13257
feenMUx.jpg
  • Ulvar
    #12965
    Nem látom ilyen drasztikusnak abból az interjúból amit ma adott meccs után. Értem én most már hogy mit akar elérni. A feketékért való dolgot inkább ... annak adom, hogy megpróbál morált szerezni a csapat tagjaitól (90-95% fekete). Ezzel a morállal, ha mindenki haverja lesz, mert kiáll a feketékért, nem fogják baszogatni, menni fog a játék. Viszont a veteránokért, hogy kiáll...azt tisztelem is.
  • ReszegKoldus
    #12964
    Elég durva dolgokat olvastam erről a sérülésről, hogy amputálhatták is volna a lábát, ha nem segítenek elég gyorsan rajta, meg hogy többen elhányták magukat a látványtól...elképesztő, ráadásul non-contact. Jobbulást neki!
  • cenobite
    #12963
    Nem hiányzott. :(
  • robotnyk
    #12962
    úgy csinál, mintha nem kapott volna pénzbüntetést pár éve niggerezésért. álszent, ostoba gyökér.
  • ReszegKoldus
    #12961
    Tuti nem normális a pali
  • ReszegKoldus
    #12960
    szegény elnyomott Kaepernick a 100+ milliós szerződésével :D
  • Ulvar
    #12959
    4 QB-ból kell választani. Driskel marad, Kaep...szintén, túl nagy lenne a deadmoney. A kérdés az, hogy Ponder vagy Gabbert lesz a 2. vagy 3. számú QB. A mai GB elleni meccset nézve...ehh..inkább hagyjuk :D
  • ReszegKoldus
    #12958
    juj kezdődik

    Week 1: 09/09-2:25-TNF-DENvsCAR, 09/11-19:00-JAXvsGB, 22:25-DALvsNYG, 09/13-MNF-1:10-WSHvsPIT, 4:20-SFvsLA
    Week 2: 09/16-2:25-TNF-BUFvsNYJ, 09/18-19:00-PITvsCIN, 22:05-LAvsSEA, 09/20-MNF-2:30-CHIvsPHI
  • LasDen #12957
    BB just can't hide it.... :DDD
  • ReszegKoldus
    #12956
    nekem úgy tűnik Kaepernick lesz a kezdő a szezonban, ez is ilyen Tebow féle dolog lesz lassan... :D
  • szomferi
    #12955
    van egy Live TV nevezetű app a Windows Store-ban, HD minőségű streamekkel, mindenféle csatornáról... ha nem magyar streamet keresel, akkor itt szerintem meg tudod találni a neked tetsző meccset majd
  • tutuhawer #12954
    Szevasztok!
    Melyik streamek jók manapság, nem akarok rákattintani céges laptopról , faszom tudja, milyen védelem van ezen vagy nincs...
    Segítsetek ki, mi a menő stream oldal manapság
  • ReszegKoldus
    #12953
    még a végén el is marad :D
  • ReszegKoldus
    #12952
    na végre hajnali 2-től a sport2-n a szezon legfontosabb meccse :)
  • ReszegKoldus
    #12951
    Augusztus 11-én
  • ReszegKoldus
    #12949
    Ja miután rányomsz, hogy "join league" utána van egy ilyen oldal, ahol van külön:
    -join
    -az autodraftot megtaláltad :D
    -és a ligák feletti sorban van, hogy "draft your team now"

    Itt lehet egyből draftolni

  • Palinko
    #12948
    Én ezek közül a ligába csatlakozóst csináltam, gondoltam az nélkül nem is lehet. legalább is nem láttam lehetőséget, vagy csinálok ligát, vagy csatlakozok, esetleg újra aktiválom a tavalyit, de az sztem haveroknak van ahol mindenki belemegy. Sztem bőven elég lesz nekem az egy csapat, meg próbálgatom majd a perfect challanget az is elég érdekes.
  • ReszegKoldus
    #12947
    Azt hiszem az nfl.com-on 3 féle módon lehet játszani, van autodraft, lehet azonnal draftolni rendesen élőben, és lehet csatlakozni külön ligába, ahol meg van adva egy időpont, hogy mikor van a draft. Én az első kettőt szoktam nyomni, de annyira nem veszem komolyan az egészet. Amúgy nem csak 1 csapatod lehet, úgyhogy próbálkozhatsz még, de szerintem érdemesebb valamikor a szezonnyitó előtt draftolni.
    Én pl. biztos behúztam volna Jordy Nelsont tavaly, ha korábban draftolok :D
  • Palinko
    #12946
    főleg nem úgy ahogy én csináltam, autodraft ftw :D de nem értem, nem is tudtam volna választgatni draft előtt, lejárt a visszaszámlálás, pár óra múlva néztem és már ki voltak sorsolva a játékosok. majd meglátom mi jön ki ebből.
  • ReszegKoldus
    #12945
    Én csak olyan tippet tudok adni, hogy szerintem nem jó ötlet ilyen korán draftolni :D


