13251
feenMUx.jpg
  • robotnyk
    #8756
    ez
  • EnxTheOne
    #8755
    Néztem ma délután a vikings-giants meccset, és a kommentátor mondta hogy a hétvégen az egyik játékos majdnem lebénult, mi történt vele?
  • LasDen #8754
  • robotnyk
    #8753
    évekre van lebontva a szerződés, és egy része teljesítménytől függ. ha valaki nem tud többet játszani akkor legfeljebb bontják a szerződést és bevállalják a büntetést a fizetési sapkára
  • ReszegKoldus
    #8752
    Erősen kétlem, hogy évekre előre kifizetnék a szerződésben szereplő összegeket :)
  • EnxTheOne
    #8751
    yo,
    múltkor közvetítés közben mutatták hogy az irányító a 4-5 éves szerződést írt alá, és hogy mennyi pénzt kapott érte.
    Ha két hét múlva megsérülne és évekig vagy soha többé nem tudna játszani akkor vissza kell adnia a pénzt?
  • robotnyk
    #8750
    #TankForTeddy
  • ReszegKoldus
    #8749
    A várakozásoknak megfelelő színvonalú meccs volt. :)
  • ReszegKoldus
    #8748
    hahaha
  • ReszegKoldus
    #8747

  • tutuhawer #8746
    király videó :) jól sikerültek az edzések , jól felészültek tom bradyből... kemény. :D
    Épp melóban vagyok és beizzítottam az nfl networköt, és Steve Smith nyilatkozott a hétvégi meccsükről, ezt a videót játszották be:
    http://www.nfl.com/videos/carolina-panthers/0ap2000000266826/Steve-Smith-not-a-fan-of-Janoris-Jenkins
    Szerintem nagyon nagy király Smith, és nem csak emiatt a nyilatkozat miatt.
  • Darthmushroom
    #8745
    Cutlert nem is hallottam h megsérült, Bradfordé azért volt szerencsétlen mert gyakorlatilag már eldőlt a meccs és a 4. negyedben volt, mondjuk ritka durva meccs volt majdnem volt tömegverekedés is a pályán nem is 1szer.
  • ReszegKoldus
    #8744
  • robotnyk
    #8743
    elég brutális volt ez a hétvége, Cushing lábtörés és szalagszakadás, Bradford szalagszakadás, Reggie Wayne idén már nem játszhat, Cutler sem, lehet ki is vágják Chicagoból...
  • ReszegKoldus
    #8742
    Érdekes, hogy a Denver ekkora favorit a Washington ellen pont amikor ilyen jó meccset hoztak össze...
  • ReszegKoldus
    #8741
    Elvileg igen. A sport tv-s meccs meg csúsztatva lesz.
  • Darthmushroom
    #8740
    LOL

    am vasárnap minden meccs 1 órával korábban kezdődik az óraállítás miatt?? mert a Pats oldalon 6ra van írva a Miami meccs
  • Ulvar
    #8739
    xDDDD

  • Ulvar
    #8738
    Mit akarsz venni? Szurkolói dolgokat, vagy játékhoz felszerelést, mert ez nem igazán jött le a mondatból.
  • grizzly21
    #8737
    megvan, thx!
  • Sippie
    #8736
    rámész arra nfl pass / watch
    FREE GAME OF THE WEEK, betölt a stream és ott a games résznél válogathatsz week-ek között.
  • grizzly21
    #8735
    koszi
  • grizzly21
    #8734
    regeltem, de ezt a heti 1 meccset nem talalom, merre van?
  • tutuhawer #8733
    http://www.rojadirecta.me/
    ezt néha használom, meg, de gyakrabban meg:
    http://www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html
  • McCartman
    #8732
    Mindenhol ennyit adnak rá, bizonyos online fogadóirodáknál még kevesebbet is.
  • Ricsi234
    #8731
    Mondjatok már jó helyeket,ahol jó cuccok vannak és megbízhatóak..:)
    Vagy Vatera vagy ilyesmiről sztetek megéri venni felszereléseket?
  • grizzly21
    #8730
    koszi, de itt pl ahogy latom csak pont az a meccs volt, amelyik a tv-ben is ment, nem?
  • Darthmushroom
    #8729
    :D Én inkább a Vikings-t mondanám am, múlthéten kívül rendre sok pontot rakta fel a táblára a vereségek ellenére is, és szoros meccseket vívtak, nem úgy mint a Giants aki gyakorlatilag 1 meccsen kívül mindig rommá volt verve. kedvelem a Panthers-t de szerintem ha múlthéten nincs AP körüli dolog/ok akkor kikaptak volna a Minnesotába és már is máshogy nézne ki h 2:3 nem 1:4.
  • ReszegKoldus
    #8728
    USA-ban idén még ők se nyertek, lehet ha Londonban lenne a meccs a Vikings lenne esélyesebb :D
    Pláne most még új irányító is fog játszani.

