13255
feenMUx.jpg
  • LasDen #12882
    Ezek a Stewart futasok szart se érnek
  • Palinko
    #12881
    látom itt sem nyerte el senki tetszését a halftime show, twitteren sem tetszett senkinek, ott is emlegették, hogy gaypride lett már belőle, sajnos LBGT zászlót is sikerült kiszúrnom a színpad körül stb... ok az sem tett jót neki hogy világosban volt, nem este. Beyonce is vicc aki hajlamos feminista dolgokra, meg a nő nem árucikk stb, persze most is ki volt az egész lába és a segge... :D

    Snoop Dogg, Dr. Dre, Ice Cube sornak én is jobban örültem volna
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.02.08. 02:53:52
  • ReszegKoldus
    #12880
    feat. Ray Rice, Ray Lewis, stb :D
  • LasDen #12879
    Fuck the police a halftimeban. Érdekes lenne :D
  • ReszegKoldus
    #12878
    Hát az az érdekes, hogy a zene még csak hagyján, de maga a körítés is valahogy olyan...
    Mondjuk a Coldplayt eddig inkább csak névről ismertem, már legalább tudom miért :D

    Eltolhatták volna a Straight outta Compton bemutatóját egy fél évvel, azt most promózhatná Snoop Dogg, Dr. Dre, Ice Cube stb :D
  • LasDen #12877
    Ez a Coldplay....
  • ReszegKoldus
    #12876
    én értem hogy San Francisco ott van a környéken de biztos ennyire buzisra kellett venni ezt a műsort?
  • LasDen #12875
    Fuckin Coldplay.... :D
  • ReszegKoldus
    #12874
    Szerintem Osweiler jobb lenne...de ennél még talán Tebow is :D
    Viszont ez a denveri védelem nagyon király
  • LasDen #12873
    Ilyenalul magát alul múló Carolina O-val nem lehet nyerni. Cam eddig jó passzai most el repülnek a homályba....
  • robotnyk
    #12872
    clown fiesta
  • ReszegKoldus
    #12871
    Homlok nagyon szar
  • Palinko
    #12870
    na ez a superbowl :D
  • Lammer
    #12869
    köszi!
  • ReszegKoldus
    #12868
    Annyira "jók" ezek a meccsek előtti elemzések, már csak várhidit és a mágnestábláját hiányolom :D
  • banok
    #12867
    HD Sport1 nincs és nem is lesz de CBS van.
  • Sippie
    #12866
  • mulli1986
    #12865
    Majd holnap felvételről!
    Addig meg
  • ChipHazard
    #12864
    Jah nálam is pont ma cseszekszik a Sport1. hogy a csatorna nem elérhető, bezzeg a sport2 az van
  • Lammer
    #12863
    "meg tudom ott fent van a banok fóruma"
    köszi, talán régebben néztem is onnan streamet, na akkor csuriban leszek hátha lesz HD stream :)
  • LasDen #12862
    Bannerban vannak linkek. De itt esetleg lesz live stream magyar....
  • Lammer
    #12861
    Sziasztok!

    Tudtok esetleg >>>MAGYAR<<< sport1-es HD streamet? itt lesz elvileg SD
    meg tudom ott fent van a banok fóruma, de ott még semmilyen új link nincs, remélem estig lesz... csak lehet a meccs előtt fogok tudni újra online lenni és nem fél órával a meccs előtt akarok elkezdeni szerencsétlenkedni :)

    Ha esetleg estig tudtok HD sport1 HU-t akkor írjátok légyszi ide, köszönöm!
  • Palinko
    #12860
    szerintem ez nagyon vicces :DDD

    egyébként megnéztem volna, hogy mi van ha 11 Shadowmere van a Broncos csapatában. az a ló tele volt élettel, meg nagyon gyorsan töltött, hogy a játékos ha már kiharcolta a Dark Brotherhood céh küldetésekben, ne haljon meg egyhamar. tudom az íjászat tanulása pl úgy ment leggyorsabban ha őt lövöldözöd és akkor fejlődött, mert soha nem halt meg. alig lehetett kinyírni, valami dragon bone íj kellett a titkos szobából (amit konzollal elő tudtam hívni és a játék összes itemje ott volt) meg még azzal is több lövés kellett, meg nem baj ha stealthben :D
  • LasDen #12859
  • LasDen #12858
    what does the pig say? :DDDD
  • Palinko
    #12857
    ezen a héten tényleg minden a super bowlról fog szólni. hehe, össze kéne hívni fél fórumot, hogy ezt megegyük a topickban nincs is elég ember :D

