13257
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #12244
    jaja, Olsen, persze, de utána Mike Tolbert mekkora benga már... Mindig eszembe jut róla Jerome Bettis. :D
  • Palinko
    #12243
    ebben biztos vagy? én úgy tudom senkit nem, mert sokszor összefejeltek és futóval is ugyanúgy összefejelhet és sok gerincsérülés jött ebből. mondjuk igaz ebben az esetnél egyik játékos támadt csak sisakkal, másik nem tehát nem volt összefejelés.
  • Darthmushroom
    #12242
    Sisakkal csak elkapó játékost nem lehet támadni, futó játékost lehet. Visszahordás meg futásnak minősül.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.01.04. 01:15:17
  • Palinko
    #12241
    igen az, hogy rátette a kezét, de nem húzta.
  • Palinko
    #12240
    a 3. negyedben ugye bevittek egy TD, az rendben van, a 2. úgy kezdődött, hogy fumble, ami már nagyon necces volt nekem, mert sisakkal ütötte ki a panthers játékos és sisakkal tilos támadni, ha jól tudom. aztán jól kivédekezte a cardinals, erre a bíró befújt egy visszahúzást és akkor first down lett a panthersnek, majd rögtön be is vitték a 2. tdt a 3. negyedben. nem tudom sajnos a szabálytalanság nevét, de a sport tv-s találóan mondta, hogy ez még az nba ben sem szabálytalan, és igazad van nem lehet rá piros zászlót dobni, és egy playoffot nem kéne bíróknak eldönteni. egész évben benne voltak ezek a megítélések, hogy egyik meccsen szabálytalan volt valami, másikon meg ugyan az nem volt, de itt play offon ilyen helyzetben meccs eldöntő dolgot fújnak be ez kiütötte a biztosítékot. mondjuk ha ránézel a logomra, látod is, hogy miért .D mondjuk ha a cardinals nem mozdul a 14 pontról akkor mindez tárgytalan, bár az benne van, hogy ez mentálisan is odatett a csapatnak.
  • Darthmushroom
    #12239
    Olsen a TE ellen volt szerintem, az után kaptak újra esélyeket a TD szerzésre és szereztek is rögtön TD-t.
  • tutuhawer #12238
    Hát rátette a vállára a kezét, nem tudta felemelni rendesen, azt be kell fújni biztosan. Mike Tolbert mekkora benga... Közelről biztos még nagyobbnak látszik, nem?
  • Darthmushroom
    #12237
    tuti h azt.
  • tutuhawer #12236
    Melyiket mondod, 00:53--kor? A Pass interference-t? Azt nem lehet visszanézni. vagy melyiket mondod?
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.01.04. 01:03:45
  • Palinko
    #12235
    azért nézek nflt, itt van videóbíró stb, erre most ilyen bírói hiba? Így nem csoda, hogy behúzza a Panthers
  • tutuhawer #12234
    A meccs se szar azért... Nem semmi lenne mondjuk valalmi hiperszupr mutatvánnyal super bowlt nyerne a Ravens ellen a Panthers. Mindig elképzelek ilyen emberi történeteket, hogy Steve Smith mondaná, hogy "Anyád, 13 évig játszottam ott , erre pont most nyer a csapat?" Nagyon tetszik a Carolina, ahogy megnyerik a meccset. Meg kell nyerni, hát megoldják valahogy. 7 meccses nyeretlen szériájuk volt szezon közben és ide eljutottak, sokat jelenthet, ha egy vezér el tudja hitetni velük, hogy ez sokat jelent. Elvesztették, engedték Smith-t, de maradt még csapatkapitány, és marha értékes csapatnak mondom őket - is.
  • szomferi
    #12233
    meg hamburger, meg szendvicsek, meg csirke, meg... :D
  • Darthmushroom
    #12232
    úgy hiányolom a Krakent a pályáról...
  • Palinko
    #12231
    majd sb-re lesznek csak igazán erős reklámok, mondjuk ezzel semmi újdonságot nem mondtam

    hála Fitzgeraldot nem veszik le úgy a pályáról mint a seahawks
  • tutuhawer #12230
    A chrysler reklámjai szerintem marha jók, meg a pizza meg a sör... Illetve a sör, na meg a sör
  • ReszegKoldus
    #12229
    én mindig a sport tv-n nézem ha tehetem, igaz hogy nem olyan jó, de még mindig jobb, mintha tele lenne reklámszünettel :D
  • Palinko
    #12228
    van magyar kommentátorral is Banok és a sport 2 jóvoltából
  • ReszegKoldus
    #12227
    Igen :)