    Szerintem a Giants hengerelni fog, Elisha csak 3-szor fogja eladni a labdát, Freeman viszont 4-szer :D
  • Darthmushroom
    #8727
    ezért IS gáz :D mert ők már legalább nyertek :D
  • ReszegKoldus
    #8726
    gondolom annak is van köze az oddshoz, hogy a Vikings az ellenfél :D
  • Darthmushroom
    #8725
    még akkor is szerintem irreálisan kicsi odds rá.. mert oké h hazaipálya miatt övék legyen a kisebb de h ennyivel. zrt-nél ahogy nézem mostanában nem nagyon vannak tisztába az erőviszonyokkal.
  • LasDen #8724
    például
    #8596
  • Sippie
    #8723
    #8596
    de ha beregelsz nfl.com-ra egy meccs minden héten ingyen nézhető, akármikor.
  • grizzly21
    #8722
    Ti azokat a meccseket hol nezitek amiket nem ad a sport1/2?
  • Sippie
    #8721
    Riverst én sem bírom, nagyképű fazon. De Tomlinson az egyik kedvenc futóm, úgyhogy miatta elviselem :D
    Értem én hogy jó az SD, de hogy egy teljes félidőben még field goalig se jutott el a Dallas az volt tré. Mondjuk azt a meccset nem láttam.
  • tutuhawer #8720
    épp csak ránéztem a csoportok állására, és látttam, mennyi kapott pontja van a Denvernek. Nem is győzték mondani, mennyire gyenge a védelem, meg jól is passzolt Romo azon a meccsen , az OK. De a San Diego... ha jól láttam, 22/26-tal zárt ma is Rivers, és elég magabiztosak, ellenük nem könnyű ám, nincs azzal gond, ha ellenük vereség volt a dallasnak. A phillynek is az lett. :( Marha jó a SD, ez a lényeg. Nem bírom Riverst, volt korábban valami negatív szitu, nem emlékszem, mi, és csak simán nem bírom a gárdát, de attól még elég jók. Közben hozzáteszem, most még párszor könnyebb volt megverni a Washingtont is, de gondolom, ennek vége lesz idővel. Köcsög dolog a térdsérülés is, de fel lehet épülni normálisan belőle, csak idő kell... Petersonnal kevesebb, Derrick Rose-nak(NBA) több, RG III is rendben lesz, most 80 yard fölött futott, úgyhogy ...
  • ReszegKoldus
    #8719
    Ma kezdik a felzárkózást látva milyen szoros a csoportjuk
  • Darthmushroom
    #8718
    lol mi ez az odds a giantsre? 1,55x??
  • Sippie
    #8717
    Én Dallas szurkoló vagyok, és azért néztem felemás szájízzel ezt a meccset, mert nem tudom hova tenni egyszerűen a csapatot. Denver ellen akkorát játszott az offense hogy az hihetetlen (igaz denveri védők és az eagles védői között is van különbség), és a defense is lenyúlta Manning labdáját egyszer. Ezzel szemben most egy félidő alatt ért el 3 pontot a Dallas. Foles néha a tök üresen lévő játékosához se tudta eldobni a labdát (ahová Vick lazán betette volna), ami sima first-down lett volna, Barkley meg hát... na, még fiatal :D De ő neki is voltak szép átadásai, haladtak előre, aztán valahogy mindig INT lett a vége. A szerzett 17 pontot keveslem, most mákunk volt hogy elég lett. San Diego ellen is, vezetett a Dallas első félidőben, a másodikban pedig pontot se szerzett és ki is kapott. Érthetetlen, azok után hogy láttuk mire képesek a Denver ellen.