13257
feenMUx.jpg
  • lord nihilus
    #11082
    Peyton Manning: Az "OMAHA" egy futójáték, de lehet passzjáték vagy play action is attól függően, hogy milyen a szél, melyik irányba támadunk és hogy milyen mez van rajtunk.
    --------------
    Bill Belichick tegnapi interjújából:
    -Nagyon régóta ismeritek egymás Tommal, mikor lepett meg utoljára?
    -Ma reggel. (8. mosoly a szezonban)
    -És mivel lepett meg?
    -Ez maradjon Tom és köztem.
  • Ricsi234
    #11081
    Vótmá?
  • sirdond
    #11080
    vótmá
  • Ricsi234
    #11079
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sippie
    #11078
  • Ulvar
    #11077
    Ez megint geci jó videó lett....Seahawks ide vagy oda, ez a csávó tényleg nem adta fel...egy kibaszott nagy harcos! Ő is olyan a szememben mint Russell Wilson (jelenleg), a tisztelet kijár nekik.
  • ProGabe #11076
  • Sippie
    #11075
    kemény :D

    egyébként ezzel az a baj, hogy a játékosok és a bírók dolgát is nehezítik. Éppen sisakkal, vagy vállvédővel ütközött-e? Gyakran nézik el, aztán megy is a bünti, holott szabályos volt a szerelés
  • Ulvar
    #11074
    Úgy visszanéznék egy 20-30 évvel ezelőtti meccset...ezerszer keményebb volt mint manapság. Régen megszokott dolog volt a nagy csattanás. Most...Patrick Willis (izomállat barom nagy debil védő...) neki lendül a futójátékosnak, csattan, s a földön marad a gyerek....fél évig erről beszélnek...tuti. Ennyire ritka manapság.

    Egyik kedvencem.


    PUFF...amúgy most hétvégén is fogunk ilyenekből kapni véleményem szerint. Seahawks és Niners védelem idén harmadjára csap össze...és most a Superbowlért...húúúú kemény lesz ...
  • Sippie
    #11073
    azért a szabályhozók is benne vannak vastagon. Oké hogy védeni kell az irányítót, elkapót, már lassan a vizesfiút is, de aki 10 éve úgy játszik, hogy fejjel lezúzhat mindent majd hirtelen behozzák, hogy na most fejre nem üthetsz, derék alatt nem üthetsz, nem rád figyelő elkapót nem üthetsz, ott azért érthető ha nem képes átállni egyik pillanatról a másikra.
    A belefordulás érdekes volt, mostantól az irányítók keresni fogják hogy fejelhetik meg a védőt, hogy kapjanak 15 yard előnyt :D
  • Ulvar
    #11072
    Akárcsak a Panthers head-to-head kontaktját is befújták, pedig csak sima belemenés volt. Ilyenek előfordulnak, alapból szarok a bírók idén. Ellenünk is fújtak olyanokat, meg olyanokat nem...lásd múltkor Packers meccs, mind két oldalon volt annyi holding mint állat...szartak rá. Kár ezen rágódni, meg elemezgetni...fosok a bírók idén, és félek hogy emiatt fog eldőlni egy SuperBowl.

    Olyan bírókat kértek fel Playoff meccsek vezetésére, akik az alapszakaszban ORBITÁLIS, tehát nem kicsi hibákat vétettek...szóval a vezetőség is ludas...TD Magazinban olvashattok erről, nézzétek vissza, most lusta vagyok kikeresni.
  • lord nihilus
    #11071
  • Jakuza1
    #11070
    Vergodj meg kicsit homar. :P
  • Sippie
    #11069
    miután beégetted magad a nagy aranylabda okfejtéseddel, idejöttél hogy beugassál. Na akkor ki is vergődik? :D Ovis szint...
  • Jakuza1
    #11068
    Helytallo magadrol a jellemzesed. :P
  • Sippie
    #11067
    szánalmas kis barom :D
  • Jakuza1
    #11066
    "A neutral zone-ok felét nyugodtan false start-nak is lehetett volna fújni."

    A hozzad hasonlo vakegereknel.
  • Sippie
    #11065
    több dumát láttam panthers játékostól, gyakorlatilag már az első playben elkezdték. Nekem ez nem szimpatikus. Ettől függetlenül az SF sem tartozik a kedvenc csapataim közé, de ők legalább voltak már egy Superbowlban, szóval úgymond "van mire" felvágni, még ha ott nem is nyertek.