  • LasDen #12856
    Pedig kinéztem volna egy Randy Moss-Pats húzást Megatronból :D
  • ReszegKoldus
    #12855
    Helyes. Csak aztán meg ne gondolja magát.
    Még esetleg elmehetne a Packersbe veterán minimumért :D
  • Darthmushroom
    #12854
    Megatron visszavonul :O
  • LasDen #12853
    ez csak egy játék, nem kell ennyire komolyra venni :D a játékban lecsúszhat ilyenről, így most megtörtént. Ezt dobta a gép...
  • Palinko
    #12852
    nem tudom nekem is meredek pl a 0:29-nél látható dolog 1 ember lecsúszhat kettő a legritkább esetben csúszik le, és ilyen biztos helyzeteknél még 1 sem nagyon, főleg sb-n. viszont a Newton futás td meg igen is életszerű amiket megfutott már köztük 72 yardosat stb. nem túl szakértői véleményem szerint is panthers győzelem lesz, de én simábbra számítok remélem ilyen szoros lesz mint a szimuláció.

    egyébként meg kapják be, hogy nem adják 2008 óta ki pc-re
  • LasDen #12851
    ha megnyeri persze, de csak azért nem jár gyűrű, mert valakinek hűdejó pályafutása volt.
  • mulli1986
    #12850
    Nekem igazából mind1. Csak azért szurkolok majd a Broncosnak, mert Payton végezhetne a csúcson, sztem ez az utolsó idénye...
  • LasDen #12849
    ez csak egy szimuláció, sokat nem jelent. Persze lehet nem tetszik a broncos érzelműeknek, de attól még nem indikál semmit. Ez csak fun és egy kis reklám. Az esetek többségében eltalálják a győztes kilétét, de 2-ből annyira nem nehéz ráhibázni. Tavaly az eredmény is bejött, de ez sem történik meg mindig. Azért remélem, hogy idén is ráhibáznak és tarol a Carolina :D
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2016.02.01. 21:15:15
  • mulli1986
    #12848
    Hát ha én lennék a Broncos, nem szeretnék ilyen videókat látni :D
  • LasDen #12847
    hogy érted, hogy meredek? leszimulálják a mérkőzést oszt annyi.
  • mulli1986
    #12846
    Ezek elég meredek videók, nem? Vagy megmagyarázzák, hogy ez csak egy játék?
  • LasDen #12845
    menetrendszerűen...
  • Palinko
    #12844
    nem írom le az eredmény (bár kétlem, hogy bárki visszanézné aki nem maradt fent :D), de elég egyhangú volt, a végén már teljesen komolytalan, de legalább láttunk olyat ami sima szezonban elképzelhetetlen. csak nem bántam volna több fordulatot, mert igazából egyszer sikerült meccs közben 1 TD-nyi pontra kerülni a két csapatnak (első pontokat nem számolva)
  • Palinko
    #12843
    szerintem is azzal se ér fel, mert tét nélküli szinte, de azért mégis ott az éves amcsi átlagfizunyi különbség játékosként, azért az nekik se kevés bónusz, bár annyira már nem érdekli őket szerintem sem. viszont azért nézők gondolhatják sok touchdownt fognak látni, meg nem egy New York a helyszín, Hawaiion nincs is NFL csapat, gondoltam csak érdekli az embereket, erre első negyed végén is jöttek még ki a büféből mert a hasuk jobban érdekelte őket :D

    lehet ha oda születünk le sem szarnánk az egész focit és most valami kínai sportot néznénk vagy nem tudom, de innen nekem még ez a pro bowl is érdekes.