13257
feenMUx.jpg
  • McCartman
    #11202
    Nem villant ki Bruno Mars mellbimbója, fabatkát sem ért így ez a halftime show. :D Mondjuk legalább Kiedisé és Fleaé megvolt.
  • McCartman
    #11201
    Jó kis oldal. Az a hihetetlen, de igaz kategória, és mégis.
  • McCartman
    #11200
    Majd helyrebillenti őket Fox és Elway a szünetben. :D
  • Sippie
    #11199
    hát ő jószarul játszik, nem segít az illuminati szem sem :D
  • szomferi
    #11198
    írtam is, ha már te nem linkelted be... :D

    és van Transformers trailer is már, brutál lesz... pont annyira, amennyire Peytonék szarok
  • McCartman
    #11197
    nyúlod ezt is, mi? :D
  • McCartman
    #11196
  • szomferi
    #11195
    hát ott van valamerre egy regisztráció, és ott...

    ez a safety meg... bah
  • Laky
    #11194
    Na vazeg, szépen bekezdtek.
  • akyyy
    #11193
    és itt mire kéne menni?
  • szomferi
    #11192
    ha már emszí nem linkelte be, belinkelem én :D

    FOX HD stream
  • Darthmushroom
    #11191
    szomorú h nem lesz hideg meg hó
  • McCartman
    #11190
    "Ducks. Peyton Manning throws Ducks. Lots and lots of Ducks. And a whole lot of ‘em for Touchdowns. Someday Richard Sherman will learn to just shut up, Regardless of the outcome, he’s been nothing but a putz. Anyway Duck and Cover!"
  • McCartman
    #11189


    :D

    Aki nem értene annak itt vannak az előzmények. link link
  • akyyy
    #11188
    mobilon nézhető?
  • banok
    #11187
    Super Bowl streamek
  • LasDen #11186
    Super bowl helyett dobozok. Éljen a munka, éljen május elsejE
  • Ricsi234
    #11185
    Lynch
  • ReszegKoldus
    #11184
    Derrick Jones helyett Walter Jones akart lenni
  • ReszegKoldus
    #11183
    na vajon Derrick Jones és/vagy John Lynch bekerül-e a Hall of Fame-be?
  • tutuhawer #11182
    a rájátszásban is a két labdabirtoklásos hosszabbítás van, ugye? Az nem semmi lenne, ez a végeredmény, és darthmushroom is nyer a fogadáson... Rúg egy field goalt a Denver, aztán a kövi labdabitroklásból safety-re nyomják vissza Russell Wilsont valamilyen formában, és 19-14. Elég kemény lenne :D
  • hungary27
    #11181
    Akkor én is így fogok nézni :)
  • Ricsi234
    #11180
    "A Simpson család 17. évadában, amit 2005-ben vetítettek, előre megjósolták a mostani Super Bowl párosítását és végeredményét is." Legyen így..;)
  • Jakuza1
    #11179
    Jo megnezni ujra a Denver-New England meccset :P
  • Darthmushroom
    #11178
    úgy érzem meg lesz az első hosszabbítás vasárnap. szerintem egy pár ezerrel meg is rakom
  • robotnyk
    #11177
    butterface
  • Hypo #11176

    http://avaxnews.net/appealing/natasha_kizmets_body_painting_tribute_to_peyton_manning.html
  • tutuhawer #11175
    az a komoly, hogy félretesz minden szart, és kizárólag a meccsre koncentrál, semmi egyéb nem érdekli , meg is mondta, meg is mutatta, hogy leszarja a hajcihőt, csak a mérkőzés fontos
    sikerült feltölteni: YOUTUBE
  • ReszegKoldus
    #11174
    amennyit láttam a nyilatkozatából nem lett volna nagy veszteség ha nem ment volna el :D
  • tutuhawer #11173
    Marshawn Lynch gondolkodott, hogy a mai Média napra egyáltalán elmenjen-e. Igen, megjelent, 6 percig, aztán eltűnt a falak mögött. Deion Sanders megtalálta, és pár szót váltott vele.
    Hamar lekaptam frapsszel a visszajátszást
  • ReszegKoldus
    #11172
  • Hypo #11171
    :))) azóta se fejlődött sokat ez a game:))) ugyan az a fos a grafika meg....háááát
  • LasDen #11170
  • Ricsi234
    #11169

  • Ulvar
    #11168
    És a Rice brigád nyert yess...sose néztem Pro Bowlt mert szarnak volt titulálva, most is kételkedve kezdtem el a nézését, de meglepődtem mennyire jóra sikerült.
  • ReszegKoldus
    #11167
    kár hogy végül nem játszottak az öregek, jó volt ez Pro Bowl
  • tutuhawer #11166
    nézem, és kicsit röhögök: Darrelle Revis nem tudta Demaryius Thomas nevét, Demetriust mondott, miközben kérdezte őt Collinsworth. :D Clinton Portis feszített pár hete az nfl network stúdiójában, ő is bakizott egyet :D
    Aki nem ismerné:
  • ReszegKoldus
    #11165
    holnap egy kis
  • Sippie
    #11164
    :D "én azt gondolom", hogy ez túlzás :D
  • Sippie
    #11163
    azon én is pislogtam... pláne hogy gyökér módon, még a térdeléseknél is kikérték, teljesen fölöslegesen.