13257
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #12284
    Ja, és hideg is lesz. Mondjuk nem Ice Bowl hideg, de hideg :D
  • Sippie
    #12283
    az első félidőben elmaradt egy pass interference a dallas javára, amikor előtte ugyanazért megkapta a lions, konkrétan összerugták egymás lábát. Egyik oldalon sárga, másik oldalon nem. Csak visszakapta a cowboys.
  • ReszegKoldus
    #12282
    Nem ezt írtam, de magyarázd bele egészen nyugodtan.
    Viszont, ha innen közelíted meg, akkor 3 pontos különbségnél könnyebb elcsalni a meccset, mint 20 pontos különbségnél.
  • Darthmushroom
    #12281
    azért a GB-nek nincs ilyen brutális front7je mint a Lionsnak, szóval más meccs lesz.
  • Palinko
    #12280
    A tegnapi dallasnak nincs sok esélye a green baynél szerintem
  • LaszloLedzenyi
    #12279
    Az tuti, nem mondom hogy az összes mérkőzést láttam a szezon kezdete óta de eddig nekem eddig ez volt a legizgalmasabb, bár árnyékolja a Dallas offense fal bénázása és Romo 4. negyedben bemutatott futkorászása. A Pass interference szerintem is jogos volt, bár nem hiszem hogy a hátáról lehúzta volna a labdát. Azért kíváncsi vagyok mit fog csinálni a Dallas a sajtfejűeknél....

    Én úgy gondolom hogy egy Patriots-Seahawks Superbowlt fogunk látni.
  • hagyimiklos
    #12278
    Tehat akkor ezekszerint igy rendben van a dolog. Lehet csalni, ha valaki nem szerez eleg pontot, sot...
  • ReszegKoldus
    #12277
    Azért ehhez a vereséghez kellett az is, hogy a Detroit az egész 2. félidőben 3 pontot szerezzen...
  • hagyimiklos
    #12276
    Nos ekkora ordas nagy biroi csalast meg nem lattam az nfl torteneteben, mint amivel megnyerettek a Dallassal a merkozest.
    Pass interference, ami teljesen jogos bejelenti a fobiro, a birok fonoke is elmagyarazza, hogy egyertelmuen az volt, majd visszavonjak a dallas tulajdonosanak beintesere az egeszet, nehogy a voros zonan belul lions csinaljon egy td-t mert akkor vege is a dallas rajatszasanak az ido rovidsege es a ponthatrany miatt. Bravo NFL.
  • Darthmushroom
    #12275
    sajnálom is mert Én elmentem aludni :D
  • Palinko
    #12274
    na most sajnálhatják akik elmentek aludni
  • ReszegKoldus
    #12273
    és a Seahawks most jutott be a Super Bowlba :D
  • szomferi
    #12272
    úristen bazdmeg... hihetetlen, hogy mennyire nem tudja a fal tartani Romo előtt a rohamokat

    hát így az életben nem lesz meg a Dallas 3 TD-je, ami kéne :D
    Utoljára szerkesztette: szomferi, 2015.01.05. 00:30:08
  • mulli1986
    #12271
    Most már akár ki is kaphatnak? :D
  • Sippie
    #12270
    Dallas zseniális... hozza a szokásos playoff dallas szintet. Egy qb-t nem tudnak szerelni, speciális egység awesome... elég is volt ennyi a meccsből.
  • Darthmushroom
    #12269
    szerintem mind2 főcsoportba lesz meglepetés. mint írtam Ravensnek nem örülök mert nagy mumusa a Patsnek, de remélem inkább a denveri oldalon lesz ott meglepetés nem massachusettsben.

