13249
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #13040
    Kíváncsi vagyok a Karácsonyi fordulóból hány meccset közvetít a sport tv, mert elvileg akár 7-et is lehetne :D
  • Ulvar
    #13039
    semmit, ahogy Frank Gore is emberfeletti teljesítménnyel hozott erőből yardokat a Ninersnél amögött a mondhatni nem túl acélos pedig jónak állított fal mögött, főleg az utolsó Harbaugh évben.
  • ReszegKoldus
    #13038
    Az már túl sok lett volna a jóból. Már korábban is feltűnt, hogy minden egyszerre nem nagyon szokott összejönni (ennek bizonyára a fizetési sapka és egyebek is az okai), pl tavaly a Denver top védelme mellett az offense elég közepes volt, 2 évvel korábban, amikor Manning sorra döntögette a rekordokat egy közepes védelem mellett, akkor a Seattle védelme volt a legjobb és az ő támadóik voltak közepesek.
    (Vagy ugyanide lehetne sorolni idén az Atlanta offenset is, ami mellé eddig elég gyenge defense párosul)

    Az a gáz, hogy Bradford elég sérülékeny és ez a támadófal erre még rátesz egy lapáttal...ha Peterson elit formában térne vissza ilyen fal mellett ő se tudom mihez tud kezdeni.
  • Ulvar
    #13037
    Szerencsétlen Vikings...ennyi sérülést...egyszer szopathatnák le az egész NFC Northt...hát nem tele vannak sérülttel cap space meg elfogyott rájuk? Áhh csórikáim nem ezt érdemlik őszintén. Nem a GB ellen szólok, de most az elmúlt évek után végre tényleg totál össze lett pakolva még az offense is jó volt...amíg le nem sérült mindenki a francba szépen sorba...
  • ReszegKoldus
    #13036
    Cutler egy isten
  • Darthmushroom
    #13035
    ezekből Hightower meg Butler fog komoly pénzt kapni, meg max Bennett ha kiemelkedő éve lesz.
  • LasDen #13034
    meg a többieket... Dont’a Hightower, Malcolm Butler, Jabaal Sheard, Martellus Bennett, Logan Ryan, LeGarrette Blount, Duron Harmon.
  • Darthmushroom
    #13033
    "Patriots elcserélte legjobb linebackerét, Jamie Collinst a Cleveland Brownsba"

    hmm.. érdekes döntés. oké lejárna a szerződése de szerintem ezt a évet még kihúzhatta volna. Hightowernél nekem szimpatikusabb volt, de úgy néz ki előbbit akarja majd a csapat megtartani, legalábbis a Jones és Collins trade erre úttal.
  • ReszegKoldus
    #13032
    Ez alapján a 2 döntetlenben részt vállaló 4 rúgó közül mondjuk Hauschka kapja a legtöbbet úgy nézem
  • Ulvar
    #13031
    De ezek milliókat keresnek :D hát nevetséges :D Randy Moss megint öltönyösen rúg egy 30ast vagy mi? :D :D
  • ReszegKoldus
    #13030
    1997-ben volt utoljára két döntetlen egy szezonban, akkor is két egymás utáni héten...azt hittem legalább valami 40+ éves "rekordot" sikerült beállítani :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2016.10.30. 18:35:32
  • Ulvar
    #13029
    AZ ÖSSZES KICKERT BASSZÁK KI! Szégyen! Ezek milliókat kapnak??? ÁHhhhhh úristen...
  • Ulvar
    #13028
    és a Vikings Philly 1. negyed? :D 5 TO 5 percen belül kb :D Vicc! Annyira mint a 49ers idén ! De nem baj éljen Baalke wuuhuu!
  • ReszegKoldus
    #13027
    gyanús volt, hogy szoros meccs lesz az éjjeli, de ennyire? :D
  • Ulvar
    #13025
    Nálunk meg most jól játszott viszonylag...mondjuk tűrhetően, de jobban mint Gabika...a QB...erre...erreee...ahh...Shady McCoy 3 TD csak ezen a meccsen...tavaly összesen sikerült 3 TD neki...
  • ReszegKoldus
    #13024
    remélem Favre soha többet nem teszi be a lábát Green Baybe mostantól :D
  • ReszegKoldus
    #13023
    először nem értettem miért adnak vasárnap Packers meccset, ha utána csütörtökön úgyis az lesz, aztán rájöttem
  • robotnyk
    #13022
    ha pár éve az a baromi nagy arca belefért, akkor ez is bele fog...
  • ReszegKoldus
    #13021
    Valahogy Randy Mossé is befért régen, de Polamalunak is elég komoly haja volt
  • ToMy_
    #13020
    Az új séró hogy fog beférni a sisakba?
  • Ulvar
    #13019
    Aztán lehet Szexi Rexi arcát égeti majd le :D
  • ReszegKoldus
    #13018
    Végül úgy döntöttek, hogy ne csak a pálya mellett égesse magát? :P
  • Ulvar
    #13017
    BRÉKING: Colin Kaepernick kezd a 49ersben a hatodik héten.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 hháháhááháháhá