    Bíráskodás nem volt a toppon, ahogy a denver meccsen sem. A neutral zone-ok felét nyugodtan false start-nak is lehetett volna fújni.
  • Ricsi234
    #11064
    "A most 46 éves Deion Sanders nem csak kiválasztani szeretné a játékosokat, hanem játszani is akar a Pro Bowlon, megkérte ellenfelét, Jerry Rice-t, hogy tegyen így ő is."
  • Darthmushroom
    #11063
    nem csak az, hanem oké ha egy kettőt befújnak akkor legyenek következetesek és adják is vissza ugyanolyan esetnél. Leginkább ezt hiányolták a drukkerek ahogy olvastam.
  • Hypo #11062
    ez nem vitas SF megérdemelten nyert, csak mondjuk az a facemask amire SF nek nem dobtak sargat es utana lett a TD ....
  • Darthmushroom
    #11061
    1-2 durva dolog volt a sporiknál mintha fordítva lett volna a hazai pálya, de ettől függetlenül a Panthers magának köszönheti h nem tudott TD-ket csinálni nem is 1szer jó helyzetből.
  • Hypo #11060
    na nem mintha SF jobb lett volna ebben, de hát csak nyertek, bár volt ott birói elnézés is.....
  • sirdond
    #11059
    lehet,hogy idén nincsenek brutál elkapói brady-nek, de mégis elég hatékonyak. és ahogy mondod, most már futásban is feljöttek elég jól.

    én még mindig azt mondom,hogy AFC PO-ból náluk van a 2. legjobb offense. KC Jamal Charles meg D volt, Bengals-nak láttuk az O-ját milyen "jók", Colts még talán, de ott is inkább csak Luck küzdött emberfelettit,Chargers körül meg csak a hype nagy(mint mindig az utóbbi években).

    és nem, nem vagyok Pats fan, sőt utálom őket, de ez van. ennyire gyenge volt idén AFC. Philly, Saints, vagy GB is simán továbbment volna onnan, szvsz
  • Darthmushroom
    #11058
    Pats O messze nincs top 5-be se ilyen meg ennyi sérült elkapóval, bár a futás utóbbi pár meccsen nagyon feltámadt.
  • sirdond
    #11057
    szerintem nem csoda a pats. egyik oldalt a két legjobb O jutott tovább, másik oldalt meg a két legjobb D. érdekes összecsapások lesznek az biztos
  • Darthmushroom
    #11056
    szerencsére mi vagyunk az esélytelenebbek, ennyi sérülttel meg tényleg csoda h ideáig eljutott a csapat(meg ilyen kevés veresség) itt már minden meccs ajándék nekünk, sok jóra nem számítok, de egy biztos h mentálisan sokkal erősebb a csapat mint az elmúlt évekbe bármikor, meg jól is áll ez az underdog státusz, kicsit Giants+GB feeling mikor nyertek:D
  • LasDen #11055
    csodálom hogy pats idáig eljutott. akármilyen mák volt eddig a denver ellen most ennyi nem lesz elég. szal sztem Denver-Frisco döntő lesz.
  • Darthmushroom
    #11054
    igazad van egyik se érdemelte meg, Panthersnél talán kicsit jobban várható volt a bukás, kb. keretből egy-két játékosnak van tapasztalata playoffban az edzőkkel együtt, de jelek azért voltak ha együtt tudnak maradni későbbi évekbe tovább tudhatnak ennél menni.
  • Sippie
    #11053
    :DDD
    amúgy gyenge meccsek voltak, az előző hét jobb volt. Chargers is 3 félidőig nem csinál semmit, a panthers meg megérdemelte a verést. Nem bírom az ilyen pofázós csapatokat, megy a trashtalk aztán meg égnek :D
  • Ulvar
    #11052
    az YAMAHA volt
  • HunnernesKonge
    #11051
    OMAHA
  • szomferi
    #11050
    de kellett volna ez a TD, áááh... na mindegy, még kell két Denver TD :D
  • Ulvar
    #11049
    Uncsi a meccs...
  • Ulvar
    #11048
    DANCE BITCHES!

  • sirdond
    #11047
    én is bírom harbaugh-t, annak ellenére,hogy a frisco-t amúgy nem :D
  • Ulvar
    #11046
    Én imádom! :D Hasonlóan reagálom le a dolgokat :D. És amúgy igaza volt itt... Ami a szíven az a száján. :) (kezén, lábán)
  • ReszegKoldus
    #11045
  • robotnyk
    #11044
    ennek a faszinak sárga házban lenne a helye, esküszöm.
  • Ulvar
    #11043
    Round round baby round round! 23-10 GYERTEK SEACHICKENS!