13257
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #10682
    Tehát már az is gond neked, ha egyetértek veled?
  • Jakuza1
    #10681
    Jah es a Minnesota meg rohogott a dontetlenen nem, hogy o lett vele a csoportgyoztes es nem a GB ? :P
  • Jakuza1
    #10680
    Johet a reply maki.
  • ReszegKoldus
    #10679
    Szerintem is így volt.
  • tutuhawer #10678
    vágom, hogy nem volt 100% korrekt, mert lehet döntetlen, jóformán mindegy, mert ... tényleg, egy döntetlen a Dallas ellen gáz lenne. Emlékszem, McNabb dirigált egy X-et , és a másik QB is egy rakás szar volt azon a meccsen, minden idők egyik legszarabb meccse -mondják az okosok. A Dallas ellen is benne lenne, igaz, minden évtizedben csinálhat egy X-et a Philly. Engem se zavar , ha kioktatnak, de leköpni utána legalábbis fura, hogy nem jött össze vagy mittudomén. Mondjuk én speckó eset vagyok a "leszarom tableta" miatt :D
    ON:


  • Jakuza1
    #10677
    Gondolom a 78-as Green Bay is igy volt ezzel. :P
    Sot gondolom, hogy az edzo dramatizalasod utanozzam, az edzojuk is tuti azt nyilatkozta, hogy mindegy :PPPP
  • ReszegKoldus
    #10676
    Segítek
    Neked tudott normális "hangnemben" válaszolni, nekem nem.
  • ReszegKoldus
    #10675
    Mondjuk ez a 2.5 év nem tudom honnan jött, de igen elvetem a döntetlen lehetőségét, annyira ritka.
  • Jakuza1
    #10674
    Legalabb tudnad, hogy ment el a Green Baynek is rajatszasa dontetlenen, csoportrivalis ellen. :P Sot a Philynek is.
    Tehat ilyen szempontbol bizony fontos ez a mai merkozes is, mert nem lehet tudni mi tortenik jovoheten.
  • tutuhawer #10673
    A #10632-t és a #10637-t próbálom értelmezni
  • ReszegKoldus
    #10672
    Jó, akkor ez egy nagyon fontos meccs, hogy nehogy egy jövő heti döntetlenen múljon a playoff.

    És ezt amúgy nem lehet értelmesen előadni? pl így #10631
  • Jakuza1
    #10671
    Aham hat hogyne ez is a szerecsenmosdatas, hogy 2,5 evvel okoskodni probalsz es meg a dontetlen lehetoseget is elveted.

    "de majd az edzo biztos csak a te kedvedert,megjegyzi majd hogy a dontetlent nem kalkulaljak bele a lehetosegekbe."

    Amugy is biztos ugyanannyi tapasztalata es tudasa van egy 2.5 evesnek meg egy 25 evesnek. :P
    Es ezt te most beakarod tenyleg meselni masnak ?
  • Jakuza1
    #10670
    De az a gaz makikam, hogy joforman se mindegy.

    "Joforman mindegy, ha ma kikapnak es jovoheten dontetlen ?
    Vagy ma nyernek es jovo heten esetleg dontetlen ?"

    Tenyleg, mennyire joforman mindegy ?
  • ReszegKoldus
    #10669
    olyan szempontból biztos nem jelentene semmit, hogy nem kötnék bele senkibe hogy "hé te csak 21 éve nézel nfl-t, én 25, úgyhogy inkább maradj csöndben, mert én jobban tudom"
  • ReszegKoldus
    #10668
    hát mert nem is mondtam olyat hogy mindegy, a jóformán mindegy és a mindegy, az nem ugyanaz :)
  • Jakuza1
    #10667
    Oh my god...
    Nem jelentene semmit, hiszed te, csak akkor nem beszelnel ilyen hulyesegeket, hogy mindegy, mert akkor ertenel is hozza.
    Bar lehet ezt a reply kenyszered vizualja veled.
  • ReszegKoldus
    #10666
    Több, de ha 25 éve nézném az se jelentene semmit.
  • Jakuza1
    #10665
    Jah miutan kiderult, hogy faszsagokat beszelsz, nem probaltad megmagyarazni, hogy a dontetlen is eleg, mert rajottel, hogy hulyesegeket beszelsz, inkabb elkezdtel terelni, hogy te nem is mondtal olyat, hogy mindegy. :P
    Csak az baj, hogy az ilyen tereles meg dramatizalas, olyan ovisoknal jon ez be mint te.
  • hagyimiklos1
    #10664
    Rendben, akkor 2 és fél éve.
  • hagyimiklos1
    #10663
    Neki mindegy, mert még számolni se tud.
  • ReszegKoldus
    #10662
    jóformán mindegy ha ma kikapnak és jövő héten nyernek, akkor csoportelsők, ez tény
    az is tény, hogy lehet döntetlen is, de én ezt eddig se vitattam...
  • Jakuza1
    #10661
    Eleve a joforman mindegy.
    Tenyleg joforman mindegy te ????

