13255
feenMUx.jpg
  • mulli1986
    #11720
  • Ricsi234
    #11719
    az ATDHE egész jó minőségben adja illetve a nowwatchtvlive "LINK3-as füle"
    Vagy mondjuk én még használom az AceStream, Sopcast, XBMC nevű programokat is..:D
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.09.13. 12:09:37
  • mulli1986
    #11718
    Köszi mindkettőtöknek! :)
  • tutuhawer #11717
    én a feed2all-t használom azért ,mert ott megy az nfl network minden nap, minden órában. A kép mindenhol szemcsés, szar, HD-t én már rég nem láttam, esetleg visszaemlékezve ilyen sopcast-féle programokkal, streamtorrent meg mik voltak, Rég nem használom ezeket, megelégszem a feed2all minőségével. Szeretnék HD-t én is, reklámokkal együtt. de az nfl gamepassban nincs reklám, ahogy látom. Nekem tényleg tetszenek azok a szarok.
  • robotnyk
    #11716
    fent a fejlécből a vipbox.eu-t szoktam használni, de nem nflre. hd nem nagyon lesz szerintem
  • mulli1986
    #11715
    Akkor senki nem streamel?
  • ReszegKoldus
    #11714
    Örülök, hogy ezt a 9/11-es nyáladzást nem éjjel néztem :)
  • robotnyk
    #11713
    amilyen bírói döntések voltak a steelers-ravens meccsen, már most késő lenne ha elzavarnák Goodellt
  • mulli1986
    #11712
    Ti hol nézitek neten a meccseket? Én régen Myp2p-n néztem, de most le kelett szedni egy bővítményt, meg lejátszót, ami mára teljesen szétkavarta a chromot és lassította a gépet mint az őrült. Viszont most leszedtem, újra fasza minden, de kellene tipp hogy hol lehet jól nézni. Esetleg HDba? :)
  • tutuhawer #11711
    kiváló képek. Ha megkapták a felvételeket és úgy sikerült a 2 meccset kiszámolniuk, az gáz, és azt hitték, szőnyeg alá söpörték a problémát. Aztán amikor nyilvános a videó, akkor meg hamar helyesbítenek...? Teszi a hülyét vagy hülyének néz mindenkit? Sose volt szimpi a Roger Goodell, elég sunyi képe van, nem?
  • robotnyk
    #11710
  • mulli1986
    #11709
    Azért ez az elkapás egy hajszálnyival menőbb :D
  • ReszegKoldus
    #11708

