13257
feenMUx.jpg
  • ProGabe #11242
    http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1019331381&no=328027

    Na kérem:

  • McCartman
    #11241
    Ahhoz képest az első adandó alkalommal beválasztják majd a Hof sorába. :D
    Ez a meccs nem csak Maningen ment el, de valóban rossz volt nézni, kis túlzással nem volt olyan, aki pályára lépett és valamilyen szinten ne hibázott volna. Az első play rányomta a bélyegét az egész meccsre, a második félidő első játéka el is döntötte azt. Olyan enervált volt az egész csapat, mintha fel se készültek volna normálisan. Érthetetlen, komolyan érthetetlen.
  • McCartman
    #11240
    Maga a tweet nem feltétlen kamu, a képet már utólag mások illusztrécióként rakták csak hozzá.
  • McCartman
    #11239
    Az tuti, hogy fogadott SBre amekkora függő. :D
  • McCartman
    #11238
    Ez a kép nem ahhoz készült, hanem egy régebbi fogadásánál.
  • tutuhawer #11237
    kösz a linket, elolvastam, tetszett. Még ha minden nemzet kommentátorait is megemlítik másik cikkekben, akkor is jó látni, hogy a magyarok ott vannak. Nem őket néztem most se ,de jó tudni, hogy helyben vannak, ott vannak, tudják az amcsik is, hogy ott vagyunk.
  • ProGabe #11236
    És tényleg.
  • szomferi
    #11235
    ezt a képet már láttam régebben is... elvileg kamu az egész :D
  • ProGabe #11234
    Erről gondolom mindenki hallott:

    Floyd ‘Money’ Mayweather bets $15m on Denver Broncos to win Super Bowl

    (a képen nem a teljes összeg látható :)

    Szomferi: Times?!?!? Odanézzenek! :)
  • hungary27
    #11233
    az igen
  • robotnyk
    #11232
  • szomferi
    #11231
    ‘The Big Picture,’ in Any Language
  • Shep
    #11230
    Én félidőig néztem a kínlódást denveri részről. Az egész olyan volt, mint ha tök más ligában indult volna a két csapat, úgy fest Manning megmarad örök vesztesnek, én egyébként nekik szurkoltam ha már a 9ers kiesett.
  • Sippie
    #11229
    :DDD
  • tutuhawer #11228
    mekkora sablom semmi szar vélemény lett
  • tutuhawer #11227
    Mindenhol ott voltak a Seattle védői, tényleg lélegzetvételnyi hely sem volt az elkapóknak, és Moreno is kiszállt kicsit, így meg főleg nehéz. Nagy játkéra a denveri oldalról nem is emlékszem, csak kis darabkákat engedett a SEA, szerintem marha jól nyomták. Ilyen összeomlást vagy szar teljesítményt én se tudok felidézni, de lehet, mert csak a jót jegyzem meg vagy mittudomén
  • ReszegKoldus
    #11226
    #3746
  • a.carkey
    #11225
    Majd úgyis megtudjuk, hogy mi volt (hideg, rossz felkészülés, legjobb esetben ez a Seattle tényleg ennyire jó, stb.), de hogy 10-ből 9x ennél sokkal jobban is tud játszani a Denver, az tuti.

    Egy kicsit olyan érzésem volt, mint amikor anno a Milan-Barca BL döntőt néztem és nem hittem el, vagy amikor a brazilok leblokkoltak a vébé döntőben 1998-ban.
  • robotnyk
    #11224
    10 éve követem az NFL-t, nyilván minden meccset nem láttam, de egy 0-16os csapattól is elfogadhatatlan lett volna a tegnapi teljesítmény.
  • a.carkey
    #11223
    Tök jó meccs volt, meg minden, csak másképpen, de mégis, annyira szar volt nézni ezt a szenvedést amit a Denver produkált, hogy majdnem elmentem aludni ...

    Ilyen fokú tanácstalanságot én még nem láttam.
  • LaszloLedzenyi
    #11222
    Teljesen szétesett a Broncos, mind támadásban mind védekezésben, alulmúlták magukat,a Seahawks pedig kb ugyanazt nyújtotta mint a 49ers ellen.
  • Darthmushroom
    #11221
    azért szomorú h ennek a szezonnak is vége
  • LasDen #11220
    Meló miatt nem láttam, de origon szünetekben olvastam végig. Jól esett hogy ilyen nagyot szopott Manning :D
    Ha felkelek megnezem osszt
  • tutuhawer #11219
    jaja, mondjuk szerintem Strahan király módon megoldotta
  • ReszegKoldus
    #11218
    gondolom "szokásos" módon Bradshaw lett volna, de neki most halt meg az apja, így nem volt ott
  • tutuhawer #11217
    Michael Strahant szépen kikupálták műsorvezető-szakkomentátor-riporternek, nagyon jól nyomja ő is, ahogy sokan az NFL networkön is meg a többi csatornán. De a Super Bowlon dirigálni... nem semmi karrier
  • ReszegKoldus
    #11216
    egy Seattle-Denver nyitómeccs kemény lenne ezután
  • tutuhawer #11215
    mintha fejben nem lettek volna készen. Biztos kész voltak, pedig. Én is furcsállom az egész meccsen a hibáikat. De jó meccs volt, a reklámok is jók voltak, kivéve a KIA és a Hyundai, persze. A kedvenc, terrel owens /suck TO/
    http://www.youtube.com/watch?v=II1WV58-qXo
  • McCartman
    #11214
    á
  • McCartman
    #11213
    Ezt a meccset megnyerte a Denver amúgy, 24-0és félidő után 24-35 lett a vége.
  • robotnyk
    #11212
    Ilyen fokú leégést meg nem láttam ilyen szinten
  • McCartman
    #11211
    Hogy hagyta el a labdát Thomas is. Ez azért már tényleg hihetetlen.
  • donatus13
    #11210
    36 - 0....
  • McCartman
    #11209
    Ilyen a mesében nincs.
  • robotnyk
    #11208
    0-29, 3 és 10, fussunk!

    /facepalm
  • robotnyk
    #11207
    [losing intensifies]
  • McCartman
    #11206
    Ugyan, nem tudom ezt miből gondolod.
  • McCartman
    #11205
    Denver altatott még, innentől jön a henger. :D
  • Laky
    #11204
    Kezd az az érzésem lenni, hogy ez a hajó elment, de ne legyen igazam :D
  • Sippie
    #11203
    egy olyan szép feltámadás jöhetne, mint tavaly a 49-erstől... majd gyorsan lekapcsolják a lámpát megint :D