13254
feenMUx.jpg
  • Palinko
    #12841
    azért mindig meglep alig vannak az arénában még félház sincs, vagy büféznek. na hajrá team Rice bár a szurkolásnak nem sok értelme van csak legyen jó játék
  • Palinko
    #12840
    jó lett a banner. remélem legalább ilyen jó lesz a ma esti pro bowl is
  • LasDen #12839
    Ámuljatok...
  • Animefox
    #12838
    Amúgy megerősítem ezt a térképet, mert ahol én vagyok ott tényleg csak Steelers mezben járkálnak az emberek meg Penn State-ben, kocsikon is ezek vannak... persze kivételek vannak, nem szurkol mindenki ugyanannak, de akkor azt nem veri nagy dobra és nem hirdeti magáról :D
  • Darthmushroom
    #12837
    szerintem a Jaguárok már kb. 2-3 éve ráléptek a megfelelő útra, idő kérdése mikor jön össze egy "jobb" szezon. ha türelmes lesz a vezetőség és nem kell új edzővel megint új irányt elkezdeni akkor szerintem tényleg csak idő kérdése. a keret pl. nekem kifejezetten szimpatikus, és szerintem tele van potenciállal. Nézd meg azt, hogy ezt az SB résztvevő Párducok alapjait 2011-ben kezdték el összerakni, akkor 1/1-sek voltak a drafton.
  • mulli1986
    #12836
    Érdekes amit írsz, mert a JAGS-nél is jószerivel a Blake Bortles gyerek viszi a hátán a csapatot. Legalábbis az éven biztos. A védelem se rossz, meg lehetne jó futójátékuk is és csúnyán feljönnének. Már pár éve mondogatják hogy a JAGS-nek fel kéne törnie mint a talajvíz. Ha sikerül a védelmet összeszedni és kiegészíteni, egy jó futót beszerezni és az offens falba azt a pár jukat betömni, akkor sztem már a következő szezonba is megtörténhet ez a talajvizes dolog.
  • Darthmushroom
    #12835
    +1, Ghost olyan ritkán hibázik, h ennek bele kellet volna férnie. A fal meg kritikán aluli volt, főleg Cannon. Remélem még ma kirúgják.

    A Denver meg felkötheti a gatyát, a más támadó stílus miatt nehezebb lesz ilyen nyomást helyezni Camre +ő mobilis is, még a Kuechly vezette védelem ellen szerintem kevés ez a "game manager" stílus Manningtől.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2016.01.25. 08:06:01
  • Palinko
    #12834
    Akkor már töltöm is le :) Palmert nem szeretem, nagyon ingadozó a teljesítménye, egyáltalán nem olyan mint Kurt Warner volt, egy jó Draft kéne a Cardinalsnak, de mire szereznek a többi embere fog kiöregedni, köztük palmer is, ő sem fiatal már 37 lesz idén. Így is szép, ameddig eljutottak, de szerintem nem fognak sokkal előrébb jutni az elkövetkező években sem :S Főleg ha még Fitzgeraldot is el kell adni mert már annyira emelkedne a fizetése. Meg a jó szereplés miatt Draftolni sem sikerül majd jó irányítót, ha csak nem cserélnek jogot valakivel. Itt is ez van, hogy hiába lett top 4 a csapat még akkor sincs top irányító, kommentátorok beszélgettek róla, hogy a csapatok felének ha jut "NFL szintű" irányító akkor már jó.
  • mulli1986
    #12833
    A Denver New Englend meccset érdemes megnézni. Az összefoglaló alapján a másikat nem igazán. Palmer hozta a Bengalsos szintet, a védelmet meg egy Magyar Amcsifoci csapat is legyalulta volna. Plusz sztem Palmertéknek minden bejött, még az is amit nem akartak
  • Palinko
    #12832
    nem bírtam fennmaradni, de pont minkét meccs pont ellenkezőleg alakult mint ahogy szerettem volna :D innen már remélem a Carolina elhozza az SB-t. érdemes valamelyik meccset letölteni és megnézni? vagy a NE-B szenvedés volt, a C-P meg sima alázás ahogy gondolom?
  • ReszegKoldus
    #12831
    felkötheti a gatyát a denver védelme, arra nem tudom mennyi az esély, hogy Manning fog brillírozni
    vagy majd összetörik és Osweiler megnyeri helyette :D

