13257
feenMUx.jpg
  • Hypo #11122
    kicsi cigány fóbiád lehet......
  • tutuhawer #11121
    Az ítélet "seattle down by contact volt", 4. kísérlet , ha jól emlékszem , és mit néz vissza a san franciscói edző ezen? Semmit se tud. Ha az ítélet fumble és Bowman "recovery", akkor meg SF labdája stb stb. Ha az endzone-ban van, akkor vagy pontszerzés vagy labdabirtoklás-változás van, azt megnézik. Kb remélem, jól emlékszem
  • Sippie
    #11120
    na azt a részt én nem értettem. A fumble mióta nem visszanézhető? Nem voltak 2 percen belül sem. Nem értettem miről beszéltek Ricsiék, hogy a az endzoneban visszanézhető lett volna, itt meg nem. Valaki vágja?
    A popcorn dobálás meg elég nagy csicskaság volt, látták ők is biztos a kivetítőn, hogy nem szimulál, meg jókedvében fetreng a földön... de sztem nem skittles volt, én is popcornnak láttam (bár nem HD-ban láttam), legalábbis nem ilyen színes bogyós cucc volt.
  • Sippie
    #11119
    ugyanezt gondoltam én is. Bár engem meglepett hogy ennyire sima lett a Denver meccs, látva az alapszakaszbeli Manning teljesítményt a pats ellen, bár az is igaz, hogy kétszer ugyanolyan szarul nem játszhat :D Viszont a pats baromi gyenge volt. De legalább Payton is behúzhat még egy gyűrűt, valóban ciki hogy a pancser öccsének több van :D :D
  • Jakuza1
    #11118
  • Ulvar
    #11117
    Cigány Sherman, egész nap lófaszt nem láttunk belőle aztán meg próbál pofázni, hagyjuk már :D.

    BTW jó szarok továbbra is az idei bírók. Ha nem lett volna ennyi szerencsénk ez még + 14 simán lehetett volna a Csirkéknek, legalább is a bírók jóvoltából. Pl:



    És persze ne feledkezzünk meg a drága cigány fanjaikról sem. Szerencsétlen Bowmannek nincs elég baja, ezek a faszfejek még megdobálják (helytelenül Ricsiék által popcornnal) Skittles-el. (legalább is nem hiszem hogy popi volt.)

    A másik ilyen meccset eldöntő dolog volt pl: a Roughing the kicker büntetés meg nem adása, amikor szerencsétlen Andy Lee lábát eltarolta a védő...mert akkor az lehetett volna 15 yard bünti 1st SF...szóval nem tudom ki a faszom aki bepénzelte faszán ezt a Seahawksot, de jó summát fizetett egy gyűrű megszerzéséért a zebráknak is, vagyis iszonyat gyanús.

    BTW hozzáteszem gyorsan, hogy persze felénk is jött egy két érdekes hívás, amiből mi jöttünk ki jól, de közel sem olyan mértékűek, mint amit a seattle kapott. Ja és persze a ludasok közt szerepel a 2. félidős Offenseünk...rossz hívások voltak sokszor érzésem szerint (főleg az utolsó). És amúgy ennyi volt valszeg az SF. Szerintem évekig most nem leszünk sehol sem...erősödni fog a Rams, a Cardinals be van indulva a Seachickens meg jól fel van cashel töltve.