    Amúgy, akit érdekel mától a sport tv-n ismételnek alapszakasz meccseket
  • Palinko
    #12944
    Nem tudom ki hogy van vele én idén is belevágok az NFL fantasybe, tegnap volt a draft. Akik régebb óta űzik adnának tippeket? Tavaly sikerült a közepén végeznem, de szerencsés voltam szerintem. Idén próbálnék előbbre jutni, de sajnos nem értek sokkal többet a játékból mint tavaly :D
  • Darthmushroom
    #12943
    BB meg a Pats úgy néz ki idén is csak trollkodik a drafton :D lehet elemezni/várni és persze még a posztot se találja el senki :D
  • cenobite
    #12942
    Koszi a valaszokat! A vaterás lesz, már irtam az eladónak csak még nem válaszolt.
  • LasDen #12941
    Vagy külföldről
  • ReszegKoldus
    #12940
    Az usasportfan.hu elvileg tud rendelésre mezt hozni, vagy ott van a vatera ahonnan a képet linkelted, annál olcsóbb nem nagyon lesz szerintem. Az amerikaisport.hu-t nem ismerem, de ott is hivatalosnak látszó cuccok vannak, bár Vikings mez pont nincs ott se.
  • cenobite
    #12939
    Sziasztok!
    Nem tudjátok, hogy Mo.-on lehet valahol kapni ilyen minőségű Vikings mezt? Mert amit nemrég rendeltem az sajnos alulmúlta a várakozásomat. :(
    Ha tudtok helyet, webshopot, megköszönném az infót!
  • robotnyk
    #12938
    senki sem akar a brownsban játszani, csak vannak olyanok akiknek tudnak eleget fizetni.
  • ReszegKoldus
    #12937
    Csöbörből vödörbe
    De ez, hogy akar...egy drogtesztet rajta is elvégeznék azért :D
  • LasDen #12936
    Azt mondják, hogy Kaepernick a Brownsban AKAR játszani.....
  • ReszegKoldus
    #12935
  • LasDen #12934
    igen arra megy ki a dolog, hogy jövőre lehessen hosszabbítani másokkal. Azt mondák 15 meg 16 milliót fog keresni a következő években.
  • Darthmushroom
    #12933
    90% h megint átvariálták az anyagiakat, hogy több helye legyen a csapatnak a fizetési sapka alatt. (mint ahogy legutóbb is mikor hosszabbított)
  • LasDen #12932
    Brady 2 évet hosszabbított
  • LasDen #12931
    NFL network kommentátor azt hite adáson kívül van. "A leendő volt Browns QB".

    Hol itt a hiba? :D
  • robotnyk
    #12930
    de
  • Palinko
    #12929
    nem túlzás ez egy kicsit?
  • Palinko
    #12928
    erről nem tudtam, pedig mindig is a 2K-ban bíztam :( az NBA-val tényleg nagyon jó munkát végeztek. viszont még a Konamitól sem lenne elrugaszkodott, Japánban szeretnek minden amerikai dolgot, baseball, meg látom elég sok amerikai foci csapat is van, középiskolai is stb.

    ez a Joe Montana tényleg valami mobilos, de még mintha ki sem jött volna. annak legalább annyi előnye van az xbox-al szemben, hogy van okos telefon emulátor, szóval pc-n is kipróbálhatjuk :D de nem várok tőle sokat, ha már unreal engines remélem pár év múlva továbbfejlesztik és kiadnak valami rendes konkurenciát. vagy megesik az EA szíve és kiadja. mi egyébként a kifogása? "nem jó játszani billentyűzeten" szerinte, nincs kedve pc-re optimalizálni, portolni? vagy ki sem adtak hivatalos magyarázatot, csak beadtak valami kamudumát, hogy pc eladások nem mennek, többet vesznek konzolon és annyi :D
  • LasDen #12927
    2K lehetne a nagy ellenfél, aki az NBA Liveot tönkre verte, de ők is csak egy szar mobil játékot csinálnak. NFL 2K16 Joe Montana néven vagy mi..... :((((
  • Palinko
    #12926
    Itt az offseasone igaz még az eleje, de már érezhet az ember egy kis hiányt. sajnos a madden már lassan egy évtizede nem érkezik pc-re, más focis játék sincs a helyettesítésére, a blood bowl másról szól. szóval megörültem mikor találtam egy Axis Football nevű programot, van gagyibb flashes változata a böngészőben, de látom van már 3D pc verzióban. szeretném rá felhívni a topiclakók figyelmét.

    sajnos nem állíthatom, hogy jobb mint a Madden 08, mert sokkal egyszerűbb, kevesebb lehetőséggel, butább, de jó látni, hogy legalább ilyen garázsprojektben csinál valaki valamit, ha már a nagyobb kiadók nem csinálnak konkurenciát a konzol only maddennek :)
  • LasDen #12925