13255
feenMUx.jpg
  • LasDen #11760
    "Found my old resume! Really thought I was going to need this after the 5th round"
  • ReszegKoldus
    #11759
    ja, úgy látszik ennyire tetszett neki hogy kiállították, gondolom megdicsérték meccs után :D
  • tutuhawer #11758
    a visszajátszásokat láttam, lökdösődött, dumált, kiállították, aztán meg a gifen csinálja még a feszkót?
  • ReszegKoldus
    #11757
    kíváncsi vagyok bekerül-e a C'mon Man-be :D
  • LasDen #11756
    de utálom, mikor kilóg a mez alól a vállvédő. Nemtom, olyan igénytelen :D
  • Ulvar
    #11755
    Ez az, megvertük magunkat ...nem kicsit...faszom... (Niners)
  • ReszegKoldus
    #11754
    jee megvan a Jets ellen is a TD passz, már csak a Pats ellen kell :D
  • ReszegKoldus
    #11753
    1. snap = fumble :D
  • Ricsi234
    #11752
    Browns meccs kibaszott szorosra sikeredett de csak behúzta Cundiff FG-val..26-24
    a Bills is megynerte 29-10re ráadásul McKelvin még egy végső interceptiont is nyomott..:d
  • ReszegKoldus
    #11751
    tudom, hogy évről-évre változhat a csapatok erőssége, de...ez a Browns :D
  • mulli1986
    #11750
    Úgy látom a JAGS-nek a mai kiadott feladata, hogy megsemmisítse a Redskins offensét. Feladat teljesítve, de ezt csak a következő csapatok fogják értékelni igazán, mivel jelenleg is 31-7-re vezet a redskins.

    Young jobban van.
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2014.09.14. 21:49:44
  • ReszegKoldus
    #11749
    beállt Manziel is egy kicsit, eddig jobb volt mint Favre
  • tutuhawer #11748
    én most átkapcsolok a New Orleans meccsére, remélem, beindul a NO-henger és látok szép akciók a második félidőben

    ÓVATOSAN KATTINTSATOK IDE-ODA A STREAM OLDALAKON, MERT HA ROSSZ HELYRE NYOMTOK, AZONNAL SPAM, REKLÁM, RIASZTÁS, FELUGRÓ ABLAKOK JÖNNEK.
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2014.09.14. 20:41:18
  • tutuhawer #11747
    este meg választani is nehéz. Érdekel a Jets, hátha bénázik Geno, és érdekel a SD-SEA is, tök jó dolgokat tud a SD, és Rivers elég jól variál menet közben. Kiváncsi vagyok, tudnak-e villantani valamit Keenan Allennel , és én azt mondom , Rivers fog dobni Sherman fele, miért ne dobna, tökös csávó
  • Ricsi234
    #11746
    Tegnap találtam az NFL Network-ről, Sky Sport-ról HD streamet de levették..Így nem jó
    Marad a Sport2.
  • tutuhawer #11745
    A giants meccset amikor bejátsszák, már előre röhögök, és naná, hogy Giants szarság van benne. Persze Ruben Randle egykezes elkapása Patrick Peterson mellet a plusz kategória.
  • mulli1986
    #11744
    Bengals meccs inkább a védelmekről szól most, nem egy pontgyáros meccs.
  • Ricsi234
    #11743
    Melyiket érdekesebb nézni? Cardinals-Giants vagy Bengals-Falcons?
  • tutuhawer #11742
    elég szar passzok voltak, nézem. Edelman a másik oldalon marha értékes ember. Kicsit csalásnak érzem, hogy minden labdát elkap.... Jó, na.
    Nem vágom a MIN hogy nem tudja odaadni a labdát Pattersonnak, és ha meg mindenki rá figyel, akkor miért nem más kapja meg többet, mint a TD előtt is. Az egész New England ment Pattersonnal szinte
  • Darthmushroom
    #11741
    Cassel két int alig több mint 1 negyed alatt, nosztalgiázik a csávó :D
  • mulli1986
    #11740
    Na JAGS begyűjtötte a 2. TD-t is. Ha éppen nem passzolják őket szarrá, annyira széthúzzák a védelmet, hogy gyorsan nyomnak egy 20 yardos futást :D Most nem tudom hogy mi a cél de valszeg össze akarják hozni a jó védelmet a szar Offenssel, vagy nem tudom :)
  • mulli1986
    #11739
  • ReszegKoldus
    #11738
    http://bowl.hu/tv-musor