    Közös meccsnézés Niners rajongókkal: A Kosztolányi Dezső téren található egyik lakásban! Gamepassos TVs nézés! FB csoport, ahol elérhető az esemény! Már akit érdekel!
  • Ulvar
    #13016
    WTF xDDDDDD
  • ReszegKoldus
    #13015
  • ReszegKoldus
    #13014
    Valakinek feltűnhetett volna a dolog, az biztos. Lehet úgy volt vele a center, hogy ő a "főnök", biztos tudja mit csinál, vagy igazából ő maga se tudta mit kéne tennie, ilyesmivel valószínűleg nem találkozott túl sűrűn :D

    De ennél még az is jobb lett volna, ha nem csinál semmit, akkor csak 5 yarddal mennek hátrébb.
  • LasDen #13013
    A centert nem zavarta hogy nincs ott senki? :D
  • ReszegKoldus
    #13012
    Tyrod Taylor
  • LasDen #13011
    Browns nem kockáztat, csak fogalma sincs mit csinál...
  • Ulvar
    #13010
    Browns....?
  • LasDen #13009
    az nfl-ben nem szoktak kockáztatni. Ez a biztonság ligája...
  • Sippie
    #13008
    pont ezen agyaltam én is mostanában, pont Romo és Cutler...
    én valahogy azt látom, hogy vannak a beletörődő csapatok. Akik meg se próbálnak tenni érte, hogy superbowl győztes QB-t draftoljanak, és ütőképes csapatot csináljanak. Vannak klasszis irányítók, akik győztesek, és van Romo aki a rájátszásban csúfos mérleggel szerepel, hiába top5 mondjuk az alapszakaszban a statisztikái alapján. Szerintem várják a csodát, nem akarnak egy nagyon szar QB-t, és majd reménykednek hogy a csapat többi része hozza a kötelezőt. Pedig szerintem néha nem ártana kockáztatni, hátha kifog valaki egy Bradyt.
  • ReszegKoldus
    #13007
    Ja kíváncsi leszek Elliotot mennyire sikerül megfogni, kis túlzással meccsenként fut annyit, amennyit a Packers védelme egész szezonban engedett eddig...
  • Ulvar
    #13006
    A komplett Bearst nézed inkább :D. Nem csak Cutleren múlik ott minden....ellenben a Cowboysnál. Bedobtak egy szar évet tavaly lementek mint a picsa a drafton hoztak needre embert és tessék...Úgy imádkoztam hogy feltradeljünk érte...Ezekiel Elliot...540 yard idén...agyfasz!
  • ReszegKoldus
    #13005
    Amúgy nem teljesen értem miért ragaszkodnak hozzá a szurkolók annyira, a Bearsnél meg Cutlerhez.
    Gondolom sokan úgy vannak vele, hogy a 32 csapatból csak néhánynál van nagyon jó QB, a többinél meg örülnek, ha nem teljesen kutyaütő ember dobál és így nem azt nézik, hogy jobb lehetne, hanem hogy lehetne sokkal rosszabb is.

    Persze Romo és Cutler nem rosszak, de valószínűleg a ragaszkodás mögött inkább a Browns féle "úttól" (4232423 különböző QB) való félelem van. Mondjuk Romoról olvastam azt hiszem olyat, hogy "future HoF", hát...oké, majd meglátjuk :D

    (Cutlert meg általában szívesen nézem a Packers ellen)
  • Sippie
    #13004
    Romo csomagolhat
  • Ulvar
    #13003
    Ohhh bassza meg lemaradok a Londoni meccsről lehet....bent fogok ülni az irodában...mondjuk még így nagyobb esélyem van nézni.
  • sata75
    #13002
    ty
  • ReszegKoldus
    #13001
    Szeptember 30.
    02:25 - Cincinnati Bengals - Miami Dolphins

    Október 2.
    15:30 - Jacksonville Jaguars - Indianapolis Colts
    19:00 - Atlanta Falcons - Carolina Panthers
    22:25 - San Diego Chargers - New Orleans Saints

    Október 4.
    02:30 - Minnesota Vikings - New York Giants


  • sata75
    #13000
    Hétvégén mely mérkőzések lesznek közvetítve a sport tv álltal?