13254
feenMUx.jpg
  • sata75
    #12521

    jól van na, elsőre nem esett le kiről van szó:)
  • ReszegKoldus
    #12520
  • sata75
    #12519
    bocsánat
    ki az a BB?
  • LasDen #12518
    ez mutatja, hogy mennyire félnek a csapatok BB-től. Inkább megváltoztatják a szabályt minthogy a pályán próbálják meg leküzdeni....
  • Palinko
    #12517
    ne már ezek a trükkös hívások a legjobbak és eldönthetnek egy meccset
  • Darthmushroom
    #12516
    Az NFL elfogadott egy módosítást szerdán, ami szabálytalanná nyilvánítja, hogy egy olyan támadó játékos, aki jogosult elkapói mezszámot visel (1-49 vagy 80-89 közöttit), hogy jogosulatlan elkapónak jelenthessék be és a tackle box-on kívül állhasson fel.

    nevetséges..főleg h a Ravens írta meg elsőnek a módosítást. vicc h BB zsenialitását már korlátozni kell... hihetetlen h minden kiskaput eltörölnek az NFL-ben, lassan semmilyen trükkös játékot nem lehet majd végrehajtani.
  • mulli1986
    #12515
    Kíváncsi vagyok mi lesz a Jags-bő az idén. Tavaly nagyon be voltak hypolva, főleg hogy leigazolták Bortles-t is. Most meg olyan igazolásokat csinálnak, hogy WTF? :O
  • robotnyk
    #12514
    ouch
  • ReszegKoldus
    #12513
    Stat of the Day - Longest career run:

    Peyton Manning - 33 yards
    Trent Richardson - 32 yards
  • tutuhawer #12512
    Brian Westbrook is ezért fejezte be a Philadelphiában, meg hagyott is ki meccseket, aztán átigazolt San Franciscóba. Baromi értékes ember, csak varázsoljuk oda a kezébe a labdát valahogyan.
  • Palinko
    #12511
    ja a tavalyit nem hallottam csak a 8 éves korában meg a középsulist. így megértem
  • tutuhawer #12510
    épp néztem az nfl.comot és mondom, elolvasom, mi a helyzet vele. hát, beszélt szakemberekkel, utánanézett stb stb, középsuliban focizás közben volt 1 agyrászkódása meg tavaly a felkészülés során is egy, de nem beszélt róla, és aggódik a jövő miatt. Sajnálom, mert amikor kezdő lett, nagyon komoly erősítés lett.
  • Ulvar
    #12509
    Pedig szokott lenni ilyen...de nem sűrű eset az igaz...Fúúúúú kivagyok. Hallottatok már Ninerst Defense nélkül? Na akkor sasoljátok az idei évet, kivéve ha valami csodát nem tesz a menedzsment.
  • Palinko
    #12508
    eddig még ilyenről nem is hallottam :D
  • Ulvar
    #12507
    JÓL VAN BASSZA MEG. MOST JUTOTTAM EL ODA, HOGY KAPJA BE A VILÁG...

    Chris Borland ROY, 24 évesen visszavonul az NFLből...fosik hogy szétverik a fejét...

    Ez az elmúlt évek legrosszabb Offseasonje a ninersnek...
  • ReszegKoldus
    #12506
    de nem kell aggódni, mert már el is ment onnan, nem igazolták le :D
  • tutuhawer #12505
    ha nem tudnám, hogy igaz, azt mondanám, menj a fenébe. Chip vagy nagyon hülye vagy tud valamit... /És mekkora zajt csapott/
  • ReszegKoldus
    #12504
    Tim Tebow is working out for the Eagles today
  • Palinko
    #12503
    NFL fantasy legau mikor kezdődik? idén már nem maradnék ki
  • smith09 #12502
    Bush => SF 49 ers :-))
  • tutuhawer #12501
    főnököm épp beugrott ma este /Dallas-szurkoló még mindig/ és köpködött Murray felé nagyon. Mondtam neki, hogy Murray pénzét Tony Romo veszi fel garantáltan. Sajnos nem fértek bele a sapkába, el kellett engedni, ahogy írod. Pech, hogy pont a rivális igazolta le, és nem a Raiders mondjuk. / Nem vágom , ők senkit se igazolnak...? /
    Mekkora szívás lenne, ha Romo nem tudna mit csinálni Murray futásai nélkül, Bryant meg rendőrségi ügybe keveredne, ahogy voltak problémák, pletykák , Darren McFadden meg felsülne...? Az lesz a méreg, ha a WSH-ban Griffin és az emberei magukra találnak, a Giants meg nagyon biztató és a Dallas azonnal a 4. helyen találja magát, már egy-egy ilyen tweetet is láttam... Senki se foglalkozik komolyabban ezzel, mert korai még, de azért azért azért ...

