13254
feenMUx.jpg
  • Darthmushroom
    #12561
    meg ennyi erővel akkor most már vegyék elő a többi csapatott is. Rodgers is nyíltan elmondta h szoktak a labdákkal variálni.

    meg ha már büntetés, oké Tomot eltiltja pár meccsre, a klubot meg bünteti anyagilag oké, de h első körös draft jogot elveszi...az elmúlt években sokkal rosszabb ügyeknél se volt ilyen súlyos büntetés.
  • LasDen #12560
    de semmi és senki nem mondta ki nyilvánvalóan, hogy csaltak, mert nincs rá megdönthetetlen bizonyíték..
  • ReszegKoldus
    #12559
    Hát nem tudom, szerintem ha csaltak, akkor is büntetni kell, ha kikaptak volna a meccsen.
  • robotnyk
    #12558
    sok helyen, még NFL játékostól is láttam, de ez a legszarabb kifogás a világon, hogy nem amiatt nyertek annyival. ha lehet, akkor még rosszabb, de legalábbis semmiképpen nem enyhítő körülmény.
  • Palinko
    #12557
    annyira, hogy "normál" labdával rosszabbul szerepeltek
  • LasDen #12556
    de a Colts már az interception után jelezte, hogy a labda nem stim....
  • Palinko
    #12555
    sport 2 közvetítésen mondták, hogy a colts kiesése után egy indianapolisi újság dobta fel a leeresztett labda teóriát. aztán meg látod mit csináltak belőle. nevetséges. főleg annak tudatában hogy a labda leengedés nem lett bizonyítva, csak annyit mondanak, hogy a jelentésében minden egyes esetben úgy fogalmaz, hogy "sokkal valószínűbb, mint nem"
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.12. 13:10:28
  • mulli1986
    #12554
    Mi volt a story.
  • Palinko
    #12553
    bizonyítékok nélkül, meg ha számított volna egyáltalán. idióta NFL, indianapolisi újság hallucinációját bevették
  • LasDen #12552
    Brady 4 meccses eltiltás + köv draft első kör és azutáni draft 4. kör is ugrott. wtf?
  • tutuhawer #12551
    Pro és kontra értem az álláspontokat. Kíváncsi vagyok mindenesetre nagyon, hogyan alakul. Nagyon.
  • Darthmushroom
    #12550
    de ez az, és hol a bizonyíték rá? azért nehogy már a NFL nagyobb legyen mint maga az amerikai jog (főleg amilyen sokra vannak vele), h ő bárkit bármikor elítélhet (eltilthat). Már mikor kiderült h Hardy "ártatlan" akkor sokan mondták h simán perelnie kéne, 1 év kihagyás a semmire.

    biztos h egy hasonló ügy lesz Goodell vége
  • LasDen #12549
    azért mert "valószínűbb, hogy igen, mint nem" o_O
  • Darthmushroom
    #12548
    hát nem tudom hány játékos lenne aki meg osztaná a telefonját meg a mailjeit egy nem hivatalos "bírósság" előtt. Brady így is egy napig a a rendelkezésükre állt a vizsgálatnál. az meg külön vicc h azért akarják eltiltani mert a vizsgálat írója szerint tudott róla, de bizonyíték meg nincs rá. nem is csoda h Tom ügynöke azt mondta h készek bíróságra is menni (valszeg visszavonulás lenne a vége) tudjuk jog szerint csak az bűnös akit elittélnek, ennek fényében Rice vagy Hardy is perelhette volna az NFL-t mert pl. utóbbi egy teljes szezont hagyott ki majd később ejtették a vádat tehát ártatlan lett.

