13255
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #12160
    Robert Griffin péládul új edzőt akart... :D
  • ReszegKoldus
    #12159
    szerintem tök mindegy Andre Johnson mit akar :)
  • tutuhawer #12158
    mindamellett néztem a Patritos mecscéből is , mert az NFL redzone-t néztem, és tetszett egy-két megmozdulás, elég jó a gárda. Meg néztem a Buffalo Billst és nagyon erős a védelmük, bárcsak nem hosszabítana a WSH a Griffinnel és a Buffalo leigazolná és kezdő lenne és szárnyalnának... Tetszene nagyon, ha a Bills hasítana egy-két jó szezont OJ Simpson emlékére.
    Néztem kicsit a Texans meccsét is, mutatták, és hihetetlen , mit összeraknak védőmunkában. Megcsinálják a játékokat, amikor fontos, erre elvesztik a középszerű irányítójukat , és akkor vége... Meccsben tartja őket Watt az egész szezonban, de mindhiába, baromira sajnálom. És a kövi szezonra legyél okos... Veszel egy irányítót a drafton vagy mi...? André Johnson nem kíván újoncot évekig felépíteni, meg nem akar középszerű irányítót már megint, de eligazolni se szeretne, és akkor hogy oldják meg...?
  • Darthmushroom
    #12157
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    köszi :D am nem én készítettem, a logóműhelyben kértem egy frissítést mert vagy 10 éve ugyanaz volt :D
  • tutuhawer #12156
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tetszik az új logód. A csapataid nem a kedvenceim, de a logó tök jó.
  • Darthmushroom
    #12155
    WTF? ilyen futást se láttam még életembe Bradytől ahol még az ütközésbe is így belemegy :D
  • Ricsi234
    #12154
    Nem gondoltam volna hogy erre a szintre fogok lemenni, de..Eddig nálam a Redsins-Giants meccs a nyerő, az összes közül
  • ReszegKoldus
    #12153
    helyes :D
  • Darthmushroom
    #12152
    Eddig 0 Manziel főleg mert a társak se segítették ki, volt egy elég csúnya elejtett labda is. közbe a bengals meg megállíthatatlanul megy előre.
  • Darthmushroom
    #12151
    Én is gondolkodok h benevezek a meccsre
  • ReszegKoldus
    #12150
    a zöld részen adják a Cleveland meccsét

    aztán kiderült, hogy Manziel kezd :D

  • ReszegKoldus
    #12149
    majd kiderül az NFL-ben mit tud, ezt a díjat ugye többek közt Tebow is megnyerte :)
  • Darthmushroom
    #12148
    Marcus Mariota a Heisman-győztes

    számomra kicsit meglepő, tavaly néztem a srácról pár videót akkor még nem gondoltam h idén idáig jut.
  • ReszegKoldus
    #12147
    Ez is jó, nem tudom Sanyi és Ricsi egymás tökét markolják-e közben, azért nyomják ilyen magas hangon, disznóvágáson nincs ilyen visítás :D
  • Ricsi234
    #12146
    #tbt..De jó ezeket a videókat újranézni..:)
  • ReszegKoldus
    #12145
    milyen kár/milyen jó, hogy csak 4 évente találkoznak :D
  • tutuhawer #12144
    Nem tudom, szoktátok-e nézni a különböző magazinokat, videókat az nfl.comon, de a Mike Mayock elemzései tök jók, ajánlom:
    http://www.nfl.com/videos/mayocks-slant/0ap3000000441586/Mayock-s-Slant-Brian-Hoyer-struggles

