13255
feenMUx.jpg
  • Sippie
    #12202
    go cowboys for the superbowl!
    :D
  • Palinko
    #12201
    hogy elverték az arizonát, de szomorú vagyok, pedig azt hittem super bowl esélyes :(
  • ReszegKoldus
    #12200
    tetszik ez a régi Rams mez
  • ReszegKoldus
    #12199
    akkor te trollkodsz ott? :(
  • Ricsi234
    #12198
    nem tudom, de nagykínomban regisztráltam a bowl.hu-ra és ott pofázunk egymásnak..
  • Sippie
    #12197
    Sztem tipszmikszűtek
  • Ricsi234
    #12196
    Tetszik ez a Colts meccs.
  • Sippie
    #12195
    Najo feladom a mobilról sg-zést :D
  • Sippie
    #12193
    Nem latszik az uzenetem :(
  • ReszegKoldus
    #12192
  • ReszegKoldus
    #12190
    vicces, hogy a sport tv-nél rendszeresen bekapcsolva hagyják meccs alatt a háttérzenét...
  • Ricsi234
    #12189
    Még hogy nem jó..35-35 és 1:14 van hátra..:))
  • Ricsi234
    #12188
    Umenyiora azért a végén még bevitt egy 80 yardos fumblet, így a meccs végére...:D
    Köcsög Crowell-t raktam a kezdő RB-nek amikor Asiata 23 pontnál jár, míg Crowell 5,5-nél..:/
    Utoljára szerkesztette: Ricsi234, 2014.12.21. 22:06:18
  • tutuhawer #12187
    Nem rossz a Miami meccse sem, ott van Kenny, a Moose meg a Goose
  • Darthmushroom
    #12186
    az már mindjárt más :D
  • Ricsi234
    #12185
    Akkor Chiefs-Steelers :D
  • tutuhawer #12184
    Marad az nfl redzone a mobilon, az is jó, sőt. Egyébként a Cleveland - Carolina megy ingyen az nfl mobile alkalmazáson. PC-n én nem tudtam ingyenesen HD-ban elindítani az nfl networköt, csak mobilra sikerül :(
  • Darthmushroom
    #12183
    és az miért jó? :D
  • tutuhawer #12182
    ja, látom, azt is a FOX adja, Sonntag, Dezember 21. De miért németül írja az nfl.com/schedule? :D
  • Ricsi234
    #12181
    Dolphins-Vikings!
  • tutuhawer #12180
    Az Atlanta mecscét John Lynch szakkomentálja Kevin Burkhardttal a Fox műsorán, azt szeretem, meg a Kenny-Moose-Goose triót is
  • tutuhawer #12179
    Faszom... melyik meccset nézzem a hétórások közül... ilyen még sose volt, hogy nem tudtam normálisan választani. Érdekel Julio Jones Atlantája, mert pályára lép, kiírták.
    Kansas-Pittsburgh élet-halál, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogják meg LeVeon Bellt
    Meg Johnny Manziel hátha megint lebőg, azért a Panthers nem szar, és Newton ma pályára léphet.
  • tutuhawer #12178
    épp belenéztem a közvetítésbe a sport tv-n ma, és írták, hány idei drafton elkelt játékos játszott a csapatban, és mondom, Hurns meg nem is a draftról jött, ő rajta se volt a listán. Van jövőjük, biztos, ki tudnak alakítani valakit az irányítóból és Hurns meg tényleg tök jó elkapó.
  • mulli1986
    #12177
    Hát gyerekek én nem gondoltam volna, hogy van a JAX-nél gyengébb csapat... :D
  • tutuhawer #12176
    az nfl mobile-on belül lehet nézni az nfl networköt decemberben ingyenesen. Az nfl gamepass alkalmazásban is lehet élőt nézni, de az fizetős. Az NFL mobile élőben adja az nfl networköt, és vasárnap pluszban 1 meccs ingyen, illetve egész nap az nfl redzone (körkapcsolás) is ingyenes Scott Hansonnal. NFL Mobile tehát a menő, nem a többi. Pedig a gamepass is jó, csak drága - nekünk, illetve jó az NFL Now , ami szintén kicsit fizetős, kicsit ingyenes, de tök jó. Végülis mindegyik az nfl.com videóit, cikkeit tartalmazza, de én sokkal gyorsabban átlátom mobilon, meg a mobilom gyorsabbb, mint a PC-m.
  • Ricsi234
    #12175
    Ja, csak az abaj hogy Mindimum 4.0-ás verzió kell rá, nekem meg 2.6.5 van..:(
    Sajnos a gépes Gamepass, meg nem ingyenes, se az nfl network se semmi
  • Sippie
    #12174
    az nem fizetős? én letöltöttem valamit, de nfl pass-t kért.
  • tutuhawer #12173
    Megnezem, koszi. Illetve rakerestem az nflshopban lathato eredeti napszemuvegre is, leiras es kinezet meg minden szerint ugyaolyat dobott az amazon.com is, az tetszetos.
    Tetszetos tovabba, hogy az nfl networkon lathato a szombati ket meccs, ajanlom mobilra az nfl mobile alkalmazast, szinten foghato rajta az nfl network. Otthon az agyban fekve vagy haverokkal tv-re kivetitve tok jo moka
  • hungary27
    #12172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.amazon.com/gp/product/B00I7MN5TQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    én ilyet vettem és az eladó az amazon.com volt (most ahogy nézem csak kisebb boltok árulják)