    ez jutott eszembe róla
  • ReszegKoldus
    #11707
    vagy legalábbis ezt mondják, hogy nem látták, mondjuk nem értem a korábbi videó alapján hogyan lehet elhinni, hogy önvédelem volt, de biztos azt hitték ahogy becsukódik a lift ajtaja, a csaj előkapott egy tankot valahonnan...
    csak ugye nyilván ugyanaz történt mint a legtöbb ilyen balhénál, hogy kimosdatják a játékost, aki aztán kap egy nevetséges pénzbüntetést és/vagy pár meccses eltiltást, aztán mehet is vissza a pályára
    a Ravens is azzal járt volna talán a legjobban, ha már februárban kirakja
  • mulli1986
    #11706
    Önvédelem? Na neeeee. Egy 100 kilós szín izom férfi, meg egy 50 kilós nő?! Ezt még csak védekezés képen is szánalmas felhozni, de tegyük hozzá, hogy nem csodálom, hogy szándékosan nem került elő fél éven keresztül a felvétel. Azon se csodálkoznék ha valami belsős aktivista hívta volna fel a figyelmet a dologra...
  • mulli1986
    #11705
    Nem túl népszerű tény, hogy pld Magyarországon is meghal hetente 1 nő erőszak által, amit vagy a rokona vagy a pasija/férje/exe követ el. Amíg nem tudnak róla az emberek mindenki leszarja a nőket és hogy verik őket, de ha nyilvánosságot kap, akkor muszáj cselekedni, főleg hogy a statisztikák is az erőszak ellen aktívan dolgozókat támasztják alá világszerte...
  • robotnyk
    #11704
    a csapat nem kapta meg elvileg ezt a videót, valószínűleg a liga sem, és máshogy mesélte Rice a dolgot, önvédelmet emlegetett, amibe nyilván az anyagi oldala miatt a nő is belement...
  • ReszegKoldus
    #11703
    de ez a vicc, hogy azt a videót, amin az eszméletlen nőt kivonszolja a liftből már vagy fél éve is lehetett látni, nem volt nehéz kitalálni mitől volt a nő eszméletlen, de ha most csak azért növelik az eltiltását, mert nyilvánosságra került a pofonról is a videó, nevetséges
  • tutuhawer #11702
    Jon Gruden elemzi, hogy mennyiben más az új támadósor, az új séma a NYG oldalán és tök érdekes: új edző, új játékok, új audible-k, de azt emelte ki, hogy pl. shotgun formációból bal lábról indult eddig Manning, most az edző jobb lábról kéri, és 2-4-6 lépésből indítja a dobásokat. Eddig én ilyet nem is figyeltem. Egyszer Manning se figyelt, és a megszokott bal lábbal kezdte véletlenül a táncot, abból TD lett éppen. A jobbb lábas új verzió meg egy rossz dobáshoz vezetett. Érdekes, miféle változások is vannak, nem tudom, a magyar közvetítésben kiemelik-e, látható-e.
  • tutuhawer #11701
    nso-n láttam a videót, elég keményen odabaszott, aztán meg rángatta, mint egy rongyot. Én se vágom, miért csak 2 meccs volt eleinte, de jó, hogy megnövelték, mert "hogy néz má' ki...?"
  • ReszegKoldus
    #11700
    raj rizs szarjon sünt, meg az a hülye is, aki alapból 2 meccsre tiltotta el
    örömmel dobtam ki a csapatból, ledraftoltam, mert azt hittem valamennyit fog játszani :D
  • Sippie
    #11699
    semmi személyes, de a Dallasi védők egy cipőre se tudnák rávetni magukat...
    :D
  • tutuhawer #11698
    semmi sértés, semmi személyes, de ha tippelnem kéne, dallasi játékos lenne az első, aki megcsinálja, ők annyira szerencsétlenek mostanában. És tényleg semmi sértőt nem akarok ezzel mondani, tisztelem minden szurkolótársam, talán a New Yorki-iakat is kicsit
  • Sippie
    #11697
    és tényleg :DDDD
  • tutuhawer #11696
    közben magamban azon röhögök, mekkora gif lenne, ha valaki a cipőre vetődött volna rá...
  • LasDen #11695
    gondolom a pályán nem keménykedik eleget vagy nem értem...
  • szomferi
    #11694
    RR felült a szopórollerre
  • szomferi
    #11693
    nem, semmi nem volt :D
  • Sippie
    #11692
    semmi? sárga zászlót sem kapott a 49-ers? csaló banda... :D
  • szomferi
    #11691
    a-a, szerencsére semmi se lett belőle
  • Sippie
    #11690
    aztarohadt mit kapott :O sérülés nem lett belőle?
  • tutuhawer #11689
    nem tud cipőt kötni... A béééééééna
    @ DALLAS: feladni azért nem szabad, habár a főnököm is kikapcsolta, ő is DAL szurkoló. Én végig bíztan a Philadelphiában.
    Ami tetszett: Állami rivális Pittsburgh mentálisan erős, elnyűhetetlen, ahogy a Baltimore Ravens is. Steve Smith kiváló csapatkapitány, nem hagy kérdést, hogy ők a legjobbak, és habár most kikaptak, végig hátrányból jöttek, ahogy láttam, és odakerültek, ott voltak, elhitték, fanatikusan hitték, ami nem semmi. Pl vannak csapatok, akik egy vagy két odabasz kategóriás játékot nem tudnak megcsinálni, amikor kéne és elúszik a hajó. A Phillyben Darren Sproles gyújott szikrát , a Ravensben Smitht láttam nagy elkapással és fanatizmussal. Ez borzasztó értékes lehet, nekem nagy kedvencem Smith
  • robotnyk
    #11688



    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.09.08. 18:38:17
  • Ulvar
    #11687
    Gyerekek, én köszönöm hogy Tony Romonak ennyit fizet a Cowboys, legyen még jó pár évig. Neki köszönhetjük hogy ez a meccs nem Loss...
  • Sippie
    #11686
    megnéztem az első drive-ot... fumble és visszahordott TD. TV off, annyi elég is volt :D nyomorékok ezek
  • mulli1986
    #11685
    Lehet! :D
  • ReszegKoldus
    #11684
    mindenkinek vannak rossz napjai, csak Romoé valahogy mindig az őszi-téli vasárnap/hétfőkre esik

    #11673
    ebben a medencében lehet nem is víz van, hanem a szurkolók könnyei
  • mulli1986
    #11683
  • tutuhawer #11682
    Marad a bizakodás.
    tavaly a Philly is beragadt, aztán hirtelen elkezdtek működni a kitalált dolgok.
    Akkor jöttek a vicces képek Chip fejével, hogy "this used to work at Oregon" meg hasonlók .))
  • mulli1986
    #11681
    Mondjuk tény hogy voltak elkapható labdák, de meggyőződésem, hogy Henne választ ilyenkor is rosszul célpontot. Meg M. Lewis-nak is volt pár olyan tapsolása a levegőben, hogy csak pillogtam... De most mi a tökömet csináljak?! :)