13253
feenMUx.jpg
  • LasDen #12800
    Csak ne lenne olyan kurva makacs a seahawks hogy még 100-0rol is vissza jönnének...

    De ha most újabb TD-te csinál a Carolina akkor marad náluk a momentum...
  • bakkerman
    #12799
    ezt Wilson baszta el,szelre ki kellett volna dobnia a labdat vagy hagyni a sacket
  • bakkerman
    #12798
    hogy kezd a szietl te joisten...
  • LasDen #12797
    Báháháhá:D
  • LasDen #12796
    Csak így tovább, szopjon a seahawks
  • Darthmushroom
    #12795
    Így kell kezdeni!
  • ReszegKoldus
    #12794
    Továbbra is Tanard Jackson az egyetlen...
  • Palinko
    #12793
    na amekkora bénaság volt bekapni az uccsó TD-t akkor superhuman volt Fitzgerald. 75yardos passz, bár inkább futás volt az már :D után behozott egy TD-t, méghozzá futva. nem túlzás azt állítani, hogy a Cardinals ma este egy Fitzgeraldal volt jobb mint a Packers.
  • Palinko
    #12792
    nem vágom miért kell a cardinalsnak szívrohamot csinálni a szurkolóknak. de most már tényleg 5 másodperc és nem tudnak kivédekezni egy félpályás td-t? pedig eddig csak a támadó alakulat volt a kispadon a fél meccs alatt, az elkapók jók voltak Palmer meg szívás, sackelték meg interceptionokat dobált.

    most meg még átnézik a bírók ezt a td-t de ne a bíróknak kelljen már eldönteni ezt. remélem megadják és dőljön el pályán
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.01.17. 05:29:03
  • Palinko
    #12791
    most tényleg csinál egy interceptiont a cardinals és 99 TD visszahordást, de bedobnak egy sárgát? néztem a ismétlést de nem volt durva szabálytalanság, inkább a cardinalsost holdingolta a GB, de az nem lényeg. lehet a cardinals csinált valamit az irányítóval, de már a twitterre is kiírta hogy 13-0 most meg lesz 7-3 mert sárga zászló. áh :(
  • LasDen #12790
    Most meg majd jön a Rams negyediknek kaliforniába. Akkor már inkább Texas. Vagy még mehet Portlandbe talán..... Sehol se jók a kilátások igazán
  • robotnyk
    #12789


    "sok sikert"
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2016.01.15. 14:15:56
  • LasDen #12788
    Elméletileg azért a 2 város közé vette, mert így van 2 millió potenciális néző. A másik, hogy az LA-i tervét megfúró Jerry Jones-szal akar így kibaszni :D Texasba költözni jobban megéri nekik gondolom, mint LA-be így...
  • robotnyk
    #12787
    mert dallas meg houston között akkora market gap van hogy befér oda még egy csapat, mi? dafuq.
  • LasDen #12786
    A hírek szerint Mark Davis (Raiders) már vett is egy nagy területet félúton Austin és San Antonio között, hogy majd oda költözhessen a csapat.....
  • Palinko
    #12785
    hahaha és darálna minden évben? unalmas lenne a cfl, ez elég furcsa komment volt.
  • robotnyk
    #12784
    én annak örülnék ha a patriots átkerülne a cflbe
  • Palinko
    #12783
    ez meglep, pedig van 3 millió ember St. Louisben is, a Panthers városában még 1 millióan sincsenek, viszont idén nem hinném hogy gond van a nézettséggel :D
  • LasDen #12782
    Viszont a Raiders lehet, hogy szívesebben átmenne St Louisba v San Antonioba, mint LA-be. De ott van még London is. Ha elkészül a Spurs új stadionja 2018-ra, akkor egy franchise oda is költözhet egy új fullos, nfl-re (is) épített stadionba... A Raiders akáér kibekkelheti ezt az időt aztán költözik inkább európába :D
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2016.01.13. 16:25:34
  • Ulvar
    #12781
    legalább van mérce amit el kell érnie a Ninersnek ha bajnok akar lenni, jó motiváló erő. Megnéztem a Rosterünket én sírok...de nem kicsit. Viszont van della, van jó draft pozi, kell egy jó edző (Hue Jacksont buktuk...úgyhogy fasz tudja ki lesz...), HC mellé persze jó társak DC OC OLC...minden...kell futó, kell tarcsi QB kell minden az egész OLt újra kell szervezni...van munka bőven, nem irigylem azt aki hozzánk jön (lehet az öreg Tom Coughlin lesz a befutó...nem tudom hogy az jó e).
  • ReszegKoldus
    #12780
    Pedig fasza lett volna, ha a seattle átkerül az AFC-be :)
  • Ulvar
    #12779
    Azért jön el a Rams mert St. Loban nincs rajongótábora az NFLnek. Nem ütötték meg az 50.000es néző számot. A vikings ideiglenes stadionjában többen voltak (igen, az egyetemiben), mint a Rams jelenlegi stadionjában. Én annak örülök hogy így úgy tűnik nem fognak változni a divíziók.
  • Ulvar
    #12778
    Nagyon egyszerű. Csóró a csapat. Nincs mögöttük akkora anyagi háttér, mint mondjuk a szomszédos Friscoban vagy LA-ben. A környező városokban vagy virágzik az NFL (iszonyat jó a csapat sokan kilátogatnak) vagy óriási anyagi támogatás van mögöttük (Niners).