    de ha beírod keresőbe és az amazon.com az eladó, szerintem száz százalék, hogy olyan minőségűt kapsz amit írnak
    egyébként itt ahogy látom csak amerikai boltok árulnak

  • tutuhawer #12171
    küldenél egy linket, légyszi, kitől, mitől rendelted? Tudnék venni amazonról, gondolom, a paypalt ismeri, de épp orrba-szájba nyomja Michael Irvin, hogy ha eredeti 88-as számú Dallas Cowboys Bryant-mezt akarunk venni, csak az nflshop a hiteles. Értem én, meg OK OK, de európaiaknak a europe.nflshopot ajánlja, ahol a választék szar.
  • hungary27
    #12170
    Nekem most jött meg az amazonról rendelt new era télisapkám. Néha lehet látni jó árban lévő dolgokat, de ami az oldalon ki van írva ár arra megy még szállítás+áfa.
  • Ricsi234
    #12169
    Még csak a Practice Squad-ban van.
    Undrafted volt a 2013-as Drafton, 2014-ben kezdte meg a Aréna Focit, és most vitte el a Tampa.
  • ReszegKoldus
    #12168
    az ki?
    (csak aztán nehogy jól játsszon vasárnap :D)
  • Ricsi234
    #12167
    Portland Thunder All-Arena defensive back Varmah Sonie is headed to the Tampa Bay Buccaneers!

    Hmm.
  • robotnyk
    #12166
    Manziel, not for the first time, looked like a guy who was more famous than good, someone who wasn't worthy of the considerable hype that surrounds him, or the considerable attitude he brings to the table. In a word, he was terrible.

  • ReszegKoldus
    #12165
    Ööö, de a Packers kieséséhez az is kéne, hogy ne nyerjen most vasárnap, viszont ha egy 2-12-vel álló csapatot nem tudnak megverni, akkor nincs is semmi keresnivalójuk a playoffban :D
    viszont 2 győzelemmel + ezen a héten Seattle győzelem, jövő héten Seattle vereséggel meg elvileg az 1. hely is meg lehetne (nyilván nem lesz persze)
  • tutuhawer #12164
    hát igen, tele a gatya több helyen is , mert valaki fasza mérleggel hetedik lesz, mint a cardinals tavaly. Nem semmi lenne a GB a hetedik helyen, amikor Rodgers MVP-szinten játszik. Menne a kurvaanyázás , gondolom. Meg tényleg a Dallas ha megint kiesne, akkor... ők már szavakat se találnak talán. Én szurkolok a Phillynek , de elvesztettük a kezdő irányítónkat, ami nagy érvágás, még ha nem is ment neki jól, de így meg legalábbis nehéz a meló, ha kiesik a gárda, az érthető. Sanchezt elelmzték, és nyilván fasza dolgokat is művelt, de nem egy top kaliber, akivel rájátszásért küzdeni lehet. Ha a PHI lesz a 7. , akkor is megemésztem valahogy, de a többiek biztos nehezebben, lásd GB és DAL vagy a címvédő, esetleg a DET, akik mondhatják, hogy má' megint nem... Pedig tényleg elit védelemmel elit szinten játszik a Detroit és megint nem.... nehéz lenyelni nekik is, az tuti
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2014.12.16. 21:37:05
  • ReszegKoldus
    #12163
    a Rams igazán nyerhetne Seattleben az utolsó héten :D
  • ReszegKoldus
    #12162
    de ő a frencsájzkjúbí akiért nagy áldozatokat hoztak...inkább egészséges térdet kért volna az aranyhaltól

    #12161

    nem vagytok semmik, Eagles szurkolók már tegnap kb az első play után hasonlókat írtak, hogy a Dallas nyeri a csoportot és viszlát playoff :D
  • Sippie
    #12161
    Murrayt műteni kell, kihagyja a colts elleni meccset, kikap a dallas, és a phily megnyeri a csoportot. gg :D