13257
feenMUx.jpg
  • Ulvar
    #10722
    Persze, karácsonykor meg piros hó esik...hagyjuk már ezt a kamu dumát :D.
  • dragon11
    #10721
    dehnem, sok ismerősöm meg is rakta :D
  • Ulvar
    #10720
    Azt se hitte senki hogy elveri őket idegenben a Cardinals...
  • dragon11
    #10719
    sok a ha.. :))
  • Ulvar
    #10718
    Hát, ha kikap a Ramstől is a Seahawks és nyer a Niners a Cardinals ellen akkor annyira nem lesz mindegy...de ne zavarjon :).
  • dragon11
    #10717
    de a hawksnak mind1 ;p
  • Ulvar
    #10716
    Én is rájuk fogadtam volna...mondjuk házat nőt nem, max egy 200ast, mégis csak divízió meccs.
  • Ulvar
    #10715
    Azért te is érzed, hogy erre azért nincs sansz. Tudják nagyon jól, hogy búcsúztatják (valszeg) a Candlesticket, ráadásul most egészségesnek mondható a támadó egység, és a Falcons meg hátul evickél, s kb. az lenne nekik a jó ha kikapnának a jobb draft pozícióért...
  • ReszegKoldus
    #10714
    tegnap szerintem sokan mondhatták ezt a Seahawksra is
  • ReszegKoldus
    #10713
    "Ha nyer ma a Niners, akkor fix a WC."

    Ez a lényeg. Viszont ha minden igaz, ha ma döntetlent játszanak, akkor jövő héten is muszáj legalább döntetlent játszaniuk, mert akkor a Cardinals győzelemmel ők lehetnek playoffban.
  • dragon11
    #10712
    este házat nőt kocsit a 49esre!
  • Ulvar
    #10711
    divízión belüli mérleg

    y- Seattle Seahawks 3-2
    San Francisco 49ers 4-1
    Arizona Cardinals 2-3
    St. Louis Rams 1-4

    Ha nyer ma a Niners, akkor fix a WC. Mert egyenlő állásnál a divízión belüli arány számít és ha ki is kapna akkor 4-2 lenne, a Cardinalsnak meg 3-3.

    Ha a Rams megverné idegenbe a Seahawksot (ami szerintem esélytelen) akkor 3-3 lenne a mérlegük, és mi megvernénk idegenben a Cardinalst akkor 5-1 ráadásul ugyanannyi lenne a szezon mérleg, ergó a Niners nyerné a divíziót, s egy nagyon jó pozícióból várhatják a Playoffot.

    Szóval óriási kavarok lehetnek Az biztos, ha ma nyer a Niners akkor fix a WC, a Seattlenek meg szintén akármi lesz, a WC fix. (ha jól számoltam a dolgokat, de lehet tévedek valamiben más divíziókat ugyanis nem néztem pontosan át).
  • ReszegKoldus
    #10710
    a stadionjukat búcsúztatják ma
    de nem kell nyerniük, ha kikapnak elvileg jövő héten egy döntetlen is elég
  • szomferi
    #10709
    kell a 49ers-nek a győzelem? múlik még valami rajta, vagy biztos a helyük?
  • Darthmushroom
    #10708
    Cardinals fanokat eléggé sajnálom, végre egy jó szezon és kb. semmit nem fognak vele érni még akkor is ha 49erst vernének az utolsó héten.
  • Ulvar
    #10707
    Örülök dragon, hogy elkezdtél szurkolni keményen a Seahawksnak, egyből szoptak otthon, megszakítva ezzel otthoni nyeretlen sorozatukat. Ráadásul a Cardinalstól...na... hát...e van...SEAHAWKS SUCKS! :D

    NFC WEST:

    - Seahawks: 12-3
    - 49ers: 10-4 (ha nyernek ma akkor 11-4)
    - Cardinals: 10-5
    - Rams: 7-8

