13257
feenMUx.jpg
  • evilman1984
    #10522
    Nagyon jó volt Green Bay!!
  • Ulvar
    #10521
  • Ulvar
    #10520
    Ugye hogy fogalmad sincs :D. Mindegy én élvezem :).
  • dragon11
    #10519
    menővagy öreg:D
  • Ulvar
    #10518
    Ja, és a tippeket is hamarosan megkapod.
  • Ulvar
    #10517
    Az a legnagyobb vicc az egészben, hogy fogalmad sincs hogy valójában miért írtam kifejezetten így a mondatot :). Ez a legjobb az egészben is qva jót röhögök :).
  • dragon11
    #10516
    ne sértegess fszfej:))
  • Darthmushroom
    #10515
    ja így már értem miért 2009 :D
  • Ulvar
    #10514
    xDDDDD Egy Niners drukker te sötétség ura :D

    #10512 2009-ben a Pats 59-0-ra ütötte ki a Titanst. Ezzel a 6. helyen áll az örök kiütési ranglistán 3 másik korábbi csapattal egyetemben (Los Angeles Rams, Chicago Cardinals, Cleveland Bulldogs). A Seahawks a 10.

    Az ilyen mértékű kiütések annyira ritkák, hogy jó ha 10 évben egyszer előfordulnak.
  • dragon11
    #10513
    ki kérte h beleszóljál ? szted ez telefon v mi ?
  • Darthmushroom
    #10512
    miért pont 2009től? :D

    Én rosszabb vagyok, én név alapján választottam a Patset :D Angol foci bolondként alap volt :D ha jól emlékszek akkor nyerték az első super bowljukat,de akkor még olvasás szinten követem az nflet. Panthers meg a friday nights light miatt szimpatikus :D
  • Ulvar
    #10511
    óriási vagy haver, te kellenél bolondnak az udvarba a király mellé :D.

    Ilyen indokkal akár Pats szurkoló is lehetnél 2009-től kezdve...ráadásul még az érvelésed is pontatlan ugyanis az eredmény 58-0 volt :). Jó divatszurkolást.

  • Hypo #10510
    Giants OL mögött Peytonnak se menne annyira, nem egy futkosó tipus
  • Darthmushroom
    #10509
    hát itt látszik h csapatsport.. anno sisakos elkapásnál az elkapó nem húzza ki a pácból Eli-t akkor pl 1-1re állnának. itt 52 ember játszik meg a stáb nem tudom hány tagja.
  • dragon11
    #10508
    m*
  • dragon11
    #10507
    seahawks már tavalytól a kedvenc csapatok mikor 56-0t játszottak de nezavarjon senkit xd
  • ReszegKoldus
    #10506
    épp ezért ennyit is ér a dolog...azt sugallja, hogy az a jobb játékos, amelyiknek több gyűrűje van, pedig nem hiszem, hogy a kettő közül a többség ne Peytont választaná irányítójának
    és akkor Dan Marino még szóba se került :D
  • Sippie
    #10505
    a történelemkönyvekben mégis úgy lesz, hogy Eli 2, Payton 1 (már ha nem változik a dolog hamarosan :D )
  • ReszegKoldus
    #10504
    és ha azt nézzük, hogy például a Cowboys edzőjének kétszer annyi gyűrűje van, mint Peyton Manningnek? :D
    nekem az ilyenek miatt nem annyira egyértelmű ez a gyűrű dolog :)
  • Ulvar
    #10503
    Már nem... :D Furcsa is volt a hétvégi nagy csend...
  • Darthmushroom
    #10502
    veresség után? :OOO
  • ReszegKoldus
    #10501
    nekem tetszik :)
    amúgy nem Pats drukker vagy?
  • Sippie
    #10500
    divatdrukker...

    #10494 azért ha azt nézzük, hogy aki bekerül ide a ligába az gyűrűket akar nyerni, akkor elég fontos értékmérő :D vagy legalábbis nem tudom elképzelni, hogy azt gondolja "lehúzok itt pár évet, megszedem magam, néha csinálok egy két TD-t, aztán jó lesz az"
  • Darthmushroom
    #10499
    divatos, szó szerint értve..
  • Ulvar
    #10498
    :D xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hát van még lejjebb nálad :D.
  • dragon11
    #10497
    az új logómmmmmmmmmmmmmm
  • ReszegKoldus
    #10496
    Én bírom Flaccot, így azt se sajnálom, hogy elvitték a Packers+10.5 - Lions tippet...a Bears-Cowboys-Lions már úgyis elment korábban :D
  • Ulvar
    #10495
    Jó ez a Lions is...se...Joe Flacco olasz csődör, elit qb TD nélkül tud nyerni...
  • ReszegKoldus
    #10494
    Háát nem tudom, én valahogy nem tartom akkora értékmérőnek, amikor néha nézem kinek nincs egy gyűrűje se, vagy kinek van (akár több is) :D
  • Sippie
    #10493
    sajnos a 2 gyűrűvel, még így is többet ér, mint sokan mások :/
  • Ulvar
    #10492
    Május 1?
  • ReszegKoldus
    #10491
    közeleg a szeretet ünnepe

  • Ulvar
    #10490
    Máshogy nem nagyon tudnám. Ha máshogy értettem volna akkor a Falcons volt az elmúlt évek egyik legjobb csapata...:)
  • ReszegKoldus
    #10489
    hát ha úgy érted a top2-t, hogy a 2 legjobb mérlegű csapat akkor olyan lehet végül is
  • Ulvar
    #10488
    Több mint a fele jelenleg. De ha még az uccsót be is szopom, akkor is a fele jött be úgy, hogy 95%ban az esélytelenebb csapatot írtam. A legdurvább a Rams - Saints. KÖSZI RAMS VÉDELEM! :)

    NFC 2. 3. 4. 10-4. Még a végén 2 NFC West lesz a TOP2, na az ciki :D.
  • ReszegKoldus
    #10487
    8
  • Hypo #10486
    persze ezt nem is vitatom, K.G nek surgossen mennie kell ez nem offense play amiket csinal, en az egesz coach stabot kirugnam Tom-ot egy szép köszönő csekk mellett küldeném el, köszönjük a 2 SB-t de már kifújt. IDe új arcok kellenek. Én mondjuk Chucky Gruden -nek örülnék:)))
  • Darthmushroom
    #10485
    szerintem ennyi intet már nem lehet csak a falra meg elkapókra fogni.. mentálisan sincs ott szerintem. vannak sokkal rosszabb csapatok, meg rosszabb képességű irányítok a ligába és még sincs ennyi INT nekik.
  • Hypo #10484
    hát van ez igy, nem akarom védeni de 65% a tok nem az o hibája...de hát ez nem számit a végeredménybe...ez van bukott év reméljuk jövőre lecserélik az edzoi stábot meg az offense falat.
    öröm az ürömben Romo beszopta megint, és Brady nek se jött jol ez a hetvege:)))))
  • Darthmushroom
    #10483
    16 TD 25 INT!!! Elit QB mellé elit teljesítmény ;)