13255
feenMUx.jpg
  • robotnyk
    #11520
    szerintem arra gondolt, hogy a sport1-en mentek-e vagy a sport2-n élőben. ha erre, akkor nem, sőt 1-2 meccset kivéve a sport2-n voltak, ha jól emlékszem.
  • LasDen #11519
    miért, van olyan meccs amit felvételről játszanak és nem élőben? :D
  • hungary27
    #11518
    Előző idényben az élő meccseket mindig a sport1 adta?
  • Sippie
    #11517
    Vasárnap már preseason meccs :O
  • Sippie
    #11516
    szerintem is jobb lenne a forró víz
  • LasDen #11515
    értem az elképzelést, de szerintem ez nagyon szar módja a koncentráció fejlesztésének. biztos van valami jobb :D
  • LaszloLedzenyi
    #11514
    a Zsindex szerint ezzel próbálják fejleszteni a koncentrációt
  • Sippie
    #11513
    Növeli a koncentrációt, ez olyan koncentrációs tábor... vagyis izzé
  • LasDen #11512
    ez mi a fasz? :D
  • Sippie
    #11511
    kemények vagyunk
  • LaszloLedzenyi
    #11510
    Készül a Cowboys :D
  • LaszloLedzenyi
    #11509
    Lol
  • Darthmushroom
    #11508
    hihetetlen ami ott történik évről évre. tényleg kis millió sérülés, sokkal több az átlagnál. és akkor még ott van a döntő pillanatokban lévő hibák, legyen az játékostól vagy edzőtől is akár.
  • Sippie
    #11507
    "A csoportrivális Dallas Cowboysra is igencsak rájár a rúd: nem elég, hogy védelmének legjobbjai közül Sean Lee egész évre kidőlt, DeMarcus Ware pedig Denverbe szerződött, az utóbbi helyére draftolt DeMarcus Lawrence eltörte a lábát, emiatt pedig 8-12 hétre harcképtelenné válik. "

    fukdatshit :(
  • Ricsi234
    #11506
    Jó ez az NFL Facebookos oldala..Meg a kommentek:D

  • Ricsi234
    #11505
    Hmm..MVP gyanús.
  • tutuhawer #11504
    a topicban új vagyok, ez igaz, még nem láttam, de nagyon
  • LasDen #11503
    de volt már :) mikor készült, viszont az meg régen volt.
  • tutuhawer #11502
    baromira nem volt még , és nagyon király, nyomom a zöldet
  • Sippie
    #11501
    Biztos volt már, de attól még jó :D
  • tutuhawer #11500
    Inkább erős, mint okos, és lehet, pont ilyenre volt szükségük.
    A viccet félretéve én se értem, legalább feltennék maguknak a kérdést, hogy "szükségünk van arra a srácra, aki... és .... ?" Nem, mert ostoba.
    Valamit tudhatott az Eaglesnél Chip Kelly, hogy egyáltalán nem akarta a csapatban DeSean Jacksont,ez az ellenpélda. Érdekes a Cowboys, az biztos.
  • #11499
    Én nem értem a csapatokat, hogy ilyenkor Wtf? Normálisak ezek?
  • Ulvar
    #11498
    xDDD