    Most már kimerem jelenteni, hogy az év legerősebb divíziója az egész NFL-t nézve.
  • Jakuza1
    #10706
    Jo vagy rossz forman ? :P
  • tutuhawer #10705
    majdnem biztos, mint az is, hogy nem lesz X. Lehet, de jóformán nincs esély Barkley szereplésére ;-)
  • tutuhawer #10704
    nem sokkal korábban vette át a karmesteri pálcát Foles, és ezen a meccsen kicsit meg is sérült: stat
    Jövő héten nem fog beszállni Barkley, ez biztos :D
  • Jakuza1
    #10703
    Nehogy aztan ugyanugy elverjek a Eaglest mint iden mar egyszer. Egy meccsen barmi megtortenhet es , bizony neha szamit a hazai palya lejtese, ezt ebben az idenyben mar tobb helyen lattuk.
  • tutuhawer #10702
    én nem fikázom a Dallast direkt, de mind látjuk, hogy a pályán és a pálya szélén , de még fent a boxokban is vannak gondok... Háááát, mindegy, melyik pályán játszanak. Ez az, hajrá, gyerünk, ez az, hajrá, fuck, újra, ez az, gyerünk, hajrá, bazzzeeeeeeg.... Sokszor láttuk már.
    Nem gázoltam Sippie lelkébe, ő is érzi, hogy ez a Dallas, most nem az Dallas, amit élmény nézni, szeretne látni vagy nem tudom.
    Az biztos, hogy a hall of fame-tag Michael Irvin fogta a fejét és nevetett, mikor a Dallas a csoport élén volt pár hete, és szinte mondta, hogy C'moooon maaan :D
  • Jakuza1
    #10701
    Azert erolkodsz meg mindig pedig tudhatnad, hogy art az aranyerednek pubi.
    Es az sem zavar hidd el, hogy most itt sirdogalsz es vinnyogsz, nekem jo kislany modjara. :PPPP
  • ReszegKoldus
    #10700
    Az tény hogy mivel ez a viselkedésed évekre nyúlik vissza így már inkább szánalmas mint vicces :)
  • Jakuza1
    #10699
    Azert idegenben mas jatszani.
    Kerdes hogy fujnak a birok, mennyire kedveznek a hazai csapatnak.
    Bar a Dallas kepes mindenre, kepesek nagyon jol jatszani es kepesek olyan lama modon elbukni merkozeseket, ami nevetseges.
    A bears tamadojateka se olyan acelos, mint a Dallase.
  • tutuhawer #10698
    17. heti műsor:
    http://www.nfl.com/schedules/2013/REG17 3-at ad a sport tv, ahogy én tudom
  • tutuhawer #10697
    ez a futás elleni védekezés tényleg kinyírta őket. Szerencse, hogy a Dallasnak is mindegyik gyenge, jövő héten vasárnap esti meccs az NBC-n sok Hyundai reklámmal... :(
  • Jakuza1
    #10696
    Szerintem inkabb vinnyogsz. :P
  • Jakuza1
    #10695
    Hat ma a philynek minden bejon.
    Kozel 60 pontot kiosztottak a Bearsnek, hogy egy pillanatig nem volt eselye a maciknak.
  • ReszegKoldus
    #10694
    Ennek örülök, a nevetés egészséges. Én is jól szórakozom rajtad, hogy 40 felett ez a szint :)
  • tutuhawer #10693
    Michael Vick bejön, snap, handoff, futás, TD... Nem Vick futott mondjuk.
  • Jakuza1
    #10692
    Kerdezd mar meg, hogy erdekel e, a nyomorod ebben a kerdeskorben ? :P

    Kulonben is nem belekotok, hanemk zrikalom a reply trollokat, mert jokat lehet rohogni azon, ahogy erolkodnek es nem tudjak megallni, hogy ne irjanak vissza es ne akarnak minden majomsagukat megmagyarazni, mint az MLSZ topicban, amikor a haveroknak beirtam, tuti nem fogod tudni megallni, hogy a semmit megakard magyarazni, es lam 2 perc mulva mar irtal is a semmire egy hulyeseget, hogy megmagyarazd, hogy neked igazad van.. :PPPP kb 10 percen att rohogtek rajtad a TS-en. :PP

    Na az ilyen makikat jo zrikalni, mint te. :PPP
  • ReszegKoldus
    #10691
    Oké.
    Arra gondoltál már, hogy esetleg értelmesen is hozzászólj dolgokhoz anélkül hogy bárkibe belekötnél/személyeskednél?
  • tutuhawer #10690
    philadelphiai srác, kiválós filmjeim érkeznek még az idén:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_Hart_%28actor%29
  • Jakuza1
    #10689
    Gondoltam, vigyazz nehogy a kutyaeledel is megjelenjen. :P
  • ReszegKoldus
    #10688
    Igen.
  • Jakuza1
    #10687
    Es ki kerdezte azt meg, hogy teged mi erdekel ?
    Vagy a megjegyzes, ami a dontetlenre utalt a te erdeklodesi korodet firtatta talan ? Fejtsd ki kerlek, hogy kapcsoltad te ezt ossze ?
    Valami Pavlovi reflex ? Felvillant a lampa ?
  • ReszegKoldus
    #10686
    Nem.
    Úgy éreztem, hogy szerinted engem érdekelnie kéne hogyan nevettek 35 éve a Minnesotánál. De engem nem érdekel.
  • Jakuza1
    #10685
    Gondolom azert nem erted az ironiat, mert nalad mindig felig ures a pohar. :P
  • ReszegKoldus
    #10684
    És ha röhögtek rajta? Hadd röhögjenek.
  • Jakuza1
    #10683
    Hat hogyne.