    változatosság kedvéért a két No.1 seed játssza a döntőt
  • ReszegKoldus
    #12830
    FacePalmer
    (ezt már el akartam sütni, amikor múlt héten megcsinálta ugyanezt:D)
  • LasDen #12829
    Nem, az o line....
  • Darthmushroom
    #12828
    akkor Palmer lesz az alapszakasz MVP? :O :D
  • ReszegKoldus
    #12827
    Ebben az évezredben nem nyert super bowlt, aki alapszakaszban mvp lesz, remélem folytatódik ez a sorozat :D
  • robotnyk
    #12826
    még a végén meg kell néznem a super bowlt
  • Bucser
    #12825
    Ez az extra pont vitte el a meccset:)
  • Darthmushroom
    #12824
    Ez a meccs...
  • ReszegKoldus
    #12823
    Érdekes, ha nem erőlködnek nekimenni 4-re, hanem berúgják a 2 FG-t, akkor most egy 3. FG elég lenne a győzelemhez.
  • ReszegKoldus
    #12822
    Gronk milyet toporzékolt...
  • Darthmushroom
    #12821
    Én nem hiszem el h kb. negyedjére is miért Whitera dobják? egyet se kapott el ma és még is neki.
  • Darthmushroom
    #12820
    Valamit ki kell találniuk a félidőben mert ha ennyire nem tudják megvédeni Bradyt akkor esélytelen a meccs.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2016.01.24. 22:29:44
  • ReszegKoldus
    #12819
    Gostkowski nem hagyott ki extra pontot 2006 óta, nem rossz.
  • ReszegKoldus
    #12818
    #BackwardPassGate
  • bakkerman
    #12817
    Nekem NFL-ben nincs kedvenc csapatom,de most szurkolok annak hogy összejöjjön a Panthers-Pats csúcsmeccs az SB-n :D És ott felőlem bárki nyerhetne,Newton is megérdemelné az első gyűrűjét,Brady meg...hát ő Brady basszameg :D
  • Palinko
    #12816
    Úgy gondolom, hogy kik jutottak a hétvégén tovább az nem meglepetés, viszont ahogy jutottak az érdekes volt, egyértelmű a Cardinals volt a legjobb meccs, aki a pontokat szereti a Panthers meccsnek örülhet, a New England egy átlagos meccsen hozta a kötelezőt, a Broncos meg nagyot szenvedett. bár a Broncost vártam, hogy továbbmegy a meccs 3/4-énél elkezdett motoszkálni, hogy a Steelers soha sem volt könnyű dió könnyen okozhat meglepetést. nem sokon múlott, kevés TD főleg a rúgók döntötték el a fontos dolgokat.

    jövő hétre Panters és New England győzelmet várok, viszont Cardinals és Patriots győzelmet szeretnék :D
  • LasDen #12815
    1. félidő - a super bowl legnagyobb esélyese
    2. Félidő - már nem annyira
  • LasDen #12814
    Egy félidőnyi jó játékkal is lehet nyerni. Nem tudom miért álltak le, de most megúszták...
  • Palinko
    #12813
    értem, köszi, igaz, hogy lehetett már látni pár évvel ezelőtt, de idénig valahogy nem tudtam teljesen komolyan venni őket. most viszont SB legnagyobb esélyese a szememben.
  • Darthmushroom
    #12812
    szerintem most ért be igazán az a munka amit elkezdett Ron Rivera meg Shula (O. koordinátor), meg a Newton "projekt" is most ért be. Az elmúlt 1-2 évbe is lehetett látni h elindult valami, a védelem már akkor is liga elit volt, a támadásoknál voltak gondok, legfőbb gond talán az volt h nem voltak elkapói Camnek, de az elmúlt két drafton azért próbáltak azon a poszton erősíteni.
  • Palinko
    #12811
    ha úgy játszik az Arizona mint tegnap akkor nem kérdés, hogy a Carolina átmegy rajtuk, de vannak meglepetések így playoffban.
    valaki leírná nekem, hogy mitől jött fel így a Panthers? eddig nem tartottam túl jó csapatnak, a régiójában erős, de emígy meg divizió playoffnál nem jutott tovább az utóbbi években.
  • LasDen #12810
    Ne már.... :((
  • Darthmushroom
    #12809
    kérjen kölcsön a tesótól egyet, az úgy is bemákkolt 2t.
  • ReszegKoldus
    #12808
    Homlok Manning nyerhetne egy gyűrűt aztán visszavonulhatna, hogy legalább őt ne kelljen látni jövőre...
  • Darthmushroom
    #12807
    ebbe a fordulóba meg csak a hazai csapatok mennek tovább? vagy a lesajnált Steelers meglepetést fog okozni?
  • LasDen #12806
    Nem rossz az Arizona, de Carolina át megy rajtuk... a döntőben pedig kurva nehéz lesz a Patsnek. De így szép nyerni :D
  • bakkerman
    #12805
    Mar vartam mikor villan a Newton-Olsen duo...eddig kellett :D Aztakurva mit szedett le :D
  • Darthmushroom
    #12804
    elmúlt 2-3 évbe brutális lett ez a front 7 a Panthersnél.. pedig már Hardy sincs.
  • bakkerman
    #12803
    Pff baszki
  • Darthmushroom
    #12802
    abból a driveból már nehéz lesz :D