    A linebackerhiányban szenvedő Dallas Cowboys megszerezte Rolando McClaint a Ravenstől egy 6. körös pickért (kaptak mellé egy 7. köröset). McClain kétszer vonult vissza az NFL-től eddig, pedig még csak 24 éves, illetve többször letartóztatták, legutóbb például azért, mert az őt túl sötét ablaküvege miatt megállító rendőr által kibocsátott helyszíni idézést úgy írta alá, hogy "F*ck Y'all", ezzel dezinformálta a rendőrségét.
  • #11497
    Főleg ha a kis méreted miatt átlépnek mikor csinálnád
  • Sippie
    #11496
    cut blockot csak tud. Mondjuk az nem széles repertoár :D
  • Darthmushroom
    #11495
    ahogy olvasgattam a legnagyobb probléma vele a méretei(5’6” – 168 cm és 177 font – 80kg) meg h passznál nem tud igazán jól blokkolni és ezért is lett undrafted.
  • tutuhawer #11494
    Szépen táncol, és nem veszít sokat a sebességből közben, ez borzasztó értékes tudomány, Shady McCoy is ügyesen csinálja. Ami fontos, hogy jó dolog, hogy agilis meg minden, de ha szar van, rá kell tenni a két kezet a labdára, mert ki fogják ütni. Ha sok a labdavesztés, akkor hiába minden fizikai tulajdonság. Tanítható, hogy "fiam, fogd a labdát" de éreznie is kell, mikor kell megfognia a labdát. Remélem, sikerül kinevelni, és látjuk sokat, nagyon tetszetősen futott. kösz a vidit
  • Darthmushroom
    #11493
    LOL a gyerek, remélem a Pats legalább a gyakorló csapatba megtartja a gyereket, Stifler mamája hadd örüljön :D
  • #11492
    Am pont ezt akartam írni. Vince Papale is úgy került be, hogy nyílvános tryout-on vett részt. Mondjuk nem értem a nagyképűségét ilyenkor a stár játékosoknak és edzőknek. Azt hiszik hogy istenek vagy mi? Aztán mi van, ha megpróbálja? Ha olyan szar nevetnek egy jót. Ha nem olyan rossz, akkor azt mondják hogy kösz nem, ha meg van benne lehetőség vagy lealáz mindenkit, akkor mivan? Honnan kéne bárkinek is tudni, milyen tehetség van valahol az őserdőbe elrejtve? Nincs abban semmi égő, ha hülyére aláz mindenkit. Aztán ha a Cap miatt aggódtak volna, biztos vagyok benne, hogy egy éves szerződést már arra aláírt volna pár száz dollárról ,hogy ott játszhat. Csak éljen meg. Am meg A Browns-nak égőbb ez a dolog. Végülis ha ilyenre vetemednék én is a liga legszarabb csapatába próbálkoznék...
  • ReszegKoldus
    #11491
    pedig megnézhették volna mit tud
    de lehet kellemetlen lett volna, ha kiderül, hogy jó :)
  • Darthmushroom
    #11490
    abból amit tavaly műveltek nem volt nehéz kiemelkedni :D
  • Ulvar
    #11489
    És még így is a szezon legjobbja volt a Cowboys védelemben
  • Darthmushroom
    #11488
    Lee tavaly is sokat volt sérült, hol játszott hol nem
  • LasDen #11487
    Csávó besétált a Browns edzésére abban a reményben hogy adnak neki egy lehetőséget :D
  • Sippie
    #11486
    Biztos azt gondolták majd kinövi :D vagy majd feltuningolják szteroidokkal, és jobb lesz :D nemtom... tényleg húzós.

    Dallas meg hát na... azért volt nagyon szép időszakuk nem is olyan régen, nem lehet mindig a csúcson lenni. Majd ha Brady visszavonul, valszeg a New England se lesz akkora ász. Pont olvasgatom a Faragó Ricsis féle könyvet, annyi féle korszakos csapatok vannak, a Dallasé már megvolt. Volt egy jó 49-ers Montanával, meg Younggal, volt jó Packers és Chicago korszak, de még az oakland is nyert SB-t, aztán az utóbbi időben hol vannak. Ez egy ilyen sport, talán nem is baj, majd eljön még a Dallas ideje is... vagy nem :D
  • #11485
    Pfff... Mondjuk érdekes hogy ilyen embereket meg mernek venni egy ilyen sportágban...
  • Sippie
    #11484
    edzésen sérült le, összecsomagolta az egyik falember :D
    amúgy elég sérülékeny a srác. Direkt megnéztem hogy milyen sérülések sújtják, már draft előtt is volt gondja mindkét térdével, aztán az első szezonban szintén sérült, aztán a másodikban a csuklójával volt gond, utána nagylábujj sérülés jött, meg mintha tavaly is lett volna valami. Most megint a térd, talán eltört nem tudom pontosan... Kár érte, mert szabadügynököt viszont még nem igazoltunk eddig se a védelembe se sehova, csak rookiekkal meg nem hiszem hogy egyből feljavulna a védelem :D
  • #11483
    Na mi lett vele?

    Hát nem tudom, dallas nem muzsikál manapság valami jól, pedig az is milyen jó csapat volt anno. Jaxnél meg tök tudja mi lesz...
  • Sippie
    #11482
    elvileg minden évben emelnek valamennyit nem? Ahogy növekednek a bevételek, infláció, meg jogdíjak meg stb :)

    Romo is kapott hasonló szerződést, világos hogy tőle is mit várnak
  • Ulvar
    #11481
    Kaep meg kapott egy 126 milkós 61 milla garantált szerződést 6 évre...Szerintem világos hogy mit akar a vezetőség tőle :D.

    Mikor is fogják emelni a cap limitet?