!
    te se tucc olvasni !!
  • hen-tes
    #453
    rohadjanak meg a tetvesek !!!
  • hen-tes
    #450
    blackware warezen van rip
    én onnan szedtem
    videon kivül meg van minden
  • rusland
    #449
    lehet meg ezt a gamet valahol szedni?
  • Gary
    #448
    Email ment, de a válaszcímednek normális e-mail címet adj meg! A "megjött"@web1.mailbox.hu kicsit megtévesztő :))
  • Gary
    #446
    gomez: Itt találtam egyet : Pigeon oldala.
  • Gary
    #444
    alju: Keress a videókártyádhoz friss meghajtóprogramot a www.drivers.hu -n. Töltsd le azt, amelyik XP-hez való. Ha szerencséd van, akkor .exe lesz, amit ha elindítasz települ, vagy csak ki akarja csomagolni magát valahová. Ha csak kicsomagolta magát, akkor nézd meg, hogy van-e setup.exe esetleg install.exe. Ha van, akkor futtasd, ha nincs, akkor manuálisan kell föltenned.
    Manuálisan: jobb egérkatt az asztalon - tulajdonságok - beállítások - speciális - adapter - tulajdonságok - illesztőprogram - frissítés... Ezután válaszd az adott helyről való telepítést, majd ha kéri a helyet, add meg azt a könyvtárat, ahová kicsomagoltad a driver-t.
    Itt még panaszkodhat az XP, hogy nincs digitális aláírás, de Te azért legyél erőszakos és csakazértis tedd föl! :))) Újraindítás után mehet a game!