13257
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #10762
    NFL AM-et názem, épp elemzik Rodgers visszatérését, mindenki marha izgatott . Később Terrel Owens lesz a vendég szakértő, miatta nézem a műsort :D
    Emlékszem , amikor kiállt Romo mellett Owens, sírt is, és mondta, hogy hagyják békén az irányítóját... Arra is tisztán emlékszem, hogy azt mondta, hogy ha nem McNabb lenne a PHI irányítója, hanem Favre, akkor bajnokságot nyernének simán.
  • tutuhawer #10761
    Kösz, :akkor
  • ReszegKoldus
    #10760
    gerincsérv
  • tutuhawer #10759
    olvasom, hogy Romo most kezelést kap, de nem edz, Garrett mondja, neki nem is kell edzeni, hogy játszhasson, majd eldöntik ma, de azért egy matektanárt leigazoltak 3. számú irányítónak... stb stb
    Most mi a sérülése? Fáj a háta, meghúzódott ott valami? Ha feltesz egy Kosmodisket, nem tud játszani?
  • ReszegKoldus
    #10758
    hát nem tudom
    szerintem akkor már eddig is játszathatták volna
    aztán lehet hogy most az orvosnak tettek egy ajánlatot, amit nem utasíthatott vissza :D
  • Darthmushroom
    #10757
    nem úgy értettem :D hanem a vezetőség all inezik azzal h visszatér?
  • ReszegKoldus
    #10756
    ja, a Bearsre, gyanús hogy ettől a hírtől felmegy az oddsuk :D
  • Darthmushroom
    #10755
    All in?
  • Darthmushroom
    #10754
    uhh, megnéztem a meccs végét. hát tényleg egyen múlt, pedig közel volt már a Falcons a célterülethez. még ha TD sem jött volna össze akkor is hosszabbításra jók lehettek volna egy field góllal is. csak hát valahogy összekukázta a pattogos labdát a védő :D és vissza is hordta :D
  • ReszegKoldus
    #10753
    Rodgers játszik vasárnap
  • tutuhawer #10752

    a meccsek nem is érdekelnek, csak a reklámokat nézem
    tech:
    kindlefire
    biztosítás:
    liberty mutual
    NIKE
    Calvin & Jonhson
    kaja
    Messin' with sasquatch
  • Ulvar
    #10751
    Sztem a 2 NFC West divízió meccs (független attól hogy Niners drukker vagyok) fontos. Előtte meg megnézem hogy mely szerencsétlen vergődik be az AFC-ből, vagy lesz esélye bevergődni (pontosabban). Az asszony meg most kezdte el nézni mióta együtt vagyunk az NFL-t, és Broncos drukkernek kezdi vallani magát, aztán megismertetem vele a csapatot, meg a szabályokat.
  • Darthmushroom
    #10750
    Cardinális nekem annyira nem egyértelmű, főleg h nekik a hazai győzelem se elég, kell a Saints bukás is. ilyet jets meg hasonlót meg elvből se néznék meg nem h még a denvert is :D ami úgy érdekel az a Dallas, Pats, Panthers +Cardinals meccs, talán még a GB se lehet rossz.
  • Ulvar
    #10749
    Ja meg asszony miatt valszeg Raiders - Broncos meccset is. Shitdafakk.
  • Ulvar
    #10748
    Cowboys - Eagles, Dolphins - Jets amit nézni fogok, Bears - Packers is érdekes lehet, Cardinals - 49ers ez egyértelmű főleg számomra, aztán a Seahawks - Rams, valamint a Chargers - Chiefs.
  • ReszegKoldus
    #10747
    a Dallas meccset már vasárnap átrakták éjjelre

