13257
feenMUx.jpg
  • Sippie
    #11482
    elvileg minden évben emelnek valamennyit nem? Ahogy növekednek a bevételek, infláció, meg jogdíjak meg stb :)

    Romo is kapott hasonló szerződést, világos hogy tőle is mit várnak
  • Ulvar
    #11481
    Kaep meg kapott egy 126 milkós 61 milla garantált szerződést 6 évre...Szerintem világos hogy mit akar a vezetőség tőle :D.

    Mikor is fogják emelni a cap limitet?
  • Sippie
    #11480
    Sean Lee már most kiesett egész szezonra a bivalyerős Dallas védelemből... jaóvan...
  • tutuhawer #11479
    Komolyan mondom, mindig beszarok a kindlefire reklámjaitól:
    John Lynch:
    https://www.youtube.com/watch?v=O_dDdEXDFls
    Curt Menefee:
    https://www.youtube.com/watch?v=WPHK5yPhh8U
  • tutuhawer #11478
    És megtudta, hogy McGinnist nyomta fel... A szemét. :D:D
  • ReszegKoldus
    #11477
    Ja nem azért, hanem mert állítólag bedrogozott és szexuálisan zaklatott nőket több államban is.
  • tutuhawer #11476
    Kösz az infót.
    Csak azért lesittelik, mert összeveszett Willie McGinnisttel... pff
  • ReszegKoldus
    #11475
    kirúgták, éppen rács mögött várja, hogy elítélik-e
  • tutuhawer #11474
    hááát... Én se szeretem :) Viszont Darren Sharpert bírtam, őt meg eltüntették, egy ideje nem láttam. Egyszer érezni lehetett valami feszkót közte meg McGinnist közt, lehet, hogykirúgták. McGinnist mindenhol ott van, jól beépült, ő jó arc, de Evanst én se szeretem annyira :)
  • robotnyk
    #11473
    szerintem Evans nem kisebb gyökér, mint Manziel
  • tutuhawer #11472
    azt mondta, emelte ki Evans, hogy az irányítók nem annyir tehetik meg szerinte, marha sokat kell tanulnia, playbookkal fekszik és kel, még jobban, mint a többiek. Ezért is kell észnél lennie.
    Hömbölgött: parádézott, bohóckodott, ivott, amit akarsz. Van valami videó is, de én azt nem néztem meg, inkább a stúdió érdekelt.
  • robotnyk
    #11471
    az nfl networkös megmondóemberek (is) felháborodtak rajta, hogy egy hétvégére elment Vegasba, akkor, amikor egyébként nem volt semmilyen elkötelezettsége. az önkéntes edzőtáborban már megjelent, amikor kellett. ez csak a holtszezoni bulvárszemét egy olyan játékosról aki (szerintem nem akaratlanul) vonzza az ilyet
  • #11470
    Hömbölgött mit jelent? Mondjuk ha már befutott, mondhatnám, hogy elengedheti magát, de ez se igaz, max holtszezonba engedhet ki kicsit. Mondjuk ha csak pókerezett meg ilyenek 1 napot, az szerintem se nagy durr
  • tutuhawer #11469
    Ez jó. :D Zöld gombot nyomtam. Már tárcsázom is: 1-800-DIRECTV

    Közben Johnny Manziel, aki egyébként tényleg profin készül, odafigyel, edz, tanul, a hétvégén Vegasban hömbölgött. Nem érti, ez miért lett story. Heath Evans és Jamie Dukes a stúdióban azonnal lebaszták érte, sőt: Evan minden pénzét feltenné, hogy Hoyer lesz a kezdő Clevelandben és nem Manziel. Már kevesebb, mint 100 nap, pont mondták!!!
  • LasDen #11468
  • #11467
    Na ja, SF :)
    Szerintem nem lesz olyan gáz a helyzet. Elvégre a melegség ugyan olyan identitászavar, mint az mikor valaki transzfesztita akar lenni. Szerintem az emberiség idővel vissza fog venni ebből a nagy meleg áradatos egyenlőség baromságból, ahogy a feketékből is visszavett és a nők elnyomásából is visszavett. Igen, mindig lesznek megkülönböztetések és rasszisták is, de majd ezt is kinövik a társadalmak. De majd jönni fog más hülyeség helyette...
  • Ulvar
    #11466
    Most még röhögünk rajta, aztán pár év múlva azon fog menni a balhé, hogy a meleg játékosoknak nem szurkolhatnak a melegek, mert "elnyomják" őket a hetero homofób tudatlan műveletlen "fejlődni" és "változni" nem képes társadalom, ezért meleg cheerleader csapatokat állítanak, és azok is szurkolni fognak a meleg játékosokért a csapatban (egyenlőség, egyenlő bánásmód a címszó).

