13257
feenMUx.jpg
  • szomferi
    #10122
    ma mit adnak Ricsiék? 49ers?
  • tutuhawer #10121
    Szerintem az csak promóciós volt a szezon elején. Mobilnettel belenéztem egy meccsbe és másfél negyed kb 400 mb forgalom volt ;-) de megérte, nagyon tetszett
  • tutuhawer #10120
    Most ébredtem és látom márba hopelyheket accuweather-en... Király :-)
    Plusz: a texans már egyeztet lovie smith-szel, esetleg jon grudennel /öt minden évben említi valaki/ , de mindenképpen nfl veterán edző kell nekik. A kovi 2. évben alkalmas lesz a keret egy superbowl-ra ha meg tudják oldani a qb kérdést. Ez a friss houstonból
  • Ricsi234
    #10119
    Hova lett az az opció a GamePassról hogy egy meccs ingyen van?
  • dragon11
    #10118
    ja. sztem szent H :)

    illetve ne nevessetek ki de sztem a bengals nagyon H.. eléggé elkapták a fonalat, vélemények ??
  • Darthmushroom
    #10117
    nem az a baj, mert simán nyerhetne is a Panthers mert van olyan jó, hanem h nem muszáj.. elég ha majd otthon verik őket és másik 2 meccset hozzák, mert akkor csoport elsők.
  • dragon11
    #10116
    szentek idegenbe rosszak meg mondtam én fázni fognak seattlebe:D most sztem húzzák otthon szorosan:D
  • Darthmushroom
    #10115
    de nekem kell a Panthers győzelem :D tavaly is oda visszaverték őket.. mondjuk akkor nem volt Peyton :/
  • ReszegKoldus
    #10114
    én továbbra is tartom, hogy a MNF után nyer a Saints és kikap a Seahawks :)
  • Darthmushroom
    #10113
    na akkor :D
    Steelers,Pats(csoportgyőzelem :P),Ravens,GB,Jets,Eagles,Bengals,Tampa,Chiefs,Denver,Cardinals(ha játszik Palmer),Chargers,Seahawks,Panthers
  • ReszegKoldus
    #10112
    vagy 38 ponttal... :)
  • Darthmushroom
    #10111
    az még irányítónál is jó ha 300 yard fölött van nemhogy egy futónál :D
  • ReszegKoldus
    #10110
    végül 73-544 lett, abból egy csávó vállalt 45 kísérletből 303 yardot...durva
  • Darthmushroom
    #10109
    lol az már átlagba is sok, nemhogy 5ször átfutni a pályát.
  • ReszegKoldus
    #10108
    65 kísérletből 500 futott yard az auburnnél, hogy ez sok vagy kevés ncaa viszonylatban azt nem tudom, de szerintem durva :D
  • tutuhawer #10107
    egykezesre nekem a legjobban a múlt heti Riley Cooper-féle tetszett a legjobban, felszisszentem, mondjuk így. Meg ha már speckó mutatványok: Vernon Davis gátfutós akciója is elég komolyra sikerült, egy lapon említeném Randy Moss elkapásával is talán. "Odabasz" kategória
  • Darthmushroom
    #10106
    akkor rosszul emlékszek :D nem tudom miért az ugrott be, lehet h ott is volt valami szép elkapása.
  • ReszegKoldus
    #10105
    3 éve, szeptemberben, Pats mindkét meccsen kikapott a Jetstől (mármint ezen a meccsen és a playoffban is), a többi stimmel :)
  • tutuhawer #10104
    El, tegnap már mondták, Wade phillips lett a főnök. A houstoni tudósító kb 30 éve tudósít, és mondta, hogy szerinte phillips szeretne edző lenni, de a nagyfőnökök meg nem akarják, inkább 3-4 másik jelölttel beszélnek. Már most beszélnek, egy ideje már beszélnek, így pontos
  • tutuhawer #10103
    a hibátlan Pats-szezon sokszor eszembe jutott mostanában. Új telefont kellett vennem , és jót vettem , jó adatok, jó hozzászólások, szép, király, erős, minden, de éppen amit én szeretnék, nem megy úgy, mint kéne. Csak pont minden király, de egy pont az i-re nincs meg. :(
  • Darthmushroom
    #10102
    Kubiakot tényleg elküldte a Texans? nem sok értelmét látom pár héttel a vége előtt, vagy hamarabb kellet volna vagy megvárni a szezon végét.
  • Darthmushroom
    #10101
    az Jets ellen volt ha jól emlékszek mikuláskor 4 éve mikor 0-ra verték őket utána a playoffba meg kiestek ellenük. Mossnak utolsó meccsei között volt a Patsbe.
  • tutuhawer #10100
    többkezes?
  • ReszegKoldus
    #10099
    persze lehet hogy több is volt :D
  • ReszegKoldus
    #10098
    az valami jets vagy dolphins meccsen volt azt hiszem
  • tutuhawer #10097
    hirtelen szarakodik a céges internetem, nem játszanám le... ezen a meccsen volt Moss egykezes elkapása az end zone-ban?
  • tutuhawer #10096
    juhhhéééééjjjj


    Hópihét írtak valóban arra a meccsre is. Bezzeg Florida...Bezzeg San Francisco. Milyen szar lehetett OJ Simpsonnak Buffalóban futni mindössze 14 meccs alatt 2000 yard felett. :)
  • Darthmushroom
    #10095
    hóba is lehet passzolni, főleg ha az írányitot Bradynek hívják
  • ReszegKoldus
    #10094
    ja meg elvileg csak nagyon hidegben van vele probléma, hát Green Bayben szokott olyan lenni :)
  • ReszegKoldus
    #10093
    hát annyira talán nem vészes, a Vikings ellen a hosszabbításban kellett elmennie az öltözőbe az inhalátorért
    de addig összeszedett több mint 150 yardot
  • tutuhawer #10092
    hű, nem tudtam, hogy ilyen gondja van. Pedig elég nagy talentum, remélem, meggyógyítják valahogy és nem befolyásolja
  • ReszegKoldus
    #10091
    ha megint kijön az asztmája akkor lehet hogy nehezebben fog futni
  • tutuhawer #10090
    azt elemzték, hogy mindegy ki irányít, szarul blokkolni nem muszáj Eddie Lacynek... Jobb blokkolásokat várnak a támadófaltól a hétvégén. Aztán meglátjuk, tud-e majd futni a hóban holnap
  • ReszegKoldus
    #10089
    futni hóban is lehet, többnyire :D
  • dragon11
    #10088
  • robotnyk
    #10087
    fahrenheit....
  • tutuhawer #10086
    munkát próbáltad már? /csak viccelek/
  • dragon11
    #10085
    ez a kettő sztem fixx meccs kb.. kellenének valami tutik h visszahozzam a bukót :((
  • tutuhawer #10084
    grean baytől kezdve cincinattin át Philly-ig, mindenhol hópihéket írnak... Azt kiszámítani csak Bradyék tudják szinte. :)
  • Darthmushroom
    #10083
    30fokba hóesés azt hogy? :D