    Tenyleg joforman mindegy, ha ma kikapnak es jovoheten dontetlen ?
    Vagy ma nyernek es jovo heten esetleg dontetlen ?

    Te aztan a f@szsagot akarod megmagyarazni.
    Mennyire joforman mindegy ?

  • ReszegKoldus
    #10660
    egyébként nem 3 éve kezdtem nézni és nem hiszem hogy olyan okos lennék, de ez csak 2 dolog ami nem igaz abból amiket írtál :D
  • ReszegKoldus
    #10659
    még igazat is adtam neki és utána kötözködött tovább, és ezután én vagyok a troll? oké :D
  • ReszegKoldus
    #10658
    "Eaglesnek jóformán mindegy ez a meccs, a Bearsnek lenne elvileg fontosabb, de nekik is beleférne a vereség, ha jövő héten nyernek"

    Ebből mi nem igaz?
  • tutuhawer #10657
    értsd: nem azt írta, hogy mindegy, hanem jóformán mindegy, ami korrekt
  • Jakuza1
    #10656
    Ja akkor ertem mar miert ilyen okos. :P
  • tutuhawer #10655
    Reszegkoldus azt írta, hogy jóformán mindegy. Hát... jóformán mindegy, az igaz, be kell csak jutni a rájátszásba, mint csoportgyőztes, aki 5-6 helyen jön, mindegy, erős lesz úgyis, utána meg menni kell a top 1-2 csapathoz, ami nem sétagalopp. Igazából jóformán mindegy /by Reszegkoldus/ ,mi lesz a mai este.
    A csapatépítés szempontjából fontos a mai meccs elsősorban
  • Jakuza1
    #10654
    Akkor mi az a mondatban, hogy mindegy ? :P
    Ja hogy majdnem mindegy, ha a kiemelesrol irunk ? :P De kis butus vagy, hogy ezt probalod eloadni.
    Meg ezt se vetted szamitasba. Nem csodalom mondjuk, tudas nelkul.
  • hagyimiklos1
    #10653
    Mit vitatkozol ezzel a divattal, aki három éve kezdett el nézni NFL-t és azt hiszi olyan okos ?
    Leirta, hogy mindegy és most nem tudja elviselni jó troll módjára, hogy butaságot beszélt, mert lehet más variáció is.
  • hagyimiklos1
    #10652
    NBC-s igen.
  • ReszegKoldus
    #10651
    Nem írtam, hogy mindegy.

    és nyugi, mivel te kötöttél belém (szokás szerint) ezért válaszolni is fogok :)
  • tutuhawer #10650
    ja: http://en.wikipedia.org/wiki/Hines_Ward
  • tutuhawer #10649
    kibszott Hyundai-reklámok... az agyamra megy a koreai cucc. Samsung, a filmjeik, hadd ne folytassam
    Az NBC egyetlen korai cucca, amit kedvelek, Hines Ward. Asszem, NBC-s, nem? Bob Kostas a cimbije
  • Jakuza1
    #10648
    terelj bohoc, azt is leirtad, hogy mindegy.
    Hat meg mindig nem mindegy.
    Nem nagy esely van a dontetlenre, jovoheten, de lehetseges. Eppen ezert nem mindegy csak a hozzad hasonlo makiknak, akik azt hiszik, hogy minden feher es fekete, aztan amikor jon Murphy torvenye, akkor neznek ki a fejukbol.
    Szoval makikam, hiaba is probalsz terelni, hulyeseget irkaltal es most mint mindig, probalsz felrebeszelni, mikozben az erolkodestol,kiujul az aranyered az allando reply kenyszereddel. :P
  • ReszegKoldus
    #10647
    Cowboys-Eagles lesz elvileg
  • tutuhawer #10646
    A jövő heti meccskiosztást a félidőben mondják
  • ReszegKoldus
    #10645
    dehogynem, megírtam, ha jövő héten nyernek, akkor csoportelsők, függetlenül a mai meccstől :)
    egyébként ha valamivel bajod van azt elő lehet adni normálisan is, az hogy ez neked ennyi idősen is rendszeresen problémát okoz látva más topikokat és bannolt regedet (regjeidet?) az nem engem minősít :D
  • Jakuza1
    #10644
    Te mondtad te lama, szal inkabb fogadra huzzal bort, mert fingod nem volt az egeszrol, hogy eshet ki vagy lehet csoport elso a phily es nem, nem kell nyerniuk hozza a jovoheten, mert elmeletileg ha ma gyoznek akkor eleg egy dontetlen is.
    Csak hat sotetkem, ezt te nem kalkulaltad bele, utana meg jott a szinte mindegy duma.

  • ReszegKoldus
    #10643
    Ki mondta, hogy CSAK úgy lehet meg?
    Ha jövő héten nyernek, csoportelsők, ennyi.