983
MS OFFICE
  • zvaragabor
    #943
    Sziasztok, 2007-es Wordben hogy állítom be, hogy az első oldalt ne számozza, és a második oldaltól kezdődjön a számozás? Tehát a második oldal van jelölve az 1.-esnek, a harmadik a 2-esnek, és így tovább.
  • gergely1991
    #942
    Nyomtatási-bállításoknál nézz körül esetleg.Legrosszabb esetben a sorszámozást neked kell beiktatnod egy "új oszlopban"....
  • Örm
    #941
    Van egy két oszlopos kb. 100 oldalas exel lapom, hogy tudom azt beállítani, hogy nyomtatáskor fekvő nézetben, sorszámrendezéssel négy oszlop legyen egy lapon ne kettő?
    Utoljára szerkesztette: Örm, 2015.09.24. 21:30:19
  • lalakov
    #940
    Sziasztok!

    A 2003-as office-ban voltak különleges betűkészletek(ismerősnek kellene, nem tudta megmondani, hogy pontosan melyik), amik a későbbi verziókból hiányoznak. Bele lehet tenni a mai verziókba ezeket a hiányzó betűkészleteket? Ha igen, tudnátok linket adni hogy honnan kéne leszedni és hogyan kell beletenni?

    Köszönöm.
  • TomBond
    #939
    Nekem ott nincs olyan kulcs, sőt rákerestem a "OfficeSyncProcess"-re a regeditben és nincs rá találat. Ettől függetlenül újraindítás után ott vigyorog a rohadék az óra mellett.
  • bon
    #938
    Regedit-et elindítva: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

    Remove the "OfficeSyncProcess" DWord entry
  • Jim Morrison
    #937
    én annyit tudtam csinálni, hogy a beállításokban kikapcsoltam, hogy ne jelenjen meg :/
  • TomBond
    #936
    A Microsoft Office Upload Centert hogyan lehet kikapcsolni? Minden rendszerindításkor kiül az óra mellé!
  • bon
    #935
    Start menüből, vagy Windows 8 esetén a kezdőképernyőn keresztül újra kirakható. De a program mappájából is lehet parancsikonokat készíteni az asztalra.
  • GImre70
    #934
    Sziasztok.

    Most olyan problémám van hogy eltűntek az Office ikonok az asztalról és a tálcáról. Hogy lehet visszarakni? Egy rosszindulatú weblap eltávolítása után történt. Méghozzá a Snap.Do ezt töröltem az AdwCleanerrel és utána volt nincs Office ikonok csak egy fehér ikon.
    Előre is kösz a segítséget. Ha van rá megoldás.
  • Lacee86
    #933
    Nekem olyan, igazából apró gondom van, hogy Access 2013-ban a Kapcsolatok nézetben a kapcsolatokat jelző vonalak (1-∞) nem mozognak valós időben akkor, mikor a táblákat rendezgetem, hanem csak akkor rajzolódnak át, ha áthelyeztem a táblát. Ez mitől lehet? (Suliban Access 2013-ban valós időben szépen mozog vele.)
  • kl24h
    #932
    Elvileg ha régi is, meg kell legyenek a driverek hozzá az interneten, szóval még megoldható hogy menjen az internet, stb. az alaplapja alapján. A másik dolog, hogy Office 2010 rá tudnád telepíteni az XP-re, nekem is az van és XP SP3-at használok.
  • bon
    #931
    Warez téma és tiltott. XP-s gépem már semmi se fog műkodni, így a 2013-as office sem.
  • GImre70
    #930
    Szia!

    De az Office 365 nem biztos hogy fut ezen a 1000 éves laptopon. Vagy csak az aktiválási kódja kell? Aktiválást pedig így csináltam.
    Regedit.
    HKLM/Software/Microsoft/Office/12.0/Registration/
    Itt két kulcsot kellett törölni. Az egyik DigitalProductID a másik kulcs pedig a ProductID
    Utána egy Xml fájlban kellett megváltoztatni az AlwaysInstalled ->NeverInstalled-re változtatni. Lehet, hogy ez a probléma? Van jobb aktiválási modszer, amihez nem kell internet csatlakozás?
  • howarju
    #929
    Ha ezt előbb írod, én is megértem! De információ hiányában mindenki csak találgat!
    Segíteni akartam, nem bosszúságot okozni! Bocsáss meg, hogy belefolytam!
  • Hecker007
    #928
    Nyilván a gép felbontása a monitor natív felbontására (FullHD) van állítva, az Intous táblán nem tudok felbontást állítani és PS, SketchBook, stb programokban nincs is vele gond, OneNoteban az összes beállítást átnéztem és felbontás ott sincs, sőt semmilyen erre vonatkozó beállítás.
    Nem sűrűn szoktam úgy megkérdezni valamit hogy előtte nem próbálok rá megoldást keresni... és most ne vegyem trollkodásnak, hogy állítsam fentebb a "gép" felbontását?
    Utoljára szerkesztette: Hecker007, 2015.04.02. 17:20:16
  • howarju
    #927
    Kár rád az időmet pazarolnom! :-(
  • Hecker007
    #926
    Na jó, tudod kivel trollkodj...
  • howarju
    #925
    A géped képfelbontását!
  • Hecker007
    #924
    Milyen képfelbontást? OneNote beállításai közt nem találtam ilyet, a tabletes verzió az teljesen jól működik az asztali meg nem... Ha tableten írok vagy rajzolok valamit kézzel akkor az a gépen megnyitva is jó, de fordítva nem, az összes vonal recés
  • bon
    #923
    Feltételezem aktiválási gond, vásárolj egy office 365 előfizetést (ha nincs diák rokon aki ingyen tudná igényelni).
  • GImre70
    #922
    Egy kis segítséget kérnék. Van nekem egy régi-régi laptopom, amin még a hálózati kártya sem működik, így semmit sem tudok frissíteni rajta és Win Xp és Office 2007 Enterprise fut rajta.

