13250
feenMUx.jpg
  • Palinko
    #12917
    én is megőrültem már a stúdió kapcsolásoktól csak nem akartam már írni nekik, mert nagyon becsülöm hogy adják a ligát stb.

    szóval tényleg úgy nézett ki, hogy na "most fingott valaki a pálya mellett, nézzük mit szólnak hozzó a stúdióban". hangmérnök, vagy miattuk valakitől MINDIG bejött egy fél szó, aztán a műhold pár másodperces laggja után felvették a fonalat és megtudtuk a "nagyon fontos véleményt" amit szólnak a stúdióban... igazából tök felesleges mert elég jó a 2 kommentátor, el tudják beszélni az üresjáratot is. elég lett volna meccs előtt a beszélgetés, esetleg a negyedek között egy két mondat mindenkitől, meg halftime shownál nem is nagyon volt idő, meg meccs után beszéljenek amennyit akarnak, de közben nem kapcsoltam volna be. esetleg piros zászlónál, vagy ha sokat ülnek egy döntésen, de itt még a challange is gyorsan lement meg nem volt túl sokat húzott döntés. én tuti nem kapcsoltam volna be.

    lehet úgy voltak, ha már fennmaradnak velük legyen szerepük is, vagy én nem tudom :D de tényleg rosszabb volt velük mint nélkülük, főleg hogy két akció között is bekérték a véleményt mikor utólag kiderült nem is volt idő rá.
  • LasDen #12916
    Mondjuk nem rejti véka alá, hogy laikus a témához, de tényleg nagyon általánosan beszél. Akár mi is lehetnénk helyette, ugyanannyit tudnánk "szakérteni"
  • Sippie
    #12915
    Másokat nem kerget ki a vakvilágból, ez a fogalmatlan ripacs Lévai Balázs? Komolyan tele van a tököm a "stúdió elemzésekkel" arról nem is beszélve, hogy egy visszahordásról is lemaradtunk a pofázása miatt...
  • Predaking666
    #12914
    Sportoló aki mindig toppot akarja magából kihozni. Ez most nem sikerült teljesen, ugyan egy nagyon erős defense ellen győzött.
    Szerintem is visszavonul, az idei mutatta a legjobban, hogy sajna nem bírja úgy ezt a rohamot mint régen. Szép lezárása a pályafutásának egy gyűrű megszerzése.