    Részemről jöhet a draft. Go Manning addig is.
  • Hypo #11116
    Szep volt Broncos, johet az SB
  • bakkerman
    #11115
    na akkor Broncos-Seahawks döntő...inkább a Frisco-t láttam volna szívesen a döntőben,a 4 csapat közül velük szimpatizálok,kár értük. Szvsz innen ezt már nem fogja elbukni Manning,de lehet egy szoros meccs
  • ReszegKoldus
    #11114
    Erin feje :D
    rövid interjú a világ legszerényebb emberével :)
  • ReszegKoldus
    #11113
    na ez király meccs volt
    de szerencsétlen Bowman...
  • Jakuza1
    #11112
    Ez nagyon csunya volt.
    Hat itt szvsz sok szalag szakadt.
  • McCartman
    #11111
    Nagyon mákos ez a frisco, szó se róla. :D
  • Jakuza1
    #11110
    Annyira izgalmas, hogy mindenki bealudt.
  • ReszegKoldus
    #11109
    ez a meccs már most izgalmasabb mint az előző nagy része :)
  • ReszegKoldus
    #11108
    most már illene megnyernie a Broncosnak, ne legyen már Elishának több gyűrűje, mint a bátyjának...
  • Darthmushroom
    #11107
    O.falba inkább Mankins log ki, eszméletlen futásnál, de passznál annyira sz@r h már fáj.. ráadásul eszméletlen fizuja van, erősen elgondolkodnék az elküldésén. Részemről Talib is mehet, sajnos túlzottan üvegből van hiába nagy játékos, így nem éri meg komoly fizut adni neki. Blount is csak akkor maradjon ha emberi árat kér érte.
  • ReszegKoldus
    #11106
    de, a végére igen
  • lord nihilus
    #11105
    Feltéve, hogy jól fognak most a szerződésekkel bánni (most főleg a két ex-Buccaneerre gondolok), egyébként a fiatalok nagy jövő előtt álhatnak (L.Ryan, Chandler Jones, Dobson...). De elég szörnyű látni, hogy évek óta nincs normális passrush és a center posztot is gyengusznak tartom Koppen távozása óta szvsz. :/
  • LasDen #11104
    jövőre se lesz gyűrű :(
  • Jakuza1
    #11103
    Mi van nem ugy alakult, ahogy te szeretted volna nyomi ? :P
  • Darthmushroom
    #11102
    ebbe a szezonba ennyi volt, teljesen megérdemelte a Denver a továbbjutást. Szerencsétlen volt a csapat h ennyi kulcs ember dőlt ki, jövőre messze több esély lehet egy gyűrűre.
  • lord nihilus
    #11101
    Szinte egy az egyben a 2006-os szezont látom magam előtt...:( Bár az akkori O.Fal legalább jó volt.
  • HunnernesKonge
    #11100
  • ReszegKoldus
    #11099
    hát elég pocsék ez a meccs
  • ProGabe #11098
  • Darthmushroom
    #11097
    Pats védelem nem szerez labdát, akkor ez el is dőlt :/
  • banok
    #11096
    Mit akarsz az ESPN-től? Nem is közvetítik a meccseket...
    Mai NFL streamek
  • Darthmushroom
    #11095
    sajnos én nagyon simának érzem az első meccset, denver szerintem simán nyer. de kicsit bízok abban h nem lesz igazam.
  • Ricsi234
    #11094
    Szerintem elég jó minőségú stream...ESPN:)
  • eurom
    #11093
    nekem idáig a chiefs-colts tetszett még mindig a legjobban,
    ahogy estek ki a kansasból az emberek smith meg egyre többet vállalt futott elengedte a hosszabb passzokat oda tette magát hibátlanul ,meg is lett az elöny és semmi nem volt elég mégse
  • Darthmushroom
    #11092
    múltkori meccsre is nagyot, ütött de asszem most is igaz lesz:
    Denver-Pats Gifes előzetes
  • GaBenc
    #11091
    Hát ja, sírva menekülnének haza "ámeríkába". :-D
  • Sippie
    #11090
    lol :D
    mondjuk ezt a csapatot megnézném mondjuk a magyar válogatott ellen, asszem sírás lenne a vége :D
  • Ricsi234
    #11089
    "Mi is rohadtul felháborodtunk a FIFA döntésén, nem értjük miért nem ez lett a kezdő 11:
    Richard Sherman - Kiko Alonso, NaVorro Bowman, Luke Kuechly, Vontaze Burfict - Robert Mathis, JJ Watt - Jamaal Charles, Peyton Manning, LeSean McCoy - Josh Gordon!"
    :DDDDDDDD
  • szomferi
    #11088
    szolgáltatófüggő, de mindenhol vannak olyan HD csatornák, amiket nem tesznek be egy csomagba sem, hanem külön tudsz rájuk előfizetni (vagy csak azokra)
  • Sippie
    #11087
    amúgy most nem vágom, hogy kell-e külön fizetni a HD csatornáért. Van amelyikre írják hogy +1000 Ft, másiknál meg nincs ott, hanem hogy jár a HD.

    Viszont 19:30-kor lesz ma a Trashtalk, ha valaki lemaradt volna!
  • szomferi
    #11086
    nekem meg ideje lenne venni egy normális TV-t, és mellé előfizetni sok sok HD csatornára :D
  • Sippie
    #11085
    hmm, itt az ideje a régi SD-s médiaboxot lecserélni HD-sra :D
  • szomferi
    #11084
    UPC-sek örülhetnek
  • Darthmushroom
    #11083
    azzal h nem játszik,(tegnap nem edzett ):D Mallett nyer super bowlt :D