13257
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #10362
    Így is? Inkább így se :D
  • Darthmushroom
    #10361
    az a meccs is már a draftról fog szólni. kinek fontosabb egy hamarabbi draft jog.

    am tényleg érdekes h olyanok fognak rohadt hamar draftolni akik nem h playoff de super bowl esélyesek is voltak a szezon előtt (Falcons,Texans) +akkor a sima playoff esélyesek: Redskins,Vikings,Tampa
  • tutuhawer #10360
    A Washington Niggers irányítója Kirk Cousins lesz, Sexy Rexy a tartalék, RG III inaktív. Így is megütik a Falconst?
  • dragon11
    #10359
    hahaha. érzek egy kis iróniát pedig én tartom azóta magam a megbeszéltekhez, nem gondolom h megérdemelném..
  • Ulvar
    #10358
    Mit...mit...fut egy TDt :D.
  • Ulvar
    #10357
    Ezek nagy része csak irónia ;) no para :).
  • ReszegKoldus
    #10356
    Pedig simán meglehet a győzelem.
    Még szerencse, hogy nem én vagyok az edző, mert tegnap tényleg az jutott először eszembe, hogy ha játszhatna is Rodgers, inkább Flynnek kéne kezdeni és megnézni ő mire megy a védelem ellen :D
  • Sippie
    #10355
    ez jó :D
    #10354: jaja, csak azért veszítettünk a bears ellen, hogy titeket megverjünk, muhahaha... ördögi taktika :D
  • ReszegKoldus
    #10354
    Szerintem a Cowboys a hétfői védekezéssel meg akarta mutatni, hogy felesleges ellenük Rodgersnek játszania, mert még Flynnel is lehet esély, aztán most hétvégén már sokkal jobban fognak védekezni :D
  • Darthmushroom
    #10353
    mármint az allassal, D nélkül? :D (Bowl.hu poén :D)
  • Sippie
    #10352
    Packers? Cöhh... a mighty dallassal játszanak, attól a csapattól tartani kell! :D
  • Ulvar
    #10351
    Gyorsan előre letudtam :D.
  • Darthmushroom
    #10350
    nem korai szerdán elkezdeni? :D szerdától vasárnapig tutizni kicsit sok lenne :D
  • Ulvar
    #10349
    dragonnak üzenem: Forduló tippjei, ezek a tutik, egyértelmű mind.

    Chargers
    Redskins
    49ers
    Giants
    Vikings
    Dolphins
    Bills
    Texans
    Browns
    Raiders
    Jets
    Packers
    Titans
    Rams
    Steelers
    Ravens
  • ReszegKoldus
    #10348
    (meglepő módon)
    december 22. 22:25 Ravens-Patriots

    utána viszont közvetítik az Eagles-Bears meccset is
  • ReszegKoldus
    #10347
    nagyon nem akarják kitenni a Dallas szorzóját (sem) sajnos :D
  • tutuhawer #10346
    vágom, jaja. Most 2 legyet ütök egy csapásra, azaz egy videóval kérdezek pont egy Pats-szurkolótól 2-t is /NSO-n nem merek annyit okoskodni, ott nincs moderálás/
    youtube
    1. Ez nagyobb fordítás, mint a most hétvégi bármelyik?
    2. Az elején van egy mistackle, ami talál, pont olyan, mint Gronk sérülése a mostani hétvégén. Értsd: a kérdésem, hogy Gronk sérülése ugye a véletlen műve?
  • Darthmushroom
    #10345
    dallasba az a baj h náluk is sok sérülés pedig azért nem rossz védelem lenne... Lee, Ware stb.. egyszerűen nem tudnak 100%-ra felépülni mert komoly meccsek vannak, mint pl. a Pats védelembe Talib,Dennard,Gregory nem számít h 50%sak muszáj játszaniuk ezért nem tudnak teljesíteni.
  • tutuhawer #10344
    Tök utolsó a sérüléssel sújtott védelem nekik... Az is még pluszban alul teljesített? :-) Én elismerem a sérüléseiket, de fullos védelem ellen is erős a philly offflense, inkább egy lendületes eagles jusson be a rájátszásba. /Amelyik szintén sok yardot enged, de sok labdát is szerez/
  • McCartman
    #10343
    Elég nyomorultul játszott az Allas Cowboys.
    A védelem speciel átlagon alulian teljesített. Elég annyit mondani, hogy az összes (!!) chicagoi drive pontszerzéssel végződött (5 TD, 3 FG), punt nélkül.
  • Sippie
    #10342
    Megmondtam hogy ettől a dallastól nem kell tartani... gyér egy csapat. Horribilis fizetések, stadion, népszerűség, a teljesítmény meg átlagos.
  • McCartman
    #10341
    Metlife
  • Hypo #10340
    kicsit mesterkélt:)))
  • ReszegKoldus
    #10339
    így vasárnap tuti nyernek, inkább most kellett volna nyerni és akkor kikapni
  • Ulvar
    #10338
    Miért van az, hogy ráérzek bizonyos szopásokra, amikor nagyon szeretném :).

    Ez a Dallas sose fog eljutni SuperBowlig.
  • ReszegKoldus
    #10337
    nem hiszem hogy van magyar stream (én legalábbis nem találtam)
  • Narusco
    #10336
    magyar sport1/2 streamet nem tudtok adni jelenleg, amin adják a meccset? :)
  • ReszegKoldus
    #10335
    a szél miatt -20 foknak érezhető a hőmérséklet, nem rossz
  • Darthmushroom
    #10334
    am se nagyon szoktak olyat ültetni oda akinek az egyik a csapata játszik kivétel Ricsi, Márk talán 2szer volt Pats meccsen és volt is valami nyilatkozata h kifejezetten nem szereti mert nem tud szurkolni nekik, mivel pártatlannak kell lennie.
  • Sippie
    #10333
    Gyula nem szeret Dallas meccset közvetíteni mert akkor mindig kikap a csapat, szóval nem is bánom ha megmarad az eredeti felállás :D
  • ReszegKoldus
    #10332
    akkor azt mondták nem lesz még egy ilyen
    de akkor még nem tudhatták az idei MNF sorsolást :D
  • Sippie
    #10331
    amikor Gyula és Sankó együtt voltak Ricsivel? Frankó volt szerintem :D kiváncsi vagyok meglépik-e.
  • ReszegKoldus
    #10330
    egyébként nem tudom ki emlékszik rá, de tavaly is közvetítettek a sport tv-n Bears-Cowboys meccset ugyanígy MNF volt és elég rendhagyó volt a közvetítés
    gondolom most nem olyan lesz :D
  • ReszegKoldus
    #10329
    ma extra hosszú c'mon man kéne hogy legyen
  • Ulvar
    #10328
    Draft order calculator.
  • dragon11
    #10327
    seahawks:$
  • Ulvar
    #10326
    A Ravens fanok a legrosszabbak? Adrian Peterson szerint igen!
  • Ulvar
    #10325


    Tegnap pont láttam Niners meccs előtt streamen, Seahawks fanok üvöltöznek :D
  • Darthmushroom
    #10324
    azért New York, Boston fele már mostanában is repkednek a mínuszok.
  • Ulvar
    #10323
    Nem para, nem sokkal van melegebb Friscoban se.