35
Lesz olcsobb ? Varjak meg ? Most vegyem ?
  • tmisi
    #35
    Hát annyira karácsonyig nem, de az ATI újabb szériáját (DX11!) már megvárnám.
  • iambg
    #34
    Sziasztok!

    Látom, kicsit pókhálózni kell a témát, de talán megéri (nekem biztos).

    Szeretnék egy pár alkatrészt cserélni (Alaplap, cpu, ram, táp, vga) de nem tudom, érdemes-e várni karácsonyig (mert akkor esetleg leakciózza valaki) vagy semmiképp (mert karácsony előtt mindenki kaszálni szeretne).

    Mi a véleményetek?
  • Gabesz amd64
    #33
    ne is várjál nagy csökkenést csúcskategóriás VGA-tól!

    valamennyit esni fog az ára de nem sokat
  • UnConnecteD
    #32
    most is aktualis lett ez a tema. vga-t kellene venni, csak a 6800-ak nagyon nem akarnak esni. az ujabb generacios kartyakig ez vajon igy is lesz? meg pl. van egy monitor, ami 2 hete meg 100 netto volt, most brutto annyi (samsung 913n) ezt se lenne rossz beszerezni, plane hogy van sulinetben is.
  • Mathias
    #31
    Szerintem proci (átalakító+P3) vagy mindent.
  • Breki33
    #30
    vicces
  • Breki33
    #28
    abit bx6 20.0 alaplapom van celeron 300(450)-es procical
    szerintetek milyen iranyban erdemes fejleszteni?
  • Mathias
    #27
    Rejtetten, hogy lehet emelni? :)
  • Anee
    #25
    jah lehet vagy már tudják hogy nemsokára EU lesz s azzal euro
  • Mathias
    #23
    :)az is sok (65780) lehet hogy azzal számoltak hogy nagyon jó lesz a forint:)))
  • Anee
    #22
    amúgy meg 260nal számolj csak:))))
  • narumon
    #21
    Unconnected: Az tök mindegy mennyi a hivatalos ár, az valahogy mindig sokkal több mint amennyiért valóban meg tudod venni.
  • mikike
    #20
    csak 30-40em van
    de szeretném az alaplapot meg a procit lecserélni
  • UnConnecteD
    #19
    Megorultem a mostani AMD hirnek, de nem ertem ezta listat. Olyan arakat irtak, hogy csak neztem. Ha MOST egy 1400es TB 253 $ , ami mar a csokkentett ar, akkor eddig mennyi volt ?
    Mert ha szorozzuk mondjuk 280-nal, akkor majdnem 71-re jon ki. ennyi pedig mar eleg regen volt errefele a kiskerben is...
  • John Rambo
    #18
    Volkovy: jovo nyaron mar biztos hogy nem 1,4-es TB-t akarsz majd venni, hanem lesz majd a 3 Gigas ugyanilyen arban mint most az 1,4-es :)Foleg ha meg tovabb tart az AMD-Intel processzorarfelezesi versenye
  • kowajano
    #17
    szvsz legjobb választás wgy 1200mhz TB ennek ára a legjobb én is ilyet vettem. Ettöl feljebb nem érdemes venni, na meg vagy 10E ft a töblet egy 1200 mhz eshez képest egy 1300 as proci
  • mikike
    #15
    mennyi most egy ~1Ghz TB + (jó)alaplap?
    megéri egyáltalán?
  • Anee
    #14
    hát ha úgy esik ahogy eddig akkor 10se
    1.33as TB juniusban jelent meg most 31
  • narumon
    #13
    Volkovy: Szerintem újonnan már nemigen lesz használtam meg olyan 15 körül...
  • Mathias
    #10
    Ja tényleg már olvastam valahol hogy jártál a KT133E-vel csak már elfelejtettem, de most eszembe jutott. Hát a SIS még nincs fgorgalomban(sterintem) AMDs-ből vegyél Abit KG7 lite-t az olcsó(33000+ált. forg. adó), viszont DDR kell hozzá. Ha nem akarsz DDR-t akkor Abit KT7A(nem KT7E).
  • Mathias
    #8
    F-L probáltad húzzni?
  • John Rambo
    #7
    Nem jo mindig csak varni. Allandoan csak varhatunk akkor, mert az arak allandoan csokkennk, es ilyen alapon eletunk vegeig nem lesz gepunk, mert csak varunk hogy huuu most megolcsobb, de egy honap mulva megolcsobb lesz, de akkor sem veszem meg, mert a rakovetkezo honapban meg meg olcsobb lesz. stb stb.... :) :)) Szal Ha igy nezzuk akkor a jelenlegi TB vag P4 vasarlas egy nagy atveres, mert 1 ev mulva ernek majd 500 Ft-ot. De meg varhatod :) F-L jo draga volt bamme :))))
  • Bandee
    #5
    Nem sokat fog esni, max a P4, az + ugy nem kell ...
  • Anee
    #4
    Nemtom 1200/266os TBt szerintem már most vehetsz 28000+áfa már alig fog esni
  • Coine
    #3
    Nemjó.

    Várjál augusztus végig, szept. elejéig, mert az Intel állítóllag még1x félbevágja a P4 árát, és én BIZTOS vagyok benne, hogy az AMD reagálni fog erre, tehát MÉG VÁRJ egy kicsit.

  • UnConnecteD
    #1
    Azt vettem eszre, hogy az utobbi hetekben megallt a processzorok arzuhanasa. Szeretnek venni majd egy AMD TB 1000 - 1300-ast , csak nem tudom , mikor a legolcsobb. Szerintetek ?