    Közben Rodgers is elmondta h szoktak a labdákkal babrálni.. Őt még se vették elő.
  • tutuhawer #12547
    Olvasom a nyilatkozatokat. Tudatosan vagy sem, nem nagyon jelenik meg olyan tweet, idézet, elemzés az nfl.comon, ami szerint Brady jófiú. Vannak több tíz éves múlttal bíró újságírók, szakértők, akiknek aztán minden mindegy, ha ellenkezik a véleményük a többséggel, azt is leírják, kiteszik a twitterre. SZóval egyoldalúnak tűnik egyelőre.
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.05.09. 18:54:54
  • mulli1986
    #12546
    Ja olvastam én is az NFL. com-on. Legutoljára, mikor Jags-nek erős védelme volt az SB előtt csak a pats állította meg őket a playoffba sok évvel ezelőtt. Azóta széthullott a csapat és az új edző most próbálja építgetni őket. Egy tény. Ha van egy fasza védelmed, meg egy jó futód, akkor kurva sokra viheted. Ha van mellé 1-2 elkapód egy jó irányítóval, akkor meg juhúúú. Na most futás terén nem túl jó a Jags a fal miatt főleg. Irányító oks, bár még tanulnia kell, a védelem meg ha csak ki nem hullik mindenki a szezonkezdésre, akár lehet is valami. Sztem középmezőny tetején fognak most végezni. Talán egy wildcard még be is figyelhet majd.
  • LasDen #12545
    Bradyt pedig el fogják tiltani, csak az a kérdés meddig. Pedig nem is csinált semmit....o_O
  • robotnyk
    #12544
    első edzésen /facepalm
  • tutuhawer #12543
    @mulli
    Na... most klikkeltem az nfl.comra, címoldalon Dante Fowler szezonja el se kezdődött és vége. Peches a JAX rögtön az elején. Pedig jó látni pár hardcore védőjátékost, aki tarol keményen, és erre pont kiesik...
  • Darthmushroom
    #12542
    Hihetetlen a Pats, mindenki meglepődött h needre húztak első körben, erre a második nap behúznak két 6-7.körbe várt játékost :D
  • Palinko
    #12541
    csak nem akarok kimaradni az egészből, mert tavaly igazán végigkövettem a szezont torrent/sport2 kombónak hála és nagyon nyomtam volna, de már nem lehetett.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.02. 00:08:58
  • ReszegKoldus
    #12540
    azt nem tudom van-e értelme olyan korán draftolni, igaz nekem a szezon kezdete előtt nem sokkal is sikerült mellényúlni Ray Rice kiválasztásával :D
  • Palinko
    #12539
    majd figyelünk.
  • ReszegKoldus
    #12538
    június 15-től lehet draftolni elvileg
  • Palinko
    #12537
    fantasy league mikor indul?
  • Sippie
    #12536
    elindult a draft
  • tutuhawer #12535
    Most olvasom én is, 1 éves szerződést kapott, és hamarosan megtudjuk, mit tud, kezdődnek az önkéntes tavaszi tréningek.
  • ReszegKoldus
    #12534
    Tebow mégis az Eaglesbe került
  • Ulvar
    #12533
    Jobb biznisz volt neki bandatagként ölni "Brotherhood 4 life" (idióta gyökér barom állat, kötél kéne ennek nem börtön, na majd Floridában halálra ítélik).
  • Darthmushroom
    #12532
    ja biztos, főleg h idén gyűrűt nyert volna.. :D
  • robotnyk
    #12531
    biztos megérte.
  • Darthmushroom
    #12530
    Aaron Hernandezt minden vádpontban bűnösnek találták (többek között Odin Lloyd meggyilkolásának ügyében is). A volt játékos életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték, idő előtti feltételesen szabadlábra helyezésének lehetősége nélkül.

    A játékos ellen felhozott kettős emberölés vádját később tárgyalja a bíróság.
  • LasDen #12529
  • ReszegKoldus
    #12528
    :(
  • ReszegKoldus
    #12527
    Félig-meddig :)
  • tutuhawer #12526
    ez jó volt
  • robotnyk
    #12525
    mint pl #12513? :D
  • ReszegKoldus
    #12524
    fú de utálom az ilyen "kamu" statisztikákat :D
  • LasDen #12523
    Edelman has more post season throwing touchdowns than all QB's on the Dolphins, Jets and Bills combined. háh...
  • mulli1986
    #12522
    Akkora belicsik fanok vagytok, hogy el is hiszitek amit mondtok vagy csak szimplán reklámot csináltok a Patsnek?