13257
feenMUx.jpg
  • Jim Morrison
    #13088
    kösz
  • Darthmushroom
    #13087
    Hatalmas arc ez a Sanyi :D

    a Patsről: egy félkatonai csapatról, úgy álltak a konferencia döntő után az öltözőbe mint a katonaságnál :D
  • ReszegKoldus
    #13086
    legalább addig rá lehet pihenni a meccsre, amíg megy a "show" :D
  • LasDen #13085
    fél egykor kezdődik a meccs. A többi csak show addig
  • Jim Morrison
    #13084
    éjféltől meccs vagy akkor kezdődik a show?:o
  • Sippie
    #13083
    Komoly ez az atlanta :O azt viszont nem értem, hogy például az miért nem intentional grounding ha a célpont háttal áll és a lábára oda dobja az irányító?! Ott sincs esély az elkapásra valójában
  • ReszegKoldus
    #13082
    Érdekes, szerintem a Packers védelem végig szar volt (=kb az előzetesen várt szintet hozták), csak az elején a Cowboyst hátráltatták elejtett labdák, pontatlan passzok, büntetések, amik miatt beragadtak. Óriási mák kellett hozzá, hogy a Packers ne bénázza el megint a végén. A Cowboys nagyon jó csapat, Elliot futott volna 200 yardot, ha kicsit több labdát kap.
  • Lantee
    #13081
    Bakker! A Packers védelem olyan szinten döngölte földbe a Cowboys támadósorát, hogy félidőben elmentem aludni. Azt hittem, hogy sima alázás lesz, erre tessék! Arghh!
  • Sippie
    #13080
    Micsoda faszságért jár 15 yard büntetés... köze nincs a játékhoz és úgy büntetik mint ha legyilkolná az ellenfelet.
  • Sippie
    #13079
    Seattle védelem sem a régi már :O
  • ReszegKoldus
    #13078
    Pedig pont úgy indult a meccs, ahogy gondoltam, csak én arra számítottam, hogy végig olyan is lesz.
    A jövő heti meccs csak ráadás, a lényeg, hogy sikerült nyerni a "mumus" ellen. :D

    Matthewsnak az a játéka...
  • Sippie
    #13077
    Na beindul a giants menetelés? Eddig nem volt greenbaynek sok momentuma. Dallas szokásos első meccsén úgyis kiesik, főcsoportdöntő garantált
  • CheapThrills
    #13076
    Végre itt a rájátszás! Go Raiders! Legalább Houston-t le kell győzni! Patriots ellen már nincs esély sajnos, ha nyer a Steelers :(
    Mondjuk Kansas ellen se lenne :(
  • LasDen #13075
    már ha Brady mozgosítja a belső Manninget és Farve-ot önmagában és egy ilyen szezon után beleáll a földbe. Amúgy ki tudja meddig tudja még ezt a szintet tartani. Most lehet jó pénzt kapni Gerappáért, menjen...
  • Darthmushroom
    #13074
    Garoppolo: A Patriots egy 1. és egy 4. kört szeretne kapni a fiatal irányítóért, de gondolom ezen még lehet alkudni.

    Szó van róla ha megy JMD akkor vinné magával mert jól ismeri, és több tapasztalata van mint egy frissen draftoltnak. am szerintem még max. 1 szezont kéne még várnia és a Patstől is megkapná a lehetőséget és a pénzt.
  • Darthmushroom
    #13073
    mondjuk anno JMD nélkül se volt rossz a Pats O., Matt Patriciát én is jobban sajnálnám ha elmenne.