    Olyan gondom van, hogy az Office-m olyanra váltott mintha nem tudom ki jártas a Visual Basic programozásában de az enabled tulajdonság false értéket vett fel. Vagyis nem tudom elérni az eszköztárat, és a menü rendszert sem. Szürke színű lett.

    Rendesen feltelepítettem beírtam azt a 25 karakter hosszú kódot el is fogadta, de mikor elindítottam valamelyik modulját akkor kiírt valami aktiválási ablakot hogy nincs aktiválva.

    Az interneten találtam valami aktiválásról szóló videót és az alapján meg is csináltam működött is egy darabig, de mikor elkezdtem nézegetni néhány letöltött excel és word fájl-t és utána történt ez a fent említett eset.

    Azt szeretném,hogy tudja-e valaki hogy milyen probléma lehet ez.

    Előre is köszönöm a választ.
  • howarju
    #921
    Hi!
    Próbáld meg nagyobbra állítani a képfelbontást!
  • Hecker007
    #920
    OneNoteban hogyan lehet beállítani, hogy ne legyen minden vonal recés amit kézzel rajzolok benne?
  • Hunter32
    #919
    Elhiszem neked mert nálam is csak egyetlen dokumentumomnál okozott problémát.
  • howarju
    #918
    Ez már csak azért is érdekes, mert nálam, ugyanilyen felállásban, egyáltalán nem tapasztalható a Nálad vázolt probléma.
  • Hunter32
    #917
    Huhh :)
    Nah közben rájöttem mi a probléma forrása. Fel volt telepítve egy un. Classic menu for Office és az zavart be kicsit. Gondoltam megosztom veletek, ha valaki hasonló problémával találkozik tudjon róla.
    Üdv.
  • Hunter32
    #916
    Újra telepítés után is megmaradt a probléma. Kipróbáltam az Alt kódos technikát és azzal ír a kívánt a betűket, de nagyon időigényes így írni. Ilyen a világon nincs.... Esetleg valakinek valami egyéb ötlet?
  • Hunter32
    #915
    Ja ez nekem is eszembe jutott csak gondoltam írok, hátha valami egyszerű beállítás van a dolog mögött.
  • howarju
    #914
    Hi! :-)
    Én a helyedben újratelepíteném az Office-t. Sokkal gyorsabb mint hibát keresni!
    Valószínűleg vmi. kódlap keveredés lehet a háttérben.
  • Hunter32
    #913
    Igen a többi ékezetes betű működik. Más gépen nem próbáltam de valószínűleg valami beállítás hiba lehet, csak ötletem nincs hogy hol lehet ilyen beállítani. Nincs valami "reset" beállítás az Office-on belül?
  • TomBond
    #912
    Nem lehetséges, hogy valami beállítás változott meg ebben a dokumentumban, és mentésre került?
  • bon
    #911
    Csak ő és ű problémák vannak? többi magyar ékezet mükődik rendesen? Másik gépen megnyítva ugyanúgy rossz a két betű?
  • Hunter32
    #910
    Üdv.
    Egy nagyon különös problémám akadt az Office 2007-es verziójában. Egy már elkezdett dokumentumban nem tudok ,,ő" és "ű" betűket írni. Viszont ha egy új dokumentumot kezdek ott már megy és minden más helyen. Próbáltam nyitni egy újat és oda áthelyezni a már elkezdett írást de a probléma ugyanúgy fenn áll. Szakdolgozatot írok ezért elég macerás lenne a két betűt mindig copy-pastelni.
    Utoljára szerkesztette: Hunter32, 2015.03.12. 09:37:50
  • Lacee86
    #909
    A dizájn ízlések és pofonok. A lényeg nem sokat változott a 2010 óta. Ami persze nem baj, hisz ami jó, azt minek bántsuk.
  • Jim Morrison
    #908
    egyébként ez az office 2013 nagyon jól néz ki, szívesen használnám (ha kéne) ^^
  • Lacee86
    #907
    Jah, közben ezt olvastam róla én is. Na mind1, így is jó.
  • bon
    #906
    Nem csak dropbox felhasználók kaphattak a napokban jelentős tárhelyet 1 vagy 2 évre. Volt pl bing kupon is.
  • bon
    #905
    Tudtommal nem összevonható, egyik céges (ráadásul sharepoint alapú) a másik otthoni változat.
  • bon
    #904
    Nem lesz gond.