    ide kerül ki szerintem először a műsor, már a 3. heti is ott van
    Week 3: TNF-2:15-ATL-TB(S2), 09/21-20:00-DET-GB(C8), 22:25-SEA-DEN(S2), MNF-2:30-NYJ-CHI(S2)
  • tutuhawer #11737
    nfl redzone megy a bal monitoron, ott láttam csak hirtelen egy pillanatra. Most Desean Jacksont kísérték le a pályáról. Jó Cousins, én azt hittem , elviszi valamelyik csapat, amelyiknek irányító kell
  • mulli1986
    #11736
    Mi pár órával ezelőtt 2 telefonról próbáltuk kideríteni, de nem ment. Mindenhol annyit írtak, hogy NFL. De lehet azt fogom nézni, mert a JAGS megint toppon van. Alulról... Előbb Henne olyan jól látott a pályán, adott is egy TD passznak valót, erre a receiver minden féle zavarás nélkül eldobta... Aztán Henne folytatta a bénázást... Mindenesetre úgy nézem, ha már játszani nem tud az offens, a defens szépen lenullázza a Washingtont... Bár ez legalább egy szép védekezés volt!
  • ReszegKoldus
    #11735
    nekem a bal bokája tűnt furának
  • tutuhawer #11734
    A minimax után nincs, a DIGI odaírja. Tesóm már nézett is otthon
    Közben Kirk Cousins TD-t adott, Griffint meg műtik az oldalvonalon... Szomorú eset,sajnálom
  • Ricsi234
    #11733
    Ez mind szép és jó, csak az a baj hogy nincs C8 ennél a tetves Pr-telecomnál..
  • tutuhawer #11732
    hoppá, robert griffin a földön, nagy gondjai vannak, jobb térd nézett ki szarul első blikkre
  • ReszegKoldus
    #11731
    ki lehet deríteni, Cincinnati Bengals - Atlanta Falcons lesz
    a lemaradást mondjuk múlt héten nem sikerült behozni, pár perccel előbb ért véget élőben a meccs
  • tutuhawer #11730
    én nézem a NE @ MIN meccset.
  • mulli1986
    #11729
    7 órási meccsből egyet a C8-on (Minimax 20:00) után adják. Behozzák a 3.negyedre a lemaradást. Csak nem lehet kideríteni melyik meccs megy ezért muszáj elkezdeni 7kor nézni steamen, ha nem a csapatod játszana :)
  • Ricsi234
    #11728
    NCAA..Kentucky State - Ohio State 0 - 72 4th 6:06..:DDD
    viszont a West virginia - Maryland meccs nagyon jó..37 - 37 és van hátra 7:31
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.09.13. 21:18:53
  • Ricsi234
    #11727
    Ohh..aki keres talál..
  • mulli1986
    #11726
    Azért verte el, mert bántotta a testvérét playstationözés közben
  • Sippie
    #11725
    csak felfújják ezeket az ügyeket... a nőverés egyértelmű önvédelem volt, ez meg lehet csak egy kis fenék elverés, amiért nem csinálta meg a háziját a lurkó
  • ReszegKoldus
    #11724
    Mondjuk ha őt is eltiltják határozatlan időre, akkor mindegy, de ha csak egy meccset hagy ki, az nem lett volna baj, ha nem a holnapit :D
  • mulli1986
    #11723
    Vagy már akkor le kellett volna tudni, mikor tette....

    Hát bazz, ők is emberek. Ráadásul az agresszívabb típusból... Én még azon is csodálkozok, hogy csak ennyi cirkusz szokott lenni évente...
  • LasDen #11722
    igazán példamutatóan viselkednek mostanában az NFL játékosai :D
  • ReszegKoldus
    #11721
    Ezzel a Petersonos dologgal igazán várhattak volna még úgy 2.5 hetet...