13257
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #9402
    95% :D

    Egyébként ajánlom a rojadirecta.me oldalát a mai meccsre, mert a vasárnap esti is ó minőségben szakadozás nélkül ment szinte a kutyafasza céges interneten a kutyafasza céges laptopon... Ami nem semmi azért.
    Streamet valaki próbált már okostelefonon?
  • Darthmushroom
    #9401
    erről annyit ha jött volna most is meg máskor is, akkor ne kérdezd meg 100szor egy vasárnap délután... mert 90%ba csak rólad szól akkor :D tedd meg amit érzel és kész :D
  • tutuhawer #9400

    ez a sportfogadós topik: http://sg.hu/listazas.php3?id=1059849103 Itt jobb tippeket is kaphatsz talán, de az is fura sportfogadó, aki tippek alapján állítja össze a szelvényt.
  • tutuhawer #9399
    Abszolút. Ez nem a tippmix 18+ topik, mert van olyan is.
  • ReszegKoldus
    #9398
    ha ennyire megy, akkor rakd meg és ne hagyd magad lebeszélni...
  • dragon11
    #9397
    mindkét szelóm jött vna laza 3as oddsz:D csak megy ez nekem :)) nebeszéljetke le h necces :P
  • Darthmushroom
    #9396
    ja az elég gáz jelenet volt, am jax meccsen ugyanolyan punt labdaszerzés volt a 49ersnél és még is az arzinonánál maradt.
  • Sippie
    #9395
    Azért a bírók szépen belenyúltak a Saints meccsbe. Lezúzták Breest, de ha nem tetszik neki menjen virágkötőnek bazzeg
  • ReszegKoldus
    #9394
    pont azon gondolkoztam nemrég, hogy fake puntokat láttam már, de nem emlékszem, hogy "élőben" láttam volna fake FG-t, kösz Lions
    szerintem fenn akarták tartani az átkukat...c'mon man :D
  • ReszegKoldus
    #9393
    ez a baj a KC-vel, hogy támadásban eléggé...mérsékelt teljesítményt nyújtanak :)
    ráadásul szerencséjük se volt, az egy szerzett labdájukat egyből vissza is adták
    valahogy azért csak bejutnak a playoffba onnan meg defense wins championships :D
  • Darthmushroom
    #9392
    Rájuk Én is mert a védelem nagyon jó de néha Palmerék annyira le vannak blokkolva h eszméletlen. Floyd olyan elkapó h omg, ma is amit művelt, szinte biztos h meg van vele az új Fitzük :D am szinte általános vélemény h egy jó irányító kéne nekik aki jobban vigyáz a labdára.
  • ReszegKoldus
    #9391
    az már lényegtelen, de abból a 2 csoportból fog kikerülni a 2 wild card csapat
    mondjuk én a Cardinalsra kíváncsi vagyok hátha össze tudnak hozni valami értelmeset a maradék 6 meccsen
  • Darthmushroom
    #9390
    hát ebbe a 49ersbe én nem lennék biztos. most is gyakorlatilag csak a Saints tartotta őket meccsbe. Panthers meg csoport első lesz :P és a Saints az egyik wc-s :D
  • ReszegKoldus
    #9389
    Flynn mondjuk nem fog kezdeni szerintem, de ha igen akkor már ő lenne zsinórban a 4. különböző kezdő QB, már a 3 különböző se fordult elő több mint 20 évig :D
  • ReszegKoldus
    #9388
    igen van wild card, azon fog bejutni a 49ers és a Panthers
  • Darthmushroom
    #9387
    majd jön Flynn és megoldja :D meg am is annyira szoros az a csoport h nem reménytelen még a helyzet. főleg h van Wild Card is.
  • ReszegKoldus
    #9386
    playoffbú ki
  • ReszegKoldus
    #9385
    tipikus...lehetne próbálkozni az egyenlítéssel és pick6 :)
  • ReszegKoldus
    #9384
    abban aztán lehet reménykedni...már ma is kiesett 2 ember
  • Darthmushroom
    #9383
    inkább abba kell reménykednetek h mikor utoljára SB-t nyertetek akkor is kórház a város szélén nyomtatok év közbe. :D Mondjuk mi Pats drukkerek is ebbe bízunk, mert kb. hasonló van nálunk is idén :D
  • ReszegKoldus
    #9382
    de eladta, úgyhogy ez se jött be
  • ReszegKoldus
    #9381
    Bears meccsen egész sokáig sikerült 40 pont alatt maradni, persze hogy a végére szúrják el :D
  • ReszegKoldus
    #9380
    elég nehéz, mert a 3. legjobb futás elleni védelemből sikerült 2 meccs alatt 13.-at csinálni, a passz elleni védekezés eddig se volt jó, a futás eddig ment, ma nem megy, viszont ez a Tolzien tud dobni (legalábbis a kb fél perc alatt 2 passzból 70 yard erre enged következtetni), talán nem adja el a labdát és akkor lehet esély, hogy szoros legyen
  • Darthmushroom
    #9379
    :D menni kell nektek, nem nyert a Lions :D bár Bears jól áll, de pont visszaadják a labdát a végére :D
  • ReszegKoldus
    #9378
    ez valami párhuzamos univerzum lehet, ahol Tramon Williams interceptiont szerez, Crosby meg 57 yardos FG-t rúg be...
  • Darthmushroom
    #9377
    de futott egyet :D
  • ReszegKoldus
    #9376
    ja és abból 10 az előző két meccsen, ma nem adott td passzt
  • Darthmushroom
    #9375
    Foles 16 TD 0 INT idén??? LOL LOL LOL
  • ReszegKoldus
    #9374
    hát ezen a Bears meccsen se lesz maximum 40 pont :D
  • Darthmushroom
    #9373
    elején volt ami rajta ment el, de itt már a sérülések a bajok, IR-n van vagy a fizetésük fele, de negyede biztos csak úgy mint a Patsnél :D :D
  • robotnyk
    #9372
    Mike Smith állása azt hiszem rámegy erre a szezonra
  • ReszegKoldus
    #9371
    na Lions ezután igazán kikaphatna...ahelyett hogy berúgták volna a tutit, fake FG és elszúrták :)
  • ReszegKoldus
    #9370
    jól néz ki a Soldier Field és még fel is szántják a csúszkálásokkal :D
  • Darthmushroom
    #9369
    Falcons teljesen feladta a szezont :/
    Eagles meg komolyan gondolja h csoportgyőztes lehet.
  • Darthmushroom
    #9368
    Puntból labdát szerez a Jax nem adják meg, rá két játék Palmer eladja azt se adják meg.. LOL még esélyt sem adnak nekik a bírok otthon.
  • ReszegKoldus
    #9367
    vicc, hogy az Oaklandnél irányítót cserélnek erre ad 3 TD passzt... :D
  • Darthmushroom
    #9366
    haha le is maradtam az elméletileg idei leghosszabb passz TD-ről
  • Darthmushroom
    #9365
    hát lol nézem a jax meccset lemegyek kajáért erre meghal a steam és nézem másikon és mindegyiken az a meccs halt be..-.-
  • ReszegKoldus
    #9364
    nem is megállítani, én azt hiszem olyasmit olvastam, hogy az időjárás előrejelzés alapján halaszthatják a meccset hétfőre, keddre, stb, tehát el se kezdenék vasárnap
  • Sippie
    #9363
    Frankó kis meccs ez, defensek hozzák a pontokat ezerrel :D