13253
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #12760
    Hát engem a lassítások se nagyon győztek meg, hogy TD volt, de a bírók eddig se álltak a helyzet magaslatán...
    Mondjuk nem is a szívem csücske a steelers, szóval "biztos" elfogult vagyok :D
  • Christian88
    #12759
    az a Martavis Bryant TS :D
  • Darthmushroom
    #12758
  • LasDen #12757
    Best
  • ReszegKoldus
    #12756
    Szerintem esélyesebb, hogy a Redskins, vagy akár a Vikings menjen Arizonába.
  • Palinko
    #12755
    nekem is úgy tűnt a csapat mintha fél órával a meccs előtt jöttek volna haza a 4 napos újévi sztriptízbáros buliból :D
    az igaz, hogy ebből még bármi lehet. a wild card 9-10. én lesz ahol valszeg a Seahawks legyőzi a Vikingst, a Green Bay meg a Redskinst teszi helyre. aztán ha jól tudom a Seattle megy majd a Carolinába, ott könnyen lehet vége lesz a dalnak, aztán a Cardinals meg valszeg megkapja a Green Bayt játszótársnak, szóval 16-17-én kettőnk közül csak egyik lesz vidám :)
  • ReszegKoldus
    #12754
    a Cardinals meg azért kap ki, mert már nagyon hosszú idő óta veretlenek és nem akarják hogy a playoffban szakadjon meg :)
  • ReszegKoldus
    #12753
    jó lesz majd annak, aki ezt a seahawkst látja vendégül jövő héten :D
  • Palinko
    #12752
    Ó Cardinals ebből ma nem állsz fel :(
  • LasDen #12751
    Ez a Jets-Bills olyan mintha ket retardalt probalna jatszani. Csak tudnam minek neztem...
  • LaszloLedzenyi
    #12750
    4728x pénz ha fogadsz rá
  • szomferi
    #12749
    köszi!

    itt gondolkozok, hogy mi az anyán picsájának a rövidítése az OR, de úgy 5 perc után leesett, hogy semminek, csak simán or :D
  • ReszegKoldus
    #12748
    https://en.wikipedia.org/wiki/2015_NFL_season#Playoff-clinching_scenarios_for_Week_17
  • szomferi
    #12747
    van valami kis olvasnivaló, elemzés a mai meccsekről, plusz a lehetséges szcenáriókról? (jöhet angol nyelven is, nem probléma)

    nyerni kéne kis pénzt azokkal, akik küzdenek a PO-ért, vagy esetleg a jobb helyezésért :D
  • mulli1986
    #12746
  • ReszegKoldus
    #12745
    Azt álmodtam, hogy a Colts bejutott a rájátszásba
  • LasDen #12744
    Utana olvasva Slater nem benazott akkorat. A pats rugni akart es a vedekezes oldalat akartak megvalasztani, de Slater rosszul fogalmazott igy buktak...
  • LasDen #12743
    Az egyik legjobb special team jatekos a ligaban, de nem veletlenul nem engedik a tobbi csapat resz kozelebe :D
  • Sippie
    #12742
    Greenbayt dulván alázzák :O
  • UUUU
    #12741
    Hahaha.Régen röhögtem ekkorát. Mekkora kretén volt már ez a patriots játékos. Fej vagy irás? Fej. Én nyertem a feldobást ? Akkor ezt a térfelet választom. Ja, hogy ez a hosszabítás ? :DDDDD
  • ReszegKoldus
    #12740
    NFC East meccsek sose okoznak csalódást
  • Ulvar
    #12739
    A zebrákra kb. egész szezonban :) minden meccsen.
  • LaszloLedzenyi
    #12738
    Khm, azért a zebrákra is ráférne egy fejmosás, vagy szemüveg...
  • LasDen #12737
    egy Carolina-Pats döntő jó lenne...
  • Palinko
    #12736
    hű, tényleg meggyőzően játszott a Cardinals. Eagles sem volt rossz, 40-17 azért elég jó az én szempontomból :)
  • ReszegKoldus
    #12735
    Rodgers újabb hasztalan rekordja: 3125 passzkísérlet pick 6 nélkül
  • Darthmushroom
    #12734
    kérlek ne fesd az ördögöt a falra :D
  • ReszegKoldus
    #12733
    még a veretlen Patstől is 38-35-re kaptak ki az alapszakaszban...
  • ReszegKoldus
    #12732
    Giants...4 éve ugyanígy "egy veretlen csapat" ellen jöttek vissza 35-35-re, aztán ugyanígy kikaptak 38-35-re, aztán Super Bowlt nyertek
  • mulli1986
    #12731
    Hagyján, de a Colts csak 16-ot szerzett ugyanezen a meccsen :D
  • ReszegKoldus
    #12730
    Itt a világ vége, Jaguars 51 pontot szerzett :D
  • UUUU
    #12729
    Eagles :)))
  • ReszegKoldus
    #12728
    Végre kezdődik az igazi foci :D
  • Darthmushroom
    #12727
    látom nehéz a feldolgozás...én azt írtam h várható volt hogy a Pats valamikor bukni fog ennyi sérülttel.

    az meg h denverbe mennyi sérült van, őszintén hidegen hagy. elolvastam meccs előtt az előzetesbe és ennyi..
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.12.01. 14:18:48
  • UUUU
    #12726
    Senki nem gondolja, csak a kisgyerek nem tudja feldolgozni, hogy a Denvernél sem egy sérült van és kizárólag arra fogja, miközben olyan játékosok nem kulcsjátékosok nála a jelenlegi Denverben, mint T.J. Ward, vagy Sylvester Williams.
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2015.12.01. 14:11:21
  • Palinko
    #12725
    nem tudom miért gondoljátok hogy a pats vagy akárki éppen minden meccset meg akar nyerni, persze a hivatalos duma ez, de a valóságban sztem inkább úgy néz ki, hogy mindent megpróbáljuk, de el is tudjuk engedni, ez nem a playoff még. most hogy 10-1 vagy 11-0 a statja nem hinném hogy annyit számít, hogy előhozna mindent a játékosokból.
  • Darthmushroom
    #12724
    kisgyerek :D ja persze én vagyok az.. mikor te kötsz belém, hogy a denver így meg úgy.. leírtam h várható volt egy veresség, értsd ha nem a denver akkor más...
  • UUUU
    #12723
    Jaja magyarázd meg, nem tünt fel ugye, hogy a mérkőzés elején két további kezdőjátékos dölt ki. Mathis,Sanders,Walker,Green,Daniels, hova tünt a felsorolásból ? Soroljam még? És Gronk is kidölt. Mikor is ? A meccs végén ? De vajon mi lenne, ha ott is a kezdő irányító lenne maródi ?
    Az igazság az, hogy a sérülésekre fogni amatőr hiba, ha az ellenfélnél is van annyi sérült, kisgyerek.
  • Darthmushroom
    #12722
    ja két kulcs ember (Manning, Ware)... hasonlítsd már össze a Patsnél mennyi hiányzó volt akik idén kulcsemberek: Amendola, Edelman, Collins, Coleman, Volmer, Cannon, Lewis soroljam még? arról nem is beszélve meccs közben Gronk is kidőlt.
  • UUUU
    #12721
    Mert a Denver elbirhat ennyi sérülést...