    Azután jönnek az első nyíltan felvállaló meleg csapatok...Az elsők között lesz a 49ers, amennyire egy liberális város San Fran :D
  • #11465
    Látszik hogy nem amerikai fociztál soha... :D
    Egy ilyen ütközés után, mindig úgy kell összeszedni magad, mert nagyon durva és nem lehet megszokni rendesen...
    Ulvar: XD
  • Ulvar
    #11464


  • Sippie
    #11463
    na ezaz, hogy a meleg direkt azé ütközik hogy taperoljon
    :D
  • #11462
    BTW egy DE-ről beszélünk, aki elég csúnyán tudja büntetni a futókat is meg az irányítót is, ergó, annyira nem lehet buzis
  • Ulvar
    #11461
  • #11460
    Pfff... És ki nem szarja le? Komolyan, annyira gáz amit csinálnak ilyenkor. Am meg ha kiírnám, hogy hülye hetero, akkor mondhatnám, hogy csak cinkeltem?! Tiszta vicc, hogy már véleményt se lehet nyilvánítani. Egyébként másik oldalról se értem, hogy mit köpködnek a homofóbok.. Egész meccsen egymást fogdossák, meg ölelgetik játék közben, de az baj, hogy ha egy meleg játékos is ütközik velük?
  • Ulvar
    #11459
    Haver írta:

    Draft után eladott legtöbb mez sorrendben: 1. manziel, 2. sam...3. clowney 4. brückenwasser 5. Bortles

    És még Sam nénibácsihoz kapcsolódó hír: Határozatlan időre eltiltották, pénzbüntetést kapott, valamint "oktatásra" kell járnia Don Jonesnak, az NFL-ben szereplő Miami Dolphins védőjének, mert nemtetszését fejezte ki, hogy az amatőr játékosbörzén elkelt a homoszexuális Michael Sam. "Uramisten, ez szörnyűség" - írta ki a Twitter közösségi portálra. Jones később elnézést kért szavaiért, és sok sikert kívánt Samnek profi karrierjéhez. A játékos egyelőre nem látogathatja a Dolphins edzéseit, és részt kell vennie több, a "mássággal" foglalkozó előadáson is...

    Csak úgy pörög a biznisz...Mondjuk Don bácsi is hülye volt...de mindegy...csak legyen hír!
  • #11458
    Jó nekik :)
  • robotnyk
    #11457
    a csapat több tagja egy partihajón kurvázott
  • #11456
    Hát ne haragudj, de nincs időm most ezt átolvasni, nagy vonalakba le tudod írni miről van szó benne?
  • #11455
    Ez nem csak hype. Szerintem itt egyes emeberek még mindig nem tudnak dolgokat kezelni. Mint ahogy sok férfi nem tud leállni egy meleggel beszélni mert meleg. Úgy vettem észre az emberek nagy része a kireketteket nekiáll mecénázni és szánni, de mint az állat. Lehet itt is volt ilyen a háttérben, hogy szegény kis buzi, vegyük be ha már senkinek nem kell...
  • ReszegKoldus
    #11454
    komoly lenne, ha eladnának egy csomó mezt a nevével, aztán nyáron keretszűkítésnél kirakják :D
  • Ulvar
    #11453


    És ez megint kiknek a szemében szúr szemet a legjobban? A normális értelmes meleg embereknek...hogy megint kiemelkedik melegsége révén valaki közülük...miközben ők csak emberként akarnak élni. Nem reflektorban élni, mert melegek. Nevetséges.
  • ReszegKoldus
    #11452
    érdekes, hogy megint pont azok, akik az egyenlőségért harcolnak, nem kezelik ezt a helyzetet se egyenlően
    256 embert draftoltak, de őt külön köszöntik? róla szól a tegnapi draft műsor nagy része? ez az egyenlő bánásmód? nevetséges...

