13255
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #11800
    Faragó Ricsi is remélem látta ismét, hogy milyen amikor teljes nyugalomban tudják egymás mellett nézni a meccset a különböző csapatok szurkolói :D
    (a dátum ellenére ez a mostani meccsen volt)

    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.09.24. 00:54:36
  • ReszegKoldus
    #11799
    Stephen Tulloch injures ACL after celebrating sack
    zseniális
  • LasDen #11798
    Janikowski lassan úgy néz ki, mint egy tight end, nem egy rúgó :D
  • Darthmushroom
    #11797
    Tudtam h a Chargers meg a Cardinals jobb lesz mint tavaly, de nem hittem volna h mind2 így kezdi az évet :O Főleg az előbbi meglepő mivel ők ált. az alapszakasz végén szoktak csak összeállni h meglegyen a playoff, utóbbi meg alap h megy mivel szeretnének otthon Super Bowlt játszani.
  • tutuhawer #11796
    közben a CBS-t nézem, és pörgetik a korai meccsek adatait: még mindig marha erős a Baltimore fejben. Odakerülnek, és megcsinálják, Steve Smith a második félidőben hasított, ahogy látom, ha jól látom, borzasztó értékes emberük. Utsó pillanatra jutottak a mezőnygól közelébe és megcsinálta Tucker, óriási W az is szerintem, Nem elég jól draftolni a clevelandieknek, ha csoportot akarnak nyerni, marha jó a többi csapat ott.
  • tutuhawer #11795
    1 meccs a hátrányuk, elkapnak egy jó hónapot és máris jó pozícióba kerülnek. Kár, hogy van az a fránya 17. játékhét
    Szépen visszajöttek , tény. nagy W.
  • ReszegKoldus
    #11794
    ma úgy látszik a QB-kat küldik elkapni...Rodgerst sajnos nem küldték :D
  • Sippie
    #11793
    Dallas 0-21-ről felállt és 34-31-re húzta be a meccset a rams ellen... húváow, bajnokcsapat! :D
  • mulli1986
    #11792
    Na végül 2. félidőben beállítoták végre Bortles-t. 2TD passz, futott egy csomót. Mellette még a defens is sokkal kevesebb pontot engedett. 30 pont henne alatt és 14 pont Bortles alatt. Mondjuk ebből az egyik egy pick six volt.
  • ReszegKoldus
    #11791
    végre egy jó Packers defense, kár hogy most meg az offense volt szar :D
  • tutuhawer #11790
    közben nagy a feszkó Philadelphiában... kiállítások egymás után itt is, ott is. :D
  • Darthmushroom
    #11789
    Hihetetlen Wilforknak kell labdát szereznie h nem legyen hosszabbítás egy Raiders ellen. Remélem valamikor össze áll a Pats mert így nem lesz playoff.
  • Darthmushroom
    #11788
    mily meglepő elkezdik használni rendesen az elkapókat egyből halad az offense a büntetések ellenére is, jó mondjuk meglepő h a cserék (a falban) jobban védik Bradyt.
  • tutuhawer #11787
    A Detroit is ilyen, csinálják a fasza dolgaikat, és aztán egyszercsak fos, szar. A csoportot megnyerhették volna tavaly, de mindig elbaszták. -> fos, szar
    A játék egyébként kiváló volt, egyszer meg lehet enni, de többször már ciki
  • Darthmushroom
    #11786
    és jött is a fütty (jogosan) a hazai publikumtól, nem ehhez vannak szokva a drukkerek.
  • Darthmushroom
    #11785
    idén ilyen a Pats O. sz@r a fal,így túl nagy a nyomás Bradyn ráadásul futáshoz is kevesek. Brady nem mer dobni csak Edelmannek vagy Gronknak,így a többi elkapónak nincs önbizalma és ha néha dobnak feléjük labdát azt így nem tudják elkapni.
  • szomferi
    #11784
    és megint 2 yardra voltak a TD-től, erre megint elnyomorékoskodják... eszem megáll
  • Sippie
    #11783
    aztarohadt :D kár hogy elbaszták :/
  • mulli1986
    #11782
    Bazd meg play a brownstól :D link
  • szomferi
    #11781
    majdnem leestem a székről, amikor megláttam ezt a bénázást :D
    ilyen az NCAA-ban sincs már...
  • Darthmushroom
    #11780
    ez megint vicc volt.. félpályáról elbohóckodjak mert muszáj csak szinte csak futással próbálkozni red zoneban (hülye JMD) a legvégén meg mikor végre passz akkor meg sz@r a snap hát tipikus idén.
  • szomferi
    #11779
    igen, kezdve a labdavesztéssel... de mintha tényleg észhez tértek volna, és működik az O!
  • Darthmushroom
    #11778
    1,5 negyed után illet már valami értelmes drive-ot csinálni, mert előtte hihetetlen 0k voltak.
  • szomferi
    #11777
    nyomtak egy TD-t, most hátha megjön a tudományuk :D
  • Darthmushroom
    #11776
    eddig 0 az Offense :D úgyhogy nehéz meccs :D
  • szomferi
    #11775
    aaaha, toltam rá egy all int :D (-14-es hendi, kereken 2x-es odds)
  • Darthmushroom
    #11774
    Dalton elkapott TD! trükkös játék után. nagyon jó idén is a Bengals. Két hét múlva nehéz lesz ennek az össze nem állt Patsnek ellenük.
  • Darthmushroom
    #11773
    am még mindig csak Carr (Raiders) kezdő az idei draftolt QB-k közül?
  • Darthmushroom
    #11772
    Tetted? :D
  • szomferi
    #11771
    na akkor kéne egy 2TD-nyi különbségű Pats győzelem, de nagyon nagyon :D
  • Ricsi234
    #11770
    eagles-Redskins Lions-packers..Remélem SUH leszedi Rodgers fejét..:D
  • Ricsi234
    #11769
    Rob Bironas autóbalesetben elhunyt.
  • ReszegKoldus
    #11768
    Week 4: TNF-2:30-Redskins-Giants (S2), 09/28-20:00-Raiders-Dolphins (C8), 22:25-49ers-Eagles (S2), MNF-2:30-Chiefs-Patriots (S2)
  • Darthmushroom
    #11767
    Mikor néztem még nem volt cikk
  • szomferi
    #11766
    Lions - Packers (bowl.hu-n mindig írják)
  • Darthmushroom
    #11765
    C8 vagy mi, mit add ma 8tól?
  • Ricsi234
    #11764
    Ott vagyunk a 2. helyen..:DD
    Vajon holnap így lesz-e vagy nem?? hmm..
  • LasDen #11763
  • ReszegKoldus
    #11762
    Az éjjeli meccs fénypontja Hester rekordja volt, vagy történt valami a második félidőben is? :D
  • Sippie
    #11761
    :D komoly