    Szerk: Raiders: nem úgy volt, hogy egy-két pro bowl kategóriás célpontot szeretnének igazolni Derek Carr csapatába? De, úgy volt, csak azok elkeltek. Maclin , Ju Thomas, RCobb18 mind mind aláírtak már...
    Kit akarnak akkor, Josh Gordont a jövő utáni szezonra? :D
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.03.13. 22:47:22
  • Sippie
    #12500
    ... kapja be a Phily ... :D
    Jó, inkább Jerry Jones kapja be, hogy így nem tud bánni a pénzzel...
  • tutuhawer #12499
    twitteren követem a Philly cheerleadereit is meg mindenkit és csak találgatnak, elemeznek, tv-műsor, interjú, Sportsradio 94WIP-m rádióműsorok mennek és belinkelnek sajtótájékoztatókat is, én egyet-egyet megnézek és várom , hogy alakul a draft. Tegnap mindenesetre megnéztem az Oregon egyetem Pro Day-t, na nem mintha érdekelne... :D Mike Mayock elég felkészült, a szezon egyik meccséről fejből kérdezte Mariotát, ki se nyitotta a füzetét. Lindsey Rhodes miatt megérte nézni , meg a DeMarco körüli herce-hurcát délután a barátnője miatt. Sokat veszített a Dallas, azt hiszem.
  • Ulvar
    #12498
    DZSIP Kelly ha megcsinálja hogy Sammy fiút becseréli Mariotáért a Titansel...hát nem mondom hogy leszopom magam, de azt hiszem jöhetne ebből az átigazolási időszakból "Trading Eagles" címen egy 4 részes amerikai minisorozat...
  • LasDen #12497
    Nem lehetett jól kijönni belőle. A lénzeg, hogy DMC a csapatnál maradt. Fontosabb volt ő, mint Revis megtartása. Ennyi játékost lehetetlen volt megtartani a cap alatt. Vereen mehet, futót mindig lehet találni.
    A címvédés meg eddig sem volt kérdés szerintem, hogy távoli cél....
  • Darthmushroom
    #12496
    Pats se aprózta el.. Revis ment, Browner is teszteli a piacot, Wilfork is megy. Vereen+Casillas meg már aláírt a Giantshez.

    Ennyit a címvédésről, ráadásul még így is csak 13mval a cap alatt a csapat szóval nincs túl nagy mozgástér.
  • ReszegKoldus
    #12495
    Jimmy Graham a Seahawksban, Sam Bradford az Eaglesben
  • szomferi
    #12494
    na ennek nem lesz jó vége
  • Ulvar
    #12493
    Stevie Jonhsont is kibaszarintottuk. Fúj de nagyon rebuild ez gyerekek...
  • ReszegKoldus
    #12492
    majd visszaigazolják Gore-t egy napra ha tényleg visszavonul
  • Ulvar
    #12491
    Én kora délután óta sírok. Még nem fix, de azért Frank Gore Philly...jó...megértem valamilyen szinten, sokat kért, nincs pénz, öreg...még ezt megértem de fáj hogy nem Niners színekben vonul vissza. Viszont ha igaz hogy Willis meg Justin Smith visszavonul...még ha nem is én már elbőgtem magam majdnem amikor meghallottam. Patrick a világ egyik legmotiválóbb embere, a csapat arca...nem tudom nélküle elképzelni úgy igazán a Ninerst jelen pillanatban. Most már én is csak ülök és nézek a világba...
  • tutuhawer #12490
    Hűha, a San Francisco csapatától érdekes pletykák jönnek. Én nem mondom, hogy pár GM és tréner megőrült, mert akkor mit mondok a Philadelphiára? Sok gondolkodás meg sakkozás nincs hátra, hanem hátradőlök és kivárom, mit szeretne Chip Kelly. Remélem, tudja, mit csinál, meg a 49ersnél is csak remélheted, hogy nem lesz Kapernickből szalagcím egy pillanat alatt. Patrick Willis mondjuk breaking news kategória volt délután....
  • Ulvar
    #12489
    Valaki adjon nekem valami pirulát...Túltolták nálunk a látnokzsályát gyerekek...Ha igaz hogy Trade Blockot nyomtunk Kaepernickre, akkor kajakra mondom Maúnika, hogy elrepülök Friscoba és tarkón lövöm a GMünket.
  • ReszegKoldus
    #12488
    na Suh a legjobb helyre került :)
  • Ricsi234
    #12487
  • LasDen #12486
    térdelhetett, csak ki kellett volna centizni, hogy hova térdel Tom. De a cél amúgy is az volt, hogy beugrassák őket...
  • Sippie
    #12485
    Amúgy, a Pats nem is térdelhetett volna az 1 yardoson nem, mert akkor safety lett volna?
    Szóval a védők azt jó alaposan elbaszták hogy beugrottak.
  • LasDen #12484
  • ReszegKoldus
    #12483
    Vicc, hogy az első félidő utolsó ~3 perce a valóságban közel 10-szer olyan hosszú volt :D

    Mivel a reklámokat alapból utálom, így azok többnyire elég felejthetőek voltak, a halftime show meg szerintem Bruce Springsteen óta csak gyengébb. Legalább a meccs jó volt :D
  • LasDen #12482
    jaa, azt hittem L lesz, de a LÍ az jobban hangzik :D