13257
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #10402
    Rodgers nem játszik a Cowboys ellen
  • McCartman
    #10401
    Hát kb. :D

    Ja, az előző idegenben volt rosszul emlékeztem, akkor még szebb.
  • McCartman
    #10400
    Tavalyi meccs amúgy parádés volt ugyanitt, első félidőben 24 pont Boltsnak másodikban 34 pont Manningéknek. :D
    Hát, most nem jött be.

    link
  • Darthmushroom
    #10399
    aki fogadott neten :D
  • McCartman
    #10398
    Otthoni meccset így elbaszni az nem mindennapi, pláne egy ilyen szintű csapatnál. Mondjuk előnnyel indultak, a volt off. cordinator a vezetőedzőjük, ismeri ezt az O-t kívül-belül.

    De most komolyan ki a faszom mozdul be puntnál? :D
  • Darthmushroom
    #10397
    azért nagyon sima nem volt csak a vége :D +Titans meg Chargers azért szerintem nem egy színvonal, attól h Titansnek is van papíron még esélye a playoffra.
  • ReszegKoldus
    #10396
    ugyanezen a hideg helyen meg nyertek a hétvégén (sajnos túl simán) :D
  • Darthmushroom
    #10395
    vannak ilyen meccsek, én nem rég írtam is h vártam még verességet tőlük, főleg valami hideg helyen és be is jött.
  • McCartman
    #10394
    Láttátok amúgy a meccset?
    Denver két 12 men on the field büntetést szopott be, őrület. És itt a 12. ember nem ugyanazt jelentette mint Seahwaksnál. :D
    Azon ritka alkalmak egyikén pedig amikor puntra kényszerítették Phylliséket, ráadásul saját 5ösük környékéről, 3. negyed végén, 2 TDs hátrányban tehát elég kritikus pillanatban, bemozdul valaki denveri oldalon és SD 1st down.
    Botrányosan szar volt a meccs.
  • Darthmushroom
    #10393
    év vicce lenne ennyi kulcs sérüléssel, mondjuk playoffba ilyen D-vel úgy is mind1 h otthon vagy idegenbe esnek ki. nincs se futás se passz ellen védekezés. Gronk nélkül meg kitudja h az O-ból is mi lesz.
  • ReszegKoldus
    #10392
    Egyébként most már Manninget nyugodtan lehet pihentetni, úgyis megvan már a playoff :)

  • McCartman
    #10391
    De legalább nincs hagyománya. :D
  • Darthmushroom
    #10390
    volt már itt is rá példa :D
  • McCartman
    #10389
    Első vs utolsó? Az csak európai fociban csalóka. :D
  • McCartman
    #10388
    Miután gyorsan kikapnak Miamiban úgy aligha. :D
  • ReszegKoldus
    #10387
    Hát a Denver hiába húzza be a maradék 2 meccsét, ha a Patriots nyeri a saját három meccsét, akkor ők lesznek 1. számú kiemeltek
  • Darthmushroom
    #10386
    még a Texans megveri őket :D am vicces ha Pats is bukik 1t a Bengals meg nyeri a 3t még a Pats is wild card körös lesz, de ha mind3t nyeri meg első kiemelt. Nagy a baj h miamibe decemberbe nem nyerni jár a Pats, baltimoreba meg végkép.
  • McCartman
    #10385
    Allas Cowboys után ez nyugodtan lehet Enver Broncos, a D innen is hiányzott. Manninget folyamatosan lenn tartották, ha fel is jövehetett kiszorított helyzetből indulhatott volna a drive és szerencséje is csak a Chargersnek volt az viszont a kritikus helyzetekben.

    Nem is itt semmilyen harc, nincs minek örülni, a maradékot fél kézzel behúzzák már. :D
  • Darthmushroom
    #10384
    f*ck yeahh :D így még bőven lesz harc a kiemelésért :D
  • Ulvar
    #10383
    Már várom Dragont...
  • ReszegKoldus
    #10382
    1-ből 1 :D
  • McCartman
    #10381
    Igen, magukhoz képest. Voltak már ennél jobbak is.
  • tutuhawer #10380
    Neeee.... Ez a nonszensz határesete
  • ReszegKoldus
    #10379
    Bearsnél meg leültetik az eddig jól játszó McCownt és Cutler kezd, logikus :)
  • tutuhawer #10378
    Értem, tehát nem érti, miért kellett idáig várni a játékos megóvásával, miért játszatta 13 meccset... Szerintem nincs gond vele , illetve nem volt gond vele, aztán látták, hogy talán azért van ennyi sack, mert a szarul bklokkoló fal mellett még szarul is oldja meg a helyzeteket RGIII. Én is csak spekulálok, meg olvasom mindenki nyilatkozatát...
  • robotnyk
    #10377
    "I don't understand what they're doing. It's hard to take, 'Well, we're watching out for RGIII's health and his welfare.' You know, if you felt (that way) about his health and welfare, you probably would have done something about it a year ago, or maybe even earlier in the season, when he started the regular season without any preseason practice."

