13254
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #12481
    ja azt nem hinném, csak kivételesen Super Bowl 50 lesz, utána lesznek megint római számmal :D
  • LasDen #12480
    mér, addigra megtanulják v mi? :D
  • ReszegKoldus
    #12479
    jövőre nem lesz ilyen grafikon, ha minden igaz :)
  • Palinko
    #12478
    talán még az is kevés hiszen ebben azévezredben semmi említésre méltót nem csináltak, de majd meglátjuk
  • ReszegKoldus
    #12477
    Megjött Rex Ryan, még elhozzák Denverből Manninget aztán reszkess AFC East :D
  • Palinko
    #12476
    az akkora playback volt hogy öröm nézni, a szám előtt hogy visítozott azt hittem bevérzik a fülem :D
  • Palinko
    #12475
    mi változott a Buffalónál? :D
  • LasDen #12474
    Minden Katy miatt van. A Pats is szomorú volt az előadása miatt és a 3. negyed végéig síratták, aztán eszükbe jutott, hogy van itt egy meccs és gyorsan lehozták...
  • ReszegKoldus
    #12473
    tudta a Patriots, hogy ezt most meg kell nyerni, mert jövőre még a csoportgyőzelemre is esélytelenek a Buffaloval szemben :)
  • robotnyk
    #12472
    kicsit túlspilázod ezt az egészet
  • Darthmushroom
    #12471
    dolphins? na arra szerintem még várhatsz pár évet :D bár ki tudja.. :D
  • Palinko
    #12470
    benne van, de szerintem ez teszi a seahawksot igazi vesztessé, nem az, hogy kevesebb pont volt a nevük mellett a meccs lefújásakor.
    a patriots győzelme szerintem jót tesz a sportnak, mert nézőcsalogatóbb a passz játék és kellenek a ligának az olyan legendák mint Tom.
    mondjuk remélem jövőre egyik csapat sem lesz SuperBowlos, hanem lesz valami Cardinals - Dolphins döntő, bár erre nem sok esélyt látok :D
  • ReszegKoldus
    #12469
    ugyan már, a végén is csak azért lett interception, mert le volt eresztve a labda és könnyebb volt megfogni! :D
  • Darthmushroom
    #12468
    persze nem volt szép a balhé, de benne van h elszakad a cérna mikor olyan közel voltak a győzelemhez. de a játékuk alapján Ők is megérdemelték volna.
  • Palinko
    #12467
    mindenesetre a pats megérdemelte a ravens ellen is hogy szerepelt, aztán a "csalással" vegzálták őket és a végén is hátrányból álltak fel. szerintem ebből a szezonjukból jó film lenne. örülök, hogy az afc kedvencem nyert.

    a seahawks verekedésnél meg bemutatkozott...
  • Darthmushroom
    #12466
    persze fáj a szurkolóiknak de szerintem nem lehet erre fogni, Butler csinált egy nagy playt és kész. A Pats se szólhatott volna semmit ha végül kikap, egy ilyen döntőben ki lehetett volna, persze fájna h megint nem sikerült meg megint mennyi hiányzott de sajnos egy győztes van.
  • Palinko
    #12465
    épp ez a játék lényege, hogy ha mindenki futást vár passzolj.

    bár én már felállásból egész jó aránnyal eltalálom mi lesz ez az edzőknek még jobban megy szóval csoda, hogy van egyáltalán pont :D
  • Darthmushroom
    #12464
    van benne logika. Persze mindenki csodálkozik h nem futottak onnan, de ha úgy nézzük ők úgy gondolkodtak ha nem jön elsőre a futás többet vesztenek. első kettőre passz vagy bejön vagy nem, ha nem úgy is megáll az óra utána futnak egyet kikérik az időt és akkor még 4.re is egy futás.
  • ReszegKoldus
    #12463
    3. és 4-re futottak volna Carroll szerint
  • Darthmushroom
    #12462
    3szor nem tudtak volna mert 1 időkérésük volt, idő meg nem sok volt. elsőre tény h megpróbálhatták volna, utána kikérik az időt és akkor esetleg két passz vagy még egy futás.
  • LasDen #12461
    Kicsit csalódott vagyok. Katinak szép lába van, de amire igazán kíváncsi lettem volna, azt nem mutatta meg. Végig is durcáskodtam emiatt a 3. negyedet. aztán arra ocsúdtam, hogy a Maddent látom :O
  • ReszegKoldus
    #12460
    van igazság (legalábbis részigazság)
  • Palinko
    #12459
    futásnál is el lehet veszteni, igaz sokkal kissebb az esély :D
  • ChipHazard
    #12458
    Hülye Seahawk, 1 yard, erre paszolnak amikor még volt legalább 3 lehetőség futni. Jo mecs volt, grat a New England-nek.
  • ReszegKoldus
    #12457
    Super Brawl
  • Laky
    #12456
    Na még a végére egy kis bunyó :\
  • Darthmushroom
    #12455
    MEGVAN!!! MEGVAN!! MEGVAN!!

    Nem hittem volna el ha kétszer ilyen szerencsés elkapással kaptunk volna ki..
  • Laky
    #12454
    NEM HISZEM EL, AMIT LÁTTAM. A világ legboldogabb embere lettem :')
  • j0rmungandr
    #12453
    Szerintem 10+ ponttal fog nyerni a Pats. A Seahawks védelme tele sérülésekkel tele, Lynchet megfogja a defense.
  • LasDen #12452
    ha lesz mit nézni rajta, akkor még talán meg is nézem a showt :D
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.02.01. 22:58:20
  • Darthmushroom
    #12451
    :D
  • Sippie
    #12450
    :D
  • LasDen #12449
    remélem Katy Perry a halftimeba kirakja az értékeit....
  • Sippie
    #12448
    omg... trashtalkba tényleg ezt a ripacs majmot kellett meghívni?
  • Darthmushroom
    #12447
    fb-n ajánlott hirdetésnél volt (valami green bay world), bár nem tudom h ajánl nekem ilyet, ahogy máskor se hasonlókat.
  • ReszegKoldus
    #12446
    Nem tudom honnan van, de tök jó, ilyet még nem láttam :D
    (legalábbis Green Bay felirattal nem)
  • Darthmushroom
    #12445
    őőő???
  • tutuhawer #12444
    király grafikon ,
  • hungary27
    #12443
  • ReszegKoldus
    #12442
    Davis beszéde tényleg jó volt.

    Azt viszont nem gondoltam, hogy Kurt Warner nem kerül be a Hall of Fame-be idén
    Se azt, hogy az év "never say never" momentuma nem a Chargers-49ers meccs fordítása lesz...
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2015.02.01. 15:19:36