    Eddig Californiában 3 NFL csapat létezett: Chargers, Raiders, Niners. Most 4 lesz a Ramsel bővülve, akik LAbe mennek. LA ezerrel fogja a pénzt ölni a Ramsbe + új stadion, + csomó néző, ők már régóta áhítoznak egy NFL csapatról (már mint hogy visszahozzák). Most sikerült, ezzel viszont nézőket fognak elcsábítani a "Bay Area"-ból. A Ninersnek (bár idén nem úgy tűnt) erős rajongó tábora van, ráadásul ölik abba is a pénzt. HA a Chargers él az opciós jogával, akkor ő is költözik LAbe, és az is erős lesz anyagilag. És a rajongók mellett a szponzorok is szépen lassan kihátrálnak a Raiders mögül...pénz nuku...ellehetetlenülnek. Vagy átvállalja valaki más a Raiders franchiset és költöznek valahova máshova...vagy vége a franchisnak, és lesz egy teljesen új csapat valahol, ahol rajongókra lelnek.

    Röviden és tömören a marketingről és a pénzről minden, mint minden csapatnál, és a Raiders van egyelőre a legrosszabb pozícióban, mert kapnak 100 milliót arra hogy új stadiont építsenek (kitörölhetik a seggüket vele, a Vikings új stadionja kerül 1 milliárd dollárba).
    Ha nincs modernizáció nincs pénz...akkor jöhet bármilyen rajongó a franchise tönkre fog menni. Persze függ a Chargers döntésétől.
  • disorder14
    #12777
    Sziasztok!

    Lehet ez hülye kérdés, de a Raiders miért nem maradhat Oaklandben? Lebontják a stadiont, vagy mi?
    Írtátok ti is, hogy ez esetben : "viszont látásra Raiders franchise. Halott lesz az a csapat.", meg a raiderses nyilatkozatokat is megnéztem, és ott is nagyon nyugtatgatták a szurkolókat, hogy lesz vmi megoldás.
  • ReszegKoldus
    #12776
    A Raiders mehetne St. Louisba :D
    Vagy nem tudom, hogy lehetséges-e ez...
    De érdekes, hogy rémlik nekem valamelyik nem túl régi Madden játékból hogy 1-2 szezon után ott is a Rams költözött, csak ott Londonba.