    ezt meg Madden mondta, és 100%-ban egyetértek vele.
  • tutuhawer #10376
    mondott valamit Santana Moss is a helyzetről, meg korábban Mike Tomlin esetéről Torrey Smith(BAL) is, de nem tudtam kivenni a beszédből, hogy milyen nyelven mondták... :))
  • tutuhawer #10375
    Pont mondta Willie McGinist, hogy ő se ültetné le, minden játékperc, minden snap fontos a következő szezonra. De mások azt mondják, azért kap sok ütést, mert szar formában van. Willie azt mondja, többe sack és ütés lett volna, ha nem lenne ilyen mobilis... A másik azt mondja, jó, hogy Kirk Cousins játszik, mert a liga 1/3-a rá fog figyelni, és talán-talán első körös vagy két 2. körös draftjog is járhat érte... Ne feledjük, 1 első és 1 második kört is adott a St Louisnak a WSH, csakhogy Griffint elhozhassák ők. Szóval... érdekes a szitu Washingtonban. Az egyik tudósító mondta még , hogy mezeladás, a klub jövője , szurkolók vonzása, stb stb kapcsán: ha valakinek mennie kell nézeteltérések miatt, akkor az az edző lesz.
  • robotnyk
    #10374
    van egyrészt a sophomore slump jelenség, másrészt nem volt előszezonja, szóval ha nem fejlődött, vagy a visszaesés erősebben látszik rajta, az teljesen érthető

    egy nagyon drága, 1/2-es franchise QB-t nem ültetsz le azért hogy megóvd a következő szezonra, csak akkor ha sérült, vagy ha szakmai vagy személyi okból nem számolsz vele. ülnek padon jó irányítók, de én nem hiszek abban hogy egy QB jobb lesz attól, hogy a padon, pláne nem egy másodéves.

    az biztos, hogy a redskinst nagyon rosszul menedzselték az előző években, ezért nem volt pénz a sapka alatt free agencyben, szóval támogatást nem sokat kapott idén RGIII...
  • tutuhawer #10373
    Egész este vele foglalkoztak, meg kicsit Rodgers edzését mutatták, meg pár szóban említették, hogy EGY központba akarja tenni a nagyfőnök EGY ember kezébe a videóbíró intézményét. Személyesen mondta Albert Breer mikrofonjába jól bele. Szóval Robert Griffin tavalyi sérülése edzői-orvosi hiba. Hát nem látták , hogy az első eset után szar...? Hiába mondja, hogy nem rossz, nem fáj, Rodgers se játszik a hétvégén, pedig edzésen már jól mozog. Most nem győzte hangsúlyozni Shanahan, hogy azért ül le a srác, hogy megóvja és végre legyen egy normális offseaseon, amit végigcsinál, irányítóknak ez hihetetlenül fontos - mondta. De: az NFL Network elemzői kritikusabbak, az nfl.comon már fenn vannak a videók az around the leage és a total access részben. Nem fejlődött fejben a srác, lassan hoz meg döntést, amit irányítónak azonnal kell. A Giants egy korábbi edzője videóra rajzolta, amit minden jó QB tud: gáz van? Kidobom. Gáz van? Running back. Gáz van? Akkor nem csinálok nagy játékot. Mutatta, hogy óriási hibákat csinált Griffin, de semmi gáz a padozással, más nagy QB-k is ültek a padon korábban. A stúdióban a sérülése annyiban került szóba, hogy egészséges a srác. Ők jobban tudják. /Mondjuk elbasztam, mert a washingtoni tudósítót nem tudtam meghallgatni, amikor bejelentkezett, épp dolgoztam közben/ Még ide jön, hogy Shanahan egyeztetni fog a Dan Snyder tulajdonossal, aki épp a már említett liga-összejövetelen vett részt.
  • Sippie
    #10372
    amúgy ja, kb két meccsenként futnak egyet ellenünk a QB-k :D :D
  • robotnyk
    #10371
    nem vele kellett volna kezdeni a szezont egy ekkora műtét után, és előszezon nélkül, csak Shanahan megint kapzsi volt, mint amikor tavaly RG megsérült. ha végül bust lesz a srác akkor azt ennek a majomnak köszönheti meg.
  • Darthmushroom
    #10370
    Hm. ma de szívesen látnék egy Chargers győzelmet, mert kb. csak úgy lenne esélyük a playoffra, de sajnos nagyon minimális esély van rá.
  • Ulvar
    #10369
    Nem számoltam :D. De olyan jött, mint a Bears :D.
  • ReszegKoldus
    #10368
    Fele? Nem 15-ből 5 jött be? :D
  • ReszegKoldus
    #10367
    gondolom nem akarják, hogy feleslegesen megsérüljön
    legalábbis azt nem hiszem, hogy feladnák teljesen és mással próbálkoznának jövőre
  • Ulvar
    #10366
    xDDD, sztem még magad se hiszed el, amit írsz :D. Amúgy honnan veszed hogy irónia? Nézz utána, hogy mi melyik miért lehet irónia, és melyik nem.

    A múltkori kamu tippjeim fele is bejött, sőt majdnem több...
  • Narusco
    #10365
    én sem, pedig mindig szoktam mnf-re :(
  • tutuhawer #10364
    hoppá... az egész szezonra inaktív lesz.
  • ReszegKoldus
    #10363
    Redskinsnek nem tudom mennyire fontos, első körben úgyse draftolnak elvileg