    Mr. Irrelevantként kellett volna draftolni a csávót :D
  • Darthmushroom
    #11451
    válasz egyszerű amerika..
  • Ulvar
    #11450
    De most komolyan...ez történelmi esemény? Drafoltak egy nyíltan melegségét felvállaló játékost? Ez akkora nagy dolog? Most komolyan...ráadásul bevallottan nem is volt egy logikus lépés a Ramstől...Kellett a hype ennyi, de ez szánalmas az én szememben. Nem vagyok teljes mértékben homofób, ne higgyétek, hogy emiatt zavar a döntés, de csak a hype miatt draftolni valakit...remélem minden tetves Rams szponzor nagy betűkkel be volt tolva miközben a kamerák forogtak...
  • Darthmushroom
    #11449
    utolsó nappal se tetszik jobban a draft... ráadásul egy játékost szerettem volna h UDFA-ként a Patshez kerüljön Gator Hoskins, és az is Miamiba ment próbálkozni..
  • robotnyk
    #11448
    azt a korszakot mások is szerették...
  • Darthmushroom
    #11447
    én legutóbb vadállat az alapszakaos Pats-Denvernél voltam :D másnap mentem dolgozni de nem érdekelt :D bár félidőbe elbizonytalanodtam de úgy voltam vele az első Pats támadást megvárom, első TD után meg tudtam h ezt meg fogják nyerni.. és meg is történt :D de közbe annyit üvöltöztem h az eszméletlen :D messze az egyik legjobb meccs volt életembe :D
  • #11446
    Jags-et még anno Jack del Riós időszakban szerettem meg. Mikor feljutottak playoffra és Pats verte ki őket. Akkor képes voltam hazajönni valami buliból és részegen üvöltöttem végig a meccset XD Anyámék örültek :D
  • Darthmushroom
    #11445
    hát az valami vicc volt h tavaly mennyi Denver meccs volt a sport tvn, de mondjuk nem csak az Ő hibájuk mivel az nfl is fő műsor időbe rakta szinte az összeset.. és ha már választhattak akkor azt nyomták. Nem is csodálom h mennyi drukkerük lett Mo.-n. (eltekintve Manningtől)

    Szerintem am rohadt szimpatikus a Jax, már régebben maga név miatt is tetszett (Pats anno pl. név miatt lett kedvenc mert angol foci szurkerként a New England mindent vitt, vagy a Panthers is egy sorozat miatt) am én streamen is sokat nézek pl. 7 órás időpontba ált. az egyiken a Jax másikon a Panthers meccseket követtem ha pont úgy volt, vagy valamelyik helyet Pats mikor h volt a sorsolás.
  • #11444
    Csodálkozva látom, hogy a JAGS-et szereti valaki :) Eddig kb azt hittem Én vagyok az egyetlen szurkolójuk :D
    Am Én mióta nem játszom, azóta annyira nem követem. Meló miatt nem is tudom nézni a meccseket. Max a magyar ismétléseket nézem vissza, meg az eredményeket NFL.COM-on. Tv-ben meg kb állandóan Pats, Colts, Ravens, meccsek vannak. Meg most tavaly volt jó pár Denver meccs, mert jól ment nekik :)
  • Darthmushroom
    #11443
    Jó még a Dallast is kedvelem valamennyire de ott meg semmit nem lehet érteni a tulaj miatt szóval azt inkább nem is kommentálom. meg am is ott az edző csak egy jelkép..