    Bár én bírom, szerintem a mai 2 meccsen vannak a legjobb kommentátorok
  • tutuhawer #12226
    Akármikor bekapcsolnak az ESPN kommentátor állásába, azon röhögök, ahogy sunyi módon mosolyog Jon Gruden. Csak szerintem tök vicces?
  • Sippie
    #12225
    true :D
  • LasDen #12224
  • szomferi
    #12223
    de legalább lesz vagy 90 pont a meccsen :D
  • Sippie
    #12222
    na mivel minden szakértő dícséri a dallast, ezért hótziher hogy már a lions ellen kiesünk :D
  • mulli1986
    #12221
    Még mindig nagyobb az erőfeszítés, mint az itthoni amerikai foci támogatásának. Még ha kicsit furán is sikerült... :)
  • ReszegKoldus
    #12220
  • Darthmushroom
    #12219
    idegenben sosem könnyű de ha otthon akarnak SB-t játszani meg kell csinálniuk. de Párducokat se írnám le a negatív mérleg ellenére, azért most már zsinórban két playoff csak jelent valamit, még ha idén sokkal döcögősebb is volt a bejutás mint tavaly.
  • Palinko
    #12218
    legalább könnyen indul a playoff, egy carolinával csak elbánnak

    teljes lista
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2014.12.29. 19:09:29
  • ReszegKoldus
    #12217
    :D
  • Darthmushroom
    #12216
    rengeteg sérülés +forma hanyatlás. a wild card meg nem a világ vége, playoffba bármi lehet.
  • Palinko
    #12215
    Mi lett az Arizonával? Pedig szezon elején úgy örültem, hogy idén sima playoff és aztán is esélyes, erre csak wild card :S
  • Sippie
    #12214
    ja hogy nem én választom ki hogy melyik meccs legyen ingyen... ohh shit :D
  • LasDen #12213
    Boldog Karácsonyt :)
  • Ricsi234
    #12212
    https://www.youtube.com/watch?v=MSrTnWDTdwI

    lol..Most így hírtelen ez jutott eszembe erről a képről..:D
  • ReszegKoldus
    #12211
    Week 17: 19:00-Ravens-Browns (S2), 20:00-Chiefs-Chargers (C8), 22:25-Falcons-Panthers (S2), 2:30-Steelers-Bengals (S2)
  • Darthmushroom
    #12210
    Első kiemelt a Pats :D ki gondolta volna a szezon elején.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2014.12.23. 08:22:43
  • Ricsi234
    #12209

    Én mondjuk megnéztem volna az egészséges Cardinalst, az egészséges Seahawksal..Biztos más lenne a meccs.
  • ReszegKoldus
    #12208
    Akkor a 10-5-1 jobb, mint a 10-6, úgyhogy a Bengals lenne csoportelső.
    Tulajdonképpen az nyeri a csoportot, aki azon a Steelers-Bengals meccsen nyer.
  • szomferi
    #12207
    hát előbbi csak akkor sikerülhet, ha a Bills megüti a Pats-et, ezt én is kétlem :D
    a Bengals dolgot azért nem tudom, mert ugye van egy X-ük, aztán nem tudom mennyi lenne a PCT-je a Steelers-nek, ha nyernének ellenük, de most kikapnának a Broncos-tól
  • ReszegKoldus
    #12206
    Jól. Bár szerintem az előbbi neccesebben jön össze, mint az utóbbi.
  • ReszegKoldus
    #12205
    3. számú irányítóval nehéz