    közben meg is van :D #7852
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2016.01.13. 14:49:39
  • Ulvar
    #12775
    - A Rams a döntés értelmében Los Angelesbe költözik 2016-tól, pályájuk az LA Coliseum lesz az inglewoodi stadion 2019-es megnyitásáig. Az inglewoodi stadion két csapat befogadására lesz alkalmas.
    - A Chargers 2017.01.15-ig dönthet arról, hogy szándékozik-e követni a Ramst LA-be, ebben az esetben részesedést kapnak a stadion projektben, vagy bérleti konstrukció megkötésére kerül sor. Amennyiben távoznak, az ő otthonuk is a University of Southern California pályája lehet egészen az inglewoodi nyitásig. A Chargersnek azonban esélyt adott az NFL arra, hogy San Diegóban építsenek új stadiont az opció lehívása helyett. Ennek érdekében maradás esetén plusz 100 millió dolláros keretet kapnak az NFL-től. Ne feledjük, júniusra van kitűzve a népszavazás és a jelenlegi tervek kiegészítésére bizony jól jöhet az a pénz. Amennyiben nincs San Diegóban elfogadott, népszavazással jóváhagyott stadionterv 2016.11.15-ig, az opció lehívási határideje egy évvel, 2018.01.15-ig meghosszabbítható a Chargers kérésére.
    - Amennyiben a Chargers nem él opciós jogával, azt a Raiders örökli meg, és a Chargers opció lejártát követően élhet a költözés lehetőségével egy éven át. Azonban ők is megkapják a plusz 100 millió dollárt a ligától, ha Oaklandben építenek új stadiont.
    - A Raiders és Chargers esetében említett plusz 100 millió dollár főszabály szerint csak abban az esetben jár, ha a stadiontervek 2017.01.15-ig jóváhagyásra kerülnek a csapatok jelenlegi városaiban. Azonban a határidőt a pénzügyi bizottság ebben az esetben meghosszabbíthatja.
    - 2017.02.15-ig a Rams nem értékesíthet PSL helyeket, luxus részlegeket, vagy az új stadion névhasználati jogait, kivéve, ha a Chargers és a Raiders helyzete addig rendeződik, ha az NFL 90 nappal nem hosszabbítja meg ezt a periódus, vagy ha minden garantált opció érvényét veszti addig.
  • Ulvar
    #12774
    NAGY VÁLTOZÁSOK!

    A Rams hivatalosan Los Angelesbe költözik! A Chargersnek megvan az opciós joga hogy szintén LAbe költözzön, ha ezt nem vállalja, akkor a Raiders kerülhet LAbe. Ha vállalja a Chargers, akkor ....viszont látásra Raiders franchise. Halott lesz az a csapat.
  • Ulvar
    #12773
    akkor hibátlan hogy Niners szurkoló vagyok
  • Palinko
    #12772
    nem lehet mindenki Oakland Raiders szurkoló, hiába tetszik a rap kultúra amivel összenőtt a csapat meg a logó is király, de nagyon hányattatott a sorsa :D
  • sata75
    #12771
    bénák vagytok... szurkoljatok olyan csapatnak akik már 13 éve nem csináltak semmit, akkor nem kell izgulni:)
  • ReszegKoldus
    #12770
    Nem pánikolok, csak látva a tavaly nfc döntőt nem megoldhatatlan feladat pár perc alatt nagy előnyt leadni :D
  • Palinko
    #12769
    ne pánikolj :D első negyed második felétől lassan felébredt a Packers és igazán leiskolázták az indiánokat. egyszerűen egy wild cardon már nem lehet 2 szer elengedni a vezető pozíciót mint tette a Washington.
  • ReszegKoldus
    #12768
    tegnap végigpörgettem kb 1990-ig mióta 4 meccs van a wild card körben, sose volt olyan, hogy mind a 4 vendégcsapat nyerjen, úgyhogy ebből megint gyönyörű leolvadás lesz
  • ReszegKoldus
    #12767
    1-2 kiemeltek döntőzése unalmas :(
  • LasDen #12766
    én már felhagytam az ilyen igényekkel. Aki bajnok akar lenni, annak bárkit tudnia kell megverni....
  • ReszegKoldus
    #12765
    essen ki a denver, new england, pittsburgh, seattle, carolina, arizona és nem érdekel ki jut a döntőbe :D
  • LasDen #12764
    essen ki a seahawks meg a gb és nem érdekel, hogy ki jut a döntőbe :D
  • Palinko
    #12763
    én sem értem Cardinals ellen kijátszották magukat, ma meg összeszenvedtek 10 pontok és egy kis szerencsével továbbjutottak :D na most viszont ellened drukkolok mert úgy érzem jobban járnánk egy Washingtonnal, de majd kiderül :)
  • ReszegKoldus
    #12762
    ez komolytalan b+...

    mondjuk nyilván egy ilyen Packers győzelmet aláírnék :D
    bár lassan már beérem azzal, ha több pontot csinálnak mint amennyit a seahawks az első három negyedben
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2016.01.10. 22:05:39
  • Darthmushroom
    #12761
    Már kezdtem örülni, hogy zsinórban harmadjára nem lesz SB-be a Seahawks, erre...