    Szép volt Payton.
  • bakkerman
    #12913
    Most neztem meg az ismetlest (sajnos eloben nem nezhettem :/ ), ti nem lattatok valami furcsat Manningen a lefujas utan? Olyan volt az arca mintha o csalodott lenne,vagy nem lenne elegedett a teljesitmenyevel,es ez elnyomja az oromet is hogy megvan a 2. gyuru. Azert valljuk be neki voltak olyan szenzacios szezonjai es megis egy ilyen magahoz kepest nagyon gyenge ev utan,es gyenge SB utan nyeri meg vegre a 2. gyurujet...szoval lehet hogy ebbe is belegondolt ott akkor a palyan lefujas utan?
  • ReszegKoldus
    #12912
    Ja, "helyette" Marshawn Lynch azért bejelentette :)
  • Palinko
    #12911
    szerintem meg nem, tuti visszavonul, de nem akarta bejelenteni, hogy ne vonja el a csapat eredményéről a figyelmet, majd pár hét után ha alábhagy a figyelem akkor bedobja. igazságtalan is lenne a társakkal szemben, ha most elvitte volna a show-t.
  • LasDen #12910
    Volt egy szar meg egy kevésbé szar offense és két kiváló defense.
  • Palinko
    #12909
    nem tudom valhogy 3. negyed végéig élveztem nagyon, de aztán 4. ben valahogy ráuntam, kicsit ráuntam és belegondoltam mit is láttunk, aztán rájöttem nem volt ez jó. mondjuk ilyen play off után minimum olyan izgalmas meccs kellett volna mint tavaly, hogy felkapjam a fejem. szóval play off emlékei kárpótolnak mindenért :D
  • ReszegKoldus
    #12908
    Nemáár igazán bejelenthette volna a visszavonulást :D
    Vajon a nyitómeccs a Patriots vagy a Panthers ellen lesz? Vagy ez még enyhén korai? :D
  • LasDen #12907
    Tipikus 50-es szét plasztikazott rém ez a nő
  • Palinko
    #12906
    15 pontot gondoltam, hogy ellér az egyik másik meg 25 felett, akármilyen jó a védelem az offense dolga, hogy megtalálja a kiskapukat. olyan érzésem van, hogy egyik csapat sem érdemelte meg igazán, de a panthers jobban összeomlott, szóval ők érdemelnék meg kevésbé. jó helyre ment tehát, de nem az igazi az öröm. ha legalább a denver az offensive td-jét beviszik 3 próbálkozásból nem olyan szánalmasan, 6 lehetőséget kapva stb.
  • LasDen #12905
    Ahogy Sanyi mondta, sok van már benne :D
  • ReszegKoldus
    #12904
    itt egy csalódott Panthers szurkoló
  • LasDen #12903
    A két legjobb def játszott, sajnos benne volt. Majd jövőre...
  • Palinko
    #12902
    csak szerintem ritka szar sb ez? az elején volt fordulat azóta semmi. az offense eredmény alapján egyik csapat sem érdemli meg... most komolyan a denver első offense td-jére kellett várni a 4. negyedig, a carolina is 1 td-ig jutott stb. szeretem a jó védelmet, de azért kéne valami offenset is látni. Manning mvp-jén meg röhögök ha megkapja.
  • LasDen #12901
    Ezzel meg is van Manning mvpje
  • ReszegKoldus
    #12900
    Hát bakker ilyen védelemmel még akár Rodgersnek is lenne némi esélye Super Bowlt nyerni...
  • LasDen #12899
    Itt a vége fuss el véle...
  • ReszegKoldus
    #12898
    Én is valami ilyesmire gondoltam #12831
    De már lehet a Panthers védők is inkább azt szeretnék, hogy maradjon végig a pályán, úgy nagyobb az esélyük :D
  • LasDen #12897
    Megsérül Manning és Brock megnyeri :D
  • ReszegKoldus
    #12896
    elég gáz hogy a Denver legnagyobb kerékkötője pont a legnagyobb sztárjuk...
    ezt a meccset Willie Beamen már rég megnyerte volna még ha előtte végig is hányja az oldalvonalat :D
  • LasDen #12895
    Fosra a koronát...
  • robotnyk
    #12894
    sztár qb hajával a stúdióban kenyeret lehetne vágni, nem 200ér' vágták neki a sarkon!
  • LasDen #12893
    Mert "megérdelmi" :D
  • Palinko
    #12892
    jaja majd Newton nyakába fogják varrni, de sztem 50% offense többiek 50% newton... igazából sok rosszat, dob, de ha jót akkor is gyengén kapják el. Newton kezdő hibákat is csinált mint pl nem indított időben stb. a Carolina védelemre nagy panasz nincs, főleg kulcskérdésekben jól odateszik magukat, de ha nem hoz a csapat pontot akkor megette a fene, nem védekezhetnek ki mindent
  • ReszegKoldus
    #12891
    az mekkora szégyen lenne...még a rúgó is jobban megérdemelné :D
  • LasDen #12890
    És fogadok a végén Manning lesz az MVP :D
  • robotnyk
    #12889
    nem, de nem árt ha ez ember óvatosan dicsér ilyen pozícióban lévő embereket. elhiheted, hogy Goodell sem az utolsó 5 évben lett patkány, hanem az volt már azelőtt is
  • szomferi
    #12888
    szóval ez azt jelent, hogy ha egyszer jót mondott rá, onnantól csak jót mondhat később is, rosszat nem?
  • robotnyk
    #12887
    érdekes ahogy Faragó Goodellt ekézi... mikor elkezdődtek a közvetítések a SportTvn, évekig fényesre nyalta neki a valagát, hogy micsoda csodát épített fel ez az ember.
  • LasDen #12886
    Ezt bukni fogja Carolina Túl sok a hiba...
  • robotnyk
    #12885
    mekkorát szólt a kapufa :D
  • robotnyk
    #12884
    igazából teljesen érdektelen számomra mindegyik, ez is, de az sem volt jó, amikor a cicivillantás után az öregfiúk szervezték az öregfiúkat az öregfiúknak.
  • LasDen #12883
    A halftime show az utóbbi időben a fiatalokat célozza. Próbálják be húzni őket
  • LasDen #12882
    Ezek a Stewart futasok szart se érnek
  • Palinko
    #12881
    látom itt sem nyerte el senki tetszését a halftime show, twitteren sem tetszett senkinek, ott is emlegették, hogy gaypride lett már belőle, sajnos LBGT zászlót is sikerült kiszúrnom a színpad körül stb... ok az sem tett jót neki hogy világosban volt, nem este. Beyonce is vicc aki hajlamos feminista dolgokra, meg a nő nem árucikk stb, persze most is ki volt az egész lába és a segge... :D

    Snoop Dogg, Dr. Dre, Ice Cube sornak én is jobban örültem volna
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.02.08. 02:53:52
  • ReszegKoldus
    #12880
    feat. Ray Rice, Ray Lewis, stb :D
  • LasDen #12879
    Fuck the police a halftimeban. Érdekes lenne :D
  • ReszegKoldus
    #12878
    Hát az az érdekes, hogy a zene még csak hagyján, de maga a körítés is valahogy olyan...
    Mondjuk a Coldplayt eddig inkább csak névről ismertem, már legalább tudom miért :D

    Eltolhatták volna a Straight outta Compton bemutatóját egy fél évvel, azt most promózhatná Snoop Dogg, Dr. Dre, Ice Cube stb :D