    sport tv-n 19-től Dolphins-Jets, Bears-Packers, Cowboys-Eagles lesz
  • Darthmushroom
    #10746
    lol azt meg előre hozták 19:00ra? (dallas) variálnak ezek annyit h nevetséges... mondjuk eredmények még mindig 7-re írja mind2t eddig. Pats fórumon meg azt olvastam h mind2 este lesz. ha így marad akkor nálam 7től Pats este meg arizona meccs a program
  • ReszegKoldus
    #10745
    Nem lehet megnézni a Pats-Billst és utána a Dallas meccset?
  • Darthmushroom
    #10744
    ejj nfl Pats-Billst minek kellet átmozgatni 22:25re?? ne hogy simán megnézem a meccset utána meg a dallasi csoportdöntőt?? :D
  • Sippie
    #10743
    Csak az ismétlés is szar időben megy, mert délután meg rokonlátogatás van már betervezve :/ Na majd legfeljebb torrenten leszedem :D
  • Ulvar
    #10742
    hidd el én is akartam...félidőben már azt reméltem hogy sokkal vezetünk akkor 95% hogy nyerünk és akkor nyugodtan alszok. Ehhez képest még 6kor is izzadtam...nem bírtam aludni :D.
  • szomferi
    #10741
    én is kivártam a félidőt, aztán aludtam... 4 órakor már illendő :D
  • Sippie
    #10740
    faszom, én meg az első után aludtam el :D
  • dragon11
    #10739
    ??
  • Ulvar
    #10738
    kb. 1 dobáson múlt.
  • dragon11
    #10737
    asszem megmaradt a ház, nő, autó :$$
  • Ulvar
    #10736
    Volt itt minden ezen a meccsen, én háromszor sírtam el magam majdnem...az egyik a teljes első félidő, utána a feltámadás, majd a majdnem vereség, ami Pick6 lett. Ajánlom hogy nézze meg mindenki, csak a második félidőt, mert sokkal mozgalmasabb volt, hihetetlen játékokkal. Olyan fordulatok hogy elképesztő...nincsenek rá szavak. Szép búcsú a Candlesticktől, és bent vagyunk a PO-ban ^^.
  • szomferi
    #10735
    tényleg, ezt elírtam :D
    na de ha a fontos a meccs Harbaugh-éknak, akkor biztos nem arra fognak menni, hogy rúgjanak 2FG-t, mellé meg 2TD-t, hanem akkor alaphangon 4TD a minimum, főleg otthon :D

    főleg így, hogy a Falcons O se szar mostanában, ők is raknak fel 1-2 TD-t egész biztos
  • Sippie
    #10734
    simán, erre vártam hogy a pancser Romo végre lesérüljön, és meg se álljunk a superbowlig. Orton passer ratingje 137,1 volt 2012-ben...
  • ReszegKoldus
    #10733
    az nem 3 TD? 2.5 overre van 1.4
    nem tudom, múlt heti meccsnél is hasonló volt aztán az egész meccsen volt 2

    tegnap meg a forduló előtt csapat minimális pontszámnál 0-4-re volt a legkisebb szorzó, nem is értettem miért...be is jött volna a Dolphins miatt :D
  • ReszegKoldus
    #10732
    szerinted is a Dallas nyer Ortonnal? :)
  • szomferi
    #10731
    nézelődtem bet365-ön, aztán találtam egy olyat, hogy a 49ers csinál minimum 2TD-t 1,40-ért, azoknak a függvényében, amiket leírtatok, hogy mi múlik ezen a meccsen, valószínű ajándék pénz...
  • Sippie
    #10730
    :D na akkor megvan az NFC east győztese is (na nem mintha eddig nagy kérdés lett volna)
  • ReszegKoldus
    #10729
    Cowboys QB Tony Romo has been ruled out the rest of the season due to his back injury, per league source.
  • szomferi
    #10728
    mindkettőtöknek:
  • Darthmushroom
    #10727
    Én bíztam a Cardinalsba és be is jött... nekük az utolsó szalmaszál volt h ma nyernek.. és én otthon kinézem h a 49erst is megfogják bár valószínűleg ez is kevés lesz nekik.
  • dragon11
    #10726
    sok a bók már :E
  • Sippie
    #10725
    moderátor rakta be, a házigazda már nem igen aktív
  • Ulvar
    #10724
    Nálad nem lehet tudni.

    MÁS: a fejlécben kéne pár dolgot változtatni, pl a viponlinesports.eu megváltozott vipboxeu.co -ra (Igen, CO, nem COM)
  • dragon11
    #10723
    sarcasm off