20
  • ixyon
    #1
    hát azért szerintem attól is sok függ, hogy pistike épp kvékel, vagy mongyuk épp B@Wozik, esetleg más olyan játékkal jáccik, amin gondolkodni is kell. de azzal én is 1etértek, hogy nem a számítógép az 1etlen hely, ahol lenni kekll, az emberi kapcsolatok is nagyon fontosak. megha nem is épp pistike a legjobb fej a suliban, ha csak számítógépezik, nem lesz jobb sosem.
    ja, és anyázások elkerülése érdekében az utolsó játék, amivel jáccotam, a B&Wvol, 2 pályán játszottam, és spec.mat.os vagyok, és a számítógépet csak e-mailre, ICQra, hírolvasásra, információszerzéstre, és programozásra használom.
  • KiPéTa
    #2
    ixyon: a számítógépet az ICQ kivételével én is arra használom, meg játékra. :) A pistikés példával pontosan mit akarsz mondani?
    Azt pedig, hogy agresszivitást okoz, már igen sokszor megingatták, abba lehetne már hagyni. Az pedig tényleg számít, hogy mivel játszanak. Kíváncsi vagyok, hogy a kutatásban milyen játékokat vizsgáltak.
  • #3
    > a kutatásban milyen játékokat vizsgáltak

    mortál kombat, tekken, sztrít fájter. :)
  • Spy
    #6
    Jah.Akkor már én rég az idegsebészeten lennék ha igy lenne amit a japcsik irtak.Csak azt nem értem hogy a pokemont meg ezeket mérnem akarják betiltani pedig ezek nagyobb hatással vannak a gyerekkre minr pl:Soldier Of Fortune :)
  • AnarchoiD
    #8
    JAPAN A VILAG LEGNAGYOBB "VIDEOJATEK PIACA" .. .szal ok csak tudjak.. de nem kell felni mi itt europaban, usaban es japantol tavoli foldreszeken, nem kapunk akkora dozist - akarhogy erolkodunk is - "jatszasbol" hogy agyhalottak lehessunk... kar erolkodni ;)
  • Mad Guy
    #9
    Há, hogy ezek a prof-ok nintendo ellenesek, az hótziher vaze'! :)
  • Mike
    #10
    A japanok sosem voltak normalisok.
  • Razgon
    #13
    Szerintem a sok játék maximum a rossz testtartás miatt okozhat gondokat.

    Persze vannak "agyölő" játékok, de rengeteg olyan játék is van, amelyben kell gondolkodni is erősen.

    Lószar az egész. Nézzétek meg a mai tizenéveseket, rengeteg a buta, alomban élő (csak az erőfölényből ért, mint a kölökkutya) retardált hülyegyerek kvék nélkül is.

    Azzal egyetértek, hogy több könyvet kellene olvasniuk.
  • ixyon
    #17
    hülye! ezen a fórumon (sajnos) eléggé megszokott dolog az anázás annál, aki valami olyat ír, amit a többiek nem... és mivel én voltam az első, netudtam, ki milyet ír majd, eszért csak elejét akartam venni az anyázásnak... bár úgylátom, ne jött be, a kultúra itt is megjelenik:)
  • Mad Guy
    #18
    Doom rula! Az RTL Klub meg fogja be (nemtom ki sugározza a Kukimont, mi? :P
  • Korbac
    #19
    Na, gyerekek, a félmilliós számitógépemet ez után a cikk után kisöpörtem a szemétbe, megyek matek példákat fejtegetni, az aztán a jó hobbi!
  • Mad Guy
    #20
    Kis mazochista :P