    am kíváncsi vagyok Romo mit művel ma, képes hullámozni nagy meccseken.
  • LasDen #12268
    tippem a Baltimore-Denver és Packers-Sehawks döntők....
  • robotnyk
    #12267
    legtöbbször a wild card kör a legizgalmasabb. idén eddig 3-ból 0.
  • Sippie
    #12266
    ámen! :D
  • Palinko
    #12265
    köszi.
    tegnap mindkét meccs ellentétesen alakult mint szerettem volna. Ma Lions és Colts győzelmet várok szóval lehetne az ellenkezőjére fogadni :D
  • Darthmushroom
    #12264
    Rohadtul nem örülök h Pats-Ravens lesz..
  • Darthmushroom
    #12263
    azért mert ha kivágják akkor a másik csapattal teljesen új szerződést írhat alá olyan összeggel amibe megegyeznek, ha cserélné a Cardinals akkor kellene az új csapatnak kifizetni azt az összeget. a fizetése meg valami roster bónusz miatt nő meg olyan mértékben.
    am az elmúlt évekbe rendre szó volt h távozik, ez idén szerintem meg is történik főleg h nem is volt jó éve meg ott van mögötte Floyd.
  • ReszegKoldus
    #12262
  • ReszegKoldus
    #12261
    ez nem is igazi geico reklám a gekkó nélkül
  • tutuhawer #12260
    Geico biztosítás
  • Palinko
    #12259
    még nem kezdődik a 2. meccs valaki elmagyarázné mi van Fitzgeraldal? miért kell sokat kapnia, mikor másik csapatban meg nem? remélem a fizetési sapka úgy növekszik, hogy még beférjen
  • Palinko
    #12258
    3. irányító volt ja, és volt még sérült, draftolásban legalább jobb helyen leszünk :D
  • tutuhawer #12257
    mondom, Carson Palmer /kezdő irányító/ elvesztése bárkit hazavág(hat). Óriási pech.
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.01.04. 01:52:17
  • Palinko
    #12256
    végtelenül szomorú vagyok, ahogy kezdődött az év, többet vártam. na legyen green bay - patriots superbowl
  • tutuhawer #12255
    na, tessék, így megjegyzem máris. Kösz.

    +++ Az nfl gamedayben az egyik nagyágyú ma mondta, hogy Cam Newton több támadó yardot fog feltenni a táblára egymaga, mint a Cardinals egész csapata. 97-et csinált Cardds, borzasztóan sajnálom, pedig Carson Palmer jó spíler, kár, hogy megsérült. Ne feledjük, ő még a méltán világhírű Chad Johnsonnak is dobált labdákat, jó sokat. Nagyon sokat, nagyon jókat.
  • ReszegKoldus
    #12254
    Nem az endzoneban, hanem a meccs utolsó két percében van ez, hogy csak akkor vihető előre a labda, ha az szerezte vissza, aki elvesztette.
  • szomferi
    #12253
    ú, tényleg... attól függetlenül könnyesre nevettem magam rajta :D
  • tutuhawer #12252
    Közben látom, az NBC adja az esti meccset, az is egy kiváló kommentátor páros. AL Michales kommentálta az ún. "miracle on ice" sporteseményt, érdemes rákeresni. Egyik nap néztem a mecscet, Michales pofázott, mondom, rákeresek, és aznap volt 70 éves. Mondom, anyád, beletaláltam
  • Darthmushroom
    #12251
    jó, csak már be van linkelve :D
  • Palinko
    #12250
    4&21 én megpróbáltam volna, tudom, hogy esélytelen szinte, de ez a punt sem sokat ér, ilyenkor miért nem hajtanak vadul? igaz ilyen irányítóval...
  • szomferi
    #12249
    beszarok bazdmeg :D :D :D :D :D :D

  • tutuhawer #12248
    Most mi hirtelen nem tudjuk megnevezni, mi is a aszabálytalan meg mi nem, mert ez trükkös, és sokat változtatnak is rajta. Fej a fejre? Ajjaj. térd alatt a ki kicsodát ütközi el? Lásd Gronkowski sérülése. Marha nehéz megítélni . Én például nagyot néztem, amikor A buffalói Mario Williams egy safetyt erőszakolt ki a GB ellen, szabályt tanultam akkor . End zone-ban a fumble-t csak a labdát elvesztő játékos szerezheti vissza, veheti fel, aki Rodgers, és nem pedig Lacy, azaz, ott halott a játék, értsd: safety,
    Trükkösek a szabályok, de Jon Gruden ma nem magyarázott nagyon a bírókra , vagy csak nem figyeltem.
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.01.04. 01:26:50
  • Darthmushroom
    #12247
    biztos. Patsnek is ment már el ilyen eseten Ravens ellen főcsoport döntő meccse, mikor Pollard sisak a sisak ellen a futó Ridleyvel és fumble.
    Futóknál valami térd alatti valami rémlik csak, de az is csak cut blockkal vagy valami hasonlóval.
  • tutuhawer #12246
    hát, értem, kire akarsz kilyukadni, sisakkal ütetötte ki a labdát, szerelés közben. Szerintem az benne van, de ha eltalálja a játékost, akkor már lehet a sisakkal ütközést nézni.
    Közben Arizona labdaszerzés és labdaeladás. nagyon sajnálatos, hogy egy meg mégy egy irányítót is elveszít a csapat. Pech, én tudom, a Philly is elvesztette az emberét, még ha nem is top szezont futott addig.
  • Palinko
    #12245
    ezt eladni, ez idén is elúszott :(