13255
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #11840
    erre futja jelenleg... De ezek a szar sörök is jól esnek, amikor 3 TD-t szerez a PHI és egyik se támadó TD... Besza behu!
  • ReszegKoldus
    #11839
    holding
  • Darthmushroom
    #11838
    mire fel?
  • Darthmushroom
    #11837
    hát elég szomorú sajnos h vezetőség elküldte.. pedig annak a nem túl öreg klubnak az eddig legnagyobb ikonja volt. és szerintem hiányzik is mivel nem túl acélos elkapósor van attól függetlenül h úgy nézz ki h Benjamin egy vadállat lesz.
  • ReszegKoldus
    #11836
    (nem adták meg)



    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.09.28. 21:24:48
  • szomferi
    #11835
    ezek max lábmosók :D :D
  • ReszegKoldus
    #11834
    Bearsnek most jól jött volna a labdarúgásban bevezetett gólvonal-technológia :D
  • tutuhawer #11833
    En Steve Smith miatt a Baltimore-t nezem. Hihetetlen pluszt tud elovenni erzelembol, feszultsegbol. Mig masok fizikai adottsagaikkal nyernek, o barmi egyebbel barmikor , amikor kell. Fogtam a fejem, amikor Desean Jacksont engedte a philly, D-Ware-t a Dallas , de legkemenyebb, hogy Smith 13 szezon utan elhagyta a Pantherst, pedig micsoda ertekes ember.
  • ReszegKoldus
    #11832
    ha valaki nem szereti a kemény védelmeket, majd nézze meg a Bears-Packers meccset :D
  • sata75
    #11831
    ty
  • ReszegKoldus
    #11830
    Miami Dolphins - Oakland Raiders
  • sata75
    #11829
    melyik meccs lesz ma este a C8-on?
    lemaradtam:)
  • tutuhawer #11828
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mostanában én se Borsodit, hanem Sopronit iszom, illetve ízlik a Kőbányai, ráadásul akciós a Pennyben.
  • banok
    #11827
    utálom a sört :(
  • tutuhawer #11826
    A CAR-BAL első linkje marha jó, nagy királyság, adnám a zöld pontot, de nincs. Ez is zöld:
  • LasDen #11825
    Be is raktalak a linkek közé...

    mulli1986 #11824 : Mert egy köcsög troll vagyok. De nem kötekedni akarok, csak hozzászólok sok mindenhez...
  • mulli1986
    #11824
    Csak itt is meg a filmes topikban is feltünően sokat kötekedsz :-)
  • tutuhawer #11823
    kattintom lelkesen, köszönöm. Remélem, lesz egy-két jobb minőség is, mostanában a feed2all elég szemcsés, az atdhe linkjei mintha akadtak volna, a vipboxot meg blokkolta talán a Malwarebytes anti-malware.
    CAR - BAL érdekel nagyon, máris jó link, köszi
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2014.09.28. 18:49:51
  • banok
    #11822
    NFL streamek
  • LasDen #11821
    parancsolsz?
  • mulli1986
    #11820
    Igen kötekedő kedvedben vagy...
  • Ricsi234
    #11819
    este van ijjenkor nem nézik a hejesírást.
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.09.26. 22:16:14
  • LasDen #11818
    már csak a helyesírással kéne jobban állni :D
  • Ricsi234
    #11817
    Maddenbe jobb vagyok ottt jelengleg 2-7el állok
  • LasDen #11816
    rúgd ki az edződ, akárki is az...khmm :D
  • Ricsi234
    #11815
    Szétesett a Fantasy csapatom..Amilyen jól draftoltam olyan szarul állok..0-3-0 :DD
  • ReszegKoldus
    #11814
    Bent régen, gondolom nekik több eszük van annál, mint hogy olyan helyen balhézzanak, ahol kb. 100%, hogy el is kapják őket :)
  • LasDen #11813
    a legjobbak ellen? :D
  • Darthmushroom
    #11812
    Pats védelem: 4. legkevesebb pont, 2. yardokban, 1. passzolt yardokban, 11. futott yardokban.

    azért itt látszik h milyen 3 csapattal játszottak eddig, meg milyen irányítok ellen :D
  • robotnyk
    #11811
    és mikor balhéztak utoljára ebn vagy vbn stadionban?
  • ReszegKoldus
    #11810
    Ők pont akkor az ilyen EB-ken, VB-ken élnek igazán.
  • robotnyk
    #11809
    mit?
  • mooo
    #11808
    Ezt mond el az angoloknak is
  • mulli1986
    #11807
    A lényeg annyi, ha a paraszt kimegy a meccsre és cirkuszolni akar, akkor moderálni fogja magát, mert "itt ez nem divat". plusz a nézők se nézik ezt jó szemmel és leállítják az ilyet
    Ennyi hazugság belefér, ha ez az eredménye...
  • robotnyk
    #11806
    általában jobban megférnek. valahol ez a szociális háttérrel is magyarázható. például európai fociban is megférnek a szurkolók egymás mellett EBn, VBn, mert a suttyókat jó esetben ki sem engedik, vagy nincs pénzük a brutálisan drága jegyekre/utazásra.
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.09.24. 13:56:07
  • LasDen #11805
    pont az előző szezonban volt, hogy srác beült a Barcások közé, aztán levette a kabátot és Real mez volt alatta. Kapta az áldást folyamatosan, aztán kezdett eldurvulni a dolog, de addigra kivezették a biztonságiak.

    Lényegében Ricárdó az egyetlen NFL-es kommentátor itthon és ez lényegében az ő véleménye csak, így könnyen terjed el ez...
  • ReszegKoldus
    #11804
    Anélkül, hogy bármit tudnék róla, hogy a real-barca szurkolók között mennyire erőszakos a viszony, gondolom ott nagyobb az esélye, viszont aki azt megcsinálja az meg is érdemli, amit kap. :D
    Mondjuk nekem megfelel az itteni hazai-vendégszektor felállás, teljesen idegen ez a vegyülős dolog, csak nem kéne a félrevezetés a tévében ezzel kapcsolatban, hogy milyen jól megférnek egymás mellett a szurkolók.
  • robotnyk
    #11803
    az usa egy szar hely, legalábbis szarabb, mint ahogy az amerikaiak egy része azt szeretné magával, meg a világgal elhitetni, de azért mert 70-80 ezer ember között előfordul hogy két részeg összeverekszik, az nem egyenlő azzal ami európai fociban megy. tedd fel magadnak így a kérdést, ha beülsz egy átlag meccsen egy átlag chicago szurkolói csoport mellé green bay mezben mennyivel kisebb vagy nagyobb az esélye hogy megvernek, mint ha mondjuk real madrid mezben ülnél be a camp nouban barcelona drukkerek közé?
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2014.09.24. 12:55:09
  • ReszegKoldus
    #11802
    Szerintem sok ilyen van, csak nincs mind körül akkora cirkusz, mint pl a tavalyi Patriots-Jets esetnél. Csak az a lényeg, hogy hiába mondják, hogy ott nyugodtan ülnek egymás mellett a szurkolók, ez nem mindig igaz az istenített usákiában sem.

    A Packers hazai meccsein rendszeresek a letartóztatások és kitiltások (persze nem csak verekedés miatt), igaz ott a rendőrség nem dísznek van, szigorúan betartatják a szabályokat és könnyebben is kattan a bilincs itteni szemmel nézve akár fura okok miatt is :D
  • mulli1986
    #11801
    Tegyük hozzá, hogy évben egyszer történik, ez nem fajul el, nem mellesleg a részegek máshol is verekszenek nem csak nfl vagy sucker meccsen