    am szerintem kizárt h elmenne Denverbe még egyszer, am mivel papíron egy irányítógururól beszélünk szinte biztos h olyan helyre menne ha menne ahol van franchise QB vagy lehetőség szerezni egyet draftról vagy cserével, bár olvasni olyan híreket h Garoppoloval csomagba vinnék.
  • LasDen #13072
    Ha csak JMD megy el végül és Patrícia marad, akkor én boldog vagyok. :D Fordítva már nem annyira, de amíg a kettőből csak egy távozik, addig nem panaszkodom....
  • LasDen #13071
    Úgy gondolom, hogy ennyi új tapasztalattal sokkal sikeresebb lenne Denverben, mint korábban volt. Bár kérdés, hogy mennyire akar szétesni most az a csapat...
  • ReszegKoldus
    #13070
    jó hosszú onside kick
  • ReszegKoldus
    #13069
    mehetne Denverbe :D
  • Darthmushroom
    #13068
    A Pats OC Josh McDaniels elég kapós lesz idén is, már a 49ers, Jaguars és a Rams is megkereste hivatalosan főedzői posztra. Kíváncsi vagyok idén is a maradás mellet dönt e mint egy éve ilyenkor.
  • Darthmushroom
    #13067
    nagyon nem jó ómen ez a Giants :D
  • ReszegKoldus
    #13066
    na jöhet a szokásos hazai pályás Giants elleni vereség, aztán meg a szokásos Patriots - Giants Super Bowl

    Lions meg nyer Seattleben
  • ReszegKoldus
    #13065
    De jó lett volna egy 49ers győzelem...
  • Sippie
    #13064
    Dallas első kiemelt
    Giants a rájátszásban
    Alapszakaszban Giants oda-vissza verte a Dallast
  • ReszegKoldus
    #13063
    Komoly játék
  • Ulvar
    #13062
    A Niners karácsony is szebb :D Valamit tudtunk csinálni a 4. negyedben :D
  • ReszegKoldus
    #13061
    NBC-nél jövőhéten mindenki a Redskinsnek fog szurkolni. (Meg esetleg holnap a Cowboysnak)
  • LasDen #13060
    eegy igazi karácsonyi csoda...
  • ReszegKoldus
    #13059
    A Brownsnak már boldogabb a Karácsonya :D
  • Ulvar
    #13058
    Főleg ha Beli bácsi rendre tudja tenni az agyát. Ne felejtsük el Aldon Smith esetét se. A Raidersben is jó volt amíg a büntetését el nem kellett kezdenie. Most tér majd vissza ha jól emlékszem.
  • Darthmushroom
    #13057
    Michael Floyd
    Cardinals-->Free-->Patriots

    ittas állapotban vezetett és ezért kirúgta a Cardinals, de a korábbi első körös nagy fogás lehet még így is a Patsnek főleg h Gronk meg Amedola sérült.
  • Ulvar
    #13056
    A Niners teljesen...első félidőben ledarálta a def és off is a Jetset...nagyon simán....2nd half...semmi...direkt engedtük el direkt...elképesztő...mondjuk nekünk kell is, mi fanok már készülünk mock draftokkal.
  • ReszegKoldus
    #13055
    de úgy látom a Bears, Jaguars és a 49ers is nagyon szeretné megőrizni a draftpozícióját...
  • ReszegKoldus
    #13054
    Nem tudom pontosan mik döntenének azonos mutató esetén, úgyhogy nem tartom kizártnak, hogy egy 49ers győzelem segítene elkerülni a Brownsnak a 0-16-ot :D
  • Ulvar
    #13053
    Csak ennyit írok...Sajnálom őket.

  • ReszegKoldus
    #13052
    mondjuk az se rossz, hogy Gyula "ha jól láttam Earl Thomas elrepült" a 3. negyed végén az egyik játéknál, amikor a csávó a sípcsontját törte egy órával korábban
    annyi mentsége azért lehet, hogy ez élőben valamikor hajnali 4 után volt :D
  • Sippie
    #13051
    Ja és Dallas a rájátszásban
  • Sippie
    #13050
    néha elcsodálkozok, hogy milyen "szakértőket" alkalmaznak a sport1-en is... 1:53 van hátra 4 kísérletre, az ellenfélnek nincs időkérése, erre elkezdenek matekozni, hogy "hát kevés időt hagynak majd az ellenfélnek", meg a "végén kikérik az időt". Mivan?!
    Simán kitérdelik azt kész :D
  • eurom
    #13049
    nem streameli valaki véletlenül a sport2-öt 15 órától?