13253
feenMUx.jpg
  • Darthmushroom
    #12720
    erősen érett ez a Pats veresség.. ennyi sérülést nem bírhat el egy csapat sem, az a csoda h eddig kitartottak.
  • UUUU
    #12719
    Csak a Denver!!!
  • ReszegKoldus
    #12718
    Végül is utóbbi
  • Predaking666
    #12717
    Ilyen rossz snapet rég láttam, sajna Rodgers húzta rövidebbet.
    A
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meccset ugyan elvesztettük de fasza zárása volt a hálaadási meccseknek. Itt volt min izgulni.

    Érdekesség, hogy a bírók megint alkottak, mostanában mintha nem is azt a meccset néznék amin vannak. Pl Bills VS Patriots ahol Bradyt kilépve látta bírók miközben távol volt attól.
    Utoljára szerkesztette: Predaking666, 2015.11.27. 10:35:23
  • Ulvar
    #12716
    kezd abszolút felfordulni az NFL :D totál kiszámíthatatlan most már, azon se lepődnék meg ha elvernénk a Cardinalst :D

  • Hypo #12715
    megúszta a videos botrányt is ...kell a hero ...:) csak a vége nehogy sirás legyen
  • LasDen #12714
  • szomferi
    #12713
    nem nézem a meccset, de ez a roppant sok pontszám nem sok jelent a 23,5 csapat overemnek a Broncosnál... :D
  • ReszegKoldus
    #12712
    Manning tényleg utolérte Favret, ő is kb így játszott a vége felé...
  • ReszegKoldus
    #12711
    nfl redzone féleséget, néhány játékmegállásnál mutogatták a TD-ket a többi meccsről
  • Sippie
    #12710
    Mimimi? Mit nyomtak? :D
  • ReszegKoldus
    #12709
    Főleg, ha a jelenetek bejátszása néhánnyal kevesebb üzenet beolvasását eredményezi :)
  • ReszegKoldus
    #12708
    wooooow red zonet nyomnak a sport tv-n
    zsír :D
  • LasDen #12707
    Mondhat bárki bármit, az adatok nem hazudnak....:D
  • LasDen #12706
  • frango
    #12705
    Igen, 50 ember. Én is pont annyit számoltam...Nem arról van szó, hogy 2015 van és ez hír. Azzal van gondom, hogyha már amikor bemondják az eredményeket akkor jelzik, hogy aki nem szeretné megtudni az tudjon reagálni, de utána spontán a kommentárba minek kell beleszőni, hogy ki nyert és ki veszített a többi meccsen?
  • Darthmushroom
    #12704
    erre én is kíváncsi vagyok, mert eddig talán 1 meccs kivételével minden meccsük nagyon sima volt, még ki is "engedtek" a meccsek végére
  • ReszegKoldus
    #12703
    Jövő hétig, vagy még utána két hétig. :)
  • LasDen #12702
    Ennyi sérüléssel kíváncsi vagyok meddig bírja tartani a veretlenséget a Pats....
  • robotnyk
    #12701
    jajj ugyanmár, 2015 van. az, hogy mit játszanak éppen a másik meccsen, az hír, és aktuális. azért mert az az 50 ember az egész meccset meg akarja nézni..? a másik 5000 még tudni szeretné az eredményeket.
  • frango
    #12700
    Nem a kiba*zásról van szó, de nem igaz, hogy nincs ennyi ész. Amerikában valamilyen szinten megértem, hogy a párhuzamos meccsek eredményeit is mutatják, de nálunk itthon tudtommal csak a sport tv közvetíti a meccseket. Az eredeti közvetítésben -az alul csíkban mutatott infók- az nagyon jó cucc. Simán ki lehet zárni, ha akarod. De még így is vannak bejátszások a többi párhuzamos meccsről...

    Palinko#12699:Igen, amikor az eredményeket mutatják, de amikor benyög egy ilyet hogy: "Így, hogy a Vikings ...., a GB pedig ..." (Azért nem írtam be, hogy nehogy más is így járjon.)
    Ilyen ellen nem lehet védekezni...
    Utoljára szerkesztette: frango, 2015.11.09. 08:46:21
  • Palinko
    #12699
    egyébként szólni szoktak beolvasás előtt, hogy halkítsák le a készüléket, vagy ha mutatják akkor meg azt
  • szomferi
    #12698
    most jól kibasztál velük :D
    streamben meg alul írják ki az eredményt, szóval...
  • ReszegKoldus
    #12697
    Tök jó, hogy a kommentátorok még mindig meg vannak lepődve, ha egy csapat nem úgy játszik idegenben, mint hazai pályán...
  • frango
    #12696
    Na utoljára néztem a sport tv-n meccset. Kíváncsi voltam mit játszik a GB, erre ricsike benyögi a Vikings meccs végét...
  • Sippie
    #12695
    Mondjuk erdekes iteletek itt is vannak.
  • Sippie
    #12694
    Kemeny lett a greenbay meccs a vegere :D
  • Darthmushroom
    #12693
    kicsit erősnek érzem ezt a rengeteg veretlen csapatot.. persze örülök a Patsnek meg a Panthersnek de ilyenkor már nem ez a megszokott
  • ReszegKoldus
    #12692
    Hát Newton is kb csak azért van ott az MVP "esélyesek" között, mert veretlen a csapat és mert másokat is oda kell tenni dísznek Brady mellé, hogy úgy tűnjön, mintha valami kiélezett verseny volna :)
  • LasDen #12691
    Colin szép utat tett meg a nagy megmentőből kispados lett....
  • Ulvar
    #12690
  • ReszegKoldus
    #12689
    Vagy lehet úgy is nézni, hogy a 49ersnek olyan jól megy, hogy 120 milliós csereirányítója van. :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2015.11.03. 20:09:36
  • Ulvar
    #12688
  • Ulvar
    #12687
    A 49ers amit ismertetek teljesen széthullott...totál...a 9. héten Gabbert kezd, közben el lett cserélve Vernon Davis a Broncosba egy jövő évi 6 és 7. körért valamint egy 2017es 6. körért...

    Ha valaki megtudja mondani, hogy egy jó sport pszichológus helyett, miért kell padoztatni egy QBt...amiért a csapat összessége rossz teljesítményt nyújt...az mondja meg...
  • Sippie
    #12686
    Azert hogy toljak a birok a seattlet buuuu :D
  • TSowunmi
    #12685
    fúj, de csalódás volt a Green Bay játéka, még egy safety-t is összehoztak.
  • Ulvar
    #12684
    Minden egyes alkalommal amikor Dez Bryantet hallgatom ahogy interjút ad...ez jut eszembe...

  • ReszegKoldus
    #12683
    Nem értettem hogy lehetett a Packers 3 pontos favorit idegenben, amikor egy jó defense + nem teljesen inkompetens offense ellen továbbra is esélytelenek (idegenben) és most nem értem hogy lehet jövő héten ugyanúgy 3 pontos favorit idegenben, amikor kb ugyanaz várható, mint éjjel :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2015.11.02. 12:15:52
  • Ulvar
    #12682
    Nekünk kéne a HCt meg OCt...Tomsulát meg vissza DCnek...komolyan mondom ez már a szánalom alja....Reggie Busht meg CUTOLJUK MÁR A BÜDÖS VÉRERES:........................szarok a Dead Moneyra...
  • ReszegKoldus
    #12681
    Úgy látom most, hogy a Lions elküldte az offensive coordinatort, egyből megélénkült a támadójátékuk.