    Illetve rájöttem, hogy egész decemberben ingyenesen nézhető 24/7 az nfl network, és meccsnapokon a körkapcsolás, az nfl redzone
  • ReszegKoldus
    #12143
    Elég ritkán dobnak be sárgától eltérő színű zászlót, ehhez képest a sport tévés közvetítésekben mindig kiabálják, hogy sárgazászlósárgazászló :D
  • Sippie
    #12142
    Ez a Marshall Lynch vazzeg... ez egy... egy beast :D
  • ReszegKoldus
    #12141
    Week 16:TNF-2:15-JAX-TEN, 12/20-22:15-WAS-PHI, 12/21-19:00-NO-ATL, 20:00-PIT-KC(C8),22:25-DAL-IND, SNF-2:30-ARI-SEA, MNF-2:30-CIN-DEN
  • ReszegKoldus
    #12140
    Faragó Ricsi maga alá fog csöppenni, ha az esti közvetítésben megjelenik Favre :)
  • Ashyn
    #12139
    Leírtad a lényeget: O=0. Mintha nem is lenne offense.
  • LaszloLedzenyi
    #12138
    2 int Kaepernick meg kapott 5 sck-t azért az offense fal elég szar, na majd jövőre de akkor is gáz ez 1-11es csapattól kikapni...... főleg úgy hogy Carr 0 int 1 sck
    Utoljára szerkesztette: LaszloLedzenyi, 2014.12.08. 17:05:45
  • Ashyn
    #12137
    Én is, nem kicsit... komoly változásokra van szükség a csapatnál.
  • LaszloLedzenyi
    #12136
    Azért ezen nem kicsit meglepődtem......
  • tutuhawer #12135
    C'mon maaaan... Milyen mezőnygólok vannak... Odell Backhem berúgta volna mindegyiket, ami ma kimaradt...
  • Ashyn
    #12134
    Mi ( 49'ers ) még a Raiders ellen is szenvedünk... Nem lesz ebből playoff :(
  • ReszegKoldus
    #12133
    Rams kétszer egymás után lenullázta az ellenfelét, jó mondjuk a Raiders és a Redskins...de akkor is :D
  • ReszegKoldus
    #12132
    jó kis verekedés volt, a Saints-Panthers meccsen :)
  • tutuhawer #12131
    Hey , egesz nwp tudom nezni az nfl networkot , eddig mintha kidobott volna 5 perc ingyenes elonezet utan, mint a gamepass... De most megse, folyamatosan megy, ajanlom az nfl mobile alkalmazast.

    https://www.flickr.com/gp/94967077@N08/rbK13u
  • tutuhawer #12130
    kösz az infót , én is nézegetem, de én feliratozható mezt vennék, Philadelphia 7-est, Vick névvel. Az nfl európai webáruházában jellemzen nincs semmi philadelphia, ami kéne. A sapkák viszon jók itthon, az tetszetős, kösz
  • Anonymuser
    #12129
    Az eredeti csapat logós New Era sapkákat BP shopból be lehet szerezni. Csak viszik őket elég gyorsan, főleg, hogy most elég sok akciós.
    Utoljára szerkesztette: Anonymuser, 2014.12.04. 18:20:37
  • Sippie
    #12128
    na ez jó kérdés, haverom asszem baseball sapkát akart nézni NFL-es logóval, szóval rajongói :D
    Ez az usasportfan ismerős volt, talán ez volt kint korábban, de lehet hogy máshol hallottam róla

    #12125: Lehet hogy csak behaluztam, és nem volt végül is
  • ToMy_
    #12127
    Milyen boltra gondolsz? Rajongói cuccok, vagy konkrétan sportfelszerelésre?

    Rajongói bolt

    Sportfelszerelések
  • ReszegKoldus
    #12126
    Week 15: TNF-2:15-STL-ARI (S2), 12/14-20:00-NE-MIA (C8), 20:15-SD-DEN (S2), SNF-2:30-PHI-DAL (S2), MNF-2:30-CHI-NO (S2)

    Végre megint lesz Denver meccs, már nagyon hiányzott.
  • ReszegKoldus
    #12125
    Vannak magyarországi boltok? (olyat láttam, hogy néhol esetleg árulnak 1-2 dolgot)
  • Sippie
    #12124
    Srácok! A fejlécben nem voltak magyarországi boltok linkjei korábban?
  • LasDen #12123
    Mondtam, hogy kikap a Pats :D

    Nem bírom az ilyen 50 éve mikor madár szart a pálya közepére, akkor mindig megnyerték a bajnokságot triviákat...
  • ReszegKoldus
    #12122
    aztán 2007-ben a Giants ellen sikerült az alapszakaszban nyerni és a Super Bowlban kikapni, 2011-ben meg szintén a Giants ellen az alapszakaszban és a Super Bowlban is kikapni
  • Darthmushroom
    #12121
    "2001: #Patriots lose vs. high powered Rams attack by 7 points. Rematch in Super Bowl where everyone thought they'd lose. You know the rest"