13257
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #10442
    csak 3 irányítót próbált ki idén a MIN, csak 2 futóját vesztette el a mai meccsre és az idei legtöbb pontjukat érték el. Jellemző... reméljük, a 17. fordulóban jobban megy az Eaglesnek. /A minnesota futója elég jól helytállt, tetszetős volt./ Milyen teljesítmény kell Casseltől, hogy ne irányítót draftoljon a Minnesota az ő hármójuk helyére...? Érdekes lesz az offseasonjük
  • Darthmushroom
    #10441
    hm. jó rég volt már Green Bay a tvbe
  • Sippie
    #10440
    ja, bár az Allas játszik otthon, de az utolsó fordulóban szeretnek minket kiejteni...
  • Darthmushroom
    #10439
    nem várt veresség az eaglestől :O lehet úgy döntöttek csak jobb lesz utolsó fordulóba egymás ellen :D
  • Sippie
    #10438
    Na Allas tarthatja a lépést az Eaglessel
  • ReszegKoldus
    #10437
    redskins egyenlítés helyett 2 pontosra ment és kikapott :DDDD
  • ReszegKoldus
    #10436
    2
  • robotnyk
    #10435
    hányadszor nullázzák le idén a Giantst?
  • ReszegKoldus
    #10434
    az messze van még, de maradt esélyük
  • LaszloLedzenyi
    #10433
    Akkor most bent van a Dolphins?
  • ReszegKoldus
    #10432
    persze hogy várható volt, mivel megraktam a Pats+Bills győzelmet :D
  • Darthmushroom
    #10431
    szerintem meg várható volt :D
  • ReszegKoldus
    #10430
    jellemző hogy pont most nem sikerült megfordítania a Patsnek :D
  • LaszloLedzenyi
    #10429
    azóta már megláttam -.- thx
  • Darthmushroom
    #10428
    ott vannak streamek a banner alatt.
  • LaszloLedzenyi
    #10427
    Linket tudtok adni?
  • Ricsi234
    #10426
    Michael Hoomananananawanuianuamiowianu TD
  • ReszegKoldus
    #10425
    Vikings 2 futó nélkül nem is rossz, kitarthatna még a lelkesedésük a maradék két fordulóra is
  • Darthmushroom
    #10424
    HOOMANAWANUI 1 kezes elkapás és TD, h mik vannak :D
  • Darthmushroom
    #10423
    vicces volt :D
  • ReszegKoldus
    #10422
  • tutuhawer #10421
    Cutler dobott egy Matt Shaubot is. Kicsit rozsdás, de jó lesz ez...
  • Sippie
    #10420
    ámen!
    :D
  • ReszegKoldus
    #10419
    szerintem nyer a Bears és a Cowboys is
  • tutuhawer #10418
    Én nem szoktam rosszat kívánni, de az "egye meg mindenki, amit megfőzött" stílust szeretem. Ha a Chicago mégse nyer... akkor megehetik a kalapjukat is.
    A Green Bay - Dallas meccset nézem meg, és szurkolok a GB-nek, nyilván a Dallasnak nem... és remélem, bejut a rájátszásba A GB és Rodgers játszik. Király csapat, jó nagy kibaszás a sorsztól, hogy egy elég jó passzban levő irányító sérült meg, ezért is remélem, bejutnak
  • Darthmushroom
    #10417
    hát igen jelenleg jól állnak, 3ból 2 győzelem asszem elég is nekik, de akár 1 is ha riválisok nem nyernek.
  • Shep
    #10416
    Köszi, akkor ha jól nézem még nem reménytelen a helyzet.
  • ReszegKoldus
    #10415
    múlt héten többnyire nyertek az esélyesebb csapatok, de szinte mind hazai pályán játszott, ezen a héten viszont egy csomó idegenben játszik, kíváncsi vagyok hány bukik...
  • Darthmushroom
    #10414
    csoport elsőkön kívül mindkettő főcsoportba a két-két legjobb mérlegű megy a wild car körbe
  • Shep
    #10413
    A mai napig nem tudom ,hogy van ez a továbbjutás téma az NFL-ben, csoport elsők ok de utána?9ers-nek van még esélye, mi kellene hozzá, hogy a Wild Card meglegyen?
  • Darthmushroom
    #10412
    mai:
    Seahawks,Falcons,Colts,Jaguars(haha tovább a playoff reményébe:D),Miami(sajnos..),Eagles,Bears,Tampa(49ers szenvedés),Panthers,Chiefs,Green Bay(allasi öngyilkosság..),Saints,Cardinals(tovább a playoffért..),Steelers(szintén)
  • tutuhawer #10411
    Tudod, ki kéne a Dallasnak...? Egy jó védő: A football life: Vizesnyolcas
  • Sippie
    #10410
    és az allas ellen? :D
  • ReszegKoldus
    #10409
    Pontosabban a Cowboys ellen nem nyert 1989 óta Dallasban :D
  • tutuhawer #10408
    hűha... NFL Network: Mind blowing stats: A Green Bay 1989 óta nem nyert Dallasban. Brett Favre is 0-9-es mérleggel zárt.
  • tutuhawer #10407
    együttérzek. Most pedig indulok melóba.
  • Darthmushroom
    #10406
    legdurvább az volt mikor Sanchezzel vert meg minket a Jets a playoffba pár éve.. valami 300-400 yardot dobált akkor ellenünk az a low.
  • tutuhawer #10405
    huh... most hamar megnéztem, még Geno Smith is 200 fölött dobott mindkétszer az idén. Mondjuk el is adta 3+1-szer a bogyót.
  • Darthmushroom
    #10404
    az az elmúlt évek Pats védelme aki ellen minden irányító nevetve dobált 200-300 yardokat. még az ilyen Orton,Fitzpatrick meg hasonlók is..
  • tutuhawer #10403
    Tökmindegy. A dallasi védelem mindegyik GB irányítóból ugyanolyan